×
×

نظرات ویلاهای کوهستانی ارس جلفا

آذزبایجان شرقی - جلفا - منطقه آزاد ارس - جاده کلیسا - جنب پارک کوهستان
#4 از 9 هتل برتر جلفا بر اساس نظرات واقعی میهمانان
رزرو ویلاهای کوهستانی ارس جلفا
 • نوع سفر
 • مرتب سازی
رتبه هتل بر اساس نظر واقعی
3.0
 • پاکیزگی هتل و اتاق ها

  3.3

 • عملکرد کارکنان

  3.4

 • امکانات

  2.7

 • کیفیت غذا

  2.4

 • آرامش و راحتی

  3.9

 • موقعیت و دسترسی

  3.7

 • ارزش هتل نسبت به قیمت

  2.9

مشاهده تصاویر ارسالی میهمانان
100% نظرات تایید شده میهمانان واقعی ، اقامت های واقعی ، نظرات واقعی
ثبت نظر
ورود: ۳۱ خرداد ۱۳۹۹
1 از 5 رتبه بندی خیلی خیلی ضعیف در مورد هتل کوهستان جلفا

باسلام برخورد مسول پذیرش بسیار عالی بود ولی داخل سوییت ایرادات و نواقصی داشت که نمیشه چشم پوشی کرد توالت فرنگی کلا خراب بود شیشه های بالکن اونقدر کثیف بودن که به سختی میشد بیرون رو دید تلویزیون هیچ کدوم از کانال ها رو نمیگرفت در ورودی دستشویی کلا معیوب بود و چفت نمیشد هود نداشت موقع پخت و پز کلا بوی غذا داخل سوییت بود در ها و پنجره ها تور نداشتن موقع روز مگس و موقع شب داخل سوییت پر از پشه بود و تا صبح هیج کدوم از اعضای خانواده من استراحت نکردن صبحانه خیلی خیلی خیلی ضعیف سرو شد امیدوارم پیگیری کنید.

تاریخ درج نظر: ۱۶ تير ۱۳۹۹
ورود: ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
5 از 5 ارامش و سکوت در ارس

ویلا همه امکانات رو داشت تمیز و عالی بود و برخورد کارکنان خیلی خوب بود در کل همه چی عالی بود ...

تاریخ درج نظر: ۷ شهريور ۱۳۹۸
ورود: ۱۴ خرداد ۱۳۹۸
3 از 5 متوسط با‌ رقم بالا

صبحانه چندان خوب نبود. اتاقها امکانات خیلی مناسبی نداشت. بدون تلویزیون. تخت‌های یکنفره را کنارهم گذاشته بودند به اسم تخت دونفره. اما سرویس ها تمیز بود. و محیط ارامش داشت.

تاریخ درج نظر: ۱ تير ۱۳۹۸
ورود: ۱۶ آبان ۱۳۹۷
4 از 5 ویلاهای کوهستانی ارس

بسیار عالی بود .

تاریخ درج نظر: ۲۱ آبان ۱۳۹۷
ورود: ۹ آبان ۱۳۹۷
3 از 5 رهگذر

از نظر موقعیت جای خوبی بود، پرسنل برخورد خوبی داشتن ، دسترسی به اینترنت و تلویزیون نبود، صبحانه ارائه شده نیز متوسط بود. با توجه به امکانات ایجاد شده اگرخدمات بهتری ارائه دهند بهتر است.

تاریخ درج نظر: ۷ آذر ۱۳۹۷
ورود: ۹ فروردين ۱۳۹۸
3 از 5 معمولی

داخل ویلاها تمیز بودند، آنتن تلویزیون تنظیم نبود ، تلفن داخل واحدها نبود. گرمایش مناسب بود،محوطه خیلی آرامش داشت‌. صبحانه چندان جالب نبود، به تعداد افراد هر ویلا، روی میز پنیر و کره و تخم مرغ و آبمیوه پاکتی گذاشته بودند که به نظرم جالب نبود. در کل تمیز بود ولی رسیدگی و سلیقه خیلی بیشتری می خواد تا مطلوب بشه.

