×
×

0 نفر بهترین نکات سفرشون رو به اشتراک گذاشتن

چگونه نظر ثبت می شود؟

با ثبت رزرو شروع می شود

تنها راه برای ثبت نظر این است که هتل خود را رزرو کنید. از این طریق ما مطلع می شویم، نظراتی که ثبت می شود بوسیله ی میهمانان حقیقی است و آنها در واقعیت در هتل اقامت داشته اند

با سفر ادامه پیدا میکند

زمانی که میهمان در هتل اقامت دارد مواردی از جمله آرامش هتل و برخورد کارکنان هتل و ... را بررسی می کند.

ودر نهایت ثبت نظر

بعد از سفر، میهمانان از اقامتشان برای ما می گویند و ما پس از ویرایش و اطمینان از صحت و اعتبار نظرات، آنها را روی وبسایت نمایش می دهیم

آخرین نظرات ثبت شده توسط میهمانان در هتل های ایران

هتل رفاه مشهد میانگین رتبه نظرات : 4.4 "اقامت خوب"

به اتفاق خانواده دو شب در هتل اقامت داشتیم هتل نوساز و به لحاظ تمیزی و نظافت تقریبا عالی هست تهویه و نور اتاقی که ما اقامت داشتیم خوب بود برخورد پرسنل خوب و البته برخورد پرسنل خانم بهتر هست استخر هم تمیز و خوب بود صبحانه هتل نسبت به بقیه امکاناتش ضعیفه از سرویس ناهار و شام استفاده نمودیم

۱۳۹۸/۱۱/۲ Ali akbar Akbari
هتل همام اصفهان میانگین رتبه نظرات : 3.0 "بدترین هتلی که تا حالا رفتم"

فقط به درد کسایی میخوره که با اتوبوس نصف شب رسیدن و مجبورن شب رو سر کنن تا برن یه جای درست حسابی. از حشرات توی اتاق تا تلویزیون بسیار قدیمی که اصلا هیچ کانالی نمیشه دید ، و بدتر اینکه داخل محوطه ترمیناله و مدام هی صدای پیج توی اتاق مزاحم استراحته. سرویس رفاهی و امکانات بهداشتی هم نداره اتاقش اعم از حوله و خوراکی یخچال.

۱۳۹۸/۱۱/۱ دلارام احمدزاده مقدم
هتل داریوش کیش میانگین رتبه نظرات : 4.6 "در یک کلمه ، فراتر از استانداردهای ایران"

بهتر از این نمیشه. اتاق کابانا سه نفره رو به دریا عالی بود. غذاها و برخورد کارکنان عالی تر

۱۳۹۸/۱۰/۲۵ ابراهیم ثمین شریفی میاوقی
مهمانپذیر ایده آل اردبیل میانگین رتبه نظرات : 3.9 "اتاق دو نفره بسیار کوچک"

متاسفانه اتاق دو نفره بسیار بسیار کوچکی داشت که بوی تند و بدی می داد طوری که مجبور شدم توی زمستون پنجره باز بگذارم. سر صدای خیابان و مغازه های زیرین و کناری حتی تا ساعت یک شب هم داشت. صبحانه هم چیز خاصی نداشت

۱۳۹۸/۱۰/۲۳ سید امیر حسینی
اقامتگاه بوم گردی لرد سوزا قشم میانگین رتبه نظرات : 2.5 "نا امید کننده"

ما در آذر 98 به مدت یک شب به همراه همسر و فرزندم این اقامتگاه را رزرو کردیم ولی در شبی که وارد شدیم به جای اینکه با یک اقامتگاه بوم گردی و سنتی مواجه شویم متوجه شدیم یک گروه توریستی مجموعه را دربست در اختیار گرفته اند و تعدادی دختر و پسر جوان با وضع پوشش نامناسب و صدای موسیقی بلند کل مجموعه را در اختیار داشتند. از آنجا که وضعیت آنجا مناسب اقامت خانواده نبود به مسئول مجموعه اعتراض کردیم که اعلام کردند کاری نمیشود کرد! با توجه به دیر وقت بودن، ما به ناچار پذیرفتیم که ما را به خانه ای دیگر ( واقع در مسکن مهر سوزا) هدایت کردند که هر طور که بود آن شب را آنجا به سر کردیم. خلاصه مراقب باشید و حتما قبل از تصمیم به اقامت در مجموعه های بوم گردی این موارد را چک کنید. چون ظاهرا هنوز قوانین درست و درمانی بر انها حاکم نمیباشد.

۱۳۹۸/۱۰/۲۳ رضا رمضانی
هتل فلامینگو کیش میانگین رتبه نظرات : 4.2 "اقامت عالی با پرسنل عالی"

اقامت عالی با پرسنل عالی

۱۳۹۸/۱۰/۲۱ احسان روحانی اصفهانی
هتل الماس 2 مشهد میانگین رتبه نظرات : 4.2 "عالی"

همه چی عالی

۱۳۹۸/۱۰/۱۹ دانیال تابانپور
هتل فیروزه یزد میانگین رتبه نظرات : 4.1 "حس خوبی دارم"

خوب

۱۳۹۸/۱۰/۱۹ محمدرضا اخلاقی
هتل عباسی اصفهان میانگین رتبه نظرات : 4.1 "هتلی شایسته برای نصف جهان "

هتل بسیار زیبا و بزرگ، کارکنان بسیار مودب و مهمانپذیر، صبحانه خیلی خوب بود. من ژانویه آنجا بودم، فکر می‌کنم با توجه به اینکه اکثر مهمانان اروپایی بودند شایسته بود درخت کریسمس بزرگتر و با شکوهی را در لابی هتل می‌گذاشتند. درخت موجود در لابی با شکوه و زیبایی هتل هماهنگ نبود. 😊 شیرآلات حمام و دستشویی قديمی است شایسته است نو جایگزین شود. ما در اتاق پردیس سکونت کردیم .

۱۳۹۸/۱۰/۱۸ Alma Barseghian
هتل داریوش کیش میانگین رتبه نظرات : 4.6 "عالی ترین هتل کیش"

از نظر تمیزی ، آرامش ، کیفیت و هرچیز دیگری بهترین هتل می باشد.

۱۳۹۸/۱۰/۱۷ امیر حسین هاشمی
هتل پردیسان مشهد میانگین رتبه نظرات : 4.4 "محیط مناسب و آرام"

محیطی بسیار آرام باامکانات مناسب

۱۳۹۸/۱۰/۱۷ علی دسترس
هتل سفید کنار بندر انزلی میانگین رتبه نظرات : 4.0 "خووووووب"

همه چیز عالی فقط صبحانه ضعیف تر از قبل بود.

۱۳۹۸/۱۰/۱۵ نیلوفر همایونی
هتل پارسیان یزد میانگین رتبه نظرات : 3.6 "هتل خوبی است"

کارکنان دلسوز بودند.

۱۳۹۸/۱۰/۱۵ گیسو ناصری
هتل جهانگردی ماکو میانگین رتبه نظرات : 3.2 "خوب"

خوب

۱۳۹۸/۱۰/۱۵ مهدی عنایتی سنگسرکی
هتل مروارید بندر امام خمینی میانگین رتبه نظرات : 2.5 "هتل مروارید"

عملکرد پرسنل عالی ولی تمیزی اتاق اصلا خوب نبود و سرویس های بهداشتی تمیز نبود.

۱۳۹۸/۱۰/۱۴ هیمن بوستانچی
هتل داریوش کیش میانگین رتبه نظرات : 4.6 "بسیار عالی"

سفر ما ۲۷ آذرماه۹۸ به مدت ۲ شب بود.ما اتاق ۳ تخته کابانا رو رزرو کرده بودیم.همه چیز خیلی خوب بود.بخصوص قیمت سرویس های داخل هتل مثل کافی شاپ یا رستورانش برای شام

۱۳۹۸/۱۰/۱۴ زهرا فاطمی
هتل توچال تهران میانگین رتبه نظرات : 3.5 "خوب"

خوب

۱۳۹۸/۱۰/۱۴ سعید صداقت
هتل پردیسان مشهد میانگین رتبه نظرات : 4.4 "هتلی آرام و محترم "

این هتل واقعا هتل خوبی بود، از شلوغی مشهد دور بود و محیط آرامی داشت و یه نکته مهم دیگه برخورد واقعا مناسب پرسنل هتل بود و شاید از تنها معایبش این بود که ساختمان هتل و اتاق های رویال هم قدیمیه و نیاز به ترمیم داره و اینکه نور اتاق ها هم خیلی مناسب نیست.

