×
×

نظرات اقامتگاه بوم گردی باغ دو سرو تفت

یزد - شهرستان تفت - محله باغ مورتین
رزرو اقامتگاه بوم گردی باغ دو سرو تفت
 • نوع سفر
 • مرتب سازی
رتبه هتل بر اساس نظر واقعی
3.9
 • پاکیزگی هتل و اتاق ها

  4.1

 • عملکرد کارکنان

  4.4

 • امکانات

  3.6

 • کیفیت غذا

  3.2

 • آرامش و راحتی

  3.3

 • موقعیت و دسترسی

  3.7

 • ارزش هتل نسبت به قیمت

  3.9

مشاهده تصاویر ارسالی میهمانان
100% نظرات تایید شده میهمانان واقعی ، اقامت های واقعی ، نظرات واقعی
ثبت نظر
ورود: ۱ آذر ۱۳۹۷
4 از 5 تجربیات دو شب در اقامتگاه باغ دو سرو

محیطی دنج و باصفا با کارکنان مودب و مهربان تجربه خوبی از این سفر برای ما به یادگار گذاشت.

تاریخ درج نظر: ۵ آذر ۱۳۹۷
ورود: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷
4 از 5 ارزیابی از دو شب اقامت

اتاقها از نظر تجهیزات در شرایط قابل قبول قرار دارند. تنها نکته قابل ذکر کولر نداشتن اتاقهای طبقه پایین و عدم امکان باز کردن پنجره و استفاده از منظره بود. برخورد کارکنان بسیار گرم و صمیمی بود. متاسفانه در صبحانه تنها از وسایل کارخانه ای و شرکتی و پاستوریزه استفاده شد و نه از عناصر محلی و سنتی در زمینه راهنمایی برای جاذبه های دیدنی هم ضعف وجود داشت

تاریخ درج نظر: ۲۹ شهريور ۱۳۹۷
ورود: ۱۹ بهمن ۱۳۹۶
4 از 5 نظر کلی

رفتار کارکنان عالی بود. فضای هتل بسیار بسیار جذاب و آرام و دلپذیر بود. فضای سنتی همراه با تمیزی و نظافت فوق العاده. صبحانه مفصل در فضای دنج و هوای عالی صبحگاهی لذت بخش ترین بخش سفر بود☺️

تاریخ درج نظر: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶
ورود: ۹ فروردين ۱۳۹۷
3 از 5 نقد منصفانه

برخورد کارکنان و در راس آنها مسئول باغ دوسرو بسیار مودبانه و محترمانه بود و من خیلی خوشحالم که انسان های شریفی در آن مجموعه حضور دارند. اما مکان اقامت دارای تنقضاتی با آنچه که تصور میرود و یا رزرو میشود دارد من جمله تصاویر موجود در سایت ایران هتل با واقعیت موجود. علی الخصوص اتاق دو نفره زمین خواب که در واقع یک اتاق بسیار کوچک است به زور 6 متر میشود.

تاریخ درج نظر: ۲۱ فروردين ۱۳۹۷
ورود: ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
5 از 5 تبریک به این خلاقیت و مدیریت

جناب آقای مهندس دست مریزاد ، انصافا ابتکار و خلاقیت ایشون در ساخت و مدیریت هتل قابل تقدیر و ارزش گذاریه با اقامت دو شب اگر چه میتوان ییشنهاداتی رو برای ارتقا داشت اما نکات مثبتی همچون زیبایی ، تمیزی، آرامش و بخصوص برخوردهای بسیار صمیمی یکایک کارکنان واقعا قابل تقدیره و کاستی ها رو کم رنگ میکنه. قیمت تناسب لازم رو با امکانات را داره . امیدوارم یک بار دیگه فرصت حضور رو پیدا کنم و علاوه بر استفاده از امکانات خوب و دلنشین کارکنان دوست داشتنی اونجا رو یک بار دیگه تجربه کنم . توصیه میکنم حتما این تجربه رو از دست ندید.

تاریخ درج نظر: ۵ فروردين ۱۳۹۷
ورود: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
3 از 5 مصنوعی

هرچند موقعیت مکانی اقامتگاه ایده آل است و بافت شهرتفت و بوم اقامتگاه ایده آل است اما هیچ اثری از طبیعت روستاو بوم گردی واقعی نیست ! اینهمه نماد مصنوعی که در حیاط اقامتگاه کار شده ( آلاچیق - تخت - حوض مصنوعی -آبشار مصنوعی و...) به اضافه بی نظمی موقع ورود و ارتباط نه چندان خوب اتاقها از حیث سر و صدا حسابی توذوق میزد و بیشتر با بیرون مجموعه و بافت روستا میشه صفا کرد . علیرغم این صبحانه نسبتا خوبی سرو شد و برخورد پرسنل هم مطلوب بود .

تاریخ درج نظر: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷
ورود: ۴ خرداد ۱۳۹۶
4 از 5 اقمتی جالب

رفتار کارکنان بسیار خوب بود. در حیاط هتل، چای را با سماور زغالی برایمان آوردند. البته هزینهٔ جداگانه داشت، اما برای ما خیلی جالب بود. اتاقها تمیز بود و اجازه دادند اتاقمان را خودمان انتخاب کنیم.

تاریخ درج نظر: ۸ خرداد ۱۳۹۶
ورود: ۲۹ آذر ۱۳۹۶
4 از 5 سورپرایز

اصلا انتظار چنین جای زیبا و با صفایی را نداشتم. رفتار کارکنان بسیار مودبانه،محترمانه و مهربانانه بود.امکانات هتل هم در حد خوب است.خواب در هتل سنتی و بیدار شدن با نور خورشید که از لابلای شیشه های رنگی پنجره به اتاق تابیده فضایی رویایی ایجاد می کند.

تاریخ درج نظر: ۳ دي ۱۳۹۶
شبکه ایران هتل با نام اختصاری آی هو (IHO) , بزرگترین پرتال رزرواسیون آنلاین هتل های ایران می باشد.
شبکه ایران هتل فعالیت خود را از سال 1385 آغاز نموده است و تا کنون ادامه دارد.
این شبکه متعلق به شرکت سفرپردازان رایان کیش(LLC) میباشد.