×
×

نظرات اقامتگاه سنتی مهینستان راهب کاشان

کاشان - خیابان فاضل نراقی - محله درب باغ - کوچه فرهنگ31
#2 از 41 هتل برتر کاشان بر اساس نظرات واقعی میهمانان
رزرو اقامتگاه سنتی مهینستان راهب کاشان
 • نوع سفر
 • مرتب سازی
رتبه هتل بر اساس 57 نظر واقعی
4.2
 • پاکیزگی هتل و اتاق ها

  3.9

 • عملکرد کارکنان

  3.8

 • امکانات

  3.5

 • کیفیت غذا

  3.8

 • آرامش و راحتی

  3.8

 • موقعیت و دسترسی

  3.9

 • ارزش هتل نسبت به قیمت

  3.7

مشاهده تصاویر ارسالی میهمانان
100% نظرات تایید شده میهمانان واقعی ، اقامت های واقعی ، نظرات واقعی
ثبت نظر
ورود: ۲۰ دي ۱۳۹۷
4 از 5 هتل رویایی

حیاطی زیبا

تاریخ درج نظر: ۶ بهمن ۱۳۹۷
ورود: ۴ دي ۱۳۹۷
4 از 5 نداشتن آرامش موقع استراحت

اشکال اساسی اقامتگاه، سر و صدای مراجعه کنندگان از بیرون هتل ( غیر میهمانان هتل) برای استفاده از فضای اطراف استخر برای خوردن چای و استفاده از کرسی بود؛ که بعلت مجاورت با اتاقها، مزاحم استراحت میهمانان ساکن در هتل می شد. البته این موضوع به کارکنان هتل بارها از سوی میهمانان تذکر داده شده است؛ اما بعلت اینکه درآمد هتل بابت این مراجعه کنندگان قابل توجه است؛ لاینحل باقی مانده است.

تاریخ درج نظر: ۲۲ دي ۱۳۹۷
ورود: ۲۱ آذر ۱۳۹۷
5 از 5 اقامتي رويايي

بسيار هتل تميز و زيبايي است و حتما اگر دوباره بخواهم در كاشان اقامت داشته باشم اين هتل را انتخاب خواهم كرد تنها يك مشكل كوچك سر صداي زياد ساير ميهمانان در هنگام شب و استراحت بود

تاریخ درج نظر: ۷ دي ۱۳۹۷
ورود: ۲ آبان ۱۳۹۷
4 از 5 خوب بود

اقامت خوبی داشتیم و راضی هستم.

تاریخ درج نظر: ۱۸ آذر ۱۳۹۷
ورود: ۱۵ آبان ۱۳۹۷
4 از 5 اقامتی دلچسب

خوب بود ولی بخش کافی شاپ و راهنمایی گردشگران باید تقویت شود

تاریخ درج نظر: ۵ آذر ۱۳۹۷
ورود: ۱۶ آبان ۱۳۹۷
4 از 5 معنای بودن

خیلی خوب

تاریخ درج نظر: ۲۸ آبان ۱۳۹۷
ورود: ۸ آبان ۱۳۹۷
5 از 5 محیط دلنشین

محیط عالی ، حیاط بسیار زیبا ، واقعا دلمون نمیومد از هتل بیرون بریم - بسیار آرامش بخش

تاریخ درج نظر: ۱۴ آبان ۱۳۹۷
ورود: ۱۲ مهر ۱۳۹۷
5 از 5 تجربه اي منحصر به فرد

معماري هتل براي من خيلي جذاب بود. محيط اونجا آرامش ناب طبيعت رو به آدم القاء مي كنه. فقط سعي كنيد توي يه زمان بريد اونجا كه هوا خوب باشه تا لذت بيشتري از اونجا ببريد. بازسازي هتل با حفظ بافت قديمي بسيار عالي انجام شده. پرسنل شيك و خوش رويي هم داره. تو كاشان بهترين گرينه هست😊 غذاهاي هتل هم خيلي خوب بود. اطاق سيستم تهويه كاملي داشت. نشستن تو حياطش روي تختهاي چوبي كنار حوض آبي با صداي پرندگاني كه ميشنوي ميبرتت به قديم قديما.

