لیست گروه هتل های جهانگردی در شهرهای مختلف ایران

هتل جهانگردی سنندج

         

استان کردستان - سنندج - انتهای خیابان پاسداران - سه راه شالمان

هتل جهانگردی سنندج هتل جهانگردی سنندج از هتل های با سابقه گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی است که در سال 1340 فعالیت خود را آغاز کرد. ساختمان هتل جهانگردی در دو طبقه بنا شده و با دارا بودن 60 باب اتاق و سوئیت از هتل های مجهز شهر سنندج به شما می رود. هتل سه ستاره جهانگردی سنندج به منظور بهسازی فضاهای اقامتی خود، در سال 1394 بازسازی شد که این اقدامات رضایت مهمانان را به همراه داشته است. این هتل در بلوار پاسداران واقع شده و در مسیر دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه آزاد قرار دارد.

4.1

بسیار خوب

از 77 نظر واقعی

هتل جهانگردی زاهدان

         

زاهدان - میدان میرجاوه - خیابان جام جم - مقابل بیمارستان خاتم

هتل جهانگردی زاهدان هتل جهانگردی زاهدان از هتل های با تجربه و با سابقه گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی است که در سال 1352 فعالیت خود را آغاز کرد. محوطه این هتل دارای مساحتی حدود 24000 متر مربع می باشد که در این محوطه یک ساختمان یک طبقه که شامل 20 باب اتاق است، موجود می باشد. همچنین مهمانسرا جهانگردی زاهدان، شامل 15 کومه ویلایی نیز می باشد که این ویلاها در محوطه وسیع و سرسبز، جهت پذیرایی و ارائه خدمات به گردشگران مهیا شده اند. برای جلب رضایت هر چه بیشتر مهمانان گرامی، هتل سه ستاره جهانگردی زاهدان در سال 1370 بازسازی شد. هتل جهانگردی در خیابان جام جم واقع شده و به موزه زاهدان دسترسی آسانی دارد. قابل توجه میهمانان گرامی، مهمانسرای جهانگردی زاهدان دارای یک طبقه در داخل ساختمان و فاقد آسانسور می باشد.

3.5

خوب

از 71 نظر واقعی

هتل جهانگردی دیزین کرج

         

کیلومتر 75 جاده کرج به چالوس بعد از دو راهی گچسر

هتل جهانگردی دیزین کرج هتل جهانگردی دیزین کرج یکی از هتل های باسابقه در زمینه گردشگری در سال 1391 بازسازی شد. این هتل دارای دو مجموعه دیزین1 و دیزین2 است، که در مجموع دارای 139 باب اتاق می باشند. هتل چهار ستاره دیزین کرج به واسطه همجواری با پیست اسکی دیزین هر ساله پذیرای گردشگران داخلی وخارجی زیادی می باشد. مجتمع جهانگردی دیزین در منطقه ای بکر و زیبا در میان رشته کوه های البرز واقع شده است. هتل دیزین کرج عضو گروه هتل های جهانگردی نیز می باشد. قابل توجه مهمانان محترم هتل دیزین به علت قرارگیری در پیست اسکی و برخورداری از شرایط آب و هوایی مناسب در فصول گرم سال، فاقد سیستم سرمایشی در اتاق ها می باشد.

3

خوب

از 80 نظر واقعی

هتل جهانگردی ناهارخوران گرگان

         

جاده نهارخوران - مقابل هتل شهرداري - پارک جنگلي

هتل جهانگردی ناهارخوران گرگان هتل جهانگردی ناهارخوران گرگان از هتل های با سابقه در صنعت هتلداری، در سال 1389 به طور کلی بازسازی شد. این هتل دارای مجموعا 67 باب اتاق و سوئیت می باشد که با امکانات مناسب در اختیار گردشگران قرار گرفته است. هتل جهانگردی نهار خوران گرگان در محوطه ای سرسبز قرار دارد که محل مناسبی جهت سپری کردن اوقات فراغت در طبیعت استان گلستان می باشد. هتل ناهار خوران گرگان که در یک طبقه ساخته شده، از سال 1360 میزبان گردشگران بوده است. مجتمع جهانگردی نهارخوران گرگان در جاده نهار خوران واقع است و مهمانان گرامی می توانند از پیاده روی در این مسیر رویایی لذت ببرند. هتل ناهار خوران در فاصله 7 کیلومتری از پارک جنگلی النگدره قرار دارد که مزیت این هتل محسوب می شود. همچنین فاصله 2.5 کیلومتری مجتمع جهانگردی ناهارخوران تا روستای توریستی زیارت، موجب دسترسی آسان مهمانان به این منطقه گردشگری می شود. هتل جهانگردی ناهارخوران با ارائه خدمات با کیفیت و بهره گیری از پرسنل مجرب، سعی در جلب نظر مسافران خطه سرسبز شمال داشته است. شایان ذکر است هتل نهارخوران گرگان عضو گروه هتل های جهانگردی نیز می باشد. قابل توجه مهمانان گرامی هتل جهانگردی ناهار خوران دارای یک طبقه و فاقد آسانسور می باشد. کلبه ها و تعدادی از سوئیت ها نیز در محوطه واقع شده اند و از ساختمان اصلی هتل فاصله دارند.

3.9

بسیار خوب

از 118 نظر واقعی

هتل جهانگردی دلوار بوشهر

         

بوشهر - ميدان دليران تنگستان - بلوار رييس علي دلوار

هتل جهانگردی دلوار بوشهر هتل جهانگردی دلوار بوشهر در سال 1372 فعالیت خود را آغاز کرد. این هتل دارای پنج طبقه مشتمل بر 65 باب اتاق است که در طبقات اول تا چهارم هتل پراکنده شده اند. هتل دلوار بوشهر جهت بهبود ارائه خدمات در سال 1386 بازسازی شد. هتل جهانگردی دلوار در بافت قدیم شهر واقع شده و از دریا نیز حدود 400 متر فاصله دارد. لازم به ذکر است این هتل عضو گروه هتل های جهانگردی است.