۱۳۹۸/۱۰/۱۴ احسان خرمی تبار
هتل آزادی همدان میانگین رتبه نظرات : 3.9 "بسیار عالی و مناسب "

همه چیز عالی بود.

۱۳۹۸/۱۰/۱۴ سید محمد امین رحیمی
اقامتگاه بوم گردی ساحلی فردیس قشم میانگین رتبه نظرات : 4.0 "ساحل زیبا و آرام"

کارکنان بسیار مهربان و مهمان نواز بودند، اقامتگاه از حداقل امکانات برخوردار بود و به نسبت امکانات در مقایسه با اقامتگاه هایی که در شهرها و استانهای دیگر رفته بودم قیمت بالایی داشت.

۱۳۹۸/۱۰/۱۴ مهدی آقاعلیخانی
متل شیان تهران میانگین رتبه نظرات : 3.7 "خوب"

اتاق مناسب رفتار و برخورد پرسنل خوب نبود . خدمات ضعیف تلفن و تلویزیون قطع بود. صبحانه هتل خیلی خوب نبود.

۱۳۹۸/۱۰/۱۴ جواد شریفی
هتل تابان تهران میانگین رتبه نظرات : 3.8 "سیستم گرمایی"

با توجه به اینکه واحد های تک تخته بیرون از هتل و در محوطه بود. و با توجه به داشتن سیستم گرمایی شوفاژ اما واحد سرد بود... کارکنان و تمیزی و احترام پرسنل عالی بود.

۱۳۹۸/۱۰/۱۴ ذوالفقار ذوالفقاری
هتل پارسیان کوثر اصفهان میانگین رتبه نظرات : 4.0 "عالی بود"

عالی ولی مشابه چهار ستاره می باشد .

۱۳۹۸/۱۰/۱۴ سهيل علومى
هتل شایان کیش میانگین رتبه نظرات : 4.0 "دیدگاه من به هتل شایان"

رفتار و همکاری کارکنان هتل عالی غذا در حد متوسط صبحانه کامل وای فای خیلی ضعیف یا به عبارتی غیر قابل استفاده

۱۳۹۸/۱۰/۱۴ مریم علی محمدی
هتل هما 2 مشهد میانگین رتبه نظرات : 3.9 "فضایی آرام وسرویس مناسب"

رفتار کارکنان خیلی خوب و پاسخگویی مناسب بخش های مختلف

۱۳۹۸/۱۰/۱۴ عبدالمطلب منطقی
مجتمع گردشگری شهر ایزدشهر میانگین رتبه نظرات : 3.5 "نظر"

در حد ۳ستاره بود.دستشویی کثیف بود و سرویس فرنگی واسه ۲۰ سال پیش بود.گرمایش طبقه پایین کافی نبود.آنتن تلویزیون خراب بود.کلا یه جای متوسط بود.

۱۳۹۸/۱۰/۱۳ مهدی هدایت پور
هتل شهر تهران میانگین رتبه نظرات : 3.6 "اقامت عالی و با آرامش "

برخورد همه ی کارکنان خوب و عالی بود،اتاقهای لوکس و درجه یک وسایل خوب و مرتبی دارند ولی وسایل اتاقهای معمولی کهنه شدند و نیاز به تعویض هست موکت های کف اتاقها کهنه بود .

۱۳۹۸/۱۰/۱۳ پگاه سروی
هتل آپارتمان باروژ رامسر میانگین رتبه نظرات : 4.4 "هتل بسیار عالی"

همه چیز خوب بود و عالی ممنون از همه پرسنل باروژ و سایت خوب ایران هتل

۱۳۹۸/۱۰/۱۲ Mohammad Hossein Rikhtegari
هتل ونوس پلاس چالوس میانگین رتبه نظرات : 4.0 "هتلی با موقعیت عالی و کارکنان خوب اما..."

ما اتاق سه تخته داشتیم، من و همسر و فرزندم و سه شب در هتل بودیم. موارد خوب: منظره عالی بیرون از اتاق ها و طبیعت عالی اطراف هتل، آرامش و ایمن بودن محیط اطراف هتل، برخورد خوب کارکنان، تمیز بودن اتاق و هتل، تخت های اتاق خوب بودند و به خاطر آرامش محیط شب ها خواب بسیار راحتی داشتیم. استخر هتل هر چند نفری 50 هزار تومان هزینه مجزا داشت اما هم بسیار تمیز بود و هم فضای آن بزرگ بود. آب آن دمای بسیار مناسبی داشت و تقریبا برای ما بهترین قسمت هتل همین استخر شد. موارد بد: هتل بیش از حد گرم بود. ما اواخر دی ماه در هتل بودیم، وقتی وارد اتاق شدیم دمای آن حدود 34 درجه بود! گفتند سیستم سرمایشی کل هتل قطع شده و فقط سیستم گرمایشی کار می کند. با پایین آوردن درجه ترموستات هم مشکل درست نمیشد، بعد از روز اول یاد گرفتیم که کلا باید سیستم گرمایشی را خاموش کنیم و چون باز هوای گرم از تهویه وارد اتاق میشد، قسمتی از در بالکن را هم باز می گذاشتیم و به این ترتیب دما گرم مطبوع در اتاق ایجاد میشد! نور اتاق ها بسیار کم بود و فضای آن را دلگیر کرده بود. با نور موجود اصلا نمیشد در اتاق مطالعه کرد. وقتی خبر دادیم گفتند باید بعدا لامپ نصب شود و آباژور هم نداشتند که بیاورند. کمد لباس هم کلا لامپ نداشت و در تاریکی آن باید جای لباس ها را پیدا می کردیم. برخی مواقع بوی فاضلاب از سرویس بهداشتی در فضای اتاق می آمد و صدای فن دایمی سروییس بهداشتی هم تا حدودی زیاد بود. در مورد بوی فاضلاب که معترض شدیم گفتند سیستم تهویه فاضلاب کشش کل هتل را ندارد و باید بعدها تقویت و به روز شود! در اتاق عملا یخچال نبود! یک باکس نگه دارنده داشتند که فضای داخل آن هم گرم بود. وقتی پرسیدیم گفتند همین باکس را فقط داریم و هر وقت آب خنک خواستید خبر دهید خودمان می آوریم! فضای اتاق بسیار ساده بود. هیچ تابلویی در کل نداشت. وسایل آن هم اغلب با کیفیت پایین و تقریبا بدون رنگ و لعاب خاص انتخاب شده بود و اصلا در حد هتل 4 یا 5 ستاره نبود. تلویزیون هتل فیلم و سریال در شبکه داخلی خود نداشت. فقط چند کانال MBC عربی داشت. فضای سرویس بهداشتی نسبتا کوچک بود. توالت فرنگی جای نشستن بسیار تنگی داشت. وان حمام نسبتا کوچک بود و تقریبا فقط قابل استفاده برای کودکان بود. اینترنت وای فای اکثر جاها آنتن نداشت، هر چند در اتاق ما آنتن داشت اما اغلب اوقات بعد از وصل شدن با وای فای هم عملا اینترنت کند یا قطع بود به همین خاطر ما از خیر آن گذشته بودیم و از اینترنت گوشی تلفن همراهمان استفاده می کردیم. شام و ناهار هتل آزاد و نفری 135 هزار تومان بود و اگر مهمان هم داشتیم برای آن نفری 175 هزار تومان میشد، چون دیدیم هم تنوع غذایی کمی دارد و هم بسیار گران است ما استفاده نکردیم. برای مقایسه بگویم در هرطه کلا و رستوران شیوه غذا محلی عالی خوردیم کل سه نفرمان شد 85 هزار تومان. برخورد کارکنان بسیار خوب بود و هر مشکلی که ما عنوان می کردیم می گفتند قبول داریم ولی کاری از دست ما برنمی آید و به مدیریت هتل خبر داده ایم تا اقدامات اساسی برای سیستم تهویه، نور اتاق ها و سیستم سرمایش و گرمایش انجام دهند اما در طول یک سال گذشته عملا کاری انجام نشده. من از روز اول خواسته بودم با مدیریت هتل صحبت کنم، گفتند خبر داده ایم اما وقتی برای صحبت نگذاشتند.

۱۳۹۸/۱۰/۱۱ Mahdi Amiri
مجتمع گردشگری شهر ایزدشهر میانگین رتبه نظرات : 3.5 "در حد خودش خوب بود وجا برای بهتر شدن دارد"

من برای سه شب مهمان این مجتمع بودم ... نمیشود با هتل مقایسه کرد ... ولی ویلا ما از لحاظ سیستم گرمایش اتاقها خیلی خوب نبود وسروصدای زیاد داشت ... استخر خوب و صبحانه در حد هتل سه ستاره ... موقعیت قرارگیری مکانی بسیار مناسب بود ، اما براحتی می توانند کیفیت بهتری ارائه دهند.

