لیست گروه هتل های جهانگردی در شهرهای مختلف ایران

هتل جهانگردی سنندج

         

استان کردستان - سنندج - انتهای خیابان پاسداران - سه راه شالمان

هتل جهانگردی سنندج هتل جهانگردی سنندج، یکی از هتل‌های با سابقه در گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی است. این هتل در سال 1340 فعالیت خود را آغاز کرد. ساختمان هتل دارای دو طبقه است و دارای 60 باب اتاق و سوئیت جهت میزبانی از گردشگران می باشد. با انتخاب این هتل، از امکانات و خدمات مناسب و مجهز در شهر سنندج بهره‌مند خواهید شد. هتل جهانگردی سنندج در نزدیکی برخی از جاذبه‌های گردشگری و دیدنی قرار دارد که از جمله آنها می توان به موزه سنندج اشاره کرد.

4

بسیار خوب

از 82 نظر واقعی

هتل جهانگردی زاهدان

         

زاهدان - میدان میرجاوه - خیابان جام جم - مقابل بیمارستان خاتم

هتل جهانگردی زاهدان هتل جهانگردی زاهدان از هتل‌های سه ستاره و با سابقه گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی است که در سال 1379 فعالیت خود را آغاز کرد. محوطه این هتل دارای مساحتی حدود 24000 مترمربع می‌باشد که در این محوطه یک ساختمان یک طبقه که شامل 31 باب اتاق است، موجود می‌باشد. همچنین هتل جهانگردی زاهدان، شامل 15 کومه ویلایی نیز می‌باشد که این ویلاها در محوطه وسیع و سرسبز، جهت پذیرایی و ارائه خدمات به گردشگران مهیا شده‌اند. برای جلب رضایت هر چه بیشتر مهمانان گرامی، هتل سه ستاره جهانگردی زاهدان در سال 1396 بازسازی شد. هتل جهانگردی زاهدان دارای فاز ویلایی و ساختمانی است که در فاز ساختمانی دارای یک طبقه و فاقد آسانسور می‌باشد.

3.5

خوب

از 77 نظر واقعی

هتل جهانگردی دیزین کرج

         

کیلومتر 75 جاده کرج به چالوس بعد از دو راهی گچسر

هتل جهانگردی دیزین کرج هتل جهانگردی دیزین کرج دارای دو مجموعه دیزین1 و دیزین2 (معروف به شاله (کلبه)) است، که در مجموع دارای 128 باب اتاق می‌باشند. طراحی فوق‌ العاده‌ای که از دوره تاریخی پهلوی به‌جا مانده، جاگیری در دل کوهستان، نزدیکی به پایتخت و تفاوت ۲۰ درجه‌ای دما که باعث آب و هوای خاص این منطقه نسبت به شهر تهران شده و همجواری با پیست اسکی دیزین، همه از ویژگی‌های منحصر به‌فرد مجموعه‌ی گردشگری و جهانگردی دیزین می‌باشد. هتل دیزین کرج عضو گروه هتل‌های جهانگردی نیز می‌باشد. قابل توجه مهمانان محترم هتل دیزین به علت قرارگیری در پیست اسکی و برخورداری از شرایط آب و هوایی مناسب در فصول گرم سال، فاقد سیستم سرمایشی در اتاق‌ها می‌باشد.

3.1

خوب

از 93 نظر واقعی

هتل جهانگردی ناهارخوران گرگان

         

جاده نهارخوران - مقابل هتل شهرداري - پارک جنگلي

هتل جهانگردی ناهارخوران گرگان هتل جهانگردی ناهارخوران گرگان از هتل‌های با سابقه در صنعت هتلداری، در سال 1389 به طور کلی بازسازی شد. این هتل دارای مجموعاً 67 باب اتاق و سوئیت می‌باشد که با امکانات مناسب در اختیار گردشگران قرار گرفته است. هتل ناهار خوران گرگان که در یک طبقه ساخته شده، از سال 1360 میزبان گردشگران بوده‌است. مجتمع جهانگردی نهارخوران گرگان در جاده نهار خوران واقع است و مهمانان گرامی می‌توانند از پیاده‌روی در این مسیر رویایی لذت ببرند. هتل جهانگردی ناهارخوران با ارائه خدمات با کیفیت و بهره‌گیری از پرسنل مجرب، سعی در جلب نظر مسافران خطه سرسبز شمال داشته است. شایان ذکر است هتل نهارخوران گرگان عضو گروه هتل‌های جهانگردی نیز می‌باشد. قابل توجه مهمانان گرامی هتل جهانگردی ناهار خوران دارای یک طبقه و فاقد آسانسور می‌باشد. کلبه‌ها و تعدادی از سوئیت‌ها نیز در محوطه واقع شده‌اند و از ساختمان اصلی هتل فاصله دارند.

3.9

بسیار خوب

از 128 نظر واقعی

هتل جهانگردی دلوار بوشهر

         

بوشهر - ميدان دليران تنگستان - بلوار رييس علي دلوار

هتل جهانگردی دلوار بوشهر هتل جهانگردی دلوار بوشهر یکی از هتل های با سابقه و سه ستاره این شهر بوده که در سال 1372 فعالیت خود را آغاز کرد و به منظور ارتقاء سطح کیفی امکانات و خدمات در سال 1386 بازسازی شد. این هتل دارای پنج طبقه مشتمل بر 65 باب اتاق است که در طبقات اول تا چهارم هتل پراکنده شده‌اند. این هتل در نزدیکی ساحل زیبای بندر دلوار ساخته شده که چشم‌انداز فوق‌العاده زیبایی نیز دارد. معماری این هتل سه ستاره بسیار جذاب و شبیه به یکی از اهرام ثلاثه مصر است و به همین دلیل محبوبیت زیادی میان مسافران و گردشگران داخلی و خارجی دارد. نمای زیبا و نورپردازی شگفت‌انگیز آن شب‌هنگام، شما را متحیر خواهد کرد.