3.7

خوب

از 150 نظر واقعی

هتل جهانگردی زنجان

         

زنجان - بلوار خرمشهر - جنب صدا و سیما

هتل جهانگردی زنجان هتل جهانگردی زنجان یکی از هتل های باسابقه در صنعت هتلداری، در سال 1394 برای ارائه خدمات هرچه بهتر بازسازی شد. این هتل دارای 15 باب اتاق بوده که به صورت تک واحدی در محوطه مهمانسرای جهانگردی زنجان ساخته شده اند. هتل جهانگردی در کنار پارک بزرگ ملت زنجان واقع شده است. مجتمع دو ستاره جهانگردی زنجان در دیار نام ها و یادها آماده میزبانی از مسافران گرامی است.

3.4

خوب

از 62 نظر واقعی

هتل جهانگردی مریوان

         

استان کردستان - مریوان - جنب دریاچه زریوار

هتل جهانگردی مریوان هتل جهانگردی مریوان در سال 1374 فعالیت خود را آغار کرد. این هتل در محوطه ای وسیع و مشرف به دریاچه آب شیرین ایران، دریاچه زریوار واقع شده است که در برخی از اتاق ها نمای زیبای این دریاچه قابل مشاهده است. مجتمع جهانگردی مریوان دارای 10 باب اتاق مجزا می باشد که در محوطه پراکنده هستند که این اتاق ها در محوطه مجتمع واقع شده اند و از ساختمان پذیرش و پارکینگ تا اتاق ها مسیر پیاده روی وجود دارد. مهمانسرا جهانگردی مریوان در سال 1393 با هدف ارائه خدمات اقامتی کامل تر بازسازی شد. از لحاظ موقعیت مکانی نیز هتل جهانگردی زریوار مریوان، در 4 کیلومتری شهرستان مریوان در استان کردستان واقع شده است.

3.9

بسیار خوب

از 96 نظر واقعی

هتل جهانگردی شهرکرد

         

استان چهارمحال و بختیاری - شهرکرد - بلوار شریعتی - روبروی شهرداری

هتل جهانگردی شهرکرد هتل جهانگردی شهرکرد دارای 12 باب اتاق است که در یک طبقه قرار گرفته اند. این هتل در سال 1382 به طور کلی بازسازی شد و با امکانات مدرن در اختیار مهمانان گرامی قرار گرفت. هتل جهانگردی از هتل های با سابقه در صنعت هتلداری است که از سال 1348 شروع به فعالیت کرد. هتل دو ستاره جهانگردی شهرکرد که عضو زنجیره هتل های ایرانگردی و جهانگردی نیز می باشد، در فاصله 6 کیلومتری از دانشگاه شهرکرد قرار دارد و دسترسی مهمانان امکان پذیر می باشد.

3.5

خوب

از 24 نظر واقعی

هتل ایرانگردی و جهانگردی کرمان

         

کرمان - بلوار جمهوری - جنب میراث فرهنگی - هتل ایرانگردی و جهانگردی (شعبه 2)

هتل ایرانگردی و جهانگردی کرمان هتل ایرانگردی و جهانگردی کرمان در سال 1394 به بهره برداری رسید. این هتل دارای 30 باب اتاق می باشد که همگی در طبقه همکف واقع شده اند. از لحاظ موقعیت مکانی هتل ایرانگردی و جهانگردی در بلوار جمهوری و در 3 کیلومتری تا استادیوم باهنر قرار گرفته است. همچنین هتل دو ستاره ایرانگردی و جهانگردی کرمان امکان دسترسی به فرودگاه آیت الله هاشمی رفسنجانی با فاصله 4 کیلومتر را فراهم ساخته است که از مزیت های هتل محسوب می شود. لازم به ذکر است هتل ایرانگردی عضو گروه هتل های ایرانگردی وجهانگردی می باشد.

3.2

خوب

از 73 نظر واقعی

هتل جهانگردی دامغان

         

دامغان - چهار راه لاله - بلوار شمالی - جنب پارک ملت

هتل جهانگردی دامغان هتل جهانگردی دامغان در سال 1354 شروع به فعالیت کرد. این هتل دارای 14 واحد اقامتی است که در طبقه همکف واقع شده اند. بخش های مختلف هتل جهانگردی دامغان در سال 1384 بهسازی شد و با امکانات مناسب در اختیار گردشگران قرار گرفت. هتل جهانگردی دارای معماری سنتی با سقفهای گنبدی شکل می باشد که فضای دلنشینی را برای اقامت گردشگران فراهم ساخته است. هتل دو ستاره جهانگردی با برخورداری از پرسنل مهمان نواز، میزبان گردشگران است. این هتل عضو گروه هتل های جهانگردی نیز می باشد.

3.8

خوب

از 73 نظر واقعی

هتل جهانگردی بیرجند

         

خراسان جنوبی - بیرجند - خیابان ارتش - روبروی بیمارستان ارتش

هتل جهانگردی بیرجند هتل جهانگردی بیرجند از هتل های با تجربه در خدمت رسانی به گردشگران در استان خراسان جنوبی است. ساختمان این هتل از 2 طبقه تشکیل شده است و دارای 42 باب اتاق و سوئیت می باشد. هتل جهانگردی از سال 1348 میزبان گردشگران زیادی بوده است که به منظور بهسازی و افزودن فضاهای اقامتی جدید طی سال های 1386 تا 1388 بازسازی شد. در سال 1393 نیز مهمانسرای جهانگردی مجددا به طور کلی بازسازی شد. هتل سه ستاره جهانگردی بیرجند عضو گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی است، در خیابان ارتش قرار دارد و دسترسی آسانی به مرکز شهر نیز دارد.

3.8

خوب

از 29 نظر واقعی

هتل جهانگردی کرمان

         

کرمان - بلوار جمهوری اسلامی - چهارراه شفا - هتل جهانگردی (شعبه 1)

هتل جهانگردی کرمان هتل جهانگردی کرمان در سال 1379 افتتاح گردید. این هتل دارای 2 طبقه و 61 باب اتاق می باشد. هتل جهانگردی در بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است و دارای دسترسی آسانی به دانشگاه علوم پزشکی کرمان نیز می باشد. نوسازی برخی بخش ها و ایجاد فضای زیباتر در هتل جهانگردی، باعث جلب رضایت مهمانان در طی این سال ها شده است. به منظور رفاه حال مهمانان گرامی رستوران و کافی شاپ هتل چهار ستاره جهانگردی کرمان آماده سرویس دهی می باشد. این هتل عضو گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی است. لازم به ذکر است ورودی هتل دارای تعدادی پله می باشد.