۱۳۹۸/۱۰/۹ علی بین

هتل های محبوب میهمانان

هتل مشهد مشهد میانگین رتبه نظرات : 5 "سفر به یاد ماندنی"

رفتار پرسنل پذیرش، خدمات، رستوران، کافی شاپ و ... عالی بود، موقعیت و دسترسی به حرم بسیار عالی، کیفیت غذا و منوی بوفه بودن آن به نسبت قیمت پرداختی عالی بود، نظافت کف رستوران خیلی خوب نبود البته نظافت میزها و صندلی ها و ... رستوران خوب بود. لابی فوق‌العاده دلنشین و بزرگ و در کل همه چیز عالی یک نکته ی جالب هم اینکه من از سایت خود هتل مشهد خواستم رزرو انجام بدم حداکثر 10 درصد تخفیف میداد ولی از سایت ایران هتل با 20 درصد تخفیف همان اتاق را رزرو کردم که خیلی عالی و بدون کوچکترین اتلاف وقتی هم پذیرش شدیم. با سپاس

۱۳۹۶/۶/۳۱ احمد جهانگیری
اقامتگاه بوم گردی سرای اوروزا یزد میانگین رتبه نظرات : 4.8 "بسیار عالی"

فضای خونه عالیه، صبحانه بسیار عالیه، میزبان (آقای صدر) محترم و خوش برخورد که تمام تلاشش رو برای راحتی میهمانانش انجام میده، هزینه هم که بسیار پایین تر از بقیه جاهاست. برای من فراموش نشدنی بود و حتما باز هم بهش سر میزنم.

۱۳۹۸/۳/۱۱ علی صادقی شورمستی
اقامتگاه بوم گردی خشت آباد یزد میانگین رتبه نظرات : 4.8 "سنتی و دنج و ارام"

سنتی و دنج و ارام و کارکنان بسیار عالی و صمیمی

۱۳۹۸/۹/۱ سمیرا طریقی
اقامتگاه بوم گردی ریواس شهر بابک میانگین رتبه نظرات : 4.7 "یک تجربه بی نظیر "

ما فقط یک شب مهمون ریواس و اهالی با مهروصفاش بودیم اما همون چند ساعت انگار سالها بود اهالی این خونه رو می شناختیم و سالها توی این خونه اقامت داشتیم موقعه ترک اقامتگاه ریواس احساس نمی کردیم که داریم یه هتل رو ترک می کنیم، مثل این بود که خونه دوستی قدیمی و صمیمی رو داریم ترک می کنیم

۱۳۹۶/۱/۱۶ علیرضا قلی پور
هتل هما 1 مشهد میانگین رتبه نظرات : 4.7 "هتلی زیبا و دوست داشتنی"

ما سه شب در طبقه پنجم هتل اقامت داشتیم ، دکوراسیون، نور اتاق ، طرح و رنگ دیوار و پرده و تخت عاالی بود . روکش بالش و ملافه و لحاف بوی نوزاد میداد که واقعا عااالی بود ، سکوت و آرامش هتل بی نظیر بود ، رفتار پرسنل از پذیرش تا خدماتی ها واقعا عااالی و بی نظیر بود و از لحظه ی ورود به هتل حس کردیم وارد خونه ی خودمون شدیم، فضای سبز هتل هم عالی بود و فضای صبحانه خوری که مشرف به باغ بود زیبا و آرامش بخش بود . تنها نکته کم بودن تنوع صبحانه و کیفیت متوسط طعم غذای رستوران بود . اگر این مشکلات حل بشه واقعا عاالی و بی نظیره و از صد نمره بهش صد میدم .

۱۳۹۸/۸/۲۱ مهسا اسلامی
هتل لاله پارک تبریز میانگین رتبه نظرات : 4.7 "ارزیابی هتل"

متوسط خوب بود

۱۳۹۸/۸/۳۰ سید علی جواهری
هتل آنا ارومیه میانگین رتبه نظرات : 4.6 "هتل خوب در ارومیه"

هتل خوب و تمیز بود. غذای رستوران عالی بود. برخورد کارکنان خوب و خوشرو بودند. اما به کمی آموزش نیاز داشتند. ما دو شب در هتل اقامت داشتیم اتاق از طبقه 12 به ما دادند با اینکه در فصل پاییز رفته بودیم.سیستم سرمایش و گرمایشی اتاق خوب کار نمی‌کرد و دمای اتاق از 30 درجه پایین تر نمی‌آمد.چند بار به پذیرش خبر دادیم انها همکاری کردند ولی کاری از دست شأن بر نیامد.احتمالا در سیستم گرمایش و سرمایش هتل پیمانکار هتل مواد لازم خوب در ساخت هتل بکار نبرده.چون ما اصلا آب خنک در لوله ها وجود نداشت و همش آب گرم بود.در نهایت اتاق ما را به طبقه 5 منتقل کردند که اتاق خوبی بود از نظر دما و توانستیم شب را به خوبی بگذرانیم.در ضمن شیر توالت فرنگی ها کلا چکه می کرد و کنترلش سخت بود.اما در کل برای ارومیه چنین هتلی لازم بود و هتل خوبی است.

۱۳۹۸/۸/۱۹ افشین فاطمی ابهری
هتل بزرگ شیراز میانگین رتبه نظرات : 4.7 "بسیار عالی"

همه چیز عالی بود به ویژه برخورد کارکنان

۱۳۹۸/۸/۲۹ علیرضا احسانی
هتل ترنج کیش میانگین رتبه نظرات : 4.6 "هتلی برای به دست آوردن آرامش"

همه چیز عالی و خوب بود و واقعا به همه پیشنهاد می دهم .

۱۳۹۸/۸/۲۱ عطاا اکبری
هتل سنتی کپری قلعه گنج میانگین رتبه نظرات : 4.6 "خوب"

براي يك شب اقامت مناسب است

۱۳۹۸/۸/۱۶ حسن لرستانی
هتل اسکان الوند تهران میانگین رتبه نظرات : 4.7 "سربالایی شدید و خسته کننده مسیر هتل"

مسیر سربالایی شدید و خسته کننده ای داشت. امکان دسترسی به مراکز خرید جالب نبود

۱۳۹۸/۷/۱۷ فرامرز یوسفی مینابی زاده
هتل قصر طلایی مشهد میانگین رتبه نظرات : 4.6 "زمان تسویه "

تاخیر در زمان تحویل اتاق و همچنین زمان تسویه که طولانی هست

۱۳۹۸/۸/۲۶ مریم السادات سیادت
هتل زندیه شیراز میانگین رتبه نظرات : 4.7 "هتلی برای آرامش و حس خوب سفر"

با سپاس از مدیریت و کارکنان بی نظیر هتل و با آرزوی موفقیت روزافزون برای تمامی تلاشگران عرصه صنعت گردشگری بویژه عزیزان شاغل در هتل زندیه و ایران هتل آنلاین .

۱۳۹۸/۸/۲۴ سهراب مهماندوست
اقامتگاه سنتی عامری ها کاشان میانگین رتبه نظرات : 4.6 "رویای کودکی "

یکی از بهترین خاطرات عمرم دراین هتل رقم خورد،حس بازگشت به ایام قدیم و اقامت در فضاهایی که امروزه دست یافتنی نیستند ، دقیقا مثل تحقق یک رویا بود . خدمات هتل ،تمیزی و رفتار کارکنان هم سطح هتل های پنج ستاره خارج کشور بود . فضای رستوران صبحانه کمی کوچک بود و بهتر بود در یک فضای باز ،مثلا بخشی از حیاط و یا یک فضای بزرگتر قرار می گرفت ،در ضمن چنانچه هتل تورهای روزانه جهت جاذبه های گردشگری شهر کاشان رابرگزار می کرد و نیز بروشورهای راهنمایی گردشگری در کاشان را در قسمت پذیرش در اختیار توریست ها قرار می داد قطعا سفر دلپذیر تری برای مسافران فراهم می شد .

۱۳۹۸/۸/۲۷ آزیتا مهرانیان
هتل میزبان بابلسر میانگین رتبه نظرات : 4.6 "هتل بسیار خوبی بود"

از همه لحاظ عالی بود.

