×

بهترین رستوران های اصفهان را در نوروز 98 تجربه کنید

نویسنده نویسنده ایران هتل در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۶
دسته بندی غذا و خوراک
بهترین رستوران های اصفهان را در نوروز 98  تجربه کنید
همیشه یكی از جاذبه های گردشگری هر شهر و كشوری غذاها و رستوران های آن منطقه می باشد. برخی گردشگران بیش از هر چیزی به شكم گردی و رستوران گردی در مناطقی كه برای گردش و سفر می روند اهمیت می دهند. در اغلب مناطق و شهر های پر گردشگر و توریستی می توان رستوران ها و غذاخوری های بسیاری را در نقطه نقطه آن ها دید. تجربه خوردن یك غذای با كیفیت در یكی از با كیفیت ترین و منحصر به فرد ترین رستوران های هر شهری یكی از سخت ترین انتخاب ها در طول سفر می باشد. نداشتن شناخت و تجربه از رستوران ها و غذاخوری های هر منطقه یكی از دلایل انتخاب نادرست یك مكان ایده آل برای خوردن غذای لذیذ در طول سفر می باشد. استان و به ویژه شهر "اصفهان" یكی از شهر های زیبا و پر جاذبه كشور می باشد. شهری كه می توان در آن زیباترین و بهترین هر چیزی را تجربه كرد. از زیباترین و بهترین هتل های ایران كه در این شهر می توان به راحتی آن ها یافت، از جمله هتل عباسی اصفهان گرفته تا بهترین رستوران ها و اماكن تاریخی و گردشگری این شهر. در این مقاله شما را با 5 رستوران برتر "اصفهان" و بهترین باغ رستوران های اصفهان آشنا می كنیم.
رستوران شب نشین
رستوران شب نشین
اگر دوست دارید خوردن یك غذای با كیفیت و بی نظیر را در دل فضایی طبیعی و سبزی جنگل و آب را در "اصفهان" تجربه كنید، یا رستوران با موسیقی زنده در اصفهان را جستجو می كنید، بی شك رستوران "شب نشین" بهترین انتخاب شما می باشد. باغ رستوران اصفهان را می توان با رستورانی باور نكردنی كه همه امكانات و استاندارد های یك رستوران و غذاخوری و البته تفریحگاه را در كنار یكدیگر فراهم كرده است تجربه كرد. رستورانی زیبا با فضایی كم نظیر كه در كنار كیفیت بالای غذاهای آن خاطره سفر به "اصفهان" را برای هر گردشگری دلچسب تر و به یاد ماندنی تر می كند.
آدرس رستوران شب شنین: اصفهان – بلوار آتشگاه – بعد از كوه آتشگاه – باغ رستوران شب نشین

رستوران سه كاج
یكی دیگر از باغ رستوران های شهر "اصفهان" بدون شك رستوران "سه كاج" این شهر می باشد. اگر به دنبال صرف غذا در كنار گوش دادن به موسیقی زنده هستید، این باغ رستوران بی شك بهترین انتخاب در سفر به "اصفهان" برای هر سلیقه ای می باشد. باغ رستورانی كه بزرگ ترین رستوران شهر نیز می باشد. محیطی طبیعی در كنار سالن های سرپوشیده و تنوع انواع غذاها و فست فودها می تواند هر نوع سلیقه ای را راضی نگه دارد. تجربه این رستوران می تواند خود خاطره ای بی نظیر در سفر شما به این شهر باشد. این رستوران در دو وعده ناهار و شام آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران می باشد. این مجموعه آمادگی برگزاری مجالس و مهمانی ها و تولد های میهمانان را در فضایی ایده آل دارد.
آدرس: اصفهان – خیابان امام خمینی – خیابان بسیج
رستوران گردان هتل آسمان
رستوران گردان هتل آسمان "اصفهان"
همان طور كه می دانیم هتل ها به ویژه هتل های لوكس و چند ستاره در هر شهری، به ویژه شهر های توریستی رستوران های قابل قبولی را در خود جای داده اند. یكی از این رستوران ها در شهر "اصفهان" و در بام هتل "آسمان" این شهر قرار گرفته است. رستوران گردان هتل آسمان در "اصفهان" یكی از رستوران های كم نظیر این شهر می باشد. اگر در حین غذا خوردن دوست دارید تجربه چرخیدن و تماشای شهر زیر پای خود را داشته باشید، حتما رستوران گردان هتل آسمان را در سفر به "اصفهان" تجربه كنید.
آدرس: اصفهان – خیابان مطهری – پل فلزی – هتل آسمان
رستوران باستانی
رستوران باستانی
میدان امام شهر "اصفهان" از پر گردشگر ترین میادین و یكی از جاذبه های بی رقیب این شهر می باشد. اگر به دنبال یك رستوران در محیطی سنتی و لوكس هستید، رستوران باستانی یكی از بهترین رستوران های شهر می باشد كه بهترین و متنوع ترین غذاها را در محیطی به یاد ماندنی برای شما آماده خواهد كرد. لذت نوشیدنی های سنتی در كنار غذاهای خوشمزه این رستوران این مجموعه را در بین رستوران های برتر شهر "اصفهان" قرار داده است.
آدرس: اصفهان – میدان امام – جنب مسجد امام
رستوران هرمس
رستوران هرمس
منطقه "جلفا" در شهر "اصفهان" یكی از توریستی ترین و زیبا ترین محله های این شهر در مركز این شهر می باشد. منطقه ای ارمنی نشین كه با كوچه های سنگ فرش و كافه ها و دمنوش خانه ها و رستوران های فوق العاده خود پاتقی برای مردم این شهر می باشد. رستوران "هرمس" در این محله می تواند متفاوت ترین غذا ها به ویژه غذاهای "ایتالیایی" را برای مهمانان و مسافران فراهم كند. كیفیت و فضای مناسب این رستوران توانسته است این رستوران را در بین برترین رستوران های این شهر به شمار بیاورد.
آدرس: اصفهان – خیابان نظر – كوچه كلیسای وانك – رستوران هرمس