×
×

نظرات اقامتگاه بوم گردی کاشکیلو شهداد کرمان

کرمان - شهداد - میدان پاسداران - خیابان شفا - جنب شفا ۷
رزرو اقامتگاه بوم گردی کاشکیلو شهداد کرمان
 • نوع سفر
 • مرتب سازی
رتبه هتل بر اساس نظر واقعی
4.1
 • پاکیزگی هتل و اتاق ها

  3.9

 • عملکرد کارکنان

  4.3

 • امکانات

  3.3

 • کیفیت غذا

  3.5

 • آرامش و راحتی

  4.3

 • موقعیت و دسترسی

  3.9

 • ارزش هتل نسبت به قیمت

  3.8

مشاهده تصاویر ارسالی میهمانان
100% نظرات تایید شده میهمانان واقعی ، اقامت های واقعی ، نظرات واقعی
ثبت نظر
ورود: ۱۷ بهمن ۱۳۹۸
4 از 5 خوب و کمی گران

در کل خوب بود

تاریخ درج نظر: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸
ورود: ۲۴ مهر ۱۳۹۸
5 از 5 دومین جاذبه‌ی توریستی شهداد

رفتار مدیریت و کارکنان بسیار محترمانه بود و از هیچ راهنمایی و کمکی دریغ نکردند. صبحانه هم کافی و مناسب بود. برای اقامت کپرها رو انتخاب کردم، که تجربه‌ی جالب و جذابی از کار دراومد. شاید خوش‌شانسی من از بابت خلوت‌بودن محیط هم در مضاعف‌شدن این لذت بی‌تاثیر نبوده :) پیشنهاد می‌کنم حتما طلوع آفتاب و آغاز روز رو داخل حیاط کاشکیلو بگذرونید؛ به تماشای درخت‌ها و گل‌ها و گوش‌دادن به صدای پرندگان. کاشکیلو برای من بعد از کلوت‌ها دومین جاذبه‌ی توریستی شهداد محسوب میشه.

تاریخ درج نظر: ۸ آبان ۱۳۹۸
ورود: ۱۲ فروردين ۱۳۹۸
2 از 5 پیشنهاد نمیکنم

از نظر تمیزی و نظافت اتاق ها وضعیت مناسبی نداشتن و اینه اب گرم برای استحمام وجود نداشت

تاریخ درج نظر: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸
ورود: ۱۰ آبان ۱۳۹۷
5 از 5 جایی که از آن دل نمیکنید!

نکته اول: به همه کسانی که میخواهند فرهنگ و سنتهای بومی یک منطقه را عمیقا لمس کنند (فرای پارامتر کم هزینه بودن) توصیه میکنم از کمی رفاه (مثل دستشویی و حمام داخل اتاق) صرف نظر کنند و حتما فضای خانه های بومگردی را برای اقامت انتخاب کنند. اقامت در این خانه ها دربین ایرانیان هنوز خیلی جا نیفتاده ولی در میان توریستهای خارجی از اقصا نقاط جهان بسیار پرطرفدار است و آنان قدر این محیط های ناب و خالص را خوب میدانند. نکته دوم: اقامت در شهر شهداد را حتما توصیه میکنم. بخاطر: هوای گرم و مطبوع و دلپذیر آن در پاییز (درحالیکه که بقیه شهرهای استان بسیار سرد بود)، نزدیکی به کلوتهای بینظیر کویر شهداد و امکان رصد آسمان فوق العاده شب کویر، فاصله اندک با روستای زیبای سیرج که در کمال تعجب یک روستای کوهستانی و سردسیر است، تداعی شدن حال و هوای جنوب با نخلستانهای خرمای زیبای این شهر. نکات مثبت اقامتگاه: - حیاط بسیار بسیار زیبا با نخلهای سربفلک کشیده خرما، با حوض و تخت و گلهای رنگارنگ که اتمسفری گرم و صمیمی را ایجاد میکند. نورپردازی این حیاط با فانوسهای آویزان به دیوار در شب، بسیار جذاب و رویایی است (ما به دلیل فضای آرام و هوای مطبوع آن دوست داشتیم چند روز آنجا بمانیم که میسر نبود). - وروی اقامتگاه با راهرویی باصفا به همراه بوی عود و ایوانی بسیار دلنشین با دکوراسیون سنتی در ورودی حیاط. - کَپَرهای بومی با طراحی بسیار خاص و دوست داشتنی. این اقامتگاه از دوبخش اتاقهای داخل بنای قدیمی و کپرهای انتهایی اقامتگاه تشکیل شده است. بخش کَپَرها تازه افتتاح شده که شخصا تجربه اقامت و خوابیدن در آنها را پیشنهاد میکنم. - تمیز بودن کَپَرها و فقدان حشرات موذی. - داشتن دستشویی فرنگی و دوش با آب گرم در نزدیکی کَپَرها. - فضای امن مجموعه برای بانوان و خانواده. - غذاهای سنتی و لذید خانگی . "بزقورمه" آن را به هیچ وجه از دست ندهید. خورشت سبزی و دمپختک گوجه آن را هم بسیار پسندیدیم. صبحانه هم خوب و دلچسب بود. - وجود کارکنانی مهربان و زحمتکش - صمیمیت مدیر مجموعه آقای زید آبادی که علیرغم تحصیلات خوبشان پابپای کارکنان تلاش میکردند و درحال دوندگی بودند. این اقامتگاه خانه پدربزرگ و مادربزرگ ایشان بوده که به نحوی عالی طراحی و بازسازی شده. ضمن آنکه به نوعی در منطقه کارآفرینی ایجاد کرده است. آقای زیدآبادی با وجودیکه سرشون بواسطه مهمانان داخلی و خارجی بسیار شلوغ بود و علیرغم امکانات محدود شهر، با کیک تولد و اسپری برفی فضای سورپرایز کردن بنده را فراهم کردند و خاطره ای ماندگار برایمان ساختند. نکات منفی اقامتگاه: - کوچک بودن کَپَرها. عملا فضا فقط برای دونفر کافی است. - مشترک بودن فضای دوش حمام با دستشویی در بخش بیرونی کَپَرها - نبودن فضایی برای گذاشتن وسایل در داخل کَپَرها (که البته کپرها تازه افتتاح شده و این موارد در حال تکمیل است) - کمبود پرسنل در قیاس با مهمانان که پاسخگویی را با تاخیر مواجه میکند.