4.5

عالی

از 62 نظر واقعی

هتل جهانگردی بسطام

         

استان سمنان - شهرستان بسطام - کیلومتر ۶ جاده شاهرود آزادشهر - بلوار شهید بهشتی جنب پارک شهرداری

هتل جهانگردی بسطام هتل جهانگردی بسطام در سال 1381 برای ارائه خدمات هرچه بهتر بازسازی شد. این هتل دو ستاره در شهر بسطام که شهر کوچکی در شش کیلومتری شاهرود می باشد، واقع شده است. هتل دو ستاره جهانگردی بسطام دارای 25 باب اتاق می باشد. هتل جهانگردی بسطام در نزدیکی پارک شهرداری قرار گرفته است و آماده میزبانی از مسافران گرامی می باشد. قابل توجه مهمانان گرامی هتل جهانگردی بسطام دارای یک طبقه و فاقد آسانسور می باشد. این هتل عضو گروه هتل های جهانگردی نیز می باشد.

3

خوب

از 37 نظر واقعی

هتل جهانگردی شاهرود

         

شاهرود - میدان آزادی - خیابان فردوسی - خیابان صادقیان

هتل جهانگردی شاهرود هتل جهانگردی شاهرود در سال 1351 در قلب پارک جنگلی شاهرود به بهره برداری رسید. این هتل برای پذیرایی از مهمانان و گردشگران گرامی دارای 14 باب اتاق و یک باب سوئیت می باشد. تمامی اتاق ها در طبقه اول واقع شده اند و هتل فاقد آسانسور می باشد. یک باب سوئیت نیز در محوطه و خارج از ساختمان هتل واقع شده است. هتل دو ستاره جهانگردی شاهرود با هدف ارائه خدمات مناسب تر در سال 1396 بازسازی شد تا میزبانی شایسته تر باشد برای کسانی که شاهرود را مقصد سفر خود برگزیده اند.

3.2

خوب

از 65 نظر واقعی

هتل جهانگردی سمنان

         

سمنان - میدان معلم - بلوار بسیج - جنب جهاد کشاورزی

هتل جهانگردی سمنان هتل جهانگردی سمنان از هتل های باسابقه در صنعت گردشگری، در سال 1386 بازسازی شد. این هتل دارای 36 باب اتاق می باشد که در 2 طبقه پراکنده شده اند. هتل سه ستاره جهانگردی سمنان در نزدیکی بیمارستان کوثر قرار گرفته است. هتل جهانگردی سمنان با کادری مجرب و مهمان نواز آماده پذیرایی از مهمانان گرامی می باشد.

4.3

بسیار خوب

از 68 نظر واقعی

هتل جهانگردی ارومیه

         

اروميه - خيابان كاشاني

هتل جهانگردی ارومیه هتل جهانگردی ارومیه از هتل های با تجربه گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی است که در سال 1349 فعالیت خود را آغاز کرد. این هتل در 6 طبقه بنا شده و دارای 74 باب اتاق و سوئیت می باشد. به منظور جلب رضایت مهمانان گرامی در سال 1390 نیز عملیات بهسازی بر روی برخی اتاق های مجتمع جهانگردی ارومیه صورت گرفت. مهمانسرای جهانگردی ارومیه در فاصله 40 کیلومتری از دریاچه ارومیه قرار دارد و به آثار تاریخی برج سه گنبد و کلیسای ننه مریم دسترسی آسانی دارد. رستوران هتل چهار ستاره جهانگردی ارومیه، با طبخ انواع غذاهای ایرانی میزبانی شایسته برای مهمانان خواهد بود.

2.6

متوسط

از 57 نظر واقعی

هتل جهانگردی بم

         

استان کرمان - بم - بلوار امام خمینی - جنب فرمانداری سابق

هتل جهانگردی بم هتل جهانگردی بم در سال 1392 نوسازی شد و با بروز رسانی امکانات در اختیار گردشگران این منطقه قرار گرفت. این هتل دارای 17 باب اتاق است که در یک طبقه جای گرفته اند. سال ساخت هتل جهانگردی بم به سال 1346 باز می گردد و از سال های قبل از انقلاب اسلامی میزبان گردشگران این منطقه بوده است. هتل جهانگردی در فاصله 3.5 کیلومتری از ارگ بم قرار دارد و دسترسی مهمانان عزیز به این بنای خشتی امکان پذیر است. قابل توجه مهمانان گرامی هتل دو ستاره جهانگردی بم دارای یک طبقه و فاقد آسانسور می باشد. این هتل عضو گروه هتل های جهانگردی نیز می باشد.

3.7

خوب

از 37 نظر واقعی

هتل جهانگردی (سراب کیو) خرم آباد

         

خرم آباد - میدان ۲۲ بهمن - جنب صدا و سیما

هتل جهانگردی (سراب کیو) خرم آباد هتل جهانگردی (سراب کیو) خرم آباد در اوایل انقلاب اسلامی شروع به فعالیت کرد.این هتل در سال 1386 جهت افزایش رضایت مهمانان گرامی بازسازی شد و در اختیار گردشگران قرار گرفت. هتل جهانگردی سراب کیو دارای 20 واحد اقامتی است که به صورت ویلایی در محوطه پراکنده شده اند. موقعیت مکانی مناسب هتل جهانگردی خرم آباد و دسترسی آسان به دریاچه کیو، مزیت اقامت در این هتل محسوب می شود. سراب کیو تنها دریاچه طبیعی در ایران است که در یک فضای شهری قرار گرفته است. هتل سراب کیو خرم آباد عضو گروه هتل های جهانگردی نیز می باشد.