3.7

خوب

از 157 نظر واقعی

هتل جهانگردی زنجان

         

زنجان - بلوار خرمشهر - جنب صدا و سیما

هتل جهانگردی زنجان هتل جهانگردی زنجان یکی از هتل‌های باسابقه در صنعت هتلداری، در سال 1394 برای ارائه خدمات هرچه بهتر بازسازی شد. این هتل دارای 15 باب اتاق بوده که به صورت تک واحدی در محوطه مهمانسرای جهانگردی زنجان ساخته شده‌اند. هتل در بخش ورودی به برخی اتاق‌ها و سوئیت‌ها دارای تعدادی پله می‌باشد. از بخش پذیرش تا اتاق‌ها بایستی مسافتی به صورت پیاده طی گردد.

3.3

خوب

از 62 نظر واقعی

هتل جهانگردی مریوان

         

استان کردستان - مریوان - جنب دریاچه زریوار

هتل جهانگردی مریوان هتل جهانگردی مریوان در سال 1374 فعالیت خود را آغار کرد. این هتل در محوطه‌ای وسیع و مشرف به دریاچه آب شیرین ایران، دریاچه زریوار واقع شده‌است که در برخی از اتاق‌ها نمای زیبای این دریاچه قابل مشاهده است. مجتمع جهانگردی مریوان دارای 10 باب اتاق مجزا می‌باشد که در محوطه پراکنده هستند که این اتاق‌ها در محوطه مجتمع واقع شده‌اند و از ساختمان پذیرش و پارکینگ تا اتاق‌ها مسیر پیاده‌روی وجود دارد. مهمانسرا جهانگردی مریوان در سال 1393 با هدف ارائه خدمات اقامتی کامل‌تر بازسازی شد.

3.9

بسیار خوب

از 103 نظر واقعی

هتل جهانگردی شهرکرد

         

استان چهارمحال و بختیاری - شهرکرد - بلوار شریعتی - روبروی شهرداری

هتل جهانگردی شهرکرد هتل جهانگردی شهرکرد دارای 12 باب اتاق است که در یک طبقه قرار گرفته‌اند. هتل جهانگردی از هتل‌های با سابقه در صنعت هتلداری است که از سال 1348 شروع به فعالیت کرد. هتل دو ستاره جهانگردی شهرکرد که عضو زنجیره هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی نیز می‌باشد.

3.3

خوب

از 26 نظر واقعی

هتل ایرانگردی و جهانگردی کرمان

         

کرمان - بلوار جمهوری - جنب میراث فرهنگی - هتل ایرانگردی و جهانگردی (شعبه 2)

هتل ایرانگردی و جهانگردی کرمان هتل ایرانگردی و جهانگردی کرمان در سال 1394 به بهره‌برداری رسید. این هتل دارای 30 باب اتاق می‌باشد که همگی در طبقه همکف واقع شده‌اند. لازم به‌ذکر است هتل ایرانگردی عضو گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی می‌باشد.

3.3

خوب

از 76 نظر واقعی

هتل جهانگردی بسطام

         

استان سمنان - شهرستان بسطام - کیلومتر ۶ جاده شاهرود آزادشهر - بلوار شهید بهشتی جنب پارک شهرداری

هتل جهانگردی بسطام هتل جهانگردی بسطام در سال 1381 به عنوان هتلی دو ستاره مورد بهره برداری واقع شد. هتل دو ستاره جهانگردی بسطام دارای 23 باب اتاق با امکانات و خدمات رفاهی مناسب می‌باشد. قابل توجه مهمانان گرامی هتل جهانگردی بسطام دارای یک طبقه و فاقد آسانسور می‌باشد. این هتل عضو گروه هتل‌های جهانگردی نیز می‌باشد. همچنین هتل جهانگردی بسطام دارای امکانات مطلوبی و فضای سبز زیبا برای پیاده روی می باشد.

2.8

متوسط

از 39 نظر واقعی

هتل جهانگردی دامغان

         

دامغان - چهار راه لاله - بلوار شمالی - جنب پارک ملت

هتل جهانگردی دامغان هتل جهانگردی دامغان در سال 1354 شروع به فعالیت کرد. این هتل دارای 14 واحد اقامتی است که در طبقه همکف واقع شده‌اند. هتل جهانگردی دارای معماری سنتی با سقف‌های گنبدی شکل می‌باشد که فضای دل‌نشینی را برای اقامت گردشگران فراهم ساخته‌است. این هتل عضو گروه هتل‌های جهانگردی نیز می‌باشد.

3.9

بسیار خوب

از 76 نظر واقعی

هتل جهانگردی بیرجند

         

خراسان جنوبی - بیرجند - خیابان ارتش - روبروی بیمارستان ارتش

هتل جهانگردی بیرجند هتل جهانگردی بیرجند یکی از مجموعه‌ های با سابقه در خدمت ‌رسانی به گردشگران و جزو هتل ‌های ممتاز سه ستاره استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند محسوب می‌شود. هتل جهانگردی از سال 1348 میزبان گردشگران زیادی بوده‌است که به منظور بهسازی و افزودن فضاهای اقامتی جدید طی سال‌های 1386 تا 1388 بازسازی شد. در سال 1393 نیز مهمانسرای جهانگردی مجدداً به طور کلی بازسازی شد. ساختمان این هتل از 2 طبقه تشکیل شده‌ است و دارای 42 باب اتاق و سوئیت می‌باشد. هتل سه ستاره جهانگردی بیرجند عضو گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی است. هتل جهانگردی بیرجند در شرق ایران و در مجاورت مرزهای کشور افغانستان واقع گردیده و با نمای زیبا و فضای داخلی آرامش بخش خود رفاه و آسایش را در این شهر کویری برای شما به ارمغان خواهد آورد.

