×
×

نظرات هتل بام سبز رامسر

مازندران - كيلومتر 5 غرب رامسر - مجتمع تفریحی رفاهی شهر سبز(تله کابین رامسر)
#1 از 22 هتل برتر رامسر بر اساس نظرات واقعی میهمانان
رزرو هتل بام سبز رامسر
 • نوع سفر
 • مرتب سازی
رتبه هتل بر اساس نظر واقعی
4.4
 • پاکیزگی هتل و اتاق ها

  4.3

 • عملکرد کارکنان

  4.3

 • امکانات

  3.9

 • کیفیت غذا

  3.7

 • آرامش و راحتی

  4.4

 • موقعیت و دسترسی

  4

 • ارزش هتل نسبت به قیمت

  3.9

مشاهده تصاویر ارسالی میهمانان
100% نظرات تایید شده میهمانان واقعی ، اقامت های واقعی ، نظرات واقعی
ثبت نظر
ورود: ۳ شهريور ۱۳۹۶
4 از 5 خیلی عالی

از همه نظر راضی بودیم

تاریخ درج نظر: ۲۶ مهر ۱۳۹۶
ورود: ۲۰ مهر ۱۳۹۶
4 از 5 تشکر و رضایت

رضایت از کارکنان و کادر خدماتی و رفاهی.

تاریخ درج نظر: ۲۵ مهر ۱۳۹۶
ورود: ۱۹ مهر ۱۳۹۶
5 از 5 عالی

از هر نظر عالی بود

تاریخ درج نظر: ۲۳ مهر ۱۳۹۶
ورود: ۹ مهر ۱۳۹۶
4 از 5 محيط بكر و استثنائي

در مجموع رضايت بخش است🙂 محوطه حوضچه ارامش و ورزش هاي ابي مملو از زباله و فاقد سطل اشغال بود، البته اگر مربوط به هتل محسوب شود. كيفيت شام پائين بود

تاریخ درج نظر: ۱۴ مهر ۱۳۹۶
ورود: ۲۴ شهريور ۱۳۹۶
4 از 5 درمجموع اقامت دل انگيزى براى من وخانواده بود.

رستوران عالى،كيفيت غذا بسيارخوب،گنجايش رستوران بايد بيشترباشد ،خاص در هنگام سرو صبحانه، برخورد پرسنل مودبانه وتوأم با مهمان نوازى. تله كابين متوسط، وضعيت نظافت وبهداشت خيلى خوب.اما اگر امكان تردد غير از تله كابين درتمامى ساعات وبه انتخاب مقيم فراهم باشد بهتر خواهد بود.

تاریخ درج نظر: ۱۰ مهر ۱۳۹۶
ورود: ۲۷ شهريور ۱۳۹۶
3 از 5 مشكل حمل و نقل

از انجا كه لازم است با تله كابين به هتل برويد دفعه اول از شما بابت هر نفر 25000 تومان مي گيرند كه به نظر من درست نيست. چون راه ديگري براي هتل نيست و شما مجبور به استفاده از تله كابين هستيد پس نبايد از مهمانان هتل كرايه اي گرفته شود. در ضمن تله كابين معلوم نيست كه ساعت چند تعطيل مي شود .ما ساعت 9ونيم امديم كه تعطيل شده بود در حاليكه گفته بودند تا 10 هم باز است. چندين ساعت به همراه ساير مهمانان در پايين هتل معطل شديم تا ماشين فرستادند و ما را چند تا چند تا بردند بالا. فقط دو ماشين داشتند كه هر بار رفت و برگشت ان حدود چهل تا پنجاه دقيقه طول مي كشيد . اما اتاقها خيلي خوب است و فضا هم عالي است. كلوپ ورزشي (بيليارد فوتبال دستي پينگ پنگ) رايگان است ولي وقتي از يك ساعت گذشت گفتند بايد پول بدهيد. اينترنت هم خيلي خوب نبود حجم ان كم است.

