راهنماي رزرو اينترنتي

سايت ايران هتل آنلاين (آي هو)، چگونه براي من هتل مورد نظرم را رزرو مي كند؟

اين سايت با قراردادي كه با هتل هاي معتبر در سراسر ايران دارد، اقدام به رزرو براي هتل هاي طرف قرارداد خود از طريق اين شبكه مي نمايد، و شما كاربر (مسافر گرامي) كافيست با چند كليك، اقدام به رزرو هتل موردنظر خود نمايند.

چگونه مي توانم از طريق اين سايت، هتل موردنظرم را رزرو كنم؟

تمام كاري كه شما براي رزرو يك هتل بايد انجام دهيد در 6 مرحله زير آمده است:

جستجوي هتل

از باكسي كه هم در صفحه اول سايت و هم در تمامي صفحات سايت وجود دارد، تنها كافيست، شهر موردنظر , تاريخ ورود و تعداد شب اقامت خود را وارد نماييد، و بعد روي دكمه جستجوي هتل كليك نماييد.
شبكه بر اساس تاريخ انتخابي شما و تعداد شب هاي اقامتي شما، ليستي از هتل هاي شهر موردنظر شما كه داراي شرايط رزرو هستند براي شما نمايش خواهد داد، ليست اين شهرها بر اساس تاريخ هاي انتخابي شما، متفاوت خواهد بود، و اين امكان وجود دارد كه بر اساس تاريخ انتخابي شما و ميزان شب اقامت شما، ليست هاي متفاوتي ارائه شود.
پس از نمايش ليست هتل ها، شما مي توانيد با اطلاعاتي كه در مورد هر هتل ارائه شده است، هتل موردنظر خود را انتخاب نموده و از ليست واحدهاي اقامتي آن هتل، واحد موردنظر خود را انتخاب نموده و بر روي دكمه درخواست رزرو کلیک نمایید.

درج اطلاعات

پس از كليك نمودن بر روي دكمه درخواست رزرو ، شبكه شما را به صفحه اي راهنمايي مي كند، كه كليه اطلاعات هتل موردنظر شما به همراه اطلاعات و امكانات واحد اقامتي انتخابي شما نمايش داده خواهد شد.
در زير اين صفحه بخشي وجود دارد كه شما بايد اطلاعات مسافر را وارد نماييد. پس از ورود اطلاعات مسافر كه تنها نام و نام خانوادگي، ايميل و تلفن مي باشد مي بايست قوانين رزرو اينترنتي را مطالعه و چك باكس مربوط به آن را انتخاب نماييد.
لازم به ذكر است، در صورت عدم تاييد نمودن قوانين رزرو اينترنتي، شما به صفحه بعدي كه دريافت كد رهگيري مي باشد انتقال داده نخواهيد شد.
پس از پر نمودن اطلاعات مربوطه و تاييد نمودن قوانين رزرو اينترنتي، بر روي دكمه درخواست رزرو و دريافت كد رهگيري كليك نماييد.

دریافت کد رهگیری

پس از كليك نمودن بر روي دكمه درخواست رزرو و دریافت کد رهگیری، شبكه شما را به صفحه اي انتقال مي دهد، كه در آن كليه اطلاعات مربوط به تعداد روزهاي اقامت و اطلاعات درج شده شما نمايش داده خواهد شد.
در بالاي صفحه، يك كد رهگيري وجود دارد. شماره اين كد رهگيري را يادداشت نموده و در جاي امني نگهداري نماييد، زيرا كليه مراحل رزرو شما، چه تایید رزرو و چه پرداخت های شما تنها با داشتن اين كد رهگيري قابل انجام مي باشد، پس در نگهداري كد رهگيري كوشا باشيد.

ورود به بخش پيگيري رزرو بعد از 10 دقيقه و ديدن جوابيه رزرو

شما مي بايست بعد از ارسال اطلاعات خود براي شبكه آي هو، بعد از 10 دقيقه انتظار وارد بخش پيگيري رزرو كه لينك آن در تمامي صفحات سايت موجود مي باشد، شويد و كد رهگيري مربوط به رزرو خود را وارد نماييد. در اين صفحه جوابيه درخواست رزرو شما، توسط مدير داده شده است.

پرداخت پول

در صورت مثبت بودن درخواست رزرو شما، و تاييد درخواست رزرو شما، مجوز پرداخت به شما در زمان مورد نظر داده مي شود، و شما مي توانيد به يكي از روش هاي پرداخت آنلاين يا سنتي اقدام به پرداخت پول نماييد.

صدور واچر رزرو

در صورت صحيح بودن مبلغ واريزي شما و همچنين صحيح بودن تاريخ واريز وجه ، اجازه صدور واچر براي شما داده خواهد شد.

كاربر گرامي در كليه مراحل رزرو اينترنتي شما، توضيحات كاملي در هر مرحله از رزرو براي شما داده خواهد شد و هيچگونه شك و شبه و يا سوالي در حين مراحل رزرو براي شما پيش نخواهد آمد.
هم اكنون مي توانيد اقدام به رزرو هتل مورد نظر خود نماييد.
شبکه ایران هتل با نام اختصاری آی هو (IHO) , بزرگترین پرتال رزرواسیون آنلاین هتل های ایران می باشد.
شبکه ایران هتل فعالیت خود را از سال 1385 آغاز نموده است و تا کنون ادامه دارد.
این شبکه متعلق به شرکت سفرپردازان رایان کیش(LLC) میباشد.