4.2

بسیار خوب

از 58 نظر واقعی

هتل جهانگردی علیصدر همدان

         

کبودرآهنگ - روستای غار علیصدر

هتل جهانگردی علیصدر همدان هتل جهانگردی علیصدر همدان در سال 1356 فعالیت خود را آغاز کرد. این هتل در دو طبقه ساخته شده که 25 واحد اقامتی در این طبقات پراکنده شده اند. در سال 1369 ساختمان جدیدی به هتل جهانگردی علی صدر اضافه شد و بخش هایی از ساختمان قدیمی نیز بازسازی شد. همچنین در سال 1390، اتاق های دو تخته جهت افزایش رضایت مهمانان گرامی نوسازی شد. هتل جهانگردی در روستای کبودراهنگ قرار دارد و مهمانان گرامی می توانند با طی کردن فاصله حدود 200 متر، به غار علیصدر دسترسی داشته باشند. مهمانسرای جهانگردی غار علیصدر که عضو زنجیره هتل های جهانگردی نیز می باشد، در فاصله 70 کیلومتری از شهر همدان واقع است. قابل توجه مهمانان گرامی، هتل جهانگردی علیصدر فاقد آسانسور می باشد و ورودی هتل نیز دارای تعدادی پله است.

3.8

خوب

از 100 نظر واقعی

هتل جهانگردی رفسنجان

         

استان کرمان - رفسنجان - خیابان امام خمینی - نرسیده به میدان قدس

هتل جهانگردی رفسنجان هتل جهانگردی رفسنجان از سال های قبل از انقلاب اسلامی میزبان گردشگران بوده است. این هتل با سابقه که در سال 1346 به بهره برداری رسید، دارای یک طبقه و 14 واحد اقامتی است. بخش های مختلف هتل جهانگردی در سال 1388 جهت بهبود کیفیت خدمت رسانی بازسازی شد و در اختیار مهمانان قرار گرفت. هتل دو ستاره جهانگردی رفسنجان با قرارگیری در فاصله 15 کیلومتری از فرودگاه رفسنجان، دسترسی گردشگران را ممکن ساخته و مزیت دیگر اقامت در این هتل به شمار می رود. این هتل عضو گروه هتل های جهانگردی نیز می باشد.

3.6

خوب

از 25 نظر واقعی

هتل جهانگردی بندر انزلی

         

بندر انزلی - کیلومتر ۵ جاده انزلی به آستارا - جنب نمایشگاه بین المللی

هتل جهانگردی بندر انزلی هتل جهانگردی بندر انزلی از سال 1352 پذیرای گردشگران بوده است. این هتل جهت بهبود روند کاری در سال 1389 بازسازی شد. هتل جهانگردی دارای 22 باب اتاق می باشد که در طبقات همکف و اول پراکنده شده اند. هتل جهانگردی انزلی در کیلومتر 5 جاده انزلی به آستارا قرار دارد و دسترسی مهمانان به دریای خزر به راحتی امکان پذیر است. هتل دو ستاره جهانگردی بندر انزلی با برخورداری از ساحل اختصاصی، فضای مناسبی را برای اوقات فراغت مهمانان ایجاد کرده است. هتل جهانگردی بندرانزلی دارای یک طبقه و فاقد آسانسور می باشد. این هتل عضو گروه هتل های جهانگردی نیز می باشد.

4

بسیار خوب

از 42 نظر واقعی

هتل جهانگردی الیگودرز

         

استان لرستان - الیگودرز - بلوار امام خمینی شرقی - خیابان شاهد

هتل جهانگردی الیگودرز هتل جهانگردی الیگودرز در ضلع شرقی شهرستان الیگودرز که نمای آن از یک طرف مشرف به شهر الیگودرز است، واقع شده است. این هتل برای پذیرایی از مهمانان گرامی دارای 20 اتاق می باشد که در طبقات همکف و اول ساختمان هتل قرار گرفته اند. لازم به ذکر است هتل فاقد آسانسور می باشد. مهمانسرای جهانگردی الیگودرز از هتل های با سابقه گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی است که در سال 1332 فعالیت خود را آغاز کرد و آخرین نوسازی امکانات اتاق ها، در سال 1394 صورت گرفت.

2.6

متوسط

از 21 نظر واقعی

مهمانسرا جهانگردی سیرجان

         

استان کرمان - سیرجان - خیابان خیام - مقابل سینمای قدس

مهمانسرا جهانگردی سیرجان مهمانسرا جهانگردی سیرجان در استان کرمان واقع شده است. این هتل عضو گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی است و از سال های قبل از انقلاب در شهرستان سیرجان فعالیت داشته است. در سال 1394 برخی از بخش های هتل جهانگردی بازسازی شد و 18 باب اتاق نیز به تعداد اتاق ها افزوده شد. ساختمان هتل در یک طبقه بنا شده، فاقد آسانسور است و دارای 30 باب اتاق و سوئیت می باشد که تعدادی از اتاق ها در فاز قدیمی واقع شده اند. هتل جهانگردی سیرجان به دلیل واقع بودن در خیابان خیام دسترسی آسانی به بادگیر چپقی سیرجان، که یکی از بادگیر های منحصر به فرد ایران است، واقع شده است. علاوه بر آن در فاصل 2.5 کیلومتری از دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان نیز قرار دارد.

3.6

خوب

از 22 نظر واقعی

هتل جهانگردی ماکو

         

آذربایجان غربی - ماکو - خیابان امام خمینی

هتل جهانگردی ماکو هتل جهانگردی ماکو در سال 1358 فعالیت خود را آغاز کرد. این هتل جهت بهبود کیفیت خدمت رسانی، در سال 1391 نوسازی شد و با امکانات مناسب در اختیار گردشگران استان آذربایجان غربی قرار گرفت. هتل جهانگردی در دو طبقه ساخته شده و دارای 30 واحد اقامتی است. هتل دو ستاره جهانگردی ماکو با قرارگیری در خیابان امام خمینی، دسترسی به سایر نقاط شهر را ممکن ساخته و از این حیث نیز مورد توجه است. قابل توجه مهمانان گرامی هتل جهانگردی ماکو فاقد آسانسور می باشد. این هتل عضو گروه هتل های جهانگردی نیز می باشد.

2.6

متوسط

از 69 نظر واقعی

هتل جهانگردی خوی

         

استان آذربایجان غربی - خوی - خیابان انقلاب - جنب باغ گلستان - نرسیده به میدان استاندارد

هتل جهانگردی خوی هتل جهانگردی خوی در سال 1347 به بهره برداری رسید. این هتل دارای 10 باب اتاق است که در یک طبقه در ساختمان اصلی هتل جهانگردی واقع شده اند و لازم به ذکر است هتل فاقد آسانسور است. 3 باب سوئیت نیز در کنار ساختمان اصلی هتل برای پذیرایی از مهمانان گرامی مهیا شده است. در سال 1393 اتاق های این هتل دو ستاره با هدف ارائه خدمات مناسب تر، کاملا بازسازی شدند. از لحاظ موقعیت مکانی مهمانسرای جهانگردی خوی در خیابان انقلاب و نزدیک به باغ گلستان واقع شده است.

