×
×

نظرات هتل الماس 2 مشهد

مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 20
#10 از 186 هتل برتر مشهد بر اساس نظرات واقعی میهمانان
رزرو هتل الماس 2 مشهد
 • نوع سفر
 • مرتب سازی
رتبه هتل بر اساس 469 نظر واقعی
4.3
 • پاکیزگی هتل و اتاق ها

  4.5

 • عملکرد کارکنان

  4.2

 • امکانات

  4.3

 • کیفیت غذا

  4

 • آرامش و راحتی

  4.3

 • موقعیت و دسترسی

  4.5

 • ارزش هتل نسبت به قیمت

  4.1

مشاهده تصاویر ارسالی میهمانان
100% نظرات تایید شده میهمانان واقعی ، اقامت های واقعی ، نظرات واقعی
ثبت نظر
ورود: ۷ شهريور ۱۳۹۷
4 از 5 متوسط

سلام وقتتون بخیر من و همسرم به مدت سه شب در این هتل اقامت داشتیم؛ ( که اقامت ما هم در ایام پیک یعنی عید غدیر بود) از ابتدای سفر که بخوام بگم وقتی به فرودگاه رسیدیم از بخش تشریفات مستقر در فرودگاه با ما تماس گرفتن و با کمال احترام گفتند که بعد از تحویل بارهاتون تشریف بیارین به قسمت کانتر تشریفات هتل الماس ما هم بعد از دریافت چمدان رفتین همونجا، 3دقیقه ایستادیم بعد یک آقایی گفت که دنبال من بیاین!! ( با توجه به اینکه هتل 5 ستاره بود این موضوع کمی تو ذوق زد چون من انتظار داشتم که حداقل خودشون چمدان رو که چرخ هم داشت میاوردن) خلاصه پنج دقیقه منتظر موندیم تا ترانسفر بیاد ولی نیومد و گفتن توی ترافیک مونده و این روزها شلوغه مشهد و ... ( که حقیقتش این موضوع پذیرفته نبود ازشون چون هنر مدیریت پنج ستاره این هست که این مسائل رو کاملا مطلع باشه و برای اون برنامه ریزی کنه) بعد همون آقا ما رو با خودرو پرشیا بردن. یک نکته منفیه دیگه که داشت نحوه حمل نامناسب بار بود، یعنی چمدان رو نصفش داخل و نصفش بیرون بود گذاشتن صندوق عقب و در صندوق رو هم با کش بستن و اینطوری با هر دست انداز یک ضربه محکم به چمدان ها وارد می شد. در قسمت پذیرش رفتار پرسنل مناسب و محترمانه بود؛ کارکنان خدمات رفتارشون مناسب و محترمانه بود. من چون سفارش گل آرایی داده بودم، اتاق رو هم به صورت مناسب گل آرایی کرده بودند. یک نکته ای که وجود داشت این بود که چون همسر من سرما خورده بود و فضای اتاق سرد بود، به طور سیستمی سیستم گرمایشی و سرمایشی اتاق رو روی سرمایشی تنظیم کرده بودن و شما نمی تونستین از سیستم گرمایشی اون استفاده کنید. صبحانه اش مناسب بود. رستوران ها مناسب و مرتب و تمیز بودند. کیفیت غذا ها هم متوسط به سمت خوب بود. یک نکته ای که وجود داشت با توجه به اینکه من از طریق پنل درخواست تمیز کردن اتاق که صفحه نمایش اون در خارج از اتاق وجود داره اعلام کرده بودم که اتاق تمیز بشه ولی این اتفاق نیافته بود. و با قسمت خدمات تماس گرفتم که این کار رو انجام بدن. چند بار هم ما خواستیم که غذا رو در اتاقمون صرف کنیم، که خیلی محترمانه و مناسب غذا رو آوردن تو اتاقمون. سیستم تلویزیون هم مناسب بود، و شما هم میتونستین از بخش مدیای هتل، سریال و فیلم های سینمایی و همچنین موسیقی هایی که قرار داده بودن به صورت رایگان مشاهده کنین، هم اینکه در بخش صورتحساب شما می تونستین هر وقت بخواین صورتحسابتون رو بررسی کنین منوی غذاهاش هم تنوع کمی داره. اتاق ها تمیز و مرتب بود و سرویس حمام و دستشویی هم مناسب و تمیز بود. ما لباس هامون رو هم دادیم برای اتو که خیلی خوب و بموقع هم این کار رو انجام دادند. فقط یادتون باشه که ترانسفر برگشت دارای زمان بندی هست و شما باید خودتون رو با اون هماهنگ کنید نه ترانسفر خودش رو با شما. چون ما خواستیم ترانسفر به فرودگاه استفاده کنیم که گفتند ماشین تازه رفته و باید خودتون هزینه رو پرداخت کنین! در نهایت اینکه با توجه به توضیحات بالا با توجه به اینکه این ایام مصادف شده بود با تولد من ؛ از طرف مدیریت محترم یک کیک تولد هم برای بنده ارسال کردن که این مورد خودش یک نکته مثبت بود.

