نقاشه

1403/02/04 تا 1403/02/05

هتل های نقاشه

1 واحد اقامتی

  • قیمت هتل در قشم چقدر است؟

    قیمت هتل قشم با توجه به تنوع بالای اقامت گاه های این جزیره از تنوع بالایی برخوردار است و با هزینه 340 هزار تومان به ازای یک شب آغاز می شود که با مراجعه به صفحه هتل های قشم در سایت ایران هتل آنلاین می توانید قیمت تمامی هتلها را مشاهده و اقدام به رزرو هتل های قشم با کمترین نرخ ممکن کنید.
    بهترین هتل های قشم را می توایند در دو شهر قشم و درگهان بیابید. هتل های این جزیره از هتل های چهارستاره آغاز شده و به اقامتگاه های بوم گردی و مهمان پذیرهای ساده ختم می شوند. برای رزرو هتل در این شهر ابتدا هدف اصلی سفر خود را مشخص کنید، اگر برای خرید عازم این جزیره می شوید می توانید هتل های درگهان را برگزینید اما اگر به دنبال گشت و گذار در میان جاذبه های قشم هستید می توایند از اقامت در هتل های شهر قشم لذت ببرید.
  • بهترین هتل های قشم کدامند؟

    اگر به دنبال انتخاب بهترین هتل های قشم هستید باید در میان هفتادوسه هتل و اقامت گاه جزیره قشم هتل مورد نظر خود را بیابید که نظرات مهمانان قبلی در این راه می تواند به شما کمک شایانی کند. هتل بوتیک ایرمان به عنوان هتلی لوکس و نوساز در دو کیلومتری دریا، هتل آپارتمان لوکس ارم مشرف به چشم انداز خلیج فارس ، هتل ارم قشم به عنوان هتلی تازه تاسیس در نزدیکی مرکز خرید ستاره، هتل ساحل طلایی با قرارگرفتن در ساحل، اقامتگاه بوم گردی خالو منصور قشم با محیطی دلنشین و منحصربفرد، هتل سینگو قشم، هتل ریحان درنزدیکی ساحل دریا و هتل ساحلی خلیج فارس از جمله هتل های محبوب جزیره قشم هستند. یکی از بهترین گزینه ها برای رزرو هتل های قشم، انتخاب گزینه رزرو آنلاین از سایت ایران هتل آنلاین است. انتخاب بهترین هتل کاملا به نظر شخصی میهمانان و پارامترهای آنان و همچنین هدف آنان از سفر بستگی دارد.
|نمایش نقشه

فیلترها

قیمت به ازای هرشب

ستاره هتل‌ها

نظرات هتل‌ها

نوع اقامتگاه

فیلتر ها