2.7

متوسط

از 28 نظر واقعی

هتل جهانگردی آستارا

         

استان گیلان - استارا - خیابان حکیم نظامی - مقابل اداره بهداشت

هتل جهانگردی آستارا هتل جهانگردی آستارا در سال 1354 با 40 باب اتاق و سوئیت به بهره برداری رسید. این هتل فاقد آسانسور است، در 2 طبقه بنا شده و بخش های مختلف آن طی سال های متمادی بازسازی شده است. تعدادی از سوئیت های مهمانسرای جهانگردی آستارا نیز در ساختمان مجزا در محوطه قرار دارند. آخرین نوسازی هتل جهانگردی در سال 1395 بوده است. هتل سه ستاره جهانگردی آستارا در فاصله 300 متری از ساحل دریای خزر قرار دارد و دسترسی مهمانان گرامی به راحتی امکان پذیر است. شایان ذکر است این هتل عضو گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی می باشد. قابل توجه میهمانان گرامی، هتل جهانگردی فاقد آسانسور می باشد.

3.7

خوب

از 46 نظر واقعی

هتل جهانگردی لاهیجان

         

استان گیلان - لاهیجان - خیابان امام - جنب استخر

هتل جهانگردی لاهیجان هتل جهانگردی لاهیجان از هتل های با تجربه در صنعت گردشگری است که در دوران قبل از انقلاب فعالیت خود را آغاز کرد. این هتل دارای 23 واحد اقامتی است که در طبقات همکف و اول واقع شده اند. هتل جهانگردی با سابقه بیش از 40 سال، در سال 1391 بازسازی شد و در اختیار گردشگران خطه سرسبز شمال قرار گرفت. موقعیت مکانی ویژه و قرارگیری هتل سه ستاره جهانگردی لاهیجان در کنار استخر، از مزایای اقامت در این هتل محسوب می شود. همچنین فاصله هتل تا شیطان کوه، از جاذبه های گردشگری شهر لاهیجان نیز 2.5 کیلومتر می باشد. شایان ذکر است این هتل عضو گروه هتل های جهانگردی نیز می باشد. قابل توجه مهمانان گرامی هتل جهانگردی لاهیجان دارای یک طبقه و فاقد آسانسور می باشد.

4

بسیار خوب

از 87 نظر واقعی

هتل جهانگردی یزد

         

يزد - ميدان امام حسين - بلوار دانشجو - جنب اداره ارشاد

هتل جهانگردی یزد هتل جهانگردی یزد در دو طبقه بنا شده و دارای 41 باب اتاق می باشد. این هتل در سال 1389 بازسازی شد و با بروز رسانی امکانات در اختیار مهمانان قرار گرفت. هتل جهانگردی شش سال پس از انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید. دسترسی آسان به استانداری از هتل سه ستاره جهانگردی یزد، مزیت این هتل محسوب می شود. شایان ذکر است این هتل عضو گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی می باشد.

4.2

بسیار خوب

از 45 نظر واقعی

هتل جهانگردی شمشک تهران

         

تهران - شمیرانات - رودبار قصران - شمشک

هتل جهانگردی شمشک تهران هتل جهانگردی شمشک تهران در میان کوه های سر به فلک کشیده البرز مرکزی قرار گرفته است. این هتل با دارا بودن دو طبقه و 17 باب اتاق با امکانات مجهز، آماده خدمت رسانی است. هتل شمشک در سال 1345 افتتاح و برای ارائه خدمات بهتر در سال 1388 بازسازی شد. مسافران گرامی میتوانند ضمن اقامت در هتل سه ستاره جهانگردی شمشک تهران، از امکانات تفریحی مجموعه پیست اسکی شمشک از جمله تله کابین و تله اسکی استفاده کنند. هتل جهانگردی شمشک که عضو گروه هتل های جهانگردی نیز می باشد، از نظر موقعیت مکانی در نزدیکی پیست اسکی دربندسر قرار دارد و دسترسی به این منطقه نیز امکان پذیر است. مجتمع جهانگردی شمشک تهران گزینه مناسب برای گردشگرانی است که می خواهند در محیطی کوهستانی، که بیشتر ماه های سال پوشیده از برف است، اقامت داشته باشند. قابل توجه مهمانان گرامی هتل جهانگردی شمشک دارای دو طبقه و فاقد آسانسور می باشد.

3.3

خوب

از 44 نظر واقعی

مجتمع جهانگردی چالوس

         

چالوس - کیلومتر ۵ جاده چالوس به کرج - مقابل پارک فین

مجتمع جهانگردی چالوس مجتمع جهانگردی چالوس یکی از هتل های با سابقه در صنعت گردشگری، در سال 1376 برای ارائه خدمات بهتر به مسافران بازسازی کامل شد. این هتل دارای 34 باب واحد اقامتی بوده که به صورت تک واحدی در محوطه مجتمع پراکنده شده اند. قرار گرفتن هتل دو ستاره جهانگردی چالوس در محیطی پوشیده از درختان جنگلی به مساحت 6 هکتار، موجب جذب گردشگران به این مکان شده است. همچنین هتل جهانگردی چالوس در 5 کیلومتری جاده چالوس به کرج، در کنار پارک جنگلی فین قرار گرفته است.

3.5

خوب

از 103 نظر واقعی

مجتمع جهانگردی خزر شهر

         

مازندران - بابلسر - کیلومتر ۶ جاده بابلسر به فریدونکنار - خزرشهر جنوبی

مجتمع جهانگردی خزر شهر مجتمع جهانگردی خزرشهر یکی از هتل های باسابقه در زمینه گردشگری، در سال 1394 برای ارائه خدمات هرچه بهتر به مسافران بازسازی شد. این هتل دارای 28 ویلا است که به صورت تک واحدی در محوطه مجتمع جهانگردی خزرشهر جنوبی پراکنده شده است. هتل جهانگردی خزرشهر، در فاصله 3 کیلومتری از دریا و در منطقه خزرشهر جنوبی واقع شده است. این هتل که عضو زنجیره هتل های ایرانگردی و جهانگردی نیز می باشد، در حد فاصل شهرهای بابلسر و فریدونکنار قرار گرفته است. ویلا ها در محوطه مهمانسرای جهانگردی خزرشهر واقع شده اند و از ساختمان پذیرش تا ویلا ها مسیر پیاده روی وجود دارد.

