×

هتل های پیشنهادی| هتل سیلورسندز کارائیب

نویسنده نویسنده ایران هتل در تاریخ ۱۳۹۸/۲/۲۴
دسته بندی هتل ها
هتل های پیشنهادی| هتل سیلورسندز کارائیب
هتل سیلورسندز كه مشتاقانه منتظر ورود شما است - به عنوان اولین پروژه تفریحی در ساحل گراند آنس گرانادا در طول 25 سال اخیر - از اولین میهمانان خود در ماه دسامبر 2018 پذیرایی نمود. در منتهی الیه شرقی این جزیره از حوزه كارائیب نمایشی از زیبایی های لوكس در قالب یك مجتمع تفریحی به چشم می خورد و به رسم معمول، با تأخیری نه ماهه درب های خود را به روی میهمانان باز كرد. یكی از طولانی ترین استخرهای منطقه، علاقه مندان به امواج آب را به سمت خود جذب می كند‌ و این در حالی است كه سوئیت های مجلل، رستوران های خلاقانه و اسپای مفرح باعث می شود كه علاقه مند به اقامت همیشگی در این به اصطلاح "جزیره ادویه جات" باشید. اجازه دهید نگاهی به داخل این مجتمع بیاندازیم ...
هتل سیلورسندز
ساحل گراند آنس، كه در منطقه ای پشت به باد از گرانادا پناه گرفته است، از گذشته های دور به عنوان یكی از بهترین سواحل این جزیره شناخته می شده است. نام این هتل به دلیل وجود شن های نقره ای در اطرافش، به زیبایی انتخاب شده است (سیلورسندز یعنی شن های نقره ای). یك استخر عظیم 100 متری، از جاذبه های این مجتمع به شمار می رود - به طوری كه عنوان یكی از بزرگترین استخرهای حوزه كارائیب را به خود اختصاص داده و تا وسط شن ها ادامه دارد - و این استخر با طراحی های مینیمالیستی انجام گرفته توسط شركت فرانسوی AW2، زیبایی های طبیعی اطراف را به خوبی نمایان كرده است. 
به وب سایت های مرتبط در زمینه هتل های ایران سری بزنید و در جریان آخرین اخبار پیرامون هتل های تفریحی این استان قرار بگیرید.
هتل سیلورسندز
محور خطی شفاف و زیبایی شناسانه در این هتل، مدرنیته را وارد رقابتی با شن های مواج و چشم انداز دست نخورده گرانادای جنوبی نموده است - به این ترتیب این احساس به شما القا می گردد كه این جزیره به مانند یك ستاره می درخشد. چیدمان منطقه با وجود باغ ها، حیاط ها و آبنماها بی حصار و نامحدود است، اگرچه هنوز هم فضاهای اختصاصی برای استراحت فراهم هستند. سفیدی های روشن، درختان ساج طبیعی و نواهای خنثی، میهمانان را با ریتم كارائیبی هم نوا كرده و موجبات آرامش آنها را فراهم می آورد. یك چیز خوبی كه وجود دارد این است كه در طول روز و در زیر نور آفتاب تخت های استراحت بسیار زیادی برای استراحت شما وجود دارند.
هتل سیلورسندز
این هتل 43 اتاق را در بر گرفته كه در دو ساختمان جداگانه در فاصله كمی از ساحل پراكنده شده اند. همه آنها دارای پنجره های كف تا سقف هستند كه شب ها تصویر آنها رو كف های چوبی و كاشی های سنگی می درخشند. تختخواب های با اندازه بزرگ با پرده های كنترل از راه دور احاطه شده اند و از پشت پرده ها تصاویر زیبایی از چشم اندازهای فوق العاده به چشم می خورند و بقیه اتاق ها توسط مبلمانی به رنگ های تیره،‌ یك سیستم سرگرمی هوشمند و آثار هنری اصیل تزئین شده اند.
