لیست گروه هتل های هما در شهرهای مختلف ایران

هتل هما 1 مشهد

         

مشهد - میدان احمدآباد

هتل هما 1 مشهد هتل هما 1 مشهد از قدیمی‌ ترین هتل‌های پنج ستاره مشهد است. هتل هما مشهد در سال 1352، هتل هایت نام گرفت و در سال 1396 به منظور ارتقاء سطح کیفی امکانات و خدمات، بازسازی شد. هتل هما یک مشهد دارای چندین فاز از جمله ساختمان اصلی، ویلایی و آپارتمان است. هتل بین المللی هما 1 مشهد مجموعاً دارای 135 واحد اقامتی است. محوطه‌ی سرسبز و دلپذیر هتل هما و واقع شدن رستوران و پیست دوچرخه‌سواری و تنیس در آن از مزیت‌های این هتل به شمار می‌آید. هتل هما مشهد در فاز آپارتمانی دارای سه طبقه و فاقد آسانسور می‌باشد. فاز ویلایی و فاز آپارتمانی هتل 5 ستاره هما 1 مشهد از ساختمان اصلی حدوداً 250 متر فاصله دارند. امکانات هتل هما مشهد را نیز می‌توانید در جدول پایین سایت ایران هتل آنلاین مشاهده نمایید. قیمت هتل هما در بازه های زمانی، متفاوت می‌باشد. بنابراین رزرو هتل هما مشهد را می‌توانید با بهترین نرخ، در سایت ایران هتل آنلاین انجام دهید. نظرات درباره هتل هما مشهد را نیز می‌توانید از همین سایت بررسی نمایید.

4.6

عالی

از 227 نظر واقعی

هتل هما بندرعباس

         

بندرعباس - بلوار پاسداران - خيابان معراج

هتل هما بندرعباس هتل هما بندرعباس از هتل های پنج ستاره و با سابقه این شهر بوده که در سال 1350 به بهره برداری رسید. هتل پنج ستاره هما بندرعباس شامل 178 باب اتاق و سوئیت مجلل به همراه امکانات مجهز و چشم‌انداز زیبا در برخی از واحدها، احساس آرامش و راحتی را برای مهمانان مهیا کرده ‌است. این هتل عضو گروه هتل‌های هما با معماری مدرن است. هتل هما بندرعباس با طبیعتی دلنشین اطراف آن عجین شده تا منظره‌ای زیبا و چشم نواز از ترکیب باغ و دریا را به تصویر کشد.

3.6

خوب

از 494 نظر واقعی

هتل هما شیراز

         

شیراز - ميدان گاز - جنب پارک آزادی

هتل هما شیراز هتل هما شیراز، یکی از هتل‌ های 5 ستاره، پرطرفدار و شیک شهر شیراز است که در سال 1350 تاسیس شده و به منظور ارائه بهتر خدمات و امکانات در سال 1395 بازسازی شد. هتل همای شیراز، دارای 8 طبقه و 232 باب اتاق و سوئیت می‌باشد. همچنین هتل 5 ستاره هما شیراز، زیر مجموعه زنجیره گروه هتل‌ های هما می‌باشد. فضای سرسبز اطراف و مسیرهای پیاده‌روی، یکی از دلایل محبوبیت هتل هما است. رزرو هتل هما شیراز می‌تواند خاطره ای به یاد ماندنی و متفاوت را برای میهمان فراهم نماید. بنابراین هتل هما شیراز نظرات متعددی را به خود جلب کرده است. قیمت هتل هما شیراز در بازه های زمانی مختلف، متفاوت می‌باشد اما ایران هتل آنلاین گارانتی بهترین قیمت در فصول مختلف سال می‌باشد.

3.8

خوب

از 493 نظر واقعی

هتل هما تهران

         

تهران - خيابان وليعصر - خيابان شهيد خدامی

هتل هما تهران هتل هما تهران، یکی از هتل ‎های پنج ستاره در قلب شهر تهران، واقع در یکی از بهترين قسمت‌ های شمال خيابان اصلي شهر، وليعصر است. هتل هما در سال 1352 احداث و در سال 1396 به منظور ارتقاء سطح کیفی امکانات و خدمات بازسازی شده‌ است. این هتل را با نام هتل شرایتون تهران نیز می‌شناسند. هتل همای تهران در حال حاضر دارای 15 طبقه و جمعاً 173 باب اتاق و سوئیت با امکانات و خدمات رفاهی مناسب می‌باشد. هتل بین المللی هما تهران سبک معماری سنتی و مدرنيته را در هم آميخته است. امکانات مدرن و طراحی با شکوه اتاق‌ها و فضای داخلی این هتل، اقامتی به یاد ماندنی توأم با آرامش را برای مهمانان گرامی به ارمغان می‌آورد. همچنین هتل 5 ستاره هما تهران عضو زنجیره گروه هتل‌ های هما می‌باشد. رزرو هتل هما می‌تواند خاطره ای به یاد ماندنی و متفاوت را برای میهمان فراهم نماید. بنابراین هتل هما تهران نظرات متعددی را به خود جلب کرده است. قیمت هتل همای تهران در بازه های زمانی مختلف، متفاوت می‌باشد اما ایران هتل آنلاین گارانتی بهترین قیمت در فصول مختلف سال می‌باشد.

3.2

خوب

از 269 نظر واقعی

هتل هما 2 مشهد

         

مشهد - بلوار خيام

هتل هما 2 مشهد هتل بین المللی هما 2 مشهد، از هتل‌های با سابقه و یکی از بزرگ‌ترین هتل‌های 5 ستاره شهر مشهد می‌باشد که در سال 1375 افتتاح و در سال 1395 به منظور ارتقا سطح کیفی امکانات و خدمات بازسازی شد. این هتل در منطقه‌ای آرام با پارکی وسیع و سرسبز در بلوار خیام واقع شده‌است. هتل هما دو دارای 9 طبقه مشتمل بر 5 طبقه اقامتی دارای 200 باب اتاق و سوئیت است. لازم به ذکر است این هتل عضو گروه هتل‌های هما می‌باشد.

4.1

بسیار خوب

از 1062 نظر واقعی