۱۳۹۸/۸/۲۵ کیانوش جوانی
هتل بام بروجن میانگین رتبه نظرات : 4.4 "نظر در مورد هتل بام بروجن"

اتاق بوی سیگار می داد. از نظر نظافت خوب بود. برخورد کارکنان در حد معمولی

۱۳۹۸/۸/۱۴ راضیه ناصری مجرد
هتل آزادی تهران میانگین رتبه نظرات : 4.4 "بسیار عالی"

همه چیز عالی بود به جز کیفیت ناهار و شام رستوران هتل

۱۳۹۸/۸/۲۱ Asghar Amani
هتل رودکی تهران میانگین رتبه نظرات : 4.4 "رضایتمندی"

در کل راضی بودم مخصوصا از محیط سنتی و ترکیب رنگ زیبا

۱۳۹۸/۸/۱۲ الدوز امیدی
اقامتگاه بوم گردی خانه صفا کاشان میانگین رتبه نظرات : 4.5 "احساس آرامش و سكوت"

براي دور شدن از محيط شهري و لذت بردن از محيط سنتي پيشنهاد مي كنم حداقل يك شب در اين خانه قديمي زندگي كنيد

۱۳۹۷/۱/۲۵ محسن صنیعی
هتل الیزه شیراز میانگین رتبه نظرات : 4.5 "بهترین کارکنان "

هتل تميز و خوبي بود، محل هتل جاي دنج و آرامي بود، پرسنل كار آزموده و مهرباني داشت، قيمت اش هم مناسب بود ،صبحانه خوبي داشت ، در رنج هتل هاي پنج ستاره بود با تشكر از مديريت محترم هتل اليزه و همچنين ممنونم از سايت رزرو ايران هتل

۱۳۹۸/۸/۲۵ عبدالله رستمی
هتل آپارتمان آرمان مشهد میانگین رتبه نظرات : 4.3 "هتلی خوب برای لذت سفر"

در کل هتل از لحاظ موقعیت و امکانات و پرسنل خیلی خوب بود و ما اتاقهای کانکت را داشتیم ...استخر.صبحانه.نظافت اتاق و کلا هتل عالی بود ..فقط کوچکترین ایراد موکتهای راهرو کمی کثیف بود

۱۳۹۸/۸/۱۶ جواد فتاحی
هتل راژیا قزوین میانگین رتبه نظرات : 4.4 "متوسط"

ملحفه ها تمیز نبودند. پرسنل برخوردشان بد نبود ولی آموزش هتلداری ندیده بودند یا ضعیف بود. با این هزینه هتلهای خیلی بهتری میشود استفاده کرد.

۱۳۹۸/۷/۱۱ محمد بهبهانی
هتل ارگ جدید یزد میانگین رتبه نظرات : 4.4 "اقامتی دلپذیر"

سیستم منضبط ، مدیریت مسئول ، کارکنان متعهد = سازمان موفق

۱۳۹۸/۹/۶ حسین حاجی صحرایی
هتل باغ مشیر الممالک یزد میانگین رتبه نظرات : 4.4 "هتل تمیز و خوب"

صبحانه ای متفاوت با سبک سنتی، باغ زیبا، میهمان نوازی خوب پرسنل. همه و همه خوب بود هرچند در زمان اقامت ما، ناهار به جای منو، دارای ورودی و سلف سرویس بود که نه قیمت مناسبی بود و نه غذاها با قیمت مناسب بود. ناهار و شام بیرون از هتل بودیم. از این موضوع که بگذریم هتل بسیار خوبی است.

۱۳۹۸/۸/۱۷ کامران صفایی
هتل آپارتمان بهبود تبریز میانگین رتبه نظرات : 4.3 "هتل خوب"

راضی بودم

۱۳۹۸/۷/۲۵ مصطفی سلطانیان
هتل پردیسان مشهد میانگین رتبه نظرات : 4.4 "محیط مناسب و آرام"

محیطی بسیار آرام باامکانات مناسب

۱۳۹۸/۱۰/۱۷ علی دسترس
هتل داد یزد میانگین رتبه نظرات : 4.5 "بی نظیر"

کیفیت غذای هتل می توانست بهتر از این باشد، اینترنت ضعیف بود؛ ولی در مجموع بسیار خوب بود.

۱۳۹۸/۹/۱ مهدیا غلامنژاد
هتل بام سبز رامسر میانگین رتبه نظرات : 4.4 "نسبتا خوب"

مكاني مناسب جهت آرامش گرفتن

۱۳۹۸/۸/۱۹ نیما خوش جمال فکری
هتل اسپیناس پالاس تهران میانگین رتبه نظرات : 4.6 "عالی"

همه چیز عالی بود

۱۳۹۸/۹/۱۱ محمدحسن رئوفی
هتل پارسیان کرمانشاه میانگین رتبه نظرات : 4.4 "عالی"

یکی از بهترین هتلهای ایران

۱۳۹۸/۹/۱۰ Nasser Haghighat
هتل فردوس مشهد میانگین رتبه نظرات : 4.3 "سفری خوب"

گرم وصمیمی

۱۳۹۸/۵/۲۱ مهدی ظهوری
هتل مریم کیش میانگین رتبه نظرات : 4.2 "بسیار خوب"

هتل مریم هتل بسیار خوبیه. من از انتخابم کاملا راضی بودم. کارکنان هتل خیلی خیلی خوش رفتار بودن. همه چیز عالی بود به جز نظافت روزانه که کامل نبود.در کل این هتل رو به همه پیشنهاد میدم.

۱۳۹۸/۸/۱۷ بهنام موسوی
هتل لاله کندوان تبریز میانگین رتبه نظرات : 4.4 "انتخابی خردمندانه "

+ ویو بی نظیر و عشقولانه + پرسنل خوش برخورد + جکوزی لذت بخش + مکانی کم نظیر و بیادماندنی - وجود کمی گرد و خاک در اتاق - صبحانه خوشمزه ولی کم تنوع - پله های زیاد - قطع شدن اینترنت

۱۳۹۸/۸/۱۵ شهاب قاسمى
هتل آپارتمان کیش مهر فریدونکنار میانگین رتبه نظرات : 4.3 "نظر"

جای پارکینگ مناسب نبود

۱۳۹۸/۸/۱۶ مجتبی عبداللهی
هتل درویشی مشهد میانگین رتبه نظرات : 4.5 "اقامت ۳ روزه"

هتل خوب و مجلل

۱۳۹۸/۹/۱۶ mehran tavakoli
هتل ساینا تهران میانگین رتبه نظرات : 4.4 "اقامتی بسیار عالی"

سلام من به همراه دوستم برای سومین دفعه ی متوالی که به تهران سفر کردیم این هتل رو انتخاب کردیم. از همه نظر عالی هست که قبلا هم در نظرات قبلی ذکر کردم. خصوصا رفتار بسیار محترمانه پرسنل و پذیرش و همچنین انعطاف پذیری اون ها هنگام درخواست های مختلف میهمانان فقط در زمینه ی کیفیت غذای هتل،هنوز خیلیی خیلی میتونن بهتر و با کیفیت تر عمل کنن با تشکر.

۱۳۹۸/۸/۲۲ سید احمد رضا امامی
هتل اسپیناس تهران میانگین رتبه نظرات : 4.4 "بیش از حد تصورم بود"

سلام. با توجه به اینکه من همیشه در هتل هما اقامت می کردم و این بار بخاطر نزدیکی به محل کنگره به هتل اسپیناس مراجعه کردم ولی واقعا همه چیز و همه قسمتها با توجه به هزینه اخذ شده عالی بود و قطعا از این به بعد از این هتل برای اقامت خودم در تهران استفاده خواهم کرد.

۱۳۹۸/۸/۲۳ عباس مرتضوی
هتل سیمرغ تهران میانگین رتبه نظرات : 4.3 "خوب بود."

در روز حضور بنده در هتل طبق عادت آب رو گذاشتم جوش بیاد ولی با کمال تعجب دیدم چای تی بگ موجود در کنار کتری برقی نم کشیده بود البته بلافاصله به این موضوع رسیدگی شد . اگه نظارت بیشتری قبل از تحویل اتاق بشه بهتره .بقیه موارد عالی بود .

۱۳۹۸/۸/۲۵ محمدحسین فنودی
هتل آپارتمان بهار ارومیه میانگین رتبه نظرات : 4.3 "مشکل پارکینگ"

پارکینگش کوچیک بود و یکم پارک کردن و جابجا شدن توش مشکل بود

۱۳۹۸/۷/۲۴ عرفان صائب
هتل الزهرا یزد میانگین رتبه نظرات : 4.3 "خوب و تمیز"

در مجموع خوب

۱۳۹۸/۷/۳۰ محمدرضا قاسمی
مجتمع نور گلستان مشهد میانگین رتبه نظرات : 4 "خوب باتوجه به قیمت"

نبود پارکینگ مناسب

۱۳۹۸/۸/۲۷ زهره محمدی
هتل مارینا پارک کیش میانگین رتبه نظرات : 4.3 "کیفیت غذا "

غذا نسبت به قیمت هتل ضعیف بود.