تاریخ درج نظر: ۱۰ مهر ۱۳۹۶
ورود: ۱۶ شهريور ۱۳۹۶
4 از 5 هتل جنگلي

محلي آرام و زيبا بود. رفتار و عملكرد پرسنل نيز مطلوب و دلنشين بود. پيشنهاد مي شود كه امكاناتي (مثل آلاچيق و نيمكت) در قسمتهاي مختلف محيط عمومي جنگل درنظر گرفته شود كه خانواده ها بتوانند در عين با هم بودن از محيط بيرون كلبه ها نيز بهره مند شوند.

تاریخ درج نظر: ۴ مهر ۱۳۹۶
ورود: ۲۰ شهريور ۱۳۹۶
5 از 5 مکانی رویایی برای ماه عسل رویایی

برخورد پرسنل بسیار عالی،ارائه خدمات هتل دربالاترین سطح ممکن بود

تاریخ درج نظر: ۴ مهر ۱۳۹۶
ورود: ۲۴ شهريور ۱۳۹۶
5 از 5 اقامتي دوست داشتني

خوب و عالي

تاریخ درج نظر: ۲ مهر ۱۳۹۶
ورود: ۱۸ شهريور ۱۳۹۶
4 از 5 در كل خوبه

در كل خوبه بخصوص رفتار پرسنل پذيرش بجز خانه داري مابقي درحد استاندارد هستند

تاریخ درج نظر: ۲۸ شهريور ۱۳۹۶
ورود: ۱۸ شهريور ۱۳۹۶
4 از 5 هتل جالب

سبک جدیدی از هتل بود. برخورد پرسنل مخصوصا راننده ها خیلی خوب بود. صبحانه عالی بود. تنوع غذایی منو شام کم بود.

تاریخ درج نظر: ۲۸ شهريور ۱۳۹۶
ورود: ۱۶ شهريور ۱۳۹۶
5 از 5 یک مجموعه از افراد کار بلد

حرف زیادی ندارم و فقط تشکر میکنم از تمامی پرسنل این مجموعه تفریحی بابت برخورد عالی و آفرین به مدیریت محترم هتل بابت آموزش درست و استاندارد به پرسنل خوش رو خوش برخورد و کاربلد. تشکر فراوان

تاریخ درج نظر: ۲۶ شهريور ۱۳۹۶
ورود: ۱۶ شهريور ۱۳۹۶
4 از 5 منوی شام

هتل بسار خوب.تمیز.آرام.برخورد پرسنل هتل بسیار عالی.فضا عالی.همه چیز خوب.فقط منو وکیفیت وتنوع شام اصلا در شان این هتل زیبا نیست.

تاریخ درج نظر: ۲۶ شهريور ۱۳۹۶
ورود: ۱۴ شهريور ۱۳۹۶
4 از 5 ارامش در دل جنگل

ما دو روز اقامت بسيار عالي در هتل بام سبز رامسر و در كلبه جنگلي داشتيم. رستوران هتل هم بسيار عالي و با كيفيت بود. امكانات داخل اتاق هم خوب بود. فقط كابينهاي تله كابين كيفيت مطلوب نداشت و چندين دفعه بعلت ایست نكردن كامل موقع سوار و پياده شدن به پاي ما و همسفريهايمان ضربه وارد شد

تاریخ درج نظر: ۲۳ شهريور ۱۳۹۶
ورود: ۱۵ شهريور ۱۳۹۶
5 از 5 بسیار زیبا

کسانی که به گردش علاقمند باشند توصیه می شود حتما تجربه بام سبز را داشته باشند . ما برای دو شب دو سوئیت مختلف مگنولیا و کامیلیا را رزرو کرده بودیم که مبلمان اولی به سبک چینی و دومی تقریبا به سبک هندی بود . هماهنگی کامل و بی نقص بود ؛از بابت تمیزی مشکل خاصی نبود ؛ صبحانه قابل قبول بود ( البته به نظر می رسد می توان کمی ارتقا ءداد ) و نهایتا قرارگرفتن در یک فضای جنگلی بکر قطعا لذت بخش بود . تنها موردی که به نظر باید بازنگری شود کافی شاپ است که عملا مختص هتل نمی باشد و چه بسا به همین دلیل نیازمند بازنگری و بهبود است . اضافه بر سوئیت ها که در ساختمان اصلی هتل قرار گرفته اند کلبه هایی نیز در فضای جنگلی قرار دارند که طبعا طرفداران خاص خود را دارد . جا دارد از مدیریت هتل و کارکنان محتر م شان تشکر نمایم .