3.7

خوب

از 29 نظر واقعی

هتل جهانگردی کرمان

         

کرمان - بلوار جمهوری اسلامی - چهارراه شفا - هتل جهانگردی (شعبه 1)

هتل جهانگردی کرمان هتل جهانگردی کرمان یک هتل چهار‌ستاره واقع در جنوب شهر کرمان است. در کرمان قسمت جنوبی شهر تراکم جمعیت کمتری دارد و در نتیجه از آرامش بیشتری برخوردارست. این هتل در سال 1379 افتتاح گردید و دارای 2 طبقه و 61 باب اتاق می‌باشد. این هتل عضو گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی است و لازم به ذکر است ورودی هتل دارای تعدادی پله می‌باشد.

4.3

بسیار خوب

از 64 نظر واقعی

هتل جهانگردی شاهرود

         

شاهرود - میدان آزادی - خیابان فردوسی - خیابان صادقیان

هتل جهانگردی شاهرود هتل جهانگردی شاهرود در سال 1351 در قلب پارک جنگلی شاهرود به بهره‌برداری رسید. این هتل برای پذیرایی از مهمانان و گردشگران گرامی دارای 14 باب اتاق و یک باب سوئیت می‌باشد. تمامی اتاق‌ها در طبقه اول واقع شده‌اند و هتل فاقد آسانسور می‌باشد. یک باب سوئیت نیز در محوطه و خارج از ساختمان هتل واقع شده‌است.

3.4

خوب

از 74 نظر واقعی

هتل جهانگردی سمنان

         

سمنان - میدان معلم - بلوار بسیج - جنب جهاد کشاورزی

هتل جهانگردی سمنان هتل جهانگردی سمنان از هتل‌های باسابقه در صنعت گردشگری، در سال 1386 بازسازی شد. این هتل دارای 36 باب اتاق می‌باشد که در 2 طبقه پراکنده شده‌اند.

4

بسیار خوب

از 71 نظر واقعی

هتل جهانگردی ارومیه

         

اروميه - خيابان كاشاني

هتل جهانگردی ارومیه هتل جهانگردی ارومیه، هتلی 4 ستاره و از هتل‌های قدیمی و با تجربه گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی است که در سال 1349 فعالیت خود را در 6 طبقه با 74 باب واحد اقامتی آغاز کرد و به منظور ارائه خدمات هرچه بهتر در سال 1390 عملیات بهسازی بر روی برخی اتاق‌های مجتمع جهانگردی ارومیه صورت گرفت. اتاق‌ها چیدمان مطلوبی داشته و فضایی راحت و دنج دارند. ضمن اینکه از امکانات کامل رفاهی هم برخوردارند.

2.6

متوسط

از 57 نظر واقعی

هتل جهانگردی بم

         

استان کرمان - بم - بلوار امام خمینی - جنب فرمانداری سابق

هتل جهانگردی بم هتل جهانگردی بم در سال 1346 به عنوان هتلی دو ستاره به بهره برداری رسید و به منظور ارتقاء سطح کیفی امکانات و خدمات در سال 1392 بازسازی شد. این هتل دارای 17 باب اتاق با امکانات و خدمات رفاهی مناسب است که در یک طبقه واقع شده‌اند. قابل توجه مهمانان گرامی هتل دو ستاره جهانگردی بم دارای یک طبقه و فاقد آسانسور می‌باشد. این هتل عضو گروه هتل‌های جهانگردی نیز می‌باشد.

3.6

خوب

از 39 نظر واقعی

هتل جهانگردی (سراب کیو) خرم آباد

         

خرم آباد - میدان ۲۲ بهمن - جنب صدا و سیما

هتل جهانگردی (سراب کیو) خرم آباد هتل جهانگردی (سراب کیو) خرم‌آباد در اوایل انقلاب اسلامی فعالیت خود را آغاز کرد. این هتل دارای 20 واحد اقامتی است که به صورت ویلایی در سراسر محوطه پراکنده شده‌اند. هتل سراب کیو خرم‌آباد، عضو گروه هتل‌های جهانگردی نیز می‌باشد. با ارائه خدمات متنوع رفاهی، هتل جهانگردی (سراب کیو) خرم‌آباد یک مقصد محبوب برای گردشگران و مسافران است. محیط زیبا و آرامش بخش هتل، همراه با امکانات اقامتی مدرن و مناسب، تجربه‌ای خاطره انگیز را فراهم می‌کند. هتل سراب کیو در موقعیتی ایده‌آل قرار گرفته است و امکان دسترسی آسان به جاذبه‌های گردشگری محلی را فراهم می‌کند.

4

بسیار خوب

از 61 نظر واقعی

هتل جهانگردی علیصدر همدان

         

کبودرآهنگ - روستای غار علیصدر

هتل جهانگردی علیصدر همدان هتل جهانگردی علیصدر همدان در سال 1356 فعالیت خود را آغاز کرد. این هتل در دو طبقه ساخته شده که 25 واحد اقامتی در این طبقات پراکنده شده‌اند. در سال 1369 ساختمان جدیدی به هتل جهانگردی علیصدر اضافه شد و بخش‌هایی از ساختمان قدیمی نیز بازسازی شد. قابل توجه مهمانان گرامی، هتل جهانگردی علیصدر فاقد آسانسور می‌باشد و ورودی هتل نیز دارای تعدادی پله است.

