گارانتی بهترین قیمت برای هتل به چه معناست؟

شبکه ایران هتل این ضمانت نامه را برای آسودگی خاطر هرچه بیشتر میهمانان از سطح قیمت ها در سایت ایران هتل ارائه می کند. در این ضمانت نامه، ایران هتل تضمین می کند، هتلی که برچسب بهترین نرخ (گارانتی بهترین قیمت ) را دارد، با پایین ترین قیمت نسبت به سایر وب سایت های اینترنتی فروش هتل در سراسر کشور عرضه شوند. اگر این وب سایت برای هتل مورد نظر ما که برچسب گارانتی نرخ را دارد با شرایط یکسان، قیمتی پایین تر از ایران هتل ارائه نمود، میهمان می تواند درخواست استفاده از تضمین گارانتی قیمت را ارائه دهد. ایران هتل نیز برای تشکر و پاسخ به اعتماد مشتری ، اختلاف قیمت آن هتل را به .طور کامل به میهمان پرداخت می کند.

در این تضمین نامه برای راحتی میهمانان، سعی شده است این مراحل انحام کار کاملا ساده و سریع انجام شود و از نامه نگاری و فرآیندهای اداری طولانی مدت، دوری شود.

ایران هتل چگونه می تواند بهترین قیمت هتل ها را به مشتریان و اعضاء خود ارائه کند؟

ایران هتل بزرگترین وب سایت رزرواسیون آنلاین هتل های ایران است. بنابراین با توجه به دلایل زیر ما توانائی ارائه بهترین قیمت را برای هتل های ایران داریم:

با توجه به میزان بالای رزرو سالیانه برای هتل ها و بستن بهترین قراردادها با هتل ها

گارانتی برخی هتل ها در برخی از ایام سال

کمترین دریافت کارمزد از هر رزرو

بروز رسانی روزانه نرخ هتل های ایران در صورت کاهش

تقاضای استفاده از تضمین بهترین قیمت در چه شرایطی پذیرفته می‌شود؟

هر میهمان بعد از انجام رزرو هتلی که برچسب بهترین نرخ را دارد و تنها تا 1 ساعت بعد از رزرو (این زمان محدود به علت تغییرات لحظه ای و تغییر سیاست های فروش میباشد) ، و در صورت مواجهه با قیمتی پایین‌تر، می‌تواند درخواست استفاده از گارانتی بهترین قیمت را ارائه داده و مابه التفاوت هزینه پرداخت شده را دریافت نماید. برای اینکه این درخواست میهمان قابل پذیرش باشد، هتل ارائه شده در سایت ایران هتل و سایر سایت های رزرو باید دارای شرایط یکسان و برابر به شرح زیر باشند:

پکیج ارائه شده برای فروش ( اقامت صبحانه، فول برد و ... ) در سایت ایران هتل با سایت مورد نظر یکسان باشد.

تاریخ ورود میهمان با تاریخ خروج میهمان می بایست یکسان باشند (حتی یک روز هم نباید تفاوت داشته باشد.)

نوع واحد رزرو شده برابر و یکسان باشند.

محدودیتی برای طبقه و سمت اتاق وجود نداشته باشد ( برخی آژانس ها یک طبقه خاص هتل را می فروشند و به دلایلی این امکان وجود دارد ، به علت تفاوت کیفیت آن طبقه با سایر طبقات قیمت متفاوت ) باشد.

وب سایت مورد نظر دارای مجوزهای لازم و یا نماد اعتماد الکترونیکی باشد.

هتل مورد نظر آن وب سایت را به عنوان یک مرکز رزرو مستقیم قبول نماید.

جهت رزرو، واحدی برای ارائه داشته باشد ( در برخی موارد واحدها گارانتی می باشند و سایر مراکز توانایی فروش را ندارند.)

تقاضای استفاده از تضمین بهترین قیمت در چه شرایطی پذیرفته می‌شود؟

درخواست گارانتی بهترین نرخ حداکثر تا 48 ساعت کاری بررسی و هماهنگی لازم با میهمان انجام می شود .

پس از ثبت درخواست میهمان، قیمت هتل مورد نظر از سایت مربوط توسط بخش فروش ایران هتل استعلام می شود و داشتن آن واحد برای تاریخ مورد نظر چک می شود.

در صورت مشاهده تخلف و یا تلاش برای سوء استفاده از طرح گارانتی بهترین نرخ حق عدم پذیرش آن درخواست برای ایران هتل محفوظ است.

ما به تفاوت در صورت تایید به صورت نقدی یا آی هوبن در اختیار میهمان قرار می گیرد.

ایران هتل می تواند با توجه به شرایط زمانی، شرایط گارانتی بهترین نرخ را برای هر هتلی تغییر دهد.

در صورتی که در مورد این بخش سوال یا پیشنهادی دارید با شماره 91005105-021 در روزهای اداری و بین ساعات ( 9 الی 17 ) با ما تماس حاصل نمایید. مشتاق شنیدن نظرات شما هستیم

چگونه میتوان برای استفاده از برچسب " گارانتی بهترین نرخ " درخواست داد؟

بعد از مشاهده نرخ کمتر با توجه به شرایط اعلام شده، بلافاصله با بخش فروش ما با شماره 91005105-021 تماس حاصل نموده و با ارائه کد رزرو خود همکاران ما را در جریان بگذارید.