3.1

خوب

از 16 نظر واقعی

مجتمع جهانگردی چلندر نوشهر

         

استان مازندران - نوشهر - کیلومتر ۱۸ جاده نوشهر به نور

مجتمع جهانگردی چلندر نوشهر مجتمع جهانگردی چلندر نوشهر از سال های پیش از انقلاب اسلامی فعالیت خود را آغاز کرد. با گذشت سالها، جهت رفاه حال مهمانان گرامی، بخش هایی از هتل بهسازی شدند که آخرین بازسازی در سال 1394 انجام شده است. هتل جهانگردی چلندر در یک طبقه ساخته شده و دارای جمعا 62 واحد اقامتی شامل اتاق، سوئیت، کلبه و کومه است. اتاق ها در طبقات همکف و اول ساختمان هتل و کلبه ها و کومه ها در محوطه قرار گرفته اند. هتل جهانگردی نوشهر در کیلومتر ۱۸ جاده نوشهر به نور و در حد فاصل شهرهای نور و نوشهر واقع است و فاصله آن تا دریای خزر حدود 300 متر می باشد. محوطه سرسبز و دلنشین مجتمع جهانگردی چلندر خاطره به یادماندنی را در ذهن گردشگران شمال کشور به یادگار می گذارد. شایان ذکر است این هتل عضو گروه هتل های جهانگردی نیز می باشد. قابل توجه مهمانان گرامی این هتل دارای یک طبقه و فاقد آسانسور می باشد.

2.8

متوسط

از 98 نظر واقعی

مجتمع جهانگردی میگون تهران

         

تهران - فشم - رودبار قصران

مجتمع جهانگردی میگون تهران مجتمع جهانگردی میگون تهران در سال 1350 شروع به فعالیت کرد و در سال 1389 به طور کامل بازسازی شد. این هتل در دو طبقه ساخته شده و دارای 36 واحد اقامتی است. قرارگیری هتل جهانگردی میگون بر روی ارتفاعات با چشم انداز زیبای شهرستان میگون، این مجموعه را به یکی از هتل های بی بدیل شهر تهران تبدیل کرده است. این مجتمع گردشگری در منطقه فشم واقع است و مهمانان می توانند با بهره مندی از هوای پاکیزه این منطقه، اقامتی خاطره انگیز و آرامش بخش را تجربه کنند. محوطه مجتمع جهانگردی میگون نیز فضای مناسبی را جهت سپری کردن اوقات گردشگران فراهم کرده است. این مجموعه عضو گروه هتل های جهانگردی نیز می باشد.

3.7

خوب

از 93 نظر واقعی

مهمانسرا جهانگردی ماهان

         

استان کرمان - شهرستان ماهان - میدان قرنی - روبروی نیروی انتظامی - جنب بخشداری

مهمانسرا جهانگردی ماهان مهمانسرا جهانگردی ماهان از حدود سال 1350 فعالیت خود را در شهرستان ماهان آغاز کرد. در سال 1388، هشت باب اتاق این هتل با هدف ارائه خدمات مناسب تر به مهمانان گرامی بازسازی شدند و 4 باب اتاق دیگر به تعداد اتاق ها افزوده شد. در محوطه هتل جهانگردی ماهان ساختمان یک طبقه قرار دارد که 12 باب اتاق در یک راستا کنار یکدیگر واقع شده اند. لازم به ذکر است هتل یک ستاره جهانگردی ماهان در فاصله 40 کیلومتری از کرمان واقع شده است.

4.2

بسیار خوب

از 21 نظر واقعی

مجتمع جهانگردی شیراز

         

شیراز - کلبه سعدی - ابتدای بلوار ابونصر

مجتمع جهانگردی شیراز مجتمع جهانگردی شیراز از هتل های باسابقه در زمینه گردشگری، در سال 1383 برای ارائه خدمات بهتر به مسافران بازسازی شد. این هتل دارای 44 باب اتاق و سوئیت می باشد که در محوطه ای سرسبز به صورت بلوک های دو طبقه و سه طبقه ای بنا شده اند و فاقد آسانسور هستند. مجتمع جهانگردی شیراز در ابتدای بلوار ابونصر، نزدیک به رودخانه خشک شیراز یا هفت پیلی که یک رودخانه فصلی است واقع شده است. هتل سه ستاره جهانگردی شیراز با کادری مجرب آماده پذیرایی از مهمانان گرامی می باشد.

4.1

بسیار خوب

از 34 نظر واقعی

مجتمع جهانگردی تخت جمشید مرودشت

         

استان فارس - مرودشت - کیلومتر 8 جاده مرودشت به تخت جمشید (72 کیلومتری شیراز)

مجتمع جهانگردی تخت جمشید مرودشت مجتمع جهانگردی تخت جمشید مرودشت یکی از هتل های با سابقه در ارائه خدمات گردشگری در این شهر می باشد. این هتل مشتمل بر 22 ویلا و اتاق است. موقعیت مکانی خوب مجتمع سه ستاره جهانگردی تخت جمشید از لحاظ نزدیکی به بنای تاریخی تخت جمشید، از مزایای اقامت در این هتل به شمار می رود. هتل جهانگردی تخت جمشید از نظر موقعیت جغرافیایی در کیلومتر 8 جاده مرودشت به تخت جمشید و در فاصله 72 کیلومتری از شهر شیراز واقع می باشد. هتل تخت جمشید مرودشت در باغی زیبا به مساحت 5 هکتار با فضای سبزی منحصر به فرد بنا شده است. هتل تخت جمشید با پرسنل مجرب وآموزش دیده سعی دارد اقامتی خوب و خاطره انگیز برای مهمانان عزیز رقم زند. این هتل عضو گروه هتل های جهانگردی نیز می باشد.