۱۳۹۸/۸/۲۳ محمد پاک نژاد
هتل شادی هورامان مریوان میانگین رتبه نظرات : 4.2 "هتلی مناسب در منطقه"

باتوجه به منطقه هتل خوبیست

۱۳۹۸/۷/۱۶ بهرام زینل زاده
هتل ارگ شیراز میانگین رتبه نظرات : 4.3 "هتلی خوب و مناسب برای اقامت"

کارکنان خوش برخورد.صبحانه تنوع خوبی داشت.

۱۳۹۸/۸/۳۰ نرگس کاظمی آشتیانی
هتل الماس 2 مشهد میانگین رتبه نظرات : 4.4 "عالی"

همه چی عالی

۱۳۹۸/۱۰/۱۹ دانیال تابانپور
هتل جهانگردی سنندج میانگین رتبه نظرات : 4.3 "سفر کاری"

خوب نبود .

۱۳۹۸/۸/۲۸ میثم عابدینی
هتل ایبیس فرودگاه امام (اکسیس سابق) تهران میانگین رتبه نظرات : 4.3 "واقعاً از هر نظر عالی"

اول از همه بر خورد بسیار عالی پرسونل نظر ما را به خود جلب کرد. و بعد تمیزی و راحتی هتل و رسیدگی سریع پرسونل هتل بسیار خوب بود. و بعد رستوران و بوفه رستوران بسیار عالی بود.

۱۳۹۸/۸/۲۱ minoo noroozi
هتل کریم خان شیراز میانگین رتبه نظرات : 4.2 "هتل بانمايي بسيار زيبا وخاص"

رفتار پرسنل حرفه اي ومحترمانه بود اتاق ما بسيار كوچك بود ونظافت ضعيف داشت

۱۳۹۷/۱۲/۱۸ اکرم چمن مطلق
هتل فرهنگ و هنر مشهد میانگین رتبه نظرات : 4.2 "خوب بود"

هتل فرهنگ و هنر با پرنسل با فرهنگ

۱۳۹۷/۱۱/۲ سید محمد معزی
هتل بزرگ 2 تهران میانگین رتبه نظرات : 4.4 "خوب بود"

کارکنان عالی بودن

۱۳۹۸/۶/۲۶ فاطمه رنگین کمان
هتل بلوط تهران میانگین رتبه نظرات : 4.3 "اقامتی در خوب"

در کل هتل خوبیه بخصوص صبحانه منوی مفصل و خوبی دارد.

۱۳۹۸/۹/۲۳ محمد ولی زاده
هتل صادقیه قم میانگین رتبه نظرات : 4.2 "هتل متوسط نزدیک به حرم"

هتل نزدیک حرم‌ بود، منتهی نظافت خوب نبود سرویس ها تمیز نبود، صبحانه متوسط ، پارکینگ با آسانسور بود که سخت بود حتی کسی نبود وسایل را تا اتاق ببره

۱۳۹۸/۸/۲۷ ایمان مقدم
هتل آبان مشهد میانگین رتبه نظرات : 4.2 "بسيار خوب"

تنها ايراد تحويل اتاق در ساعت ١٦ است كه خلاف معمول قوانين هتلهاي دنيا و ايران است.

۱۳۹۸/۸/۲۶ هانيه زاهدي
ويلا نخل فریدونکنار میانگین رتبه نظرات : 4 "خوب و عالی"

موقعيت مكاني نسبتا خوب به لحاظ نزديكي به دريا و فروشگاهها رفتار خوب مدیریت هتل تمیز بودن اتاقها و سرویسها واز همه مهمتر ارامش داشتن در این فضا

۱۳۹۸/۷/۱۲ سید هادی شعاع الحسینی
هتل حلما مشهد میانگین رتبه نظرات : 4.3 "اقامت در حلما"

در مجموع هتل خوبیه من دو بار اقامت داشتم در این هتل.فقط بهتر بود در اتاق چای ساز هم موجود بود. در مجموع هتل خوب و با کیفیته. و من به اشنایان توصیه میکنم.

۱۳۹۸/۸/۴ سید هامون گل چهره نودهی
هتل جهانگردی سمنان میانگین رتبه نظرات : 4.2 "سمنان گردی"

رضایت کامل

۱۳۹۸/۸/۱۲ پرستو مکری
هتل توریست توس مشهد میانگین رتبه نظرات : 4.3 "از همه چیز راضی هستم "

همه خوب بودند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ بهروز نمازى
هتل صفائیه یزد میانگین رتبه نظرات : 4.2 "جالب و زیبا بود"

خوب بود فقط رعایت سیگارنکشیدن و تذکردادن درراهروها نمی شد و بوی سیگار درهتل بود .

۱۳۹۸/۸/۱۹ محمد مهدی شفازند
هتل آپارتمان قصر آیدین مشهد میانگین رتبه نظرات : 4.2 "اقامتی خوب و با آرامش"

این هتل آپارتمان کمی کوچیک هست ولی از پرسنل بسیار خوش برخورد و با اخلاق برخورداره، البته که نباید انتظار هتل ۳ ستاره و یا بالاتر داشت. از لحاظ موقعیت نیز خیلی خوبه و با ۱۰ دقیقه پیاده به حرم می رسید. و دسترسی اش از لحاظ طرح ترافیک هم خوب بود. و مشکلی گیر نمیکردید

۱۳۹۸/۸/۱۴ نوید رضایان
هتل سیمرغ فیروزه مشهد میانگین رتبه نظرات : 4.2 "بسیار خوب"

به نسبت هزیه هتل فوق العاده خوب و شیک و تر و تمیز و منظمی بود، از نظر دسترسی به حرم هم خیلی خوبه و راحت با ده دقیقه پیاده روی به باب الجواد راه داره. به نظرم همه امکانات یه هتل خوب رو داشت و قطعا به بقیه توصیه میکنم این هتل رو برا سفرشون انتخاب کنن

۱۳۹۸/۴/۳۰ رضا عرب
هتل سی نور مشهد میانگین رتبه نظرات : 4.1 "خووووووب"

هتل خوب و تمیزیه

۱۳۹۸/۹/۱ مجید بخشی
هتل کیانا مشهد میانگین رتبه نظرات : 4.2 "آرام بود"

محیط آرام و پاکیزه امکانات متناسب برخورد خوب

۱۳۹۸/۹/۲ نسرین حق پرست
اقامتگاه سنتی مهینستان راهب کاشان میانگین رتبه نظرات : 4.2 " لذت بخش"

سلام مرداد ماه دوشب اقامت داشتم با خانواده بسیار پرسنل مهربان و خوش برخورد و نهایت سعی را برای رفاه انجام میدادن محیطی خانوادگی و عالی داشت رستوران با کیفیتی داشت و همه چی خوب بود تنها مشکلی که داشت سیستم سرمایش بود که خوب خنک نمیکرد که با همکاری پرسنل و دادن پنکه مشکل حل شد اقامت در آنجا لذت بخش بود.🌹

۱۳۹۸/۶/۶ هادی یکتا
هتل سهند مشهد میانگین رتبه نظرات : 4.2 "ارسال نظر"

ما درمورخ ۹۸/۰۸/۱۱ به مدت ۴شب دراین هتل سکونت داشتیم از لحاظ کیفیت غذا دو روز اول عالی بود ولی از روز سوم کیفیت غذاها کمترشد و همچنین تنوع غذای ها نیزکم بود اما منوی صبحانه کلاً خوب بود از لحاظ نورو روشنای داخل اتاق تعداد چراغ ها کم ونسبتناً ضعیف بود اما برخورد مهماندارها بخصوص در قسمت رستوران عالی ومحترمانه بود. باتشکر از پیگیری و اعلام نظر استفاده کننده از هتل ها جهت انتخاب باکیفیت هتل توسط سایرین

۱۳۹۸/۸/۲۷ مصطفی کلهری
هتل آریا ارومیه میانگین رتبه نظرات : 4.1 "اقامتی خوب و راحت در هتل"

هتلی 4 ستاره و مرتب با پرسنلی محترم و خوش برخورد و صبحانه با کیفیت مناسب. اقامت ما در اتاق 4 تخته و باسازی شده و شیک بود. هتل برای ما یک سورپرایز هم داشت و چون تولد همسرم همزمان با اقامت در هتل بود یک کیک تولد برای اتاقمان فرستادن و خاطره خوشی را برای ما ساختند.