تاریخ درج نظر: ۲۱ فروردين ۱۳۹۸
ورود: ۱۴ خرداد ۱۳۹۷
3 از 5 جهت بهبود خدمات

اطلاع رسانی برای تایم و مکان سرو صبحانه مناسب نبود. ویلا ها به صورت دوبلکس بود و دو تا واحد دوبلکس چسبیده به هم بود اول اینکه پله ها جهت رفتن به طبقه بالا بسیار شیب تندی داشت دوم اینکه در ساخت ویلا از عایق صدا بین دو واحد استفاده نشده بدین صورت که ما در داخل اتاق خواب صدای باز و بسته کردن کلید برق ْ در حمام و حتی صحبت های واحد بغل به گوش می رسید که این موضوع آزار دهنده بود و نکته بعدی اینکه علائمی برای هتل نصب نشده بود ْ در خیابان اصلی هیچ گونه علایم و تابلویی نبود

تاریخ درج نظر: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷
ورود: ۱۴ شهريور ۱۳۹۷
5 از 5 در کل راضی بودیم از همه کارکنان.

سلام. از تمیزی داخل ویلا لذت بردیم. کارکنان به شایستگی با مراجعین برخورد مینمایند. سپاسگزاریم. البته اگر تلویزیون و اندکی ظروف اضافه گردد بسیار عالی خواهد بود..

تاریخ درج نظر: ۲۲ شهريور ۱۳۹۷
ورود: ۱۴ خرداد ۱۳۹۷
4 از 5 ارس، کوهستان، لذت بی انتها

در مجموع شهر جلفا شهر مدرن و پیشرفته ای نیست و تازه در ابتدای پیشرفت است. پس به همین اندازه توقع هم باید داشت. هتل کوهستانی ارس در فضایی عالی و منظره ای بی نظیر واقع شده است. البته پرسنل خوش اخلاق نیز بر آرامش مسافر اثر مثبتی میگذارد. اما ویلاهای کوهستانی جای کار دارد. البته نباید انتظار هتل را از آن داشت چون قرار نیست هتل باشد و صرفا یک جای خواب مناسب و صبحانه (نه چندان حر فه ای و کاملا عرف و ساده) را در اختیار میگذارد. با این وجود شهر جلفا جای بسیار بی نظیری برای گردش و تفریح است. حتما امتحان کنید و با رونق شهر میتوان انتظار رونق هتل ها رو داشت.

تاریخ درج نظر: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷
ورود: ۵ خرداد ۱۳۹۷
3 از 5 سفر جلفا

با توجه به نوساز بودن هتل كمبودهائي نظير تلويزيون ،تلفن داخلي و wifi كاملاً محسوس هست ، در طول مدت اقامت هيچ فرد مسئولي تحت عنوان مدير مجموعه را ملاقات نكرديم ، در بدو ورود شخصي كه ظاهراً سرايدار مجموعه بود ويلا را تحويل داد و در پايان اقامت هم همان شخص كليد را گرفت و شناسنامه ها را تحويل داد ، ورود و خروج مسافران بعد از گرفتن كليد اصولاً كنترل نميشه كه از بُعد حفاظتي درست نيست .

تاریخ درج نظر: ۱۰ خرداد ۱۳۹۷
ورود: ۳ فروردين ۱۳۹۷
3 از 5 متوسط

در مجموع هتل متوسطی بود....مسیر دسترسی به هتل خیلی واضح نبود...اصلا هیچ تابلو یا نشونی نداشت....لحاف و تشک هتل ها هم اصلا راحت نبود

تاریخ درج نظر: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷
ورود: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷
3 از 5 نسبت به قیمت کیفیت متوسط

درکل خیلی متوسط بود. فضا عاالی بود

تاریخ درج نظر: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷
ورود: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷
2 از 5 توقفی نه چندان دلچسپ

بطور کلی این مجموعه دارای کارکنان آشنابا هتل داری نیست و بیشتر در سطح ویلا های اجاره ای خدمات رسانی دارد. محلی برای سرو صبحانه ندارد و صبحانه بسیار مختصر ی در اطاقها و زمان نامشحص در اختیار مهمانان میگذارد آنهم مهمانانی که از طریق شرکتهای رزرو هتل معرفی شوند. حوله ها در بسته استریل تخویل نمیشوند و لکه های روی این حوله ها این شک را ایجاد میکند که حوله های استفاده شده را گس از خشک کردن دو باره در اطاقها قرار گرفته باشد ضمنا" تنها یک نوع حوله که حوله حمام باشد در اطاقها گذاشته میشود و از حوله دست خشک کن خبری نیست.