3.9

بسیار خوب

از 102 نظر واقعی

هتل جهانگردی رفسنجان

         

استان کرمان - رفسنجان - خیابان امام خمینی - نرسیده به میدان قدس

هتل جهانگردی رفسنجان هتل جهانگردی رفسنجان از سال‌های قبل از انقلاب اسلامی میزبان گردشگران بوده‌است. این هتل با سابقه که در سال 1346 به بهره‌برداری رسید، دارای یک طبقه و 14 واحد اقامتی است. این هتل عضو گروه هتل‌های جهانگردی نیز می‌باشد. قابل توجه مهمانان هتل جهانگردی رفسنجان دارای یک طبقه و فاقد آسانسور می‌باشد.

4

بسیار خوب

از 25 نظر واقعی

هتل جهانگردی بندر انزلی

         

بندر انزلی - کیلومتر ۵ جاده انزلی به آستارا - جنب نمایشگاه بین المللی

هتل جهانگردی بندر انزلی هتل جهانگردی بندر انزلی از هتل های با سابقه ای است که از سال 1352 پذیرای گردشگران بوده است. به منظور ارتقاء سطح کیفی امکانات و خدمات در سال 1389 بازسازی شد. این هتل با مساحت ۲۰۹ کیلومترمربع در ۵ کیلومتری بندر انزلی به آستارا، در کنار دریای خزر واقع شده است. هتل جهانگردی بندر انزلی دارای 22 باب اتاق با امکانات و خدمات رفاهی مناسب می‌باشد که در طبقات همکف و اول پراکنده شده‌اند. هتل دو ستاره جهانگردی بندر انزلی با برخورداری از ساحل اختصاصی، فضای مناسبی را برای اوقات فراغت مهمانان ایجاد کرده ‌است. این هتل با قرارگیری در ساحل دریای خزر با بهره گیری از چشم اندازهای زیبا و بینظیر در محیطی آرام، آسایش و آرامش را برای میهمانان خود به ارمغان می آورد. هتل جهانگردی بندرانزلی دارای یک طبقه و فاقد آسانسور می‌باشد. این هتل عضو گروه هتل‌های جهانگردی نیز می‌باشد.

4

بسیار خوب

از 45 نظر واقعی

هتل جهانگردی الیگودرز

         

استان لرستان - الیگودرز - بلوار امام خمینی شرقی - خیابان شاهد

هتل جهانگردی الیگودرز هتل جهانگردی الیگودرز از هتل‌های با سابقه گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی است که در سال 1332 فعالیت خود را آغاز کرد و آخرین نوسازی امکانات اتاق‌ها، در سال 1394 صورت گرفت. هتل جهانگردی الیگودرز در ضلع شرقی شهرستان اليگودرز واقع شده است. نماي هتل از يک طرف مشرف به شهر و از سمت جنوب مشرف به صحرا و سد برهوت می‌باشد. مهمانسرای جهانگردی الیگودرز برای پذیرایی از مهمانان گرامی دارای 20 اتاق می‌باشد که در طبقات همکف و اول ساختمان هتل قرار گرفته‌اند. لازم به‌ذکر است هتل فاقد آسانسور می‌باشد.

2.6

متوسط

از 21 نظر واقعی

مهمانسرا جهانگردی سیرجان

         

استان کرمان - سیرجان - خیابان خیام - مقابل سینمای قدس

مهمانسرا جهانگردی سیرجان مهمانسرا جهانگردی سیرجان در استان کرمان واقع شده‌است. این هتل عضو گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی است و از سال‌های قبل از انقلاب در شهرستان سیرجان فعالیت داشته است. ساختمان هتل در یک طبقه بنا شده، فاقد آسانسور است و دارای 30 باب اتاق و سوئیت می‌باشد که تعدادی از اتاق‌ها در فاز قدیمی واقع شده‌اند. قابل توجه مهمانان گرامی، هتل در یک طبقه بنا شده و فاقد آسانسور است.

3.7

خوب

از 22 نظر واقعی

هتل جهانگردی ماکو

         

آذربایجان غربی - ماکو - خیابان امام خمینی

هتل جهانگردی ماکو هتل جهانگردی ماکو، با تاریخ شروع فعالیت در سال 1358، یکی از هتل‌های معتبر در منطقه است. ساختمان این هتل دو طبقه بوده و برای راحتی مهمانان، 30 واحد اقامتی در نظر گرفته شده است. اما باید توجه داشت که هتل دو ستاره جهانگردی ماکو فاقد آسانسور است، بنابراین مهمانان باید برای رفت و آمد در طبقات مختلف از پله‌ها استفاده کنند. شایان ذکر است این هتل عضوی از گروه هتل‌های جهانگردی می باشد. هتل جهانگردی ماکو در نزدیکی برخی از جاذبه‌های گردشگری قرار دارد که از جمله آنها می توان به قلعه ماکو، کاخ سردار و ... اشاره کرد.

2.5

متوسط

از 72 نظر واقعی

هتل جهانگردی خوی

         

استان آذربایجان غربی - خوی - خیابان انقلاب - جنب باغ گلستان - نرسیده به میدان استاندارد

هتل جهانگردی خوی هتل جهانگردی خوی در سال 1347 به بهره‌برداری رسید. این هتل دارای 10 باب اتاق است که در یک طبقه در ساختمان اصلی هتل جهانگردی واقع شده‌اند و لازم به‌ذکر است هتل فاقد آسانسور است. 3 باب سوئیت نیز در کنار ساختمان اصلی هتل برای پذیرایی از مهمانان گرامی مهیا شده‌است.