۱۳۹۸/۷/۱۷ مجید عاشوری
هتل جمیل قم میانگین رتبه نظرات : 4.1 "اقامتي خوب "

از نظر برخورد و احترام و ...پرسنل همه جوره عالي بود.تميزي هتل خيلييي عالي بود.صبحانه خيليييييي معمولي بود .فقط مشكلي كه بود صداي مهمانهاي اتاقهاي كنار بود كه خيلي آزاردهنده بود.كاملا صداي اتاق كنار ميومد و مانع استراحت ميشد.در كل هتل خوبي بود و به ديگران پيشنهاد ميكنم.همينطور كه الان خواهرم در همين هتل اقامت داره

۱۳۹۸/۳/۵ فاطمه محمدزاده عطار
هتل بالی خور و بیابانک میانگین رتبه نظرات : 3.9 "عالی "

روابط عمومی عالی بود،در حد هتل درجه ٣ عالی بود.

۱۳۹۸/۱/۲۴ آذر معرافشار
هتل تبریز تبریز میانگین رتبه نظرات : 4.2 "هتلی خوب در تبریز"

رفتار مناسب کارکنان و با اتاق های تمیز

۱۳۹۸/۹/۱ سيدوحيد حسيني
هتل هما شیراز میانگین رتبه نظرات : 4.2 "عالى"

خوب و قديمى

۱۳۹۸/۸/۶ پویان قاراگزلیان
هتل ذاکر مشهد میانگین رتبه نظرات : 4 "هتل خوبی بود"

نسبت به قیمتش میشه گفت هتل خیلی خوبیه تو خیابون خیلی خوبی ، فقط یه مقدار بنظرم فضای اتاقاش کوچیکه ، مشکل دیگه ای نداشتیم ، خیلی ممنون از هماهنگی خوب ایران هتل

۱۳۹۷/۱/۱۶ عباس رضاپور
هتل عباسی اصفهان میانگین رتبه نظرات : 4.2 "هتلی شایسته برای نصف جهان "

هتل بسیار زیبا و بزرگ، کارکنان بسیار مودب و مهمانپذیر، صبحانه خیلی خوب بود. من ژانویه آنجا بودم، فکر می‌کنم با توجه به اینکه اکثر مهمانان اروپایی بودند شایسته بود درخت کریسمس بزرگتر و با شکوهی را در لابی هتل می‌گذاشتند. درخت موجود در لابی با شکوه و زیبایی هتل هماهنگ نبود. 😊 شیرآلات حمام و دستشویی قديمی است شایسته است نو جایگزین شود. ما در اتاق پردیس سکونت کردیم .

۱۳۹۸/۱۰/۱۸ Alma Barseghian
هتل آپارتمان استقبال تبریز میانگین رتبه نظرات : 4.1 "موقعیت مکانی مناسب و امکانات خوب"

برخورد کارکنان مناسب بود. ساختمان تمیز ، با امکانات خوب.(گرچه که از هتل انتظار میرفت که بعضی لوازمش کاملتر باشد مثلا مسواک ) صدای اتاق همجوار گاهی قابل شنیدن بود. صبحانه خوب و بدون کم و کسر بود. دید اتاق ما بسیار خوب و مشرف به مقبره الشعرا بود.

۱۳۹۸/۶/۲۴ احمد توحیدی نیا
هتل گل گندم شباهنگ مشهد میانگین رتبه نظرات : 3.9 "در حد متوسط"

با سلام، برخورد خوب پرسنل مخصوصا در شیفت عصر و شب. نظافت قابل قبول. باتوجه به داشتن ایستگاه BRT در نزدیک هتل، رفتن به حرم بسیار راحت می باشد. مشکل اصلی کوچک بودن اتاق می باشد بطوری که باعث ناراحتی خواهد شد. اتاق من 4 تخته بود که در اصل آن اتاق برای یک تخته می باشد.

۱۳۹۸/۸/۱۱ حمیدرضا حشمتی
هتل آپارتمان افرا مشهد میانگین رتبه نظرات : 4.1 "پشت به امام رضا! "

همه ی افراد مسئول، مودب، خوش برخورد و مرتب بودند. همکاری های لازم را در نهایت احترام برای مسافر ادا می نمودند.

۱۳۹۸/۸/۱۶ نیرالسادات ابطحی
هتل خواجو اصفهان میانگین رتبه نظرات : 4.1 "پیشنهاد میشه"

بسیار عالی؛از همه جهات، نظافت و تمیزی بسیار عالی بود،آروم و بدون مزاحمت،از لحاظ زیبایی و معماری هم قشنگ بود. در کل اقامت خوب و دلپذیری داشتیم .

۱۳۹۸/۸/۲۱ محمد صفات
هتل کوثر ناب مشهد میانگین رتبه نظرات : 4.2 "هتل بسیار تمیز و مرتب"

هتل بسیار تمیز و مرتب با همه امکانات و کارکنان بسیار مودب فصای ارام کیفیت غذا خوب

۱۳۹۸/۸/۳۰ علی فرهادی
هتل ستاره اصفهان میانگین رتبه نظرات : 4.1 "متوسط"

اطاق بسیار کوچک با پنجره خیلی کوچک و بدون توری.

۱۳۹۸/۸/۲۷ Nasser Haghighat
هتل نخل آبادان میانگین رتبه نظرات : 4.2 "رضایت"

پرسنل بسیار کاری و مودب و خوش برخورد می باشند

۱۳۹۸/۵/۲۷ گودرز صالحی افشار
مجتمع اقامتی عباس آباد همدان میانگین رتبه نظرات : 4.1 "اقامتی با منظره عالی"

هتل که نیست ولی آرامشی بینظیر دارد. اگر همیشه هتل پنج ستاره میروید حتما توی ذوق خواهد خورد. ولی اگر برایتان مهم نیست میتوانید از بودن دریک فضای شاعرانه لذت ببرید. من اگر همدان بروم بازهم اینجا را انتخاب خواهم کرد.

۱۳۹۸/۸/۲۶ منصور جهانگیری
هتل آپارتمان تاج محل تهران میانگین رتبه نظرات : 4.1 "افت کیفیت"

ما پارسال و امسال در شهریور ماه در این هتل اسکان داشتیم.پارسال همه چیز در حد خوب بود ولی امسال افت کیفیت داشتند هم در برخورد پرسنل هم در کیفیت اتاق و پذیرایی. امسال در بار اتاق فقط چند تا نوشابه و آب گذاشته بودند.در صورتی که پارسال هم چند تا بیسکوییت در یخچال بود هم یک بشقاب میوه در اتاق بود. امسال حتی ولکام درینک رو هم سوال کردند ولی یادشون رفت بیارند! حتی چند تا چای کیسه ای هم که پارسال بود امسال نبود!پنجره یکی از اتاق ها خوب چفت نمیشد و صدای خیابون کمی اذیت کننده بود.

۱۳۹۸/۶/۱۶ مصطفی ابراهیمی
هتل اوین تهران میانگین رتبه نظرات : 4.3 "خانه داری و صبحانه"

خانه داری برای تمیز کردن اتاقها ضعیف بود و بعد از چندبار تماس میومدن یکبار هم خیلی سرسرکی اتاق رو تمیز کرده بودن حتی جارو نزده بودن...صبحانه هم در حد هتل چهار ستاره نبود و یه سری چیزا شارژ نمیشد...ولی در کل خوب بود و به ما خوش گذشت

۱۳۹۸/۸/۶ فرزام صبورحسن زاده
هتل پیروزی اصفهان میانگین رتبه نظرات : 4 "خوب"

همه چيز خوب بود

۱۳۹۸/۸/۱۱ سيامك اردشيردواني
هتل سنتی عماد نظام فردوس میانگین رتبه نظرات : 3.9 "هتلی خوب و مناسب"

در کل هتل خوبی بود. تنها مورد که داشت این بود که به خاطر برگزاری جشن عروسی در هتل، سر و صدا زیادی تو هتل بود .

۱۳۹۸/۱/۲۴ مصطفی مژدهی فرد
هتل شایان کیش میانگین رتبه نظرات : 4.1 "دیدگاه من به هتل شایان"

رفتار و همکاری کارکنان هتل عالی غذا در حد متوسط صبحانه کامل وای فای خیلی ضعیف یا به عبارتی غیر قابل استفاده

۱۳۹۸/۱۰/۱۴ مریم علی محمدی
هتل قصر(بین المللی) مشهد میانگین رتبه نظرات : 4.3 "هتل خوب"

برخورد خوب كارمندان

۱۳۹۸/۸/۱۳ رضا برادران اصفهانی
هتل امیران همدان میانگین رتبه نظرات : 4 "سلام"

يه هتل بسيار تميز، مرتب، منظم.