تاریخ درج نظر: ۱۷ شهريور ۱۳۹۷
ورود: ۳ شهريور ۱۳۹۷
5 از 5 بسیار هتل خوبی بود

کارکنان هتل بسیار با احترام و خوش برخورد بودن

تاریخ درج نظر: ۱۱ شهريور ۱۳۹۷
ورود: ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
1 از 5 ارائه نظر

کارکنان بی تجربه، اطاق گران و کوچک

تاریخ درج نظر: ۷ شهريور ۱۳۹۷
ورود: ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
5 از 5 اقامت کوتاه

ورود به هتل خوب بود، برخورد پرسنل هتل هم مناسب بود، از استخر هم استفاده کردم و فضای مناسبی داشت، معماری اتاق ها و محیط هتل و رستوران ها، و نیز استخر و اسپا، توی استخر دستگاه های دوش هم درست کار نمیکردند، صبحانه خوبی داشت و رستوران فیروزه دید خوبی به اطراف شهر داشت، در کل راضی بودم ، راستی منوی فست فود خوبی نداشت و ما از بیرون غذا سفارش دادیم و پرسنل هتل تا در اتاق آوردند.

تاریخ درج نظر: ۴ شهريور ۱۳۹۷
ورود: ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
5 از 5 بسيارعالي وفوق العاده بود

اين هتل ازهرنظرعالي و فوق العاده بود وكيفيت غذا بستگي به ذائقه افراد داره ولي ترانسفر حرم نداشت تنها ضعفش فكرميكنم اين بود وقيمت غذاهاي هتل به نسبت بالا بود

تاریخ درج نظر: ۲ شهريور ۱۳۹۷
ورود: ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
3 از 5 صبحانه معمولى

صبحانه معمولى و عملكرد پرسنل خيلى ضعيف بود بعنوان مثال درخواست ما براى يك بطرى آب بيش از يكساعت بطول انجاميد و ...

تاریخ درج نظر: ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
ورود: ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
4 از 5 بعد 2 هتل 5 ستاره بهترينه

پذيرش دلچسبي نداشت يعني برخورد معمولي بود و خشك

تاریخ درج نظر: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
ورود: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷
5 از 5 خیلی خوب بود

کارکنان رفتار مناسبی داشتند. محیط لابی، کافی شاپ و رستوران بسیار دلنشین بود. اتاق ها تمیز و خوب بودند. صبحانه متنوع بود. کیفیت غذای رستوران مناسب بود. موقعیت مکانی هتل هم بسیار مناسب بود.

تاریخ درج نظر: ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
ورود: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷
4 از 5 خوب اما بی تجربه

هتل تمیز و خوب ولی کارکنان بی تجربه

تاریخ درج نظر: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷
ورود: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷
3 از 5 هتلی نه در حد انتظار هتلی پنج ستاره

امکانات به نسبت مناسب بود ولی ارایه خدمات و سرویس و رسیدگی به امور مهمانان متاسفانه در حد و انتظار هتل پنج ستاره نبود. کیفیت غذای رستوران خوب بود ولی سرویس دهی به علت تعداد کم خدمتکار، مناسب نبود.