2.8

متوسط

از 28 نظر واقعی

هتل جهانگردی آستارا

         

استان گیلان - استارا - خیابان حکیم نظامی - مقابل اداره بهداشت

هتل جهانگردی آستارا هتل جهانگردی آستارا، به عنوان هتلی سه ستاره، در 2 طبقه با مساحت 1400 متر مربع، شبیه به کمپ تفریحی ما بین کوهستان‌های جنگلی تالش و دریای مواج می‌باشد که در سال 1354 با 40 باب اتاق و سوئیت به بهره‌برداری رسید و جهت ارتقا سطح کیفیت خدمات و امکانات در سال ۱۳۹۴ بازسازی انجام داده‌است. تعدادی از سوئیت‌های هتل جهانگردی آستارا نیز در ساختمان مجزا در محوطه قرار دارند. شایان ذکر است این هتل عضو گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی می‌باشد. قابل توجه میهمانان گرامی، هتل جهانگردی فاقد آسانسور می‌باشد.

3.7

خوب

از 50 نظر واقعی

هتل جهانگردی لاهیجان

         

استان گیلان - لاهیجان - خیابان امام - جنب استخر

هتل جهانگردی لاهیجان هتل جهانگردی لاهیجان از هتل‌های با تجربه در صنعت گردشگری است که در دوران قبل از انقلاب فعالیت خود را آغاز کرد. این هتل دارای 23 واحد اقامتی است که در طبقات همکف و اول واقع شده‌اند. شایان ذکر است این هتل عضو گروه هتل‌های جهانگردی نیز می‌باشد. قابل توجه مهمانان گرامی هتل جهانگردی لاهیجان دارای یک‌طبقه و فاقد آسانسور می‌باشد.

4.1

بسیار خوب

از 88 نظر واقعی

هتل جهانگردی یزد

         

يزد - ميدان امام حسين - بلوار دانشجو - جنب اداره ارشاد

هتل جهانگردی یزد هتل سه ستاره جهانگردی یزد در سال 1363 به بهره‌برداری رسید و به منظور ارتقاء سطح کیفی امکانات و خدمات در سال 1389 بازسازی شد. این هتل در دو طبقه بنا شده و دارای 41 باب واحد اقامتی با امکانات و خدمات رفاهی مناسب می‌باشد. معماری هتل جهانگردی، ترکیبی از سبک سنتی و مدرن بوده و امکانات موجود در هتل، هم سنتی‌ پسندها را راضی می‌کند و هم کسانی که سلایق مدرن‌ تری دارند. شایان ذکر است این هتل عضو گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی می‌باشد.

4.2

بسیار خوب

از 47 نظر واقعی

هتل جهانگردی شمشک تهران

         

تهران - شمیرانات - رودبار قصران - شمشک

هتل جهانگردی شمشک تهران هتل جهانگردی شمشک تهران با دارا بودن دو طبقه و 17 باب اتاق با امکانات مجهز، آماده خدمت‌رسانی است. هتل بوتیک شمشک تهران واقع در قلب کوه‌های سر به فلک کشیده البرز مرکزی در سال 1345 افتتاح و برای ارائه خدمات بهتر در سال 1396 بازسازی شد. نزدیکی به تله کابین دیزین و پیست دربندسر ازجمله مزایای اقامت در هتل شمشک تهران به حساب می‌آیند. قابل توجه مهمانان گرامی هتل جهانگردی شمشک دارای دو طبقه و فاقد آسانسور می‌باشد.

3.5

خوب

از 48 نظر واقعی

مجتمع جهانگردی چالوس

         

چالوس - کیلومتر ۵ جاده چالوس به کرج - مقابل پارک فین

مجتمع جهانگردی چالوس مجتمع دو ستاره جهانگردی چالوس یکی از هتل‌های با سابقه در صنعت گردشگری، دارای 34 باب واحد اقامتی بوده که به صورت تک واحدی در محوطه مجتمع پراکنده شده‌اند.

3.4

خوب

از 103 نظر واقعی

مجتمع جهانگردی خزر شهر

         

مازندران - بابلسر - کیلومتر ۶ جاده بابلسر به فریدونکنار - خزرشهر جنوبی

مجتمع جهانگردی خزر شهر این هتل دارای 28 ویلا است که به صورت تک واحدی در محوطه مجتمع جهانگردی خزرشهر جنوبی پراکنده شده‌است. این هتل که عضو زنجیره هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی نیز می‌باشد. ویلاها در محوطه مهمانسرای جهانگردی خزرشهر واقع شده‌اند و از ساختمان پذیرش تا ویلاها مسیر پیاده‌روی وجود دارد.

3.4

خوب

از 17 نظر واقعی

مجتمع جهانگردی چلندر نوشهر

         

استان مازندران - نوشهر - کیلومتر ۱۸ جاده نوشهر به نور

مجتمع جهانگردی چلندر نوشهر مجتمع جهانگردی چلندر نوشهر از سال‌های پیش از انقلاب اسلامی فعالیت خود را آغاز کرد. هتل جهانگردی چلندر در یک طبقه ساخته شده و دارای جمعاً 62 واحد اقامتی شامل اتاق، سوئیت، کلبه و کومه است. اتاق‌ها در طبقات همکف و اول ساختمان هتل و کلبه‌ها و کومه‌ها در محوطه قرار گرفته‌اند. محوطه سرسبز و دلنشین مجتمع جهانگردی چلندر خاطره به یادماندنی را در ذهن گردشگران شمال کشور به یادگار می‌گذارد. شایان ذکر است این هتل عضو گروه هتل‌های جهانگردی نیز می‌باشد. قابل توجه مهمانان گرامی این هتل دارای یک طبقه و فاقد آسانسور می‌باشد.

