×

زیباترین جزایر ژاپن

نویسنده نویسنده ایران هتل در تاریخ ۱۳۹۷/۹/۲
دسته بندی طبیعت
زیباترین جزایر ژاپن
در ژاپن چیزهای مورد احترام زیادی وجود دارید ازجمله معابد بودایی، زن پر ابهت و معروف ژاپنی به نام Geishas، کلان شهرهای بزرگ و عالی ترین بازارهای ماهی با تازه ترین ماهی ها. اما ژاپن هزاران جزیره تماشایی هم دارد که در فراسوی چهار قسمت اصلی اکثریت مسافت 142000متر مربعی کشور را تشکیل می دهند، قرار دارند. چه کسی می داند؟ در حقیقت بخاطر گسترش شمال غربی این کشور از عرض جغرافیایی 20 درجه به 45 درجه، جزایر ژاپن جز زیباترین مکان های روی زمین هستند که از مکان های زیبا و بهشت مانند استوایی با شکوه در جنوب گرفته تا قله های آتشفشانی پر از برف در شمال گسترده هستند.
با این تنوع آب وهوا و چشم انداز، جزایر ژاپن اکوسیستم های شگفت انگیزی هستند که دنیای کوچکی برای خودشان هستند. آیا تپه های دریایی مرجانی، دلفین های موجود در تنگه و لاک پشت های دریایی وجود دارند؟ سری به مجمع الاجزایر دور Ogasawara بزنیم که در آن قله های آتشفشانی با لایه ای ازبرف و گل های درخشان کوه های آلپ احاطه شده اند. جزیره شمالی Rishiri نقطه مورد نظر شماست. سازه های صخره ای وجود دارند که میلیون سال پیش توسط گدازه ها ساخته شده اند و جنگل های باستانی سدر که شبیه زمین های شیب دار و زیبایی از گل های رنگارنگ هستند. این حس در واقع نوعی شرمندگی در برابر زیبایی طبیعی است و این سوال را مطرح می کند که شما می خواهید در ابتدا کدام جزیره را ببینید؟ ( با وبسایت رزرو هتل ایران هتل آنلاین هوشمندانه سفر کنید)
Yakushima Island
جزیره Yakushima
این جزیره با جنگل های سدرباستانی پوشیده با خزه، چشمه های آبگرم طبیعی، آبشارهای باشکوه  تعجبی باقی نمی گذارد که چرا در میراث جهانی و طبیعی یونسکو ثبت شده است.
جزیره Rishiri
جزیره Rishiri
کوه Rishiri یک آتشفشان خاموش و نماد این جزیره دور افتاده در شمال است که وقتی در زمستان پوشیده از برف است بسیار پر ابهت است اما وقتی در تابستان پوشیده با گل های کوه های آلپ است بسیار تماشایی به نظر می رسد.
Hokkaido Island
جزیره Hokkaido
این جزیره شامل کوه های جادویی، صخره های ناهموار و زمین های خرمی از گل های وحشی است، این جزیره یکی از چهار جزیره اصلی در شمالی ترین قسمت ژاپن است که مناظر متنوع و جالبی و تجاربی از زندگی ژاپنی های کلاسیک را در تمام فصول ارائه می دهد.
Rebun Island
جزیره Rebun
از این جزیره کوهستانی بالا بروید تا 300 گونه از گل های کوه های آلپو همچنین جزیره همجوار آن یعنی Rishiri را ببینید اما رانندگی در طول خط ساحلی جنوبی خوش منظره آن را از دست ندهید.
جزیره Nokono
جزیره Nokono
در این جزیره شکوفه های زرد رنگ روشن، کیهان ارغوانی رنگ، مریم گلی های ارغوانی و شکوفه های گیلاس صورتی رنگ کلاسیک وجود دارد و حتی فراتر از پارک گل های معروف آن، جزیره Nokono یکی از مناظر تماشایی رنگارنگ است.
Sado Island
جزیره Sado
صخره ها و خلیج های سنگی و آب های زمردی در طول ساحل جزیره Sado مکانی شگفت انگیز برای قایق سواری و یا غواصی است و از جنگل های سدر موجود در فضای داخلی جزیره چشم گیری کمتری ندارند.
Iriomote Island
جزیره Iriomote
در حالیکه سواحل تماشایی زیادی روی جزیره Iriomote وجود دارد، بزرگترین ساحل جزایر استوایی Yaeyama گیرایی واقعی را در درون خود دارد که پر از جنگل های انبوه، جنگل های کرنا و آبشارهای تماشایی است.
Taketomi Island
جزیره Taketomi
آب هایی به رنگ سبز فیروزه ای، سواحل شنی سفید رنگ و صخره های مرجانی اطراف این جزیره کوچک را احاطه کرده اند مقصد گردشگری به نام فیجی را به یاد می آورند اما اوتاکی ها یعنی معابد ترسناک در اطراف جزیره که برای ادای احترام به خدایان است، قطعا نماد ژاپنی هستند.
Ishigaki Island
جزیره Ishingaki
اگرچه این جزیره واقع در درون مجمع الاجزایر Yaeyama یک مرکز شهری پر رونق است اما خلیج های مجزا، سواحل شنی سفید و کشتزارهای آناناس آن را تبدیل به بهشت استوایی جاودانه کرده است.
Kume Island
جزیره Kume
سازه های سنگی و صخره ای ایجاد شده توسط گدازه های آتشفشانی استخرهایی پر از ماهی های استوایی و سدهای شنی4.5 مایلی در ساحل Hatenohama تنها بخشی از زیبایی های شگفت انگیز این جزیره کوچک و آرام که در گروه جزایر Okinawa قرار دارد، هستند.
Miyako Island
جزیره Miyako
با آب های فیروزه ای شفاف، سواحل پودرمانند، صخره های مرجانی و طلوع آفتاب های کاملا مناسب برای عکاسی بازدید از این جزیره یعنی بزرگترین جزیره Okinawa بسیار رویایی است.
Chichijima Island
جزیره Chichijima
دلفین های دوست داشتنی، وال های مهاجر و شبهایی با آسمان پر ستاره تفریحات این جزیره دور افتاده و زیبا است که پر از تپه های جنگلی سبز و آب های آبی فیروزه ای است.
Minamijima Island
جزیره Minamijima
صخره های سنگی، سواحل شنی سفید و طبیعت بکر زمینه خوبی برای پرورش لاک پشت ها و پرندگان دریایی است و یک منظره بی نظیر برای 100 بازدید کننده در روز در این جزیره کوچک را فراهم می کند.
Tokashiki Island

برچسب ها