تاریخ درج نظر: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷
ورود: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷
5 از 5 عالی

عالی بود

تاریخ درج نظر: ۲۲ مرداد ۱۳۹۷
ورود: ۳ مرداد ۱۳۹۷
4 از 5 هتل الماس دو

آتلیه ضعیف

تاریخ درج نظر: ۲۲ مرداد ۱۳۹۷
ورود: ۱۵ مرداد ۱۳۹۷
5 از 5 آرامش

چون ایرانی هستیم دوست داشتیم بریم طبقه پرشین چون طبقه ی دیگر داده بودند و عربها بودند با صدای آنها آرامش کامل نداشتیم و اگر عربها مزاحم آرامش و استراحت ما نبودند خیلی عالی بود. مخصوصا پرسنل واقعا عالی بودند.

تاریخ درج نظر: ۲۲ مرداد ۱۳۹۷
ورود: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷
5 از 5 بسیار خوب

از هر لحاظ خوب و دلچسب بود

تاریخ درج نظر: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷
ورود: ۱۵ مرداد ۱۳۹۷
5 از 5 هتلی تمام عیار

سپاسگزارم که خستگی ما رو درک کردن و قبل از زمان قانونی تحویل اتاق، اتاقی موقت رو برای استراحت در اختیارمون گذاشتن.

تاریخ درج نظر: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷
ورود: ۱۴ مرداد ۱۳۹۷
4 از 5 عدم انظباط

تحویل اتاق در ساعت مقرر انجام نشد. با یک ساعت تاخیر...!

تاریخ درج نظر: ۱۹ مرداد ۱۳۹۷
ورود: ۲۶ تير ۱۳۹۷
4 از 5 خوب بود

هتل خوبی بود ایراداتی وجود داشت، از جمله اینکه آسانسور بسیار معطل می شدیم در زمان انتظار برای آسانسور صندلی جهت استراحت افراد مسن و یا ناتوان وجود نداشت، تاکسی سرویس جلو درب هتل هم در زمان های شلوغ سرویس حرم انجام نمی دادند و فقط به اماکن دور مثل شاندیز و ... انجام میدادند که خوشایند نبود

تاریخ درج نظر: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷
ورود: ۲۲ تير ۱۳۹۷
3 از 5 متوسط

میتواند بهتر باشد, اجناس ما را در استخر فراموش کرده بودیم, در حالیکه می دونستند در کدام اتاق هستیم, ولی نیاوردند و فرداش صبح زود برگشتیم و همش جا ماند, در حالیکه در هتل های دیگر وقتی کارمندان اجناس گم شده یا فراموش شده را پیدا می کنند و مالک و یا اتاق صاحب آن معلومه بهش بر میگردونند .

تاریخ درج نظر: ۱۳ مرداد ۱۳۹۷
ورود: ۲۶ تير ۱۳۹۷
5 از 5 هتل عالی بود

همه چی عالی بود بسیار راضی بودم فقط کیفیت صبحانه می توانست بهتر باشد

تاریخ درج نظر: ۱۳ مرداد ۱۳۹۷
ورود: ۶ مرداد ۱۳۹۷
5 از 5 از همه نظر عالی بود

برخورد کارکنان کلیه بخشها بسیار عالی بود، به همه توصیه می کنم

تاریخ درج نظر: ۱۳ مرداد ۱۳۹۷
شبکه ایران هتل با نام اختصاری آی هو (IHO) , بزرگترین پرتال رزرواسیون آنلاین هتل های ایران می باشد.
شبکه ایران هتل فعالیت خود را از سال 1385 آغاز نموده است و تا کنون ادامه دارد.
این شبکه متعلق به شرکت سفرپردازان رایان کیش(LLC) میباشد.