2.8

متوسط

از 98 نظر واقعی

مجتمع جهانگردی میگون تهران

         

تهران - فشم - رودبار قصران

مجتمع جهانگردی میگون تهران مجتمع جهانگردی میگون تهران واقع در دل کوه‌های سر به فلک کشیده البرز مرکزی، در منطقه فشم تهران، در سال 1350 شروع به فعالیت کرد و به منظور ارتقاء سطح کیفی امکانات و خدمات در سال 1389 به طور کامل بازسازی شد. هتل جهانگردی میگون تهران که یکی از برترین هتل‌های گروه ایرانگردی و جهانگردی می‌باشد در دو طبقه ساخته شده و دارای 36 واحد اقامتی است. قرارگیری این هتل بر روی ارتفاعات با چشم‌انداز زیبای شهرستان میگون، این مجموعه را به یکی از هتل‌های محبوب شهر تهران تبدیل کرده‌است.

3.6

خوب

از 95 نظر واقعی

مهمانسرا جهانگردی ماهان

         

استان کرمان - شهرستان ماهان - میدان قرنی - روبروی نیروی انتظامی - جنب بخشداری

مهمانسرا جهانگردی ماهان مهمانسرا جهانگردی ماهان از حدود سال 1350 فعالیت خود را در شهرستان ماهان آغاز کرد. در سال 1388، هشت باب اتاق این هتل با هدف ارائه خدمات مناسب‌تر به مهمانان گرامی بازسازی شدند و 4 باب اتاق دیگر به تعداد اتاق‌ها افزوده شد. باغ‌های ایرانی، قله‌های بلند سفیدپوش، معماری قدیمی، محصولات منحصر بفرد از جمله جاذبه‌های زیادی است که مسافران را به شهر ماهان می‌کشاند. برای دیدن این شهر باید از کرمان به سمت جنوب شرقی ۳۵ کیلومتر پیش بروید که همان مسیر کرمان به بم است. این شهر در دامنه‌ی کوه جوپار قرار دارد و چشمه‌های آب فراوان باعث آبادانی آن شده است. در شهر ماهان می‌توانید طبیعت زیبا و بناهای تاریخی فراوان را در کنار هم ببینید. در محوطه هتل جهانگردی ماهان ساختمان یک طبقه قرار دارد که 12 باب اتاق در یک راستا کنار یکدیگر واقع شده‌اند.

4.2

بسیار خوب

از 21 نظر واقعی

مجتمع جهانگردی شیراز

         

شیراز - کلبه سعدی - ابتدای بلوار ابونصر

مجتمع جهانگردی شیراز هتل مجتمع جهانگردی شیراز از هتل‌های باسابقه در زمینه گردشگری، در سال 1374 افتتاح و در سال 1383 برای ارائه خدمات بهتر به مسافران بازسازی شد. این هتل دارای 44 باب اتاق و سوئیت می‌باشد که در محوطه‌ای سرسبز به صورت بلوک‌های دو طبقه و سه طبقه‌ای بنا شده‌اند و فاقد آسانسور هستند.

4.1

بسیار خوب

از 35 نظر واقعی

مجتمع جهانگردی تخت جمشید مرودشت

         

استان فارس - مرودشت - کیلومتر 8 جاده مرودشت به تخت جمشید (72 کیلومتری شیراز)

مجتمع جهانگردی تخت جمشید مرودشت مجتمع جهانگردی تخت جمشید مرودشت یکی از هتل‌های با سابقه در ارائه خدمات گردشگری در این شهر می‌باشد. این هتل مشتمل بر 22 ویلا و اتاق است. هتل تخت جمشید مرودشت در باغی زیبا به مساحت 5 هکتار با فضای سبزی منحصر به‌فرد بنا شده‌است.

4.1

بسیار خوب

از 50 نظر واقعی

مجتمع اقامتی جهانگردی تبریز

         

تبریز - مجموعه پارک ائل گلی - ضلع جنوب شرقی استخر

مجتمع اقامتی جهانگردی تبریز مجتمع اقامتی جهانگردی تبریز در دوران پهلوی با نام هتل آپارتمان پارک ملت فعالیت خود را آغاز نمود. بعد از انقلاب اسلامی، این هتل آپارتمان زیر نظر گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی و با نام مجتمع جهانگردی تبریز فعالیت خود را ادامه داد. اقامتگاه جهانگردی در پارک ائل گلی تبریز واقع شده‌است و دارای یک ساختمان اصلی یک طبقه و یک ساختمان ویلایی است که در محوطه واقع شده‌اند. مجتمع اقامتی جهانگردی مجموعاً دارای 5 باب اتاق و سوئیت است که اتاق‌ها در طبقه اول ساختمان یک طبقه و سوئیت‌ها در محوطه واقع شده‌اند. واحدهای اقامتی مجتمع جهانگردی تبریز در سال 1396 بهسازی شدند. افراد سالمند و خانواده‌هایی که کودک خردسال به همراه دارند توجه نمایند، سوئیت‌ها به صورت ویلایی و با فاصله 200 متری از ساختمان اصلی واقع شده‌اند، دارای مسیری با پله هستند و مناسب برای افراد مسن نمی‌باشند.

