×
×

نظرات اقامتگاه بوم گردی ثنا کاشان

کاشان - خیابان فاضل نراقی – کوچه مسجد آقابزرگ – کوی مخبر
#4 از 52 هتل برتر کاشان بر اساس نظرات واقعی میهمانان
رزرو اقامتگاه بوم گردی ثنا کاشان
 • نوع سفر
 • مرتب سازی
رتبه هتل بر اساس نظر واقعی
4.4
 • پاکیزگی هتل و اتاق ها

  4.4

 • عملکرد کارکنان

  4.6

 • امکانات

  3.8

 • کیفیت غذا

  3.8

 • آرامش و راحتی

  4.7

 • موقعیت و دسترسی

  3.9

 • ارزش هتل نسبت به قیمت

  4.3

مشاهده تصاویر ارسالی میهمانان
100% نظرات تایید شده میهمانان واقعی ، اقامت های واقعی ، نظرات واقعی
ثبت نظر
ورود: ۲۹ خرداد ۱۳۹۹
5 از 5 خانه ارزوهاى من...

خانه اى قديمى با ديوارهاى كاهگلى و اتاقهاى زياد و حياط با صفا با كاركنانى ساده و مهربان و قابل احترام. به نظرم تجربه بسيار شيرين و جالبى بود اقامت دوروزه در اين هتل دوستداشتنى. فقط پاركينگ نداره و اين مورد بايد در توضيحات نوشته بشه البته مشكل خيلى بزرگى نيست!

تاریخ درج نظر: ۳ تير ۱۳۹۹
ورود: ۲۲ بهمن ۱۳۹۸
5 از 5 بسیار خوب

دو روز اقامت داشتیم. همه چی مناسب بود تنها مشکل نبود پارکینگ بود که چیز عادی توی پس کوچه های کاشان بود. موقعیت هتل مناسب بود.در کل راضی بودم.

تاریخ درج نظر: ۱۰ اسفند ۱۳۹۸
ورود: ۹ آبان ۱۳۹۸
5 از 5 همه چی آروم و خوب....

من از شمال به کاشان بصورت خانوادگی مسافرت کردم. وبسایت های زیادی جهت انتخاب اقامتگاه بوم گردی بازدید کردم و بالاخره از روی سایل ایران هتل ، اقامتگاه ثنا کاشان را انتخاب کردم. اقامتگاه اش تمیز ؛ آرام و دور از هیاهو هست. محیط سنتی و بومی است. در روزی که ما اقامت داشیم مهمانانی از چین و فرانسه هم حضور داشتند و راضی بودند. نکات ضعف هتل: 1- نداشتن رستوران : ولی آبدارخانه دارد که میتونی هر موقع خواستید آب جوش، چایی و قهوه رایگان بگیرید و یا غذایتان را گرم کنید. میتونید از شهرتون غذا بیارید و اونجا گرم کنید. این حالت در هتل ها به ندرت وجود دارد! 2- صبحانه به نسبت ضعیف و صرفه جویانه بود : (پنیر، کره، مربا، گوجه، چای و قهوه و تخم مرغ آب پز و هنداونه! ) نباید توقع سلف سرویس هتل ها رو داشته باشید. ولی کاشکی بتونند روی موضوع صبحانه قوی تر کار کننند و غذاهای گرم صبحانه ای رو در منو قرار بدهند. مثل نیمرو، املت، دیزی، صبحانه های محلی.. 3- نداشتن پارکینک ! البته اکثریت اقامتگاه ای بومی محدوده چنین امکام پارکینگ ندارند و معمولا در کوچه های دور و اطراف پارک می کنند. در نزدیکی اقامتگاه ثنا، محوطه خوبی جلوی مسجد تاریخی هست .. زیاد نگران جای پارک نباشید!!! محیط تقریبا امن هست! نکات مثبت: 1- پرسنل و مدیریت مهربان و خوش برخورد 2- تمیزی هتل 3- سرویس بهداشتی تمیز ولی کوچک! 4- امکانات یخچال و تلویزیون هم توی اتاق بود! 5- در منطقه اطراف با 15 دقیقه پیاده روی میتوانید رستوران های سنتی و بوم گردی جهت تهیه غذا بروید و دوباره برگردید. قیمت و کییفت ها متنوع و مناسب... 6- برای تهیه گلاب و عرقیات برید روبه روی کوچه یک مغازه قدیمی هست کیفیت هاش خوب و عالیه... آمارشو از خدمه بوم گردی بگیرید. * اتاق ها دستشویی فرنگی دارند ولی در حیاط دستشویی ایرانی و حمام تمیز هم هست..!