تاریخ درج نظر: ۱۵ آبان ۱۳۹۷
ورود: ۴ فروردين ۱۳۹۸
4 از 5 فضایی بسیار زیبا و دلپذیر

طلوع خورشید با ترانه ی زیبای پرندگان، نسیم خنک صبحگاهی و دنیایی از گلهای رنگارنگ. زیبا و بی نظیر بود. کارکنانش خونگرم و خوش برخورد بودند. سطح بهداشت قابل قبول بود. پیشنهاد آفرود در کویر داشتند که تجربه ی اون هم بسیار شگفت انگیز و منحصر بفرد بود. شبهای باغ با چای و شربت کاشکیلو زیباتر می شد. از نظر دسترسی، اقامتگاه به پمپ بنزین و سایت های دیدنی تاریخی و پیش از تاریخی شهر نزدیک بود. از نظر کیفیت خوراک و نحوه ی سرویس دهی جا داره که بهتر بشه.

تاریخ درج نظر: ۸ ارديبهشت ۱۳۹۸
ورود: ۳ فروردين ۱۳۹۸
4 از 5 خیلی عالی بود و خیلی خوش گذشت

تنوع صبحانه خیلی کم بود محیط بوم گردی خیلی عالی بود رفتار کارکنان بسیا ر خوب بود اما اگر دوره هتل داری ببینند بهتر خواهد بود. روی هم رفته‌ خیلی عالی بود و خیلی خوش گذشت ولی در مورد غذا اگه برنج ایرانی بجای برنج خارجی استفاده بشه طعم‌ غذاشون خیلی متفاوت خواهد بود

تاریخ درج نظر: ۱۰ فروردين ۱۳۹۸
ورود: ۷ فروردين ۱۳۹۷
4 از 5 خاطره انگیز

اقامتی به یادماندی و خوب داشتیم با پذیرای خوب. در ضمن کارکنان محترم و مودب بودن

تاریخ درج نظر: ۱۸ فروردين ۱۳۹۷
ورود: ۳ فروردين ۱۳۹۷
4 از 5 کارکنان مودب

محیطی مناسب با فضای سنتی

تاریخ درج نظر: ۱۴ فروردين ۱۳۹۷
ورود: ۱۲ مرداد ۱۳۹۷
4 از 5 اقامت در خانه سنتی کویری

پرسنل خوب و فضایی دوست داشتنی

تاریخ درج نظر: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷
ورود: ۱ فروردين ۱۳۹۷
4 از 5 نظر

با احترام برخورد و پذیرایی ، پاکیزگی و ارامش محیط مناسب و دوست داشتنی بود

تاریخ درج نظر: ۵ فروردين ۱۳۹۷
ورود: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷
4 از 5 کارکنان خوب

محیطی آرام و سنتی در دل کویر

تاریخ درج نظر: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷
ورود: ۸ فروردين ۱۳۹۷
5 از 5 برخورد گرم پرسنل هتل و فضای اقامتی بسیار زیبا

با سلام و احترام. واقعا خیلی تشکر می کنم بابت میزبانی بسیار خوب و برخورد مودبانه و مهمان نوازی پرسنل اقامتگاه بوم گردی کاشکیلو شهداد کرمان. یکی از بهترین شهرهای استان کرمان - جاده بسیار زیبا و ایمنی دارد . توصیه می کنم حتما در شهر شهداد به این اقامتگاه سری بزنید.

تاریخ درج نظر: ۱۸ فروردين ۱۳۹۷
رزرو اقامتگاه بوم گردی کرمان
شبکه ایران هتل با نام اختصاری آی هو (IHO) , بزرگترین پرتال رزرواسیون آنلاین هتل های ایران می باشد.
شبکه ایران هتل فعالیت خود را از سال 1385 آغاز نموده است و تا کنون ادامه دارد.
این شبکه متعلق به شرکت سفرپردازان رایان کیش(LLC) میباشد.