0

از 4 نظر واقعی

مهمانسرا جهانگردی خلخال

         

اردبیل - خلخال - جاده خوجین - جنب دانشگاه پیام نور

مهمانسرا جهانگردی خلخال مهمانسرا جهانگردی خلخال از هتل‌های با سابقه عضو گروه ایرانگردی و جهانگردی است که پیش از انقلاب در استان اردبیل فعالیت داشته است. این هتل در یک طبقه بنا شده، فاقد آسانسور است و دارای 16 باب اتاق می‌باشد. لازم به‌‌ذکر است برخی از بخش‌های مجتمع جهانگردی خلخال در سال 1392 برای ارائه خدمات هرچه کامل‌تر بازسازی شد.

2

متوسط

از 18 نظر واقعی

هتل جهانگردی میناب

         

استان هرمزگان - میناب - خیابان امام خمینی (ره) ، پارک ملت

هتل جهانگردی میناب هتل جهانگردی در استان هرمزگان، شهرستان میناب، واقع شده‌است. کشف آثار باستانی در بستر رودخانه‌ی میناب خبر از وجود تمدنی چند هزار ساله می‌دهد. خاک حاصلخیز منطقه میناب و جریان آب شیرین رودخانه میناب، ساحلی آرام و بندرگاه طبیعی (خورتیاب میناب) در دل خود نشانی از تمدن شکوفا و عظیم این منطقه را نهفته دارد. ساختمان هتل دو ستاره جهانگردی میناب دارای یک طبقه و 20 باب اتاق است که تمامی اتاق‌ها در طبقات همکف و اول واقع شده‌اند و لازم به‌ذکر است هتل فاقد آسانسور می‌باشد.

4.5

عالی

از 9 نظر واقعی

مهمانسرا جهانگردی گلپایگان

         

استان اصفهان - گلپایگان - بلوار شهید بهشتی

مهمانسرا جهانگردی گلپایگان مهمانسرا جهانگردی گلپایگان در سال‌های قبل از انقلاب اسلامی به بهره‌برداری رسید. این مهمانسرا که در طبقه همکف ساخته شده، دارای 19 باب اتاق است که با امکانات مناسب در اختیار گردشگران شهر گلپایگان قرار گرفته است. معماری سنتی مهمانسرای جهانگردی، فضای دلنشینی را برای اقامت مهمانان به وجود آورده است. مهمانسرای جهانگردی گلپایگان عضو گروه هتل‌های جهانگردی نیز می‌باشد.

1

ضعیف

از 14 نظر واقعی

هتل جهانگردی نائین

         

اصفهان - نائین - خیابان شهید رجائی - جنب هلال احمر

هتل جهانگردی نائین نائین شهری کوچک و قدیمی است که قدمت آن را می‌توان از بنای بزرگ و کهن نارین قلعه یا نارنج قلعه دریافت. هتل جهانگردی نائین از هتل‌های باسابقه گروه هتل‌های جهانگردی است که از سال‌های قبل از انقلاب اسلامی در این شهر فعالیت داشته است. 8 باب سوئیت موجود در محوطه مهمانسرا جهانگردی نایین آماده پذیرایی از گردشگران گرامی می‌باشد.

4

بسیار خوب

از 12 نظر واقعی

مهمانسرا جهانگردی فیروزآباد

         

استان فارس - شهرستان فیروزآباد - میدان گاز(میدان هنگ)

مهمانسرا جهانگردی فیروزآباد مهمانسرا جهانگردی فیروزآباد در سال 1353 و در دوران پیش از انقلاب اسلامی به بهره‌برداری رسید. این مهمانسرا در یک طبقه ساخته شده و دارای 10 واحد اقامتی است. این هتل عضو گروه هتل‌های جهانگردی نیز می‌باشد. قابل توجه مهمانان گرامی این مهمانسرا دارای یک طبقه و فاقد آسانسور می‌باشد.

3.8

خوب

از 9 نظر واقعی

مهمانسرا جهانگردی فسا

         

استان فارس - شهرستان فسا - بلوار شهید بهشتی - روبروی ترمینال قدیم

مهمانسرا جهانگردی فسا مهمانسرا جهانگردی فسا از هتل‌های با سابقه عضو گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی می‌باشد. تل ضحاکی در نزدیکی شهر فسا قرار گرفته‌است، آثار به‌دست آمده از این تل نشان می‌دهد که قدمت این تپه به دوره ساسانیان تا زمان ابوسعید (مغول) می‌رسد که در آن زمان به (پسه یا پسا) معروف بوده‌است. به واسطه‌ی تاریخ کهن و طبیعت زیبای این شهر است که مورد توجه گردشگران می‌باشد. ساختمان مجتمع جهانگردی فسا در یک طبقه بنا شده، فاقد آسانسور است و دارای 10 باب اتاق می‌باشد.

0

از 7 نظر واقعی

هتل جهانگردی استهبان

         

استان فارس - شهرستان استهبان - بلوار قائم - خیابان میثم - بالاتر از اداره برق قدیم

هتل جهانگردی استهبان هتل جهانگردی استهبان در محوطه‌ای سرسبز واقع شده و از هتل‌ های با سابقه در این شهر می‌باشد. از آنجایی که هتل جهانگردی استهبان در حدود سال 1348 فعالیت خود را آغاز کرد، جهت جلب رضایت مهمانان گرامی، واحدهای اقامتی و بخش‌های مختلف هتل به منظور ارتقاء سطح کیفی امکانات و خدمات در سال 1390 بهسازی شدند. این هتل دارای 10 باب اتاق با امکانات و خدمات رفاهی مناسب می‌باشد. ساختمان هتل جهانگردی استهبان در طبقات همکف و اول بنا شده و فاقد آسانسور می‌باشد که واحدهای اقامتی در طبقه اول واقع شده‌اند. لازم به‌ذکر است هتل یک ستاره جهانگردی استهبان عضو گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی می‌باشد. قابل توجه مهمانان گرامی هتل جهانگردی استهبان فاقد آسانسور می‌باشد.