۱۳۹۸/۷/۲۲ سيد بهادر مرادي
هتل خانه بهروزی قزوین میانگین رتبه نظرات : 4 "عالی "

اقامتی دلنشین و مکانی زیبا

۱۳۹۸/۱/۲۱ مهدی کلانترزاده
هتل شایلی کیش میانگین رتبه نظرات : 4.1 "همه چیز عالی"

همه چیز نسبت به قیمت و تعداد ستاره خیلی خوب بود .

۱۳۹۸/۸/۲۳ محسن خوشبخت
هتل میامی مشهد میانگین رتبه نظرات : 4.1 "عالی بود"

امکانات نسبت به قیمت عالی بود

۱۳۹۸/۸/۲۶ مهدی زنجانی
مجتمع اقامتی چالدره تنکابن میانگین رتبه نظرات : 4 "آرامش بی نظیر"

رفتار پرسنل عالی ، واقعا لذت بردیم از سکوت و آرامش جنگل و تمیزی و زیبایی .ما سوئیت افرا رو رزرو کرده بودیم که راضی بودیم. فقط نکته ای که هست سرویس بهداشتی نظافتش بیشتر باشه. مینی بار هم فقط آب معدنی داشت . برای آرامش و لذت بردن از طبیعت حتما بهتون توصیه میکنم.

۱۳۹۸/۸/۲۴ فرشته سرکاری بایقرا
هتل سنتی عتیق اصفهان میانگین رتبه نظرات : 3.9 "مناسب"

مناسب بود

۱۳۹۸/۸/۱۸ مجتبی یاقوت
هتل پارسیان کوثر اصفهان میانگین رتبه نظرات : 4.1 "عالی بود"

عالی ولی مشابه چهار ستاره می باشد .

۱۳۹۸/۱۰/۱۴ سهيل علومى
هتل سفید کنار بندر انزلی میانگین رتبه نظرات : 4.1 "خووووووب"

همه چیز عالی فقط صبحانه ضعیف تر از قبل بود.

۱۳۹۸/۱۰/۱۵ نیلوفر همایونی
هتل منجی مشهد میانگین رتبه نظرات : 4.1 "هتل زیبای منجی"

رفتار محترمانه

۱۳۹۸/۴/۱۲ حمید شعیب اصطهباناتی
اقامتگاه سنتی نگین کاشان میانگین رتبه نظرات : 4 "بسیار مهمانپذیر و مودب"

کارکنانی بسیار مهربان و مودب و خونگرم دارد. با اینحال از نظر زیر ساخت و امکانات، مکان متوسطی هست. پتو شسته شده نبود و ملافه لک دار بود. باعث تعجبه که کاشان با اینکه یکی از قطب های گردشگری استان اصفهانه ولی زیرساختهای گردشگری اون درست توسعه پیدا نکرده.

۱۳۹۸/۸/۳۰ علیرضا محب علی
هتل خوان دو حد یزد میانگین رتبه نظرات : 4.2 "هتل خوان دو حد "

از نظر پرسنل خوب ، رستوران خوب بود ، اما تمیزی و نظافت اتاق ها ضعیف بود و محیط سنتی دارد ، در مورد اتاق های سه تخته فاقد میز و صندلی می باشد و کوچک است .

۱۳۹۸/۸/۲۰ غلامرضا سوری
هتل مشهد تهران میانگین رتبه نظرات : 4 "سیستم سرمایش فوق العاده ضعیف"

به جز سیستم سرمایش بقیه قسمتها عالی بود

۱۳۹۷/۵/۲ جاسم نيكو
هتل هما 2 مشهد میانگین رتبه نظرات : 4.2 "فضایی آرام وسرویس مناسب"

رفتار کارکنان خیلی خوب و پاسخگویی مناسب بخش های مختلف

۱۳۹۸/۱۰/۱۴ عبدالمطلب منطقی
هتل رجینا طالقان میانگین رتبه نظرات : 4 "مهسا"

استخر لایروبی نشده بود و نیمه پر بود. یک استخر قابل بازدید و آلاچیق هم قابل استفاده و بازدید نبود باروشن کردن کولر بویی شبیه بوی نفت می آمد

۱۳۹۸/۶/۳۰ مهسا پشنگ پور
هتل زاگرس خوانسار میانگین رتبه نظرات : 3.9 "راحت و ارام"

برخورد مناسب اتاق راحت محیطی ارام

۱۳۹۸/۸/۱۷ م مومنی
هتل رویال شیراز میانگین رتبه نظرات : 4 "هتل فوق العاده معمولی"

هزینه در حد چهار ستاره کیفیت در حد سه ستاره فوق العاده معمولی

۱۳۹۸/۵/۲۶ محمدشریف طاهری
هتل شایگان کیش میانگین رتبه نظرات : 4 "خوب"

اتاق ها و رستوران و لابی و فضای بیرونی هتل خوب و تمیز بود. تنها مشکل ترانسفر فرودگاهی بود که بعد نیم‌ساعت معطلی با تاکسی به هتل‌رفتم .

۱۳۹۸/۸/۲۴ Hamid Mehrabi
هتل هاترا مشهد میانگین رتبه نظرات : 4 "از هر نظر متوسط"

موقعیت هتل نسبت به حرم خوبه. کیفیت غذا پایین بود و اگه دیر میرفتی غذای سرد بهت میرسید. برخورد پرسنل خوب بود فقط یه آقای جوان تو قسمت پذیرش بود که برخورد جالبی نداشت.

۱۳۹۸/۸/۳۰ saeed vaziri
هتل الماس مشهد میانگین رتبه نظرات : 4.2 "اقامتی راحت و خوب"

سلام من و خانمم از تاریخ ۱ ابان ۹۸ تا ۴ ابان در این هتل اقامت داشتیم.ترانسفر رفت رایگان بود. ساعت ۷ رسیدیم مشهد و اتاق رو ساعت ۱۰ به ما تحویل دادن. با اینکه قانون تمام هتل ها ساعت ۲ هستش. از درب هتل تا باب الجواد ۴ دقیقه پیاده بود. رفتار پرسنل و کارکنان این هتل بسیار عالی و محترمانه بود. نظافت اتاق ها به خوبی انجام میشد. کافی شاپ ۲۴ ساعته داشت که در اتاق تحویل می داد. صبحانه ای بسیار کامل و خوشمزه. قیمتش هم خیلی مناسب بود.

۱۳۹۸/۸/۱۴ محمدامین رنگ چی
هتل استقلال قم میانگین رتبه نظرات : 4 "متوسط"

همه چیز معمولی فقط پارکینگ مسقف نداشت

۱۳۹۸/۷/۱۲ محسن شیخ
هتل آزادی همدان میانگین رتبه نظرات : 4 "بسیار عالی و مناسب "

همه چیز عالی بود.

۱۳۹۸/۱۰/۱۴ سید محمد امین رحیمی
هتل آپارتمان آنزا کلیبر میانگین رتبه نظرات : 3.8 "هتلی ارام"

هتل خوبی بود

۱۳۹۸/۶/۱۱ افشین فاطمی ابهری
هتل آپارتمان ملل مشهد میانگین رتبه نظرات : 3.9 "هتل آپارتمان ملل"

اینجانب به همراه خانواده ۴ نفری ،یک شب در این هتل ساکن بودیم. مزیت اصلی این هتل ، نزدیکی به حرم مطهر و کارکنان مودب هتل بود. این هتل، موزه ای از سماور و لوازم قدیمی بود، هم خودم و هم خانواده ام خوشحال بودیم که در این هتل هستیم. این هتل برای افرادی که ماشین دارند مناسب نمی باشد چون پارکینگ ندارد.

۱۳۹۸/۸/۲۳ منوچهر آشناگر
هتل آوین اصفهان میانگین رتبه نظرات : 3.8 "هتل نسبتا خوب"

اتاق و نظافت در حد قابل قبول. نبود چای ساز داخل اتاق خودش یه معزل بود.صبحانه معمولی. کافی شاپ ضعیف

۱۳۹۸/۸/۱۵ ابوالفضل رجبی
هتل کوروش سرعین میانگین رتبه نظرات : 3.9 "هتلی با چشم انداز زیبا"

نسبت به اینکه سه ستاره هست هتل و در یک شهر کوچک واقع شده امکانات خیلی خوبی داره.‌ بسیار تمیزه. کارکنان بسیار مودب هستن و پاسخگوییشون عالیه. ما در طبقه هفتم بودیم و چشم اندازش عالی بود. صبحانشم به نسبت سه ستاره بودن عالی بود. وای فای رایگان داشت و سرعتش هم قابل قبول بود. با اینکه ما در اواخر تابستان رفته بودیم اما هوا سرد بود ولی سیستم گرمایش هتل برقرار بود و ما بهیچ وجه بابت سرما اذیت نشدیم

۱۳۹۸/۷/۷ الهام خانی
هتل آپارتمان چیپال جلفا میانگین رتبه نظرات : 3.9 "اقامتی آسوده"

همه قسمت های هتل بسیار تمیز و خوب بود و کارمندانی با ادب و خوبی داشتند.فقط به علت نداشتن پارکینگ مجبور شدیم خودرو ها را کنار خیابان پارک کنیم.