تاریخ درج نظر: ۲۱ مهر ۱۳۹۷
ورود: ۲۸ شهريور ۱۳۹۷
5 از 5 زیبا و خاطره انگیز

خیلی خوب بود

تاریخ درج نظر: ۱۴ مهر ۱۳۹۷
ورود: ۱۴ شهريور ۱۳۹۷
5 از 5 زيبا تمييز پرازانرژي

اتاقها با يك هتل ٤ ستاره ايراني و حتي ٥ ستاره ايراني براحتي رقابت ميكند. بسيار تمييز. دستشويي و حمام تمييز. محيط آرام، رستوران سنتي جهت صرف صبحانه خيلي جالب بود. نظافت در حد عالي . تنها بايد ماشين را در محوطه اي كه جلوي هتل هست پارك كنيد

تاریخ درج نظر: ۲۳ شهريور ۱۳۹۷
ورود: ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
4 از 5 نظرات اینجانب در مورد اقامت هتل راهب

کارکنان خوب ، رستوران جهت ناهار و شام خوب ، صبحانه جهت دو روز اقامت خوب ، سیستم سرمایش در زمان گرمای شدید ضعیف

تاریخ درج نظر: ۳ شهريور ۱۳۹۷
ورود: ۸ مرداد ۱۳۹۷
5 از 5 عالي و بي نقص

خاطره اي شيرين با دوستان

تاریخ درج نظر: ۱۲ مرداد ۱۳۹۷
ورود: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷
3 از 5 بازسازی زیبا

در کل مثبت بود

تاریخ درج نظر: ۱ خرداد ۱۳۹۷
ورود: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷
2 از 5 اقامتی نا خوشایند

ما یک شب اقامت داشتیم تو این خونه سنتی معماری حیاط و رستوران خیلی چشم نواز بود و حس خوبی منتقل می کرد اما اتاق بسیار کوچک دلگیر و بی امکانات بود امکانات اتاقدر حد هتل ۲ ستاره هم نبود. هتل استدعا دارم فکری به حال رفع مشکلات بکنن

تاریخ درج نظر: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷
ورود: ۱۶ فروردين ۱۳۹۷
5 از 5 خاطره انگیز

هتل از لحاظ زیبایی آرامش کارکنان دسترسی و ... فوق العاده بود. اما انتقادی رو لازم میدونم برای بهبود هر چه بهتر هتل ذکر کنم: اول اینکه نبود کتری برقی در اتاق باعث میشه که در ساعات پایانی شب که کافه هم تعطیل میشه مشکل ایجاد بشه. دوم اینکه پرده های اتاق کهنه شده و از ریل خارج شده بودن. با همه اینها اقامت خیلی به یاد مومدنی داشتیم. از همه کارکنان هم بابت محبت و رفتار بسیارخوبشون ممنونم

تاریخ درج نظر: ۲۸ فروردين ۱۳۹۷
ورود: ۸ فروردين ۱۳۹۷
5 از 5 هتلی که باید رفت❤

تجربه زندگی در یک خانه قجری بینظیر بود هرچند اشکالاتی هم وجود داشت ولی رویهم رفته عالی بود. کیفیت و سرویس دهی رستوران هتل در مقایسه با قیمت خیلی بالای آن خوب نبود و وای فای فقط برای مدت کوتاهی وصل شد. دوش حمام بسیار پایین نصب شده بود و برای افراد قد بلند مناسب نبود. اتاق ما چهار تخته بود و در طبقه بالا قرار داشت شاید ورودی اتاق و پله‌ها در ابتدا شوک بزرگی بود ولی منظره اتاق همه ایرادات هتل را میپوشاند.