تاریخ درج نظر: ۱ شهريور ۱۳۹۷
ورود: ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
2 از 5 ویلای کوهستانی نارس

‌ویلای کوهستانی ارس در موقعیت و منطقه مناسبی قرار دارد . مدیر و کارکنان آن گرچه افرادی غیر حرفه ای هستند اما صادقانه تلاش می کنند مشکلات و نیازهای مسافرین را در حد توان مرتفع سازند. تجهیزات داخلی ویلا مثل وسایل آشپزخانه تقریبا صفر ، مبلهای راحتی بی کیفیت و ناراحت برای نشتن ، فقدان رخت آویز و کمد لباس ، مشکلات گیرنده تلویزیون و ... از جمله موارد قابل ذکر است . سیستم تامین و نگهداری ویلاها نیازمند توجه جدی است به نحویکه به نظر نمیرید کمتر از دو سال از ساخت این مجموعه میگذرد . مسیر ورود به ویلاها در شب چه جاده فرعی برای کوتاه برای ‌دسترسی به ویلا و چه محوطه داخلی ویلای کوهستانی تاریک و فاقد نور کافی است . از انتقادات صریح خود عذرخواهی میکنم و هدفی جز ارتقاء کیفیت این مجموعه که موقعیت ممتازی در منطقه برخوردار است ، هدف دیگری ندارم. از آقای مهندس رستمی بخاطر حسن خلق و توجه ایشان تشکر می کنم. بطور خلاصه اینکه مجموعه ویلاهای کوهستانی ارس هنوز نارس است و نیاز به توجه و رسیگی بیستر برای تبدیل شدن به یک مجموعه فرحبخش و خاطره آمیز دارد.

تاریخ درج نظر: ۳ تير ۱۳۹۷
ورود: ۲۷ شهريور ۱۳۹۶
4 از 5 ارزیابی هتل

سوییت ها نوساز بودند. و وسایل داخل سوییت کیفیت خوبی داشتند. در کل خوب بود. منتها صبحانه که در سالن سرو شد میتوانست کیفیت بهتری داشته باشد همچنین به نظرم باید راه حلی برای رهایی از مگس های موجود اندیشید.

تاریخ درج نظر: ۱۳ مهر ۱۳۹۶
ورود: ۱۱ شهريور ۱۳۹۶
4 از 5 ارزیابی کلی

1- به دلیل نوساز بودن ویلاها و استفاده از پرسنل غیرحرفه ای جوابگویی و برخورد غیرحرفه ای بود 2- شایسته است که بعد از پارک کوهستانی و نبش خیابان ورودی ویلاها تابلویی جهت راهنمایی ورود تعبیه شود 3- ویوی ویلاها عالی بود 4- درکل خوب ارزیابی می شود

تاریخ درج نظر: ۱۸ مهر ۱۳۹۶
ورود: ۶ فروردين ۱۳۹۷
2 از 5 امیدوارم بهتر شود

برخورد کارکنان خوب بود امکانات داخل واحد ویلای ناقص بود پکیچ خراب بود حمام نداشتیم و تلویزیون نداشت

تاریخ درج نظر: ۱۷ فروردين ۱۳۹۷
ورود: ۶ فروردين ۱۳۹۷
4 از 5 می تواند بهتر باشد

کارکنان رفتار بسیار دوستانه داشتند ولی خدمات رسانی کافی نبود.

تاریخ درج نظر: ۱۴ فروردين ۱۳۹۷
ورود: ۶ مهر ۱۳۹۶
4 از 5 محیط آرام و دنج

بسیار محیط آرام و دید بسیار عالی به رود ارس . همه چی خوب بود فقط فضای سبز داخل هتل باید رسیدگی بیشتری شود

تاریخ درج نظر: ۱۳ مهر ۱۳۹۶
ورود: ۱۵ شهريور ۱۳۹۶
3 از 5 قابل ارتقا اما قابل تحسین

دوستانه اما غیر حرفه ای

تاریخ درج نظر: ۲۷ شهريور ۱۳۹۶
رزرو هتل جلفا
شبکه ایران هتل با نام اختصاری آی هو (IHO) , بزرگترین پرتال رزرواسیون آنلاین هتل های ایران می باشد.
شبکه ایران هتل فعالیت خود را از سال 1385 آغاز نموده است و تا کنون ادامه دارد.
این شبکه متعلق به شرکت سفرپردازان رایان کیش(LLC) میباشد.