×

محبوب ترین اقامتگاه دنیا در سایت Airbnb

نویسنده نویسنده ایران هتل در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۷
محبوب ترین اقامتگاه دنیا در سایت Airbnb
در میان بیش از 300.000 بازدید از سایت، این واحد اجاره ای Airbnb محبوب ترین مورد در میان مسافران است، به دلایل قانع کننده. ایربی ان بی وبسایتی است با بیش ‏از 1500000 مکان فهرست شده در 34000 شهر و 190 کشور است.‏‎ ‎این شرکت که در اوت 2008 ‏به مرکزیت سان فرانسیسکو، کالیفرنیا‎ ‎بنا نهاده‌شده و دارای مالکیت خصوصی دارد.
علاقه مردم به خانه های کوچک روز به روز بیشتر میشود و گویا این علاقه جهانی و همه گیر شده است. هرچه خانه ارزانتر باشد برای محیط زیست بهتر است و گذشته از اینها زیباتر هم هست. هر چه خانه تان کوچک ترباشد روی سبک زندگیتان تاثیر بیشتری خواهد داشت؛ زندگیتان آسانتر و بهتر خواهد شد؛ وقت کمتری صرف تمیزکاری خانه شده و در نتیجه زمان بیشتری برای تفریح و لذت بردن از دنیای اطرافتان خواهید داشت.
با توجه به این نوع نگرش های رایج جای تعجبی نیست که محبوب ترین نوع مسکن قابل اجاره یک خانه درختی کوچک و مینیمالیست باشد. در یک ماه 300000 بازدید از خانه درختی بسیار باشکوه و زیبای آتلانتا صورت گرفت و بیش از 147000 تقاضا برای بازدید نیز در لیست تقاضای Airbnb ثبت شده است.
کلبه جنگلی
با نگاهی به تصاویر این خانه درختی دیگر جایی برای ملامت این متقاضیان باقی نمی ماند.
این خانه کوچک و رویایی دوست داشتنی یک اتاق خواب، یک اتاق نشیمن گرم و نرم و یک بالکن زیبا دارد و قسمتهای مختلف کلبه از طریق پلهای طنابی بهم متصل می شوند.
آنچه که این خانه را خصوصی تر می سازد نبود همسایه ای در اطراف آن است؛ درختان آن را احاطه کرده اند چنانکه گویی این خانه از دل فیلم های دیزنی بیرون آمده است.
تختخواب در عین کوچک بودن فوق العاده دوست داشتنی است ؛ این تخت دونفره جای کافی برای استراحت دو نوجوان و یا دو بزرگسال را دارد.
خانه درختی
وقتی روی تخت دراز بکشید شاهد هزاران ستاره در آسمان بالای سرتان خواهید بود. چقدر این صحنه رمانتیک خواهد بود. و برای رمانتیک تر کردن و دوست داشتنی تر شدن کلبه، دیواره ها با چراغ پری های زیبا تزیین شده اند.
و در انتها به پلها می رسیم. دانوج و تخته دارت هم در این کلبه وجود دارد.
حالا دلیل محبوب بودن این سرویس را بخوبی درک می کنید. قیمت اجاره این کلبه درختی 375 دلار برای یک شب اقامت است.
خانه درختی خانه درختی