تاریخ درج نظر: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷
ورود: ۱۰ فروردين ۱۳۹۷
5 از 5 سفری به یاد ماندنی

اسکان در یک هتل سنتی برای خانواده یک خاطره است

تاریخ درج نظر: ۲۲ فروردين ۱۳۹۷
ورود: ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
3 از 5 بسیار خوب و دلنشین

در بین ویژگی های بارز میتوان محیط زیبا و دلنشین و معماری ساختمان هتل که به شایستگی اجزا آن در کنار هم قرار رفته اند و بخورد مناسب و تحسین بر انگیز کنارکنان را نام برد البته صبحانه دوست داشتنی هم میبایست به آن اضافه کنیم .در همین حال توجه به مواردی چند خواهد توانست شاخصه هتل را به نحو شایسته ارتقا دهد در غیر اینصورت فرصت لازم جهت نیل به این مهم را از دست خواهد داد. کوچکی اتاقها یکی از ایرادات اساسی محسوب میشود به نحوی که برای تشک اضافه میبایست تخت توسط مسافر مقداری جابجا تا تشکی کوچک امکان جا پیدا کردن را بیابد . این اشکال اساسی زمانی خود را بیشتر نشان میدهد که به این نتیجه برسی قیمت آن با ارزش واقعی اتاق همسانی نداره و این تصور که آیا مدیریت هتل منافع مادی را بر رضایت مندی مسافران ترجیح میدهند و یا خیر؟! که به یادت میفته دو هفته قبل از آن و در شرایطی که خارج از اراده مسافر( خودمان ) و قبل از ۴۸ ساعت به خاطر اتفاق خاصی مجبور به کنسل کردن اون تاریخ، هتل حاضر به کسر خسارت ۴۰ درصد میشه . در هر صورت نهایتا با تغییر تاریخ، کنسلی اتفاق نیفتاد. در پایان ضمن تبریک به مدیریت و کارکنان پر تلاش هتل یاداور میشوم سرمایه واقعی قبل از نگاه مادی به مسافران ، رضایت مندی وارزش گذاری معنوی مسافران هست. که میتونه اونو به سرمایه ماندگار تبدیل کنه. به امید موفقیت های افزون تر . از طرف روان شناس ارشد.

تاریخ درج نظر: ۳ فروردين ۱۳۹۷
ورود: ۱۰ اسفند ۱۳۹۶
4 از 5 یک شب دلپذیر ولی گران و با حداقل امکانات

اتاق های بسیار کوچک . عدم وجود تلویزیون. قیمت بسیار بالا در مقایسه با سایر هتل های ۴ و ۵ ستاره شهرهای دیگر. فقط برای یک شب تجربه اقامت در خانه های تاریخی بد نیست البته اگر از لحاط مبلغ مشکلی ندارید. محیط هتل بویژه در شب ارامبخش و زیباست کافی شاپ‌ بسیار گران بطوریکه یک قوری چایی ۱۵ هزار تومان!!!!!!!

تاریخ درج نظر: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
ورود: ۱۰ اسفند ۱۳۹۶
5 از 5 مکانی با معماری بسیار زیبا

باسلام، من در اسفند ماه ۹۶، یک شب جمعه به همراه خانواده ام در این هتل زیبا اقامت داشتم. آب و هوای کاشان بسیار خوب بود. هتل در کل خلوت بود و اتاق ما سه تخته مشرف به یک ایوان زیبا بود. نقاط قوت و ضعف این هتل را می توان به صورت زیر بیان کرد. نقاط قوت ۱. فضای زیبای داخلی بخصوص حیاط قشنگ با یک حوض زیبا به همراه تختهایی کنار حوض. ۲. سرویس بهداشتی و حمام نو و بسیار تمیز. ۳. سیستم گرمایشی خوب. ۴. صبحانه خوب در مکانی که واقعا ارزش دیدنش رو داره‌. نقاط ضعف ۱. اتاق تهویه ندارد. ۲. پارکینگ خیلی کوچک. چون خلوت بود، مشکل پارک نداشتم. در کل برای ماندن یک شب جای فوق العاده زیبایی با امکانات خوب است.

تاریخ درج نظر: ۱۴ اسفند ۱۳۹۶
شبکه ایران هتل با نام اختصاری آی هو (IHO) , بزرگترین پرتال رزرواسیون آنلاین هتل های ایران می باشد.
شبکه ایران هتل فعالیت خود را از سال 1385 آغاز نموده است و تا کنون ادامه دارد.
این شبکه متعلق به شرکت سفرپردازان رایان کیش(LLC) میباشد.