لیست گروه هتل های کوثر در شهرهای مختلف ایران

هتل سفید کنار بندر انزلی

         

بندر انزلي - كيلومتر 6 جاده آستارا

هتل سفید کنار بندر انزلی هتل سفید کنار بندر انزلی در زمینی به وسعت 16 هکتار واقع است. این هتل در سال 1351 بنا شده و تا کنون چندین مرتبه بازسازی شده است. آخرین بازسازی هتل سفید کنار در سال 1393 بوده است. این هتل در فاصله 5 کیلومتری از بندر انزلی قرار دارد و با چشم انداز زیبای دریای کاسپین در برخی اتاق ها، اقامت رویایی را برای مهمانان به ارمغان می آورد. هتل سفیدکنار انزلی دارای 3 طبقه و جمعا 123 واحد اقامتی می باشد. هتل چهار ستاره سفید کنار بند انزلی دارای امکانات تجاری و رفاهی متنوعی می باشد، که موجب استقبال مهمانان از این هتل شده است.

4

بسیار خوب

از 481 نظر واقعی

هتل هویزه تهران

         

تهران - تقاطع خیابان آیت الله طالقانی و استاد نجات

هتل هویزه تهران هتل هویزه تهران دارای 13 طبقه و 150 باب اتاق می باشد. پراکندگی واحدهای اقامتی این هتل در طبقات چهارم تا یازدهم می باشد. آخرین بازسازی برروی هتل هویزه در سال 1394 انجام شده است. برخورداری از امکانات تشریفاتی از جمله اتاق عقد، سالن های برگزاری همایش و جلسات و تجهیزات تفریحی از قبیل مجموعه آبی شامل سونا، اسپا و ماساژ، موجبات آسایش و رفاه مهمانان گرامی را در هتل چهار ستاره هویزه تهران فراهم آورده است. این هتل در تقاطع خیابان آیت الله طالقانی و استاد نجات الهی واقع شده است که موجب دسترسی آسان به وزارت صنایع و معادن و دانشگاه امیرکبیر می شود.

3.5

خوب

از 73 نظر واقعی

هتل کوثر رامسر

         

رامسر - سه راه سادات شهر

هتل کوثر رامسر هتل آپارتمان کوثر رامسر از هتل های با سابقه در صنعت هتلداری است که در سال 1378 به عنوان هتل به بهره برداری رسید. این هتل دارای سه طبقه و جمعا 113 باب اتاق و سوئیت می باشد. هتل کوثر رامسر جهت بهبود کیفیت خدمت رسانی به مهمانان گرامی، در سال 1382 به طور کلی بازسازی شد. هتل آپارتمان کوثر در نزدیکی دریای خزر واقع است و مهمانان گرامی می توانند اوقات فراغت خود را در محوطه و ساحل اختصاصی این مجموعه سپری نمایند. همچنین هتل ساحلی کوثر رامسر دسترسی آسانی به شهرهای نوار ساحلی دریای کاسپین نیز دارد. هتل کوثر سادات شهر با بهره گیری از پرسنل مهمان نواز سعی در ثبت خاطره ای به یاد ماندنی در ذهن گردشگران داشته است. شایان ذکر است هتل کوثر عضو گروه هتل های کوثر نیز می باشد.

3.5

خوب

از 64 نظر واقعی

هتل ثامن مشهد

         

مشهد - انتهای بلوار وکیل آباد - اول جاده طرقبه - سمت چپ

هتل ثامن مشهد هتل ثامن مشهد در منطقه ای سرسبز و زیبا، با دسترسی آسان به ییلاقات تفریحی طرقبه، شاندیز و نمایشگاه بین المللی مشهد، واقع شده است. این هتل در سال 1395 جهت ارائه خدمات مناسب هتلی، به طور کامل بازسازی شد. هتل ثامن مجموعا دارای 41 واحد اقامتی می باشد. همچنین فاصله 1 کیلومتری هتل ثامن تا ایستگاه مترو، دسترسی به مرکز شهر نیز از این طریق تسهیل شده است. لازم به ذکر است هتل ثامن از لحاظ موقعیت مکانی در انتهای بلوار وکیل آباد واقع شده است. این هتل عضو گروه هتل های کوثر می باشد.

3.6

خوب

از 39 نظر واقعی

مجتمع اقامتی تفریحی ایثار کوهسار

         

استان البرز - کیلومتر 26 جاده کرج به قزوین - بعد از روستای کردان - یک کیلومتری کوهسار - بعد از روستای بانو صحرا - به سمت چندار

مجتمع اقامتی تفریحی ایثار کوهسار مجتمع اقامتی ایثار کوهسار در منطقه خوش آب و هوای استان البرز به بهره برداری رسید. مجتمع ایثار از 64 باب سوئیت و ویلا تشکیل شده است که در محوطه پراکنده شده اند. مجتمع تفریحی، اقامتی ایثار حد فاصل جاده کرج به قزوین، بعد از روستای کردان و در یک کیلومتری کوهسار واقع شده است و از خروجی شهر کرج با پیمودن مسافت 26 کیلومتر می توان به مجتمع اقامتی ایثار دسترسی یافت. گردشگران محترم می توانند از روستای سرسبز کردان با باغ های فراوان و رودخانه آن با فاصله 2.5 کیلومتر نیز دیدن نمایند. قابل توجه میهمانان گرامی، مجتمع ایثار در بخش ورودی به ویلاهای دوبلکس دارای تعدادی پله می باشد.

3.8

خوب

از 7 نظر واقعی

هتل قدس مشهد

         

مشهد - میدان بیت المقدس - ابتدای خیابان اندرزگو ( خسروی نو ) - رو به رو درب باب الجواد

هتل قدس مشهد هتل قدس مشهد در سال 1354 به بهره برداری رسید. این هتل دارای 4 طبقه و 65 واحد می باشد که در سال 1396 برخی از واحدهای این هتل جهت ارائه خدمات بهتر بازسازی شده اند. هتل دو ستاره قدس مشهد در فاصله سیصد متری از حرم امام رضا (ع) و در نزدیکی باب الجواد واقع شده است که از این رو فاصله نزدیکی با حرم مطهر دارد .همچنین هتل قدس نزدیک به بازار رضا که یکی از مراکز خرید قدیمی و بزرگ شهر مشهد می باشد قرار دارