×
×

نظرات هتل ترنج کیش

جزیره کیش - ابتدای جاده جهان - بین میدان جاسک و کلبه هور
#1 از 51 هتل برتر کیش بر اساس نظرات واقعی میهمانان
رزرو هتل ترنج کیش
 • نوع سفر
 • مرتب سازی
رتبه هتل بر اساس 68 نظر واقعی
4.6
 • پاکیزگی هتل و اتاق ها

  4.7

 • عملکرد کارکنان

  4.6

 • امکانات

  4.2

 • کیفیت غذا

  4.3

 • آرامش و راحتی

  4.8

 • موقعیت و دسترسی

  3.3

 • ارزش هتل نسبت به قیمت

  3.9

مشاهده تصاویر ارسالی میهمانان
100% نظرات تایید شده میهمانان واقعی ، اقامت های واقعی ، نظرات واقعی
ثبت نظر
ورود: ۲۸ شهريور ۱۳۹۷
4 از 5 پرسنل و كادر و خدمات بسيار خوب

كولر گازى اتاق اصلا متناسب با اندازه اتاق نبود و توانايى خنك كردن اتاق را نداشت، در بالكن هم حتماحتمااا بايد پنكه گذاشته شود! طراحى داخلى اتاق و تخت و وسايل به نسبت قيمت هتل ضعيف بود وبراى اين هتل انتظار خيلى بيشترى از داخل اتاق ميره غذاها و صبحانه عالى و بسياااار باكيفيت بود، پرسنل و كادر هم بسيار عالى و خوش برخورد بودند

تاریخ درج نظر: ۱۰ مهر ۱۳۹۷
ورود: ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
5 از 5 هتل دریائی بسیارخوب

بدینوسیله ازکلیه کادرپرسنلی ومدیریت آن هتل بعلت رفتارخیلی خوب بامسافران وهمچنین سرویس دهی عالی تشکرمی کنم .

تاریخ درج نظر: ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
ورود: ۱۲ مرداد ۱۳۹۷
4 از 5 هتلی نوساز اما به سرعت در حال مستهلک شدن

من تردیدی ندارم چنانچه مدیریت محترم این هتل از مصالح مرغوب تری در تکمیل فازهای آتی استفاده کند و امکاناتی در حدود ۶۰٪ امکانات هتل های ۵ ستاره ترکیه را برای مسافرینش مهیا نماید، قطعا از خروج ارز و مسافر از کشور جلوگیری کرده و رقیبی قدرتمند برای مقاصد گردشگری بین کشور های همسایه خواهد شد.

تاریخ درج نظر: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷
ورود: ۲۸ تير ۱۳۹۷
4 از 5 رضایت بخش

من سومین بار است که طی 3 سال گذشته در این هتل اقامت دارم ، نسبت به سال گذشته کیفیت و خدمات ثابت بوده و در حد و اندازه هتل های ایران و کیش باید قاطعانه گفت که هتل بی نظیری است مثل سال گذشته خدمات استقبال از CIP فرودگاه کیش حذف شده که به نظرم بد سلیقه رفتار کردند با توجه به فصل گرما هتل تقریبا خلوت بود ، برخورد کارکنان مثل سابق خیلی خوب بود ، یکی از کولرهای اتاق من ایراد داشت و بلافاصله اتاق را تعویض کردند ، کیفیت صبحانه هتل نسبت به سال قبل بهتر و متنوع تر بود اما نهار هتل تغییر چندانی نسبت به سال قبل نداشت و از تنوع خوبی برخوردار نبود اما قابل قبول بود . اینترنت هتل نسبت به سال گذشته کیفیت ثابت و بهتری داشت که احتمالا به خلوت بودن هتل ارتباط داشت . در مجموع من حتما این هتل را برای سفرهای تفریحی و خصوصا افرادی که قصد دارند چند روزی را در آرامش باشند توصیه می کنم .

تاریخ درج نظر: ۲ مرداد ۱۳۹۷
ورود: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷
5 از 5 واقعا خوب بود برای یک هتل پنج ستاره در ایران!

همه چیز خوب بود. واقعا عالی و زیبا. فقط سرعت اینترنت بسیار پایین بود به حدی که نمیشد استفاده کرد و کیفیت شامپو و نرم کننده ی موی سر خیلی پایین بود که خدمت خودشون هم گفتم و خوب برخورد کردن. امیدوارم شرکت شامپو و مواد شوینده اشون رو عوض کنن تا بهتر و بهتر هم بشن. برخورد کارکنان بسیار خوب بود ولی جای بهتر شدن هم داره. به طور کلی انقدر همه چیز عالی بود و سعی داشتن همه امکانات و لوازم تفریح رو برای افرادی که در اونجا اقامت داشتند فراهم کنند که هر چی بگم کم گفتم. برای من که اولین سفرم به کیش بود زیباترین مسافرت داخل کشور شد.

تاریخ درج نظر: ۱۱ تير ۱۳۹۷
ورود: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷
5 از 5 سفری رویایی

عالی بود

تاریخ درج نظر: ۱۶ خرداد ۱۳۹۷
ورود: ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷
5 از 5 پرسنل مودب

درمجموع اقامت در هتل ترنج کیش جالب بود .مخصوصا ابنکه یک طرح و دیزاین حرفه ای و در نوع خود بدیع و خلاقانه بوده است .پرسنل مودب و بسیار کار بلد بودند و ما از همه این عزیزان رضایت کامل داشتیم .

تاریخ درج نظر: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷
ورود: ۱۱ فروردين ۱۳۹۷
3 از 5 نظر من

کلا هتل را به جهت قرارگرفتن روی آب دریا بسیار دوست داشتم بسیار هیجان انگیز ومفرح بود از این بابت بینهایت لذت بردم. با کارکنان هتل خیلی ارتباطی نداشتم .والبته مجبور به مهمان نوازی بودند. اما بسیار ضعیف وبه عنوان یک هتل خیلی خوب در جزیره استاندارد بین المللی حتی دربرخورد کارکنان هم رعایت نمیشود. از دو رستوران هتل استفاده کردم پذیرایی خیلی ابتدایی بود استاندارد جهانی رعایت نمیشود . آداب هتلداری رعایت نمیشود. وهمینطور کافی شاپ هم ضعیف است . به عنوان یک ایرانی خواستار پیشرفت هموطنانم که سرمایه گذاری نموده اند ،دوست دارم واقعا بسیار مدرن تر از هتلهای کشورهای همسایه آداب هتلداری استانداردرعایت شود.

تاریخ درج نظر: ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷
ورود: ۱ اسفند ۱۳۹۶
4 از 5 همه چيز خوب فقط مديريت ضعيف

كيفيت غذاها خوب تنوع بالا، مدريت ضعيف ما در بدو ورود ٢ساعت و نيم در كمال خستگي معطل شديم براي تحويل اتاق.

تاریخ درج نظر: ۱۰ فروردين ۱۳۹۷
ورود: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶
4 از 5 هتل ترنج کیش

ضعف هتل این بود که از مرکز شهر دوربود. و محیط جذابی برای کودکان نداشت شاید هم خسته کننده. ولی برای یک سفر دو نفره بسیار ایده ال و توصیه میشود. در نهایت راضی بودم

تاریخ درج نظر: ۴ فروردين ۱۳۹۷
ورود: ۲۵ اسفند ۱۳۹۶
4 از 5 نسبت به وضعیت فعلی ایران خوب

در کل خوب هست فقط کمی دوری از مرکز شهر رفت وآمد را مشکل میکند

تاریخ درج نظر: ۴ فروردين ۱۳۹۷
ورود: ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
5 از 5 سفري عالي

همه چيز بسيار عالي بود تنها مشكل صداي زياد يخچال و كمپرسور دستگاه تهويه هم بينهايت صدا داشت

تاریخ درج نظر: ۴ فروردين ۱۳۹۷
ورود: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
4 از 5 رفتار غیر حرفه ای در زمان استقبال در فرودگاه

با سلام و تشکر از درخواست نظر سنجی متاسفانه در زمان ورود به فرودگاه بدلیل عدم تحویل کالسکه فرزندم در ابتدای تحویل بار و تحویل آن در انتها مجبور شدیم حدود حداگثر بک ربع بیشتر در فرودگاه منتظر بمانیم که این تاخیر خروج از سالن باعث برخورد بسیار زشت و ناپسند راننده خودرو اعزامی از طرف هتل با اینجانب در حضور خانواده بود جالب اینجاست از زمان سوار شدن به ماشین تا رسیدن به هتل هم ایشان سعی در توجیه برخورد ناشایست خود داشتند . قطعا برای مدیریت آن مجموعه قابل درک خواهد بود اگر مسافری در این هتل اقامت می نماید پرداخت مبلغ بیست هزار تومان کرایه تاکسی گزینه سختی نخواهد بود . و لذا شنیدن این همه بی ادبی و منت در بدو ورود از سوی راننده مکلف به این کار جای بسی تعجب و تامل را دارد. لذا پیشنهاد می گردد برای حفظ جایگاه و اعتبار آن مجموعه ( اگر واقعا دغدغه ان را دارید ) یا نیرو های مربوطه را آموزش بدهید یا لطفا از دادن چنین سرویس هایی خودداری نمایید با تشکر

تاریخ درج نظر: ۲۵ اسفند ۱۳۹۶
ورود: ۱۷ اسفند ۱۳۹۶
4 از 5 منصفانه باید دید !

سال گذشته همین ایام من برای اولین بار در این هتل اقامت داشتم ، امسال نیز ترجیح دادم همین هتل اقامت کنم ، اگر بخواهم منصفانه قضاوت کنم ، باید گفت در بین هتل های کیش و حتی ایران با توجه به وضعیت ساحلی بودنش ، منحصر بفرد است و همتایی ندارد . خصوصا اینکه طرح توسعه هتل نیز در حال اجراست . محل هتل با توجه به دور بودن از شلوغی های جزیره موقعیت مناسبی برای افرادی است که صرفا قصد دارند چند روز حسابی استراحت کنند ، همین دور بودن در کنار خوبی هایی که دارد ، برای افرادی که دائم قصد رفتن به مراکز خرید و غیره را دارند کمی مشکل ساز است علیرغم برقراری دو سرویس روزانه مراکز ، خرید بازهم برای اکثر افراد مشکل خواهد بود . اتاق ها همه خوب هستند و تقریبا در معدل ایران می شود گفت امکانات اتاق ها مناسب است مشکل خاصی وجود ندارد ، سرویس خانه داری و برخورد پرسنل خوب است ، نکته خوبی که مشاهده کردم استفاده از پرسنل بومی است . کیفیت صبحانه و نهار هتل خوب است اما با توجه به قیمت های بالای هتل از تنوع خوبی برخوردار نیست خصوصا نهار می تواند متنوع تر باشد و برنامه روزانه متغییر تری داشته باشد نکته خوبی که دیدم سرکشی روزانه مدیران ارشد هتل به نحوه سرویس دهی در صبحانه و نهار بود و شخصا همه موارد را بررسی و تذکر می دادند که خیلی خوب بود . در کل من اقامت در این هتل را حتما به سایرین پیشنهاد می کنم هر چند ایرادات و کاستی هایی هم دارد اما نسبت به ساحلی بودنش ارزش اقامت دارد . اما چند نکته منفی هم ذهن ام را مشغول کرد که مختصرا عرض می کنم . سال گذشته سرویس ترانسفر هتل از CIP فرودگاه کیش انجام شد که امسال این سرویس حذف شده و با توجه به قیمت های بالای هتل به نظرم بد سلیقه گی است که این سرویس را حذف کردند در حالی که دیدم هتل های چهار ستاره هنوز از این سرویس استفاده می کنند . سال گشته تردد خودروها نفر بر در هتل کمتر بود و بنابر ضرورت یا در ساعاتی خاص تردد ها صورت می گرفت اما امسال تردد خیلی زیاد بود و با توجه به تکان هایی که به اتاق ها وارد می شود کمی آزار دهنده بود . من درخواست اتو و میز اتو دادم که فورا در اختیارم قرار دادند اما چند بار مراجعه کردند برای بردن آنها که به نظرم خیلی خوشایند نبود ! وضعیت اینترنت هتل اصلا خوب نبود و سرعت و کیفیت خیلی پایینی داشت و بیشتر اوقات ناچار شدم از اینترنت سیم کارت استفاده کنم از همان ابتدا یوزر و پسورد در اختیار شما قرار نمی گیرد و باید خودتان درخواست کنید به هر حال اینترنت هتل باید اصلاح شود ! لمکده ساحلی هتل امسال اصلا تمیز نبود و کیفیت چای و قلیان های ارائه شده هم خیلی پایین آمده بود و می تواند بهتر باشد . با همه این اوصاف بازهم باید گفت این هتل فوق العاده است و تمام کاستی ها و کمبودهای هتل قابل تحمل است و من حتما این هتل را پیشنهاد می کنم و در سفرهای بعدی نیز مجددا اقامت خواهم داشت . ضمن اینکه تخفیف های ایران هتل هم خیلی مناسب است .

تاریخ درج نظر: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶
ورود: ۲ اسفند ۱۳۹۶
5 از 5 اقامت خوبی بود

بجز قیمت بالا مورد بدی ندیدم.با همین قیمت که برای دوشب پرداختیم میشه یه سفر خارجی یک هفته ای داشت.اما ارزشش رو داشت و من از اقامتم راضی بودم.اتاق ها تمیز بود و کارکنان خوشرو و مودب.کاش در منوی غذاها غذاهای محلی هم قرار میدادند.مثلا برای صبحانه بلالیت و نان مهیاوه و در ناهار قلیه ماهی یا میگو.یک مورد دیگه که هست اینکه حیاط ورودی و پارکینگ تا قبل از پل که به پذیرش میرسه خیلی با بقیه هتل فرق داشت و در حد پنج ستاره نبود و طراحی جالبی نداشت و یکمی توی ذوق میزد.

تاریخ درج نظر: ۷ اسفند ۱۳۹۶
ورود: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶
5 از 5 هتل آرامش

خیلی خوب و عالی فقط امیدوارم در زمانهای پیک و زیاد بودن تعداد میهمانان هم به همین صورت باشد. در سفرهایی که جهت استراحت و آرامش انجام میشوند مناسب است. بعنوان هتلی در کیش که دسترسی آسان به مراکز و خیابانها را داشته باشد در نظر گرفته نشود.

تاریخ درج نظر: ۴ اسفند ۱۳۹۶
ورود: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
4 از 5 ميتونست بهتر از اين باشه

من در تاريخ ٢٢ بهمن در اين هتل اقامت داشتم. اين هتل معايب خيلى بد و محاسن خيلى خوب داره كه باتوجه به سليقه ميتونه انتخاب بشه. من خودم به شخصه، براى بار دوم در اين هتل اقامت نخواهم كرد. صرفنظر از قيمت بالاى هتل، اين هتل استخر نداره، حتى روباز، يعنى اگه بخواى استخر برى، يا بايد به مراكز تفريحى برى و يا به پلاژ. دوم اينكه دسترسى هتل به مراكز تجارى و مركز شهر خيلى سخته. به دو دليل، يكى اينكه فقط و فقط دو بار سرويس به مراكز شهر از خود هتل هست، اونم فقط رفت و دوم اينكه از هر جاى شهر حداقل ٢٠ هزار تومن ازت ميگيرن. سوم، فشار دوش حمام خيلى خيلى كمه!!!! صبحانه و نهار با خود هتلِ، و نكته جالب اينه كه برخلاف همه هتل هايى كه من تا حالا رفتم، خدمه و مدير رستوران بيشترين توجه رو به حجم غذاى كشيده شده مهمان دارن، يعنى دائما به ميزت سركشى ميكنن، كه اين به نظرم خيلى خيلى خيلى زشته. نكته بعدى اينه كه از جلوى ورودى تاكسى ها تا دم ورودى هتل، بايد وسيله ها رو خودتون ببريد، تقريبا مسافت زياديه، البته هتل 5 ستاره دیگری هم براى اين كار كسى رو در نظر نگرفته بودن، كه به نظرم اگه چند خدمه براى كمك به مهمان ها گذاشته بشه، خيلى مناسبه. نور داخل اتاق خيلى خيلى كم بود و من كه نياز به گرما داشتم (شب ها سرد بود) اسپليت اتاق بعد از پنج دقيقه باد سرد داشت و دو تا هيتر برامون فرستادن كه اين هم مناسب هتل پنج ستاره به اين قيمت نبود. و اما نكته هاى مثبت زيادى هم داره، واسه آدم هاى وسواسى و سختگير توى سرويس هاى بهداشتى، سرويس هاش خيلى تميزه، ملافه هاى تميزى داره و هرچقدر كه بخواين و نياز باشه، واستون خدمات خانه دارى ميفرسته، هر وقت شبانه روز نياز به وسيله اى داشته باشيد، در سريعترين وقت آورده ميشه، خدمه خود هتل (غير از رستوران!!!!!) و خصوصا راننده هاى داخل هتل (از جلوى رزرويشن تا درب اتاقتون با ماشين برده ميشيد، راهروهايى چوبى كه ماشين هايى برقى گذاشتن و داخل محموطه ميبرنتون) خيلى با ادب و با اخلاق هستن. كيفيت صبحانه هتل در خد خيلى خوبيه، اما متاسفانه ناهار ها نه كيفيت لازم و دارن و نه تنوعى كه توى ناهار هست رو داره. ترانسفر خود هتل هم برخلاف مابقى هتل ها، ماشين هاى لوكس اى هست كه براى هر مسافر ميفرستن كه ايده خوبى بود. كف هر اتاق يه شيشه كار شده كه شما ميتونين دريا و ماهى ها رو ببينيد، و كلا معمارى خوبى داره و حس قشنگ و جالبيه، ولى داخل اتاق ها لوكس طراحى نشده و به نظر من اگه از يه معمار طراحى داخلى استفاده ميكردن، ديزاين شيك و مناسبى پيدا ميكرد، البته ناگفته نماند كه من اتاق معمولى رفتم، شايد مابقى اتاق ها طراحى داخلى خوبى داشته باشن.

تاریخ درج نظر: ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
ورود: ۱۸ بهمن ۱۳۹۶
5 از 5 اقامت دور از هیاهوی شهر!

این دفعه دوم اقامت ما در این هتل بود. راضی ام ازشون. این بار متوجه شدم بیشتر از دفعه قبل مسافر ها رو با ماشین های شارژی از اتاقشون تا رستوران ترانسفر میکنن! این خوب نبود ! چون حس طبیعی بودن رو کم میکرد، صدای حرکت ماشین های شارژی صدای آب رو میپوشوند، و یه عالمه صدا و تکون های مزاحم برای ما که اتاقمون نزدیک رستوران بود ایجاد میکرد! از پرسنل و سرویس دهی راضی ام!

تاریخ درج نظر: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶
ورود: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶
5 از 5 مکانی ارام و رویایی

نقاط مثبت: فضای زیبا برخورد مناسب و پذیرایی عالی نقطه منفی : تاخیر در ترانسفر

تاریخ درج نظر: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
ورود: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶
5 از 5 خوب و مناسب

پارسال در ميني بار ، شكلات و تنقلات هم به صورت رايگان بود. امسال فقط نوشيدني بود. هيچ نوع تنقلات، شكلات، يك ظرف ميوه ... نبود. بهتر هست در ناهار، ميگو، غذاهاي محلي هم باشد. ميوه در صبحانه و ناهار، فقط سيب و پرتقال بود. پارسال cip فرودگاه هم داشتيم، امسال نه. رفتار پرسنل عالي هست

تاریخ درج نظر: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶
شبکه ایران هتل با نام اختصاری آی هو (IHO) , بزرگترین پرتال رزرواسیون آنلاین هتل های ایران می باشد.
شبکه ایران هتل فعالیت خود را از سال 1385 آغاز نموده است و تا کنون ادامه دارد.
این شبکه متعلق به شرکت سفرپردازان رایان کیش(LLC) میباشد.