هتل سیلورسندز
هر كدام از حمام ها اختصاصی بوده و به نظر می رسد كه به سبك قرن بیست و یكمی طراحی گشته اند: دارای فضای زیاد، اختصاصی و پر نور. هر كدام دارای یك وان عمیق و دوش بارانی جداگانه، و همچنین فضای زیاد داخلی هستند. در سوئیت های یك اتاقه و سوئیت های پنت هاوس، پنجره های كف تا سقف چشم اندازهای رو به اقیانوس را برای میهمانان فراهم می آورد.
ساعت بیولوژیكی بدن می تواند با استفاده از ماساژها و درمان های الهام گرفته شده از حوزه كارائیب در اسپای فوق العاده هتل سیلورسندز، با "زمان جزیره ای" تنظیم گردد و در این بهشت زمینی، خستگی ها و سختی های زندگی روزمره از بدن شما خارج گردند. غیر از چهار اتاق ماساژ ساكت و آرام، یك سونا، حمام و یك مركز تناسب اندام منحصربفرد وجود دارد. در قلب این بخش، یك استخر با دمای كنترل شده برای شنا احداث شده كه دور تا دور آن با كابین های اختصاصی احاطه شده است؛ در یك كلام، این بخش به مانند یك پیلكه كرم ابریشم طراحی شده است تا اوقات میهمانان قبل و بعد از ماساژها در نهایت آرامش سپری شود.
گرانادا گریل، نام رستوران ساحلی معمولی و به سبك باشگاهی این هتل است كه برای ارائه نهار و شام و نیز سِرو كردن غذاهای معتبر گرانادایی، در حین اینكه پاهای شما در داخل شن های ساحلی قرار دارد، مهیا گردیده است. خوراكی ها هنوز هم تصفیه می گردند، با این حال می توانید انتظار غذاهای دریایی تر و تازه كه با قلاب صید شده اند،‌ و همچنین گوشت گاو ارگانیك زغال شده در اجاق های جاسپر را نیز داشته باشید. آسیایی بودن به وسیله طیف مواد غذایی و ادویه جات محلی از طریق منوی الهام گرفته شده از این قاره، به نمایش گذاشته شده است.
هتل سیلورسندز
بخشی از اقامت در هتل سیلورسندز را رفتن به منطقه پشتی این مجتمع و تجربه مكان نگاری گرانادا تشكیل می دهد. محدوده ای وسیع از گزینه های مختلف در دسترس هستند: از تماشای آبشارها گرفته تا غواصی، سفرهای تاریخی و گردش در مزرعه های تولید مواد ارگانیك؛ این مجتمع در تلاش است تا میهمانان خود را با افراد محلی و هر آنچه كه در این منطقه وجود دارد، متصل نماید. در داخل هتل یك نمایشگاه گردان آثار هنری احداث شده كه هنرهای گرانادایی را در كنار آثار كلكسیون شخصی مالك آن به نمایش گذاشته است.
هتل سیلورسندز
این مجتمع تفریحی، ‌خود انواع میوه ها و سبزیجات را از طریق GRENROP تأمین می نماید (شبكه زنان روستایی تولید كننده در گرانادا)، به طوری كه در حال حاضر این موضوع شغل هایی در حوزه كشت و زراعت را برای 50 نفر از مادران این جزیره فراهم آورده است. همراه با این تعهد كه تضمینی برای خریدهای ماهیانه برای آن وجود دارد، مجتمع تفریحی سیلورسندز شروع به پرورش مواد ویژه خود نموده است كه در آب و هوای كارائیبی پایدار هستند و این اقدامات در جهت تلاش برای افزایش تنوع غذایی در گرانادا و كاهش سطح واردات در حال انجام می باشند - و در نهایت این كار می تواند منتهی به كاهش سطح انتشار گاز كربن توسط این مجتمع نیز گردد.
هتل سیلورسندز
سیلورسندز در ماه دسامبر 2018 افتتاح گردیده و شروع قیمت اتاق های آن از 800 دلار (625 پوند) به ازای هر شب تعیین شده است.