تاریخ درج نظر: ۲۸ آبان ۱۳۹۸
ورود: ۱۷ خرداد ۱۳۹۸
4 از 5 هتل کوچیک و مرتب

کارکنان مودب و باحوصله.هتل جمع و جور و تمیز با قابلیت دسترسی خوب. البته تردد با ماشین توی اون کوچه های تنگ و باریک یه مقدار دردسر داره.

تاریخ درج نظر: ۵ آذر ۱۳۹۸
ورود: ۱۶ آبان ۱۳۹۸
4 از 5 شرح حال هتل

وای فای که اینقدر ضعیف بود که بود و نبودش فرقی نمیکرد اصلا جا پارک وجود نداشت داخل اتاق دستشویی فرنگی بود و باید میرفتید تو حیاط طبقه پایین دستشویی ایرانی بود. ولی در کل متوسط بود قیمتش نسبت به امکانات بسیار بالا هست .

تاریخ درج نظر: ۲ آذر ۱۳۹۸
ورود: ۱۸ دي ۱۳۹۸
4 از 5 همه چیز خوب بود راضی بودیم

اتاق تمیز پتو و ملحفه ها تمیز بودن صبحانه متنوع و خوب بود کارکنان هم مودب بودند و برخوردشان خوب بود پرگل ما راضی بودیم

تاریخ درج نظر: ۲۴ دي ۱۳۹۸
ورود: ۵ آبان ۱۳۹۸
5 از 5 عالی

همه چیز عالی بود و اینکه به مکان های تاریخی و دیدنی شهر نزدیک بود تنها مشکلش پارکینگ بود.درمجموع همه چیز عالی و خوب و برخورد کارکنان هتل خیلی خوب بود

تاریخ درج نظر: ۱۸ آبان ۱۳۹۸
ورود: ۲۰ تير ۱۳۹۸
4 از 5 اقامتگاه با دسترسی مناسب

ما در این محل یک شب اقامت داشتیم.اتاق تمیز و خنک و با امکانات مورد نظر ما مثل سرویس بهداشتی در اتاق و یخچال بود.آنتن دهی اینترنت ضعیف بود و تقریبا قطع بود که البته مهم نبود برای ما.صبحانه شامل نان،پنیر،کره،تخم مرغ،عسل،مربا،چای،قهوه،هندوانه،خیار و گوجه بود.رفتار پرسنل خوب و محترمانه بود.سر و صدایی در محیط اصلا نبود و کاملا آرامش داشتیم.دسترسی به مکان های گردشگری خوب بود‌.تنها پیشنهادم اینه که در سایت اضافه بشه که از کجا دیگه نمیشه با ماشین رفت چون کوچه ی اقامتگاه بسیار باریکه و باید دورتر ماشین رو پارک کنید که البته دوربین داره و امن هست.در کل به نسبت قیمت ما از همه چیز راضی بودیم.

تاریخ درج نظر: ۲۸ تير ۱۳۹۸
ورود: ۱۳ تير ۱۳۹۸
4 از 5 صمیمی

محیط دنج و نوستالژیک

تاریخ درج نظر: ۱۹ تير ۱۳۹۸
ورود: ۱۳ مرداد ۱۳۹۸
4 از 5 خوب بود

اتاق تقریبا ۱۲متر و تمیز تو کوچه در کوچه بود و باید ماشین رو تو فاصله ۱کیلومتری پارک میکردی، فاقد پارکینگ، محیط عالی و ساکت، صبحانه فقط مربا و پنیر کره، قیمت بالا بود

