×

سرعین، به شیرینی عسل، به استواری سبلان

نویسنده نویسنده ایران هتل در تاریخ ۱۳۹۶/۵/۱۱
دسته بندی ایرانگردی
سرعین، به شیرینی عسل، به استواری سبلان
نام سرعین که به میان می آید، عطر آش دوغ مشام را پر می کند و لذت گرمای چشمه های آب گرم به زیر پوست می دود. شیرینی عسل های سبلان را می توان مزه مزه کرد و سبزی طبیعت دلفریب آن از پیش چشم می گذرد.
سرعین، این شهر کوچک دوست داشتنی، در غرب اردبیل جای گرفته و با آن آب و هوای دل نشین و زیبایی های خاص خود از ما دلبری می کند. ویژگی های گردشگری منحصر به فرد این شهر، از چمنزارها و گلزارهای دره گلستان گرفته تا آبشار ورگه سران که دامنه های سبلان را به زیبایی آراسته، از چشمه های آب گرم گاومیش گلی و سبلان و باجیلار گرفته تا طعم به یادماندنی کباب ها و آَش دوغ ها و سرشیرها و عسل ها، همه و همه دست به دست دادند تا بسیاری را شیفته کرده و به آغوش خود بکشاند.
سرعین
برای اکثر کسانی که مجذوب این سیل عظیم زیبایی شده و قصد سفر به سرعین را دارند، اقامت آسان با قیمت مناسب و آشنایی با هتل های سرعین و اقامتگاه های این شهر یک دغدغه محسوب می شود. سایت ایران هتل راهگشای این موضوع بوده و با فراهم آوردن امکان رزرو آنلاین هتل ها و اطلاع از قیمت و امکانات این هتل ها، گامی به سوی سهولت در سفر برداشته و اقامتی خوش و دلنشین را برای شما به ارمغان آورده است.