۱۳۹۸/۵/۳۱ امید صفری کلیشادی
هتل جهانگردی بسطام میانگین رتبه نظرات : 3.8 "خوب"

هتل مناسب بود ولی متاسفانه باید چمدانها را مسافران با پله به طبقه اول می بردیم و هیچ کس کمک نمی کرد.

۱۳۹۸/۶/۲۶ فلور بیک زاده عباسی
هتل ایران زمین مشهد میانگین رتبه نظرات : 3.6 "هتلی با ساخت خوب و کادری محترم ولی با غذایی افتضاح"

ساختمان و اتاق ها بسیار خوب و تمیز بودند. لابی و راهرو های منتهی به اتاق ها هم عالی بودند. آسانسورها مرتب و برای این تعداد مسافر کافی بود. رسیدگی به اتاق ها و خانه داری متوسط بود. پذیرایی در زمان صبحانه و ناهار و شام ضعیف و غیر حرفه ای بود. نوع غذا و منوی انتخابی خوب ولی آشپزی ضعیف بطوری که اصلا برخی از غذاها قابل خوردن نبود و عملا دور ریخته میشد . رسیدگی به مهمانان در زمان صبحانه و ناهار و شام بسیار ضعیف و آشفته بود . به لحاظ محیطی اطراف هتل بسیار کثیف و بوی شیرآبه ی زباله ها به مشام میرسید. قیمت مواد مینی بار داخل یخچال گاها تا دو و یا سه برابر قیمت واقعی محاسبه میگردد. در کل اگر مرتبه ی بعدی این هتل جزء انتخاب هایم باشد به هیچ عنوان این هتل را انتخاب نخواهم کرد . با تشکر

۱۳۹۸/۷/۲۱ سید محسن ناظری
هتل مهر نیشابور میانگین رتبه نظرات : 3.9 "در مجموع خوب و رضايت بخش بود."

باتوجه به درجه بندي ونرخ هتل ، درمجموع هتل خوبي است ، بخصوص ازلحاظ مكان ودسترسي وبرخوردكاركنان

۱۳۹۸/۸/۲۹ حمیدرضا جمعدارکاشان
هتل آفتاب شرق مشهد میانگین رتبه نظرات : 3.6 "نزدیکی به حرم"

اتاقی که ما اقامت داشتیم خیلی تاریک و دلگیر بود. و بقیه میهمانان هتل بسیار شلوغ بودند و آلودگی صوتی آزار دهنده بود.

۱۳۹۷/۵/۱۰ ناهید جامه بزرگ
هتل جهانگردی (سراب کیو) خرم آباد میانگین رتبه نظرات : 3.7 "همه چیز خوب بود"

مکان بسیار خوش آب و هوا با کارکنان محترم و مودب

۱۳۹۸/۳/۱۹ مرجان روغنی
هتل آپارتمان تعطیلات لاهیجان میانگین رتبه نظرات : 3.7 "حسین"

برخورد کارکنان خیلی خوب بود و مکان هتل هم خیلی خوب بود

۱۳۹۸/۸/۱۷ حسین پورملک
هتل ایران زمین دورود میانگین رتبه نظرات : 3.7 "هتل خوبی بود"

من فقط یه شب در هتل اقامت داشتم پرسنل پذیرش برخورد مناسبی داشتند نقطه ضعف : از دید من دونکته بود - نداشتن خدمه برای بالا بردن وسائل بودمعمولا ۹۰درصد هتلها خدمه برای این کار دارند. -دوم قیمت غذا در منو یه چیز بود بعد که برای حساب کردن می رفتی ۹درصد ارزش افزوده بهش میخورد به نظرم صورت قشنگی نداره خوب قیمت با ارزش افزوده حساب بشه چه کاریه و معمولا هتل هایی که خودشون غذا سرو می کنند باید نسبت به بیرون هتل قیمت مناسبتری داشته باشه اینجوری رضایت مسافرها بالا تر میره

۱۳۹۸/۶/۱۲ عاطفه مقدم بهنمیری
هتل ستاره دریا لنگرود میانگین رتبه نظرات : 3.4 "هتل مناسب اما نه در حد و اندازه ۵ ستاره"

کیفیت همه چیز در حد متوسط رو به بالا بود و در حد هتل های سه ستاره و نهایتا چهار ستاره پایتخت می باشد.

۱۳۹۸/۱/۲۳ محمودرضا طهماسب پور
مهمانسرا جهانگردی اردکان میانگین رتبه نظرات : 3.7 "اردکان "

در مجموع خوب بود به جز صبحانه که بعضی اقلام مثل نیمرو و ... هزینه داشت .

۱۳۹۸/۸/۲۳ بهراد حقیقی
هتل جهانگردی شاهرود میانگین رتبه نظرات : 3.5 "خوب"

یک شب اقامت داشتیم .

۱۳۹۸/۸/۲۵ سید جلال محمودی
هتل هاله بانه میانگین رتبه نظرات : 3.8 "هتل سه ستاره"

سرویس و خدمات هتل بسیار بد. شیشه های هتل برای دیدن مناظر بسیار کثیف تعداد پرسنل کم سرعت پایین خدمت دهی این هتل نهایتا سه ستاره و با کمی ارفاق سه ستاره تاپ محسوب می شود در طول اقامت سه شب حتی اتاقها را تمیز نکردند

۱۳۹۸/۷/۳ نیما رستم زاده
هتل پرشیا 2 تهران میانگین رتبه نظرات : 3.6 "هتل خیلی خوبیه "

واقعا هتل خیلی خوبیه هم ازنظرسرویس دهی وهم برخوردکارکنان و نسبت به تعدادستاره هایی که داره خیلی خوبه..من حتی کیف پولمو جا گذاشتم اونجا ودرحال برگشت به شهرم بودم که بامن تماس گرفتن واطلاع دادن و همون مقدار پولی که توش بودو برام کارت به کارت کردن

۱۳۹۸/۸/۲۰ رضا زادگان نامدار
هتل آپارتمان صبوری رشت میانگین رتبه نظرات : 3.5 "هتل آپارتمان تمیز و خوبی بود"

کارکنان مهربان و یاری رسانی داشت ، اتاق هم تمیز و مناسب بود

۱۳۹۸/۶/۱۹ سحر صباحی
هتل زانا بانه میانگین رتبه نظرات : 3.4 "مسافرخانه ای بنام هتل"

مسافرخانه بهتر است بنامیم فضای موجود با تعریف شده مغایرت دارد صبحانه ضعیف ونظافت نیز خالی از اشکال نیست

۱۳۹۸/۷/۱۶ بهرام زینل زاده
هتل سالیز خرم آباد میانگین رتبه نظرات : 3.1 "مسافر"

صبحانه نسبت به هتلهای ۳ ستاره واقعا ضعیف و دور از انتظار بود نظافت سرویس بهداشتی ضعیف ،تختها سرو صدا داشت برخورد پرسنل خوب محل هتل خو

۱۳۹۸/۷/۶ ابراهیم رحیمی
هتل زمرد خوی میانگین رتبه نظرات : 2.8 "در حد مهمان پذیر نه هتل"

متاسفانه قیمت هتل توی کل ایران الکی گرونه که اینجاهم مستثنی نیست. امکانات زیر صفر، برخورد کارکنان بسیار ضعیف، صبحانه بسیار معمولی و ضعیف. در کل اگه مثل من چاره ای نداشتین و مجبور بودید اینجارو انتخاب کنید

۱۳۹۸/۸/۱۵ امین آجری

آخرین نظرات میهمانان در شهرهای پر طرفدار

شبکه ایران هتل با نام اختصاری آی هو (IHO) , بزرگترین پرتال رزرواسیون آنلاین هتل های ایران می باشد.
شبکه ایران هتل فعالیت خود را از سال 1385 آغاز نموده است و تا کنون ادامه دارد.
این شبکه متعلق به شرکت سفرپردازان رایان کیش(LLC) میباشد.