لیست گروه هتل های هما در شهرهای مختلف ایران

هتل هما 1 مشهد

         

مشهد - میدان احمدآباد

هتل هما 1 مشهد هتل پنج ستاره هما 1 مشهد از قدیمی ترین هتل های مشهد است. هتل هما 1 در سال 1352 هتل هایت نام گرفت و در سال 1396 بازسازی شد. هتل هما 1 دارای چندین فاز از جمله ساختمان اصلی، ویلایی و آپارتمان است. هتل هما 1 مجموعا دارای 135 واحد اقامتی است. موقعیت مکانی هتل هما 1 به دلیل واقع شدن در میدان احمد آباد و نزدیکی به مراکز خرید بسیار خوب است. همچنین این هتل در فاصله ای حدود 6 کیلومتری از حرم مطهر امام رضا (ع) قرار گرفته است. محوطه ی سرسبز و دلپذیر هتل هما و واقع شدن رستوران و پیست دوچرخه سواری و تنیس در آن از مزیت های هتل همای 1 به شمار می آید. با رزرو هتل هما 1 نیز می توانید از امکانات ورزشی تفریحی آن نیز استفاده نمایید.در سایت ایران هتل آنلاین می توانید نظرات میهمانان پیشین این هتل را مطالعه نمایید.

4.6

عالی

از 218 نظر واقعی

هتل هما بندرعباس

         

بندرعباس - بلوار پاسداران - خيابان معراج

هتل هما بندرعباس هتل هما بندرعباس در فاصله کوتاه تا ساحل خلیج نیلگون همیشه فارس واقع شده است. این هتل با 176 باب اتاق و سوئیت مجلل به همراه امکانات مجهز و چشم انداز زیبا در برخی از واحدها، احساس آرامش و راحتی را برای مهمانان مهیا کرده است. هتل همای بندر عباس با امکاناتی نظیر رستوران ها، سالن های همایش و کنفرانس، امکانات ورزشی و تفریحی، فضای سبز بیرون هتل به همراه طبیعت دلنشین، آماده خدمت رسانی و سرویس دهی می باشد. هتل پنج ستاره هما بندرعباس با گسترش خدمات و امکانات خود بر اساس استاندارد های بین المللی، یکی از هتل های خوب این شهر به شمار می رود. این هتل عضو گروه هتل های هما است.

3.7

خوب

از 484 نظر واقعی

هتل هما شیراز

         

شیراز - ميدان گاز - جنب پارک آزادی

هتل هما شیراز هتل پنج ستاره ی هما شیراز از با قدمت ترین هتل های شیراز است. این هتل که در جنب بوستان زیبای آزادی واقع شده است در سال 93 بازسازی شد. هتل هما شیراز دارای 8 طبقه و 232 باب اتاق و سوئیت می باشد. تمامی اتاق های هتل دارای چشم انداز باغ یا کوه می باشند. این هتل در نزدیکی مراکز مهم شیراز مانند باغ ارم، پل باغ صفا، و دانشکده پزشکی واقع شده است.

4

بسیار خوب

از 479 نظر واقعی

هتل هما تهران

         

تهران - خيابان وليعصر - خيابان شهيد خدامی

هتل هما تهران هتل هما تهران در سال 1352 احداث شده است. این هتل طی این سال ها چندین بار بازسازی شده است و در حال حاضر دارای 15 طبقه و جمعا 173 باب اتاق و سوئیت می باشد. قرار گرفتن هتل هما در خیابان ولیعصر، دسترسی آسان به شاهراه های اصلی شهر تهران، مرکز خرید ونک و دانشگاه علوم پزشکی ایران را فراهم ساخته است. امکانات مدرن و طراحی با شکوه اتاق ها و فضای داخلی هتل پنج ستاره هما تهران، اقامتی به یاد ماندنی توام با آرامش را برای مهمانان گرامی به ارمغان می آورد. هتل همای تهران زیر مجموعه گروه هتل های هما می باشد.

3.3

خوب

از 261 نظر واقعی

هتل هما 2 مشهد

         

مشهد - بلوار خيام

هتل هما 2 مشهد هتل هما 2 مشهد با بیش از 40 سال سابقه خدمت یکی از بزرگ ترین هتل های 5 ستاره شهر می باشد که در منطقه ای آرام با پارکی وسیع و سرسبز در بلوار خیام واقع شده است. موقعیت بی نظیر هتل هما 2 دسترسي سریع و آسان را به جاذبه هاي مختلف شهر مقدس مشهد، در تمام ایام سال امکان پذیر مي سازد. هتل پنج ستاره هما دو دارای 9 طبقه مشتمل بر 5 طبقه اقامتی دارای 200 باب اتاق و سوئیت است. لازم به ذکر است این هتل عضو گروه هتل های هما می باشد.

4.1

بسیار خوب

از 1046 نظر واقعی