تاریخ درج نظر: ۱۸ مرداد ۱۳۹۸
ورود: ۱۹ شهريور ۱۳۹۸
4 از 5 زیبا، ساکت و تمیز

اقامتگاه در مجموع خوبیه. وسط دل شهر نزدیک به اکثر جاهای تاریخی. چون تعداد اتاق ها کمه معمولا ساکت و خلوت و دنجه. تخت و رو تختی واقعا تمیز بودند بر خلاف خیلی جاها تو این سطح قیمت. فضای داخلی هتل واقعا آرامش بخشه و اتاقهاشم خیلی با سلیقه درست شده. دو تا مشکل کوچیک داشت یکی اینکه تو. کوچه پس کوچه هست و دسترسی با ماشین بهش ندارید که خیلی مشکل حادی نیست و برا ماشینتون هم پارکینگ گرفتن یکمی دور از هتل. مشکل دیگه هم پوشش کف‌اتاق کمی کثیف بود البته خیلی تو ذوق نمیزد.

تاریخ درج نظر: ۲ مهر ۱۳۹۸
ورود: ۸ شهريور ۱۳۹۸
5 از 5 عالی بود

خیلی خوب بود و خیلی تمیز

تاریخ درج نظر: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸
ورود: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸
5 از 5 عالی سرویس بهداشتی تمیز

اتاق تمیز وخنک سرویس بهداشتی تمیز صبحانه نان وپنیر کره ، تخم مرغ ، چای، قهوه، گوجه ، خیار و هندوانه دسترسی آسان به مکانهای گردشگری رفتار کارکنان محترمانه ومناسب اینترنت ضعیف

تاریخ درج نظر: ۱۳ مهر ۱۳۹۸
ورود: ۲۶ تير ۱۳۹۸
5 از 5 عالی

فضای زیبا و سنتی، اتاق مناسب و تمیز

تاریخ درج نظر: ۳۰ تير ۱۳۹۸
ورود: ۶ تير ۱۳۹۸
5 از 5 هتل دنج

بسیار عالی

تاریخ درج نظر: ۱۱ تير ۱۳۹۸
ورود: ۹ خرداد ۱۳۹۸
4 از 5 خوب و سنتی و مثبت

نظافت اتاق خوب و دقیقا مطابق عکس ،فضای هتل مثبت و مناسب ، سرویس اتاق میتونست بهتر باشه و هتل ناهار و شام نداشته و جای پارک مناسب وجود نداشت

تاریخ درج نظر: ۱۳ خرداد ۱۳۹۸
ورود: ۱۴ خرداد ۱۳۹۸
5 از 5 بسیار نیکو

عالی

تاریخ درج نظر: ۸ تير ۱۳۹۸
ورود: ۱ خرداد ۱۳۹۸
5 از 5 عالی

بسيا ر زيبا و دوست داشتنی و با صفا و تميز و مرتب قرار گرفته در مركز شهر با كاركنانی مودب و خوش برخورد

تاریخ درج نظر: ۱۲ خرداد ۱۳۹۸
ورود: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
4 از 5 دنج و آرام

بیشتر مناسب کسانی هست که به دنبال آرامش و سنت هستند.

تاریخ درج نظر: ۲ تير ۱۳۹۸
ورود: ۹ خرداد ۱۳۹۸
5 از 5 اقامتگاهی ساده و صميمی وتميز

همه چيز خيلی خوب بود.از رفتار كاركنان كه آروم و بی تكلف بودندو اتاقهای تميزو سرويس بهداشتی خيلی تميز و .....قيمت هم مثل همه جاهای هم سطح خودشه.

تاریخ درج نظر: ۱۳ خرداد ۱۳۹۸
رزرو اقامتگاه بوم گردی کاشان
شبکه ایران هتل با نام اختصاری آی هو (IHO) , بزرگترین پرتال رزرواسیون آنلاین هتل های ایران می باشد.
شبکه ایران هتل فعالیت خود را از سال 1385 آغاز نموده است و تا کنون ادامه دارد.
این شبکه متعلق به شرکت سفرپردازان رایان کیش(LLC) میباشد.