4.1

بسیار خوب

از 48 نظر واقعی

مهمانسرا جهانگردی فیروزآباد

         

استان فارس - شهرستان فیروزآباد - میدان گاز(میدان هنگ)

مهمانسرا جهانگردی فیروزآباد مهمانسرا جهانگردی فیروزآباد در سال 1353 و در دوران پیش از انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید. این مهمانسرا در یک طبقه ساخته شده و دارای 10 واحد اقامتی است. مهمانسرای جهانگردی در سال 1383 بازسازی شد و در اختیار گردشگران قرار گرفت. از لحاظ موقعیت مکانی، مهمانسرای جهانگردی فیروز آباد در جنب پارک شهدا قرار دارد و فاصله آن تا شهر شیراز نیز حدود 110 کیلومتر می باشد. این هتل عضو گروه هتل های جهانگردی نیز می باشد. قابل توجه مهمانان گرامی این مهمانسرا دارای یک طبقه و فاقد آسانسور می باشد.

4

بسیار خوب

از 9 نظر واقعی

مهمانسرا جهانگردی فسا

         

استان فارس - شهرستان فسا - بلوار شهید بهشتی - روبروی ترمینال قدیم

مهمانسرا جهانگردی فسا مهمانسرا جهانگردی فسا از هتل های با سابقه عضو گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی می باشد. این هتل با حدود 60 دهه فعالیت در شهرستان فسا در سال 1388 بازسازی شد. ساختمان مجتمع جهانگردی فسا در یک طبقه بنا شده، فاقد آسانسور است و دارای 10 باب اتاق می باشد. همچنین هتل جهانگردی فسا در فاصله 4 کیلومتری از دانشگاه علوم پزشکی فسا در استان فارس واقع شده است.

0

از 7 نظر واقعی

هتل جهانگردی استهبان

         

استان فارس - شهرستان استهبان - بلوار قائم - خیابان میثم - بالاتر از اداره برق قدیم

هتل جهانگردی استهبان هتل جهانگردی استهبان در محوطه ای سرسبز واقع شده و دارای 10 باب اتاق می باشد. ساختمان این هتل در طبقات همکف و اول بنا شده و فاقد آسانسور می باشد که واحد های اقامتی در طبقه اول واقع شده اند. از آنجایی که مهمانسرا جهانگردی استهبان در حدود سال 1348 فعالیت خود را آغاز کرد، جهت جلب رضایت مهمانان گرامی، واحد های اقامتی و بخش های مختلف هتل در سال 1390 بهسازی شدند. لازم به ذکر است هتل یک ستاره جهانگردی استهبان در استان فارس واقع شده و عضو گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی می باشد.

2.5

متوسط

از 10 نظر واقعی

مجتمع جهانگردی یاسوج

         

استان کهگیلویه و بویراحمد - یاسوج - خیابان پاسداران - تپه جهانگردی

مجتمع جهانگردی یاسوج مجتمع جهانگردی یاسوج بر فراز تپه جهانگردی به ارتفاع 200 متر و در محوطه ای وسیع به مساحت 6 هکتار احداث شده است. واحد های اقامتی در مهمانسرای جهانگردی یاسوج به صورت 28 باب اتاق دو تخته و سه تخته هستند که به صورت مجزا در محوطه وسیع این مجتمع پراکنده شده اند. به دلیل وسعت زیاد این محوطه سرسبز، از ساختمان پذیرش تا اتاق ها مسیر پیاده روی وجود دارد. برای رفاه و آسایش هر چه بیشتر مهمانان گرامی، رستوران با طبخ انواع غذاهای ایرانی نیز در محوطه مهیا شده است. هتل جهانگردی یاسوج در خیابان پاسداران و در مرکز شهر واقع شده و در فاصله دو کیلومتری تا دانشگاه یاسوج می باشد.

4.1

بسیار خوب

از 60 نظر واقعی

هتل جهانگردی جلفا

         

استان آذربایجان شرقی - جلفا - خیابان امام - جنب میدان شهید بهشتی

هتل جهانگردی جلفا هتل جهانگردی جلفا جهت میزبانی از گردشگران استان آذربایجان شرقی، در سال 1356 به بهره برداری رسید. این هتل دارای جمعا 26 واحد اقامتی است که اتاق ها در طبقات همکف و اول و سوئیت ها در محوطه هتل و پشت ساختمان اصلی واقع شده اند. بخش هایی از هتل جهانگردی جلفا در سال 1388 بازسازی شد و در اختیار مهمانان قرار گرفت. موقعیت مکانی مناسب هتل جهانگردی جلفا و دسترسی آسان به پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران، این هتل را به انتخابی مناسب در شهر جلفا تبدیل کرده است. از دیگر مزایای اقامت در هتل یک ستاره جهانگردی جلفا می توان به کادر پرسنل مهمان نواز و امکانات رفاهی مناسب اشاره کرد. قابل توجه مهمانان گرامی این هتل فاقد آسانسور می باشد. این هتل عضو گروه هتل های جهانگردی نیز می باشد.

3.9

بسیار خوب

از 55 نظر واقعی

هتل جهانگردی سراب

         

استان آذربایجان شرقی - سراب - خیابان شهید بهشتی - جنب پل تاجیار

هتل جهانگردی سراب هتل جهانگردی سراب در سال 1353 به بهره برداری رسید و آخرین بازسازی آن در سال 1388 به پایان رسید. این هتل در نزدیکی آب های گرم و مناطق بکر کوهستانی است که با امکانات و تسهیلات مناسب پذیرای گردشگران می باشد. مهمانسرای جهانگردی سراب در محوطه ای وسیع بنا شده است و دارای یک طبقه می باشد. 19 باب اتاق و سوئیت این هتل در طبقات همکف و اول واقع شده اند و هتل فاقد آسانسور می باشد. لازم به ذکر است هتل جهانگردی سراب متعلق به گروه هتل های جهانگردی می باشد.

2

متوسط

از 5 نظر واقعی

هتل جهانگردی لار

         

استان فارس - شهرستان لار - شهر جدید - بلوار جمهوری اسلامی - مقابل ثبت احوال

هتل جهانگردی لار هتل جهانگردی لار از هتل های با سابقه در صنعت هتلداری، در سال 1383 بازسازی شد و در سال 1385 مجددا به بهره برداری رسید. این هتل از سال 1342 میزبان گردشگران در استان فارس بوده است. هتل جهانگردی دارای 24 باب اتاق و سوئیت می باشد که در طبقات همکف و اول هتل واقع شده اند و لازم به ذکر است که هتل فاقد آسانسور می باشد. هتل سه ستاره جهانگردی لار در فاصله 5 کیلومتری از دانشگاه آزاد لارستان قرار دارد و دسترسی مهمانان به این دانشگاه امکان پذیر است.

