×

مسافران مدرن، رزرواسیون لحظه آخری را ترجیح می دهند

نویسنده نویسنده ایران هتل در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۲
دسته بندی راهنمای سفر
مسافران مدرن، رزرواسیون لحظه آخری را ترجیح می دهند
پیدا كردن شركتی فعال در حوزه گردشگری كه به اهمیت شناخت رفتار گردشگران و مسافران واقف نباشد، بسیار مشكل است. یك مالك شركت مسافرتی موفق، بایستی از تمایلات و ترجیحات بازدید كنندگان و گردشگران با توجه به مقصد مورد نظر، عادت های خرید افراد و فعالیت های تفریحی شناخته شده مطلع و آگاه باشد.
با رزرو هتل آسمان اصفهان سفری دلچسب به نواحی باستانی این شهر زیبا داشته باشید و لحظاتی خوب و خوش را در آخرین فصل سال برای خود رقم بزنید.
 
با این حال، پیگیری و انجام مواردی كه یك گردشگر به آن علاقه دارد و آنچه وی از آن بیزار است، برای شركت ها و آژانس های مسافرتی بسیار سخت است، چرا كه این موارد بایستی همیشه به روز رسانی گردند. رفتار گردشگران دائماً در حال تغییر می باشد و با توجه به گرایش ها، بُعد نسلی و حتی شرایط اجتماعی اقتصادی افراد برجسته می گردند.
برای تسهیل این فرآیند دانش محور، شركت ها از ابزارهای هر چه بیشتری برای گردآوری داده از مصرف كنندگان برخوردار هستند. پس از جمع آوری، می توانند آنها را تفسیر كرده و به منظور تعیین نمودن پیشنهاداتی كه به مشتریان ارائه می كنند، استفاده نمایند.
رزرو هتل های كیش این امكان را برای شما فراهم می آورد كه در تورهای تفریحی این جزیره زیبا در خلیج همیشه فارس شركت كرده و از زیبایی های این منطقه از كشور متحیر گردید.
 
لحظه آخری
مطالعات متعددی وجود دارند كه در آنها در مورد این موضوع كه گردشگر مدرن به احتمال زیاد سفرهای خود را با كمترین حاشیه زمانی برنامه ریزی می نماید، صحبت شده است. این نوع از برنامه ریزی نه تنها خرید بلیط وسیله سفر - به طور مشخص قطار و هواپیما - را تحت تأثیر قرار می دهد، بلكه بر روی رزرواسیون هتل ها و فعالیت های تفریحی كه عده زیادی از گردشگران دلشان می خواهد در مقصد از آنها بهره مند گردند نیز اثرگذار است. این موضوع كه بایستی برای جبران كردن این تقاضاها، امتیازات و گزینه های بیشتری را برای اضافه كردن ارزش افزوده، فراهم آورد، یك چالش واقعی برای آژانس های مسافرتی ارائه دهنده انواع تورها و دیگر نقش آفرینان در این بازار می باشد.
 
تجربه های منحصربفرد و خودجوش
با این كه گردشگران سنتی، یك مقصد را برای خود انتخاب كرده و چند مرتبه به آن سفر می نمایند، اما گردشگران امروزی ترجیح می دهند كه در هر بار سفر خود، مقصدهای جدیدی را كشف نمایند. بعضی از آنها حتی ترجیح می دهند كه در همان یك سفر چندین مقصد را كشف نمایند.
بعلاوه، برای گردشگران امروزی، مسافرت معادل استراحت كردن نیست. سفر برای آنها یعنی تجربه های جدید، ملاقات با مردمان جدید، ورود به فرهنگ بومی و دگرگونی كامل در این پروسه. به بیان دیگر، خصوصیت و مشخصه یك گردشگر مدرن در تمایل او به غنی سازی خود از نظر فردی و احساسی از طریق انجام یك سفر، نمودار می گردد. این جهانگردان حتی در دانش خودشان به دنبال ارزش افزوده و یادگیری از ماجراجویی ها هستند.
 
مسئولیت پذیری
پایداری، بوم شناسی و اصول اخلاقی، كلماتی هستند كه كه می توانند بسیاری از تجربه های گردشگرانی كه امروزه به مسافرت می روند را تعریف نمایند. آنها به خصوص به سفرهایی علاقه مند هستند كه بر روی ارتقا و توسعه مقاصد متمركز می باشند، مقاصدی كه در آنها فعالیت های تفریحی، اقامتگاه ها و وسیله های حمل و نقلی به كار گرفته شوند كه به محیط زیست احترام گذاشته و مشكلی با استفاده از برندهایی كه در این حوزه ها مسئولیت پذیر هستند، ‌نداشته باشند.