2.7

متوسط

از 13 نظر واقعی

مجتمع جهانگردی یاسوج

         

استان کهگیلویه و بویراحمد - یاسوج - خیابان پاسداران - تپه جهانگردی

مجتمع جهانگردی یاسوج مجتمع جهانگردی یاسوج بر فراز تپه جهانگردی به ارتفاع 200 متر و در محوطه‌ای وسیع به مساحت 6 هکتار احداث شده‌است. واحدهای اقامتی در مهمانسرای جهانگردی یاسوج به صورت 28 باب اتاق دو تخته و سه تخته هستند که به صورت مجزا در محوطه وسیع این مجتمع پراکنده شده‌اند. به دلیل وسعت زیاد این محوطه سرسبز، از ساختمان پذیرش تا اتاق‌ها مسیر پیاده‌روی وجود دارد.

4.4

بسیار خوب

از 63 نظر واقعی

هتل جهانگردی لار

         

استان فارس - شهرستان لار - شهر جدید - بلوار جمهوری اسلامی - مقابل ثبت احوال

هتل جهانگردی لار هتل جهانگردی لار از هتل‌های با سابقه در صنعت هتل‌داری، در سال 1383 بازسازی شد و در سال 1385 مجدداً به بهره‌برداری رسید. این هتل از سال 1342 میزبان گردشگران در استان فارس بوده‌است. هتل جهانگردی دارای 24 باب اتاق و سوئیت می‌باشد که در طبقات همکف و اول هتل واقع شده‌اند و لازم به‌ذکر است که هتل فاقد آسانسور می‌باشد.

2

متوسط

از 11 نظر واقعی

هتل جهانگردی مرند

         

آذربایجان شرقی - مرند - بلوار عباسی (کیلومتر ۴ جاده قدیم مرند به تبریز) - بالاتر از ایران خودرو

هتل جهانگردی مرند هتل جهانگردی مرند با چندین سال سابقه هتلداری، در حدود سال 1370 فعالیت خود را آغاز کرد. مهمانسرا مرند در یک طبقه بنا شده و برای پذیرایی از گردشگران گرامی دارای 27 باب اتاق می‌باشد. لازم به‌ذکر است هتل جهانگردی فاقد آسانسور است و تعدادی از واحدها در طبقه اول واقع شده‌اند.

3.7

خوب

از 20 نظر واقعی

اقامتگاه بوم گردی جهانگردی بهشهر

         

استان مازندران - بهشهر - تپه عباس آباد - رستوران جهانگردی

اقامتگاه بوم گردی جهانگردی بهشهر

هتل جهانگردی جلفا

         

استان آذربایجان شرقی - جلفا - خیابان امام - جنب میدان شهید بهشتی

هتل جهانگردی جلفا هتل جهانگردی جلفا جهت میزبانی از گردشگران استان آذربایجان شرقی، در سال 1356 به بهره‌برداری رسید. این هتل دارای جمعاً 26 واحد اقامتی است که اتاق‌ها در طبقات همکف و اول و سوئیت‌ها در محوطه هتل و پشت ساختمان اصلی واقع شده‌اند. بخش‌هایی از هتل جهانگردی جلفا در سال 1388 بازسازی شد و در اختیار مهمانان قرار گرفت. از دیگر مزایای اقامت در هتل یک ستاره جهانگردی جلفا می‌توان به کادر پرسنل مهمان‌نواز و امکانات رفاهی مناسب اشاره کرد.

3.7

خوب

از 57 نظر واقعی

هتل جهانگردی سراب

         

استان آذربایجان شرقی - سراب - خیابان شهید بهشتی - جنب پل تاجیار

هتل جهانگردی سراب هتل جهانگردی سراب در سال 1353 به بهره‌برداری رسید. مهمانسرای جهانگردی سراب در محوطه‌ای وسیع بنا شده‌است و دارای یک طبقه می‌باشد. 19 باب اتاق و سوئیت این هتل در طبقات همکف و اول واقع شده‌اند و هتل فاقد آسانسور می‌باشد. لازم به‌ذکر است هتل جهانگردی سراب متعلق به گروه هتل‌های جهانگردی می‌باشد.

2

متوسط

از 5 نظر واقعی

مهمانسرا جهانگردی تاکستان

         

استان قزوین - تاکستان - کیلومتر ۷ جاده تاکستان به ابهر - سه راه شامی شاپ

مهمانسرا جهانگردی تاکستان هتل جهانگردی تاکستان دارای 8 اتاق دوتخته و یک سوئیت دو نفره می‌باشد

مهمانسرا جهانگردی اصفهان

         

اصفهان - میدان آزادی - خیابان هزار جریب - روبروی کوی امام

مهمانسرا جهانگردی اصفهان هتل سه ستاره جهانگردی اصفهان در زمان قبل انقلاب به بهره‌برداری رسید و در نوروز سال 1394 آخرین بازسازی آن انجام شده‌است. این مهمانسرا دارای یک طبقه همکف و اتاق‌های هتلی و ویلا می‌باشد که مهمانان می‌توانند اتومبیل خود را در کنار ویلا خود پارک نمایند.

0

از 4 نظر واقعی