×

خطرناک ترین سواحل جهان

نویسنده نویسنده ایران هتل در تاریخ ۱۳۹۸/۸/۱۰
دسته بندی طبیعت
خطرناک ترین سواحل جهان
کمتر کسی می تواند این واقعیت را انکار کند که دریای آزاد بسیار زیبا و عالی است، چه موج سواری و چه به راحتی خورشید را خیس می کند، همه آن روزهای گرم تابستان را به دریا می روند. سواحل کیش از آن دسته از سواحلی است که با کمترین خطر و زیباترین مناظر هر سال میزبان گردشگران زیادی است که با رزرو هتل ترنج کیش می توانید روی این آب های نیلگون اقامت کنید. با این وجود سواحل خطرناکی در سراسر جهان وجود دارد و این یک لیست شامل برخی از آن هاست.
Tribulation
1. کیپ Tribulation، کوئینزلند، استرالیا
کیپ Tribulation یک مکان جنگلی زیبا است که به دلیل مسیر های پیاده روی، پیست های 4 × 4، اسب سواری، کایاک و… در بین گردشگران محبوب است. با این حال، این ساحل مکانی خطرناک است زیرا منطقه در دسترس مارهای مسموم، چتر دریایی، کایاک سواری ها و تمساح ها است.

2. Chowpatty Beach Mumbai
گفته می شود این ساحل بسیار آلوده است و برای شنا نامناسب است، همه چیز از زباله های کشتی گرفته تا زباله های شهر در این آب ها رها می شود. مطالعات نشان داد مقادیر زیادی از كلیفرم مدفوع در آب ساحل چوپاتی به دلیل ضعف دفع فاضلاب و دفع زیاد آن وجود دارد. شنا در این آب می تواند باعث بیماری های جدی شود.
ساحل گانسبائی آفریقای جنوبی
3. ساحل گانسبائی آفریقای جنوبی
این ساحل در منطقه به حملات کوسه ها مشهور است. در طی چند سال گذشته بسیاری از افراد عزیزانشان را به دلیل این موجودات دریایی گم کرده اند. برخی از مطالعات نشان می دهد که این موجودات سفید بزرگ به ساحل کیپ تاون جذب می شود.

4- آتشفشان Kilauea Beach Sand Beach
ساحل Kilauea بسیار خطرناک است زیرا در کنار یک آتشفشان فعال قرار دارد. این ساحل دارای شن و ماسه سیاه است که نشانه بزرگی از فعالیت های آتشفشانی در منطقه است.
Playa Zipolite
5. Playa Zipolite
این ساحل در مکزیک واقع شده است و بخاطر جریان خطرناک موج هایش بدنام است. این جزر و مد شناگران را به سمت اقیانوس می کشاند و باعث می شود بسیاری از آنها به دلیل غرق شدن جانشان را از دست بدهند.

6. سواحل آمازون
آمازون خانه بسیاری از موجودات زیبا است و شناخته شده است ودارای چندین سواحل وسوسه انگیز زیبا است. با این حال سواحل آمازون پر از موجودات خطرناکی مانند پیرانها، مارماهی ها، آناکونداها و بسیاری دیگر است.
 Frasier
7. جزیره Frasier استرالیا
جزیره Frasier استرالیا به همان اندازه خطرناک است که کیپ Tribulation در بسیاری از موجودات خطرناک که در آبهای سواحل وجود دارد، زندگی می کند. موجودات کشنده مختلفی مانند کوسه ها وجود دارد و همچنین به عنوان مقصد برخی از کشنده ترین جریان های پراکندگی جهان شناخته شده است که جان بسیاری از افراد را گرفته است.

8. ساحل جدید اسمیرا، فلوریدا
این ساحل ممکن است از دور پر زرق و برق باشد، اما برخی از آنها زمینه پرورش و خانه بسیاری از موجودات کشنده هستند. Smyrna محل زندگی کوسه های کشنده است و به "پایتخت حمله جهانی کوسه" مشهور است. افراد بیشماری نیز با کوسه مورد حمله قرار گرفته اند.
Hanakapiai
9. ساحل Hanakapiai - هاوایی
این ساحل به دلیل جزر و مد های مهیج و کشنده اش باعث این شده است که افرادی زیادی در طول سالهای متمادی جان خود را از دست بدهند. گفته می شود مسافت ایمن از دریا فاصله 6 مایلی دارد. این جریان این گونه شناخته شده است که شناگران را به داخل می کشد.

10. سواحل شمال استرالیا
ژله های سمی خطرناک سواحل قلمرو شمالی استرالیا را طاعون دار می کند. این شاخک های می توانند تا 6 برابر طول داشته و با یک سم بسیار قوی که باعث ایست قلبی در بعضی از افراد می شود، کشنده باشند.

برچسب ها