3

خوب

از 11 نظر واقعی

اقامتگاه بوم گردی جهانگردی بهشهر

         

استان مازندران - بهشهر - تپه عباس آباد - رستوران جهانگردی

اقامتگاه بوم گردی جهانگردی بهشهر .

هتل جهانگردی مرند

         

آذربایجان شرقی - مرند - بلوار عباسی (کیلومتر ۴ جاده قدیم مرند به تبریز) - بالاتر از ایران خودرو

هتل جهانگردی مرند هتل جهانگردی مرند با چندین سال سابقه هتلداری، در حدود سال 1370 فعالیت خود را آغاز کرد. مهمانسرا مرند در یک طبقه بنا شده و برای پذیرایی از گردشگران گرامی دارای 27 باب اتاق می باشد. بازسازی مهمانسرای جهانگردی مرند در سال 1393 جلب رضایت مهمانان را به همراه داشته و همین امر این هتل را به یکی از هتل های پرطرفدار مرند تبدیل کرده است. لازم به ذکر است هتل جهانگردی فاقد آسانسور است و تعدادی از واحدها در طبقه اول واقع شده اند.

3.7

خوب

از 19 نظر واقعی

مهمانسرا جهانگردی گلپایگان

         

استان اصفهان - گلپایگان - بلوار شهید بهشتی

مهمانسرا جهانگردی گلپایگان مهمانسرا جهانگردی گلپایگان در سال های قبل از انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید. این مهمانسرا که در طبقه همکف ساخته شده، دارای 19 باب اتاق است که با امکانات مناسب در اختیار گردشگران شهر گلپایگان قرار گرفته است. معماری سنتی مهمانسرای جهانگردی، فضای دلنشینی را برای اقامت مهمانان به وجود آورده است. این مهمانسرا جهت بهبود کیفیت خدمت رسانی در سال 1385 نوسازی شد. مهمانسرای جهانگردی گلپایگان عضو گروه هتل های جهانگردی نیز می باشد. 

1

ضعیف

از 14 نظر واقعی

هتل جهانگردی نائین

         

اصفهان - نائین - خیابان شهید رجائی - جنب هلال احمر

هتل جهانگردی نائین هتل جهانگردی نائین از هتل های باسابقه گروه هتل های جهانگردی است که از سال های قبل از انقلاب اسلامی در این شهر فعالیت داشته است. بازسازی های انجام شده در طول این سال ها بر روی بخش های مختلف هتل، موجب شده تا همچنان کیفیت خود را حفظ کند. 8 باب سوئیت موجود در محوطه مهمانسرا جهانگردی نایین آماده پذیرایی از گردشگران گرامی می باشد. علی رغم بازسازی های انجام شده، همچنان سبک سنتی و قدیمی این هتل حفظ شده است. هتل دو ستاره جهانگردی نائین از لحاظ موقعیت مکانی نیز در شهرستان نایین استان اصفهان واقع شده است و در فاصله 1.5 کیلومتری تا قلعه تاریخی نارین قرار دارد.

4

بسیار خوب

از 11 نظر واقعی

هتل جهانگردی میناب

         

استان هرمزگان - میناب - خیابان امام خمینی (ره) ، پارک ملت

هتل جهانگردی میناب هتل جهانگردی میناب از هتل های با سابقه گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی است که از سال های قبل از انقلاب اسلامی در شهرستان میناب فعالیت داشته است. مهمانسرای جهانگردی میناب در طی سال های فعالیت خود چندین بار بازسازی شده است که آخرین بازسازی در سال 1391 بر روی اتاق ها و سایر بخش های هتل به پایان رسید. ساختمان هتل دو ستاره جهانگردی میناب نیز دارای یک طبقه و 20 باب اتاق است که تمامی اتاق ها در طبقات همکف و اول واقع شده اند و لازم به ذکر است هتل فاقد آسانسور می باشد.

4

بسیار خوب

از 8 نظر واقعی

مهمانسرا جهانگردی خلخال

         

اردبیل - خلخال - جاده خوجین - جنب دانشگاه پیام نور

مهمانسرا جهانگردی خلخال مهمانسرا جهانگردی خلخال از هتل های با سابقه عضو گروه ایرانگردی و جهانگردی است که پیش از انقلاب در استان اردبیل فعالیت داشته است. این هتل در یک طبقه بنا شده، فاقد آسانسور است و دارای 16 باب اتاق می باشد. هتل جهانگردی خلخال در منطقه کوهستانی و بسیار زیبا واقع شده و دسترسی آسانی به دانشگاه آزاد خلخال نیز دارد. لازم به ذکر است برخی از بخش های مجتمع جهانگردی خلخال در سال 1392 برای ارائه خدمات هرچه کامل تر بازسازی شد.

2

متوسط

از 18 نظر واقعی

مهمانسرا جهانگردی تاکستان

         

استان قزوین - تاکستان - کیلومتر ۷ جاده تاکستان به ابهر - سه راه شامی شاپ

مهمانسرا جهانگردی تاکستان هتل جهانگردی تاکستان دارای 8 اتاق دوتخته و یک سوئیت دو نفره می‌باشد

مهمانسرا جهانگردی اصفهان

         

اصفهان - میدان آزادی - خیابان هزار جریب - روبروی کوی امام

مهمانسرا جهانگردی اصفهان هتل سه ستاره جهانگردی اصفهان در زمان قبل انقلاب به بهره برداری رسید و در نوروز سال 1394 آخرین بازسازی آن انجام شده است. مهمانسرای جهانگردی در محیطی آرام و دور از شلوغی و ترافیک شهر محیطی آرام برای مهمانان فراهم کرده است. این مهمانسرا دارای یک طبقه همکف و اتاق های هتلی و ویلا می باشد که مهمانان می توانند اتومبیل خود را در کنار ویلا خود پارک نمایند

0

از 4 نظر واقعی