تاریخ درج نظر: ۲۲ شهريور ۱۳۹۶
ورود: ۱۲ شهريور ۱۳۹۶
4 از 5 متفاوت و دنج و آرام

یه مقدار باید به نظافت هتل رسیدگی بیشتری میشد ، و یه کار دیگه ای که معمول نیست ، اینکه قبل از اتمام زمان سرو صبحانه ، نه تنها شارژی صورت نمیگرفت بلکه شروع به جمع آوری غذا ها میشد. ولی در کل غیر از این دو مورد همه چی عالی بود ، و من واقعا" دوست دارم مجددا" این هتل رو تجربه کنم.خیلی متفاوته.جنگل ،بدور از هیاهو و آرام، با امکانات تفریحی خوب ، بازیهای دریایی ، شهر بازی مرکز خرید و ..... .ممنون.

تاریخ درج نظر: ۱۹ شهريور ۱۳۹۶
ورود: ۹ شهريور ۱۳۹۶
4 از 5 هتل زيبا

موقعيت قرار گيري هتل در بالاي ارتفاع و دل جنگل فضاي دل انگيزي ايجاد ميكند با چشم انداز زيبا به جنگل اما جاي تعجب بود با كنار زدن پرده در سوييت كه ما اقامت داشتيم ديگر ساكنين ساير سوييتها به راحتي از جلوي تراس سوييت عبور ومرور داشتند! به جز اين مورد اقامت دلپذيري در حد هتل چهار ستاره در اين هتل خواهيد داشت.

تاریخ درج نظر: ۱۷ شهريور ۱۳۹۶
ورود: ۹ شهريور ۱۳۹۶
4 از 5 مگنولیا زیبا

همه چیز خوب بود رفتارپرسنل و تمیزی و رستوران. تنوع صبحانه کم بود ولی خوب بود.براتولد همسرم رفتیم سوییت مگنولیا .تجربه خوبی بود ممنون

تاریخ درج نظر: ۱۶ شهريور ۱۳۹۶
ورود: ۷ شهريور ۱۳۹۶
3 از 5 سرو صداي تله كابين و انتقال سروصدا به اتاق.

طبعا كسيكه هتلي را در ارتفاعات انتخاب ميكند و محدوديت زماني تردد را ميپذيرد، انتظار محلي آرام و دنج را دارد. در آخرين مرحله توقف تله كابين، سروصداي آزاردهنده منتقل ميشد. ضمن اينكه صداي بلندگو نيز منتقل ميشد. سوئيت كامليا واحد يك. رفتار پرسنل بسيار مودبانه خوب و منظبت با استاندارد هتلداري بود. غذاي رستوران خوب، صبحانه عالي بود.

تاریخ درج نظر: ۱۵ شهريور ۱۳۹۶
ورود: ۲۷ مرداد ۱۳۹۶
4 از 5 کلبه های چوبی

ما اقامت خیلی خوبی را در هتل داشتیم. فضای کاملا متفاوت و زیبا برای ما سفر خاطره انگیزی را رقم زد. برخورد کارکنان هتل هم بسیار محترمانه بود. ما در کل راضی بودیم و حتما مجدد برای اقامت در هتل مراجعه خواهیم کرد. امیدواریم کیفیت به همین صورت بماند یا بالاتر رود و افت نکند. زیرا تداوم کیفیت یا ارتقا آن است که باعث ادامه دار بودن رضایت میهمانان و مراجعه های بعدی آنها می شود.

تاریخ درج نظر: ۱۳ شهريور ۱۳۹۶
شبکه ایران هتل با نام اختصاری آی هو (IHO) , بزرگترین پرتال رزرواسیون آنلاین هتل های ایران می باشد.
شبکه ایران هتل فعالیت خود را از سال 1385 آغاز نموده است و تا کنون ادامه دارد.
این شبکه متعلق به شرکت سفرپردازان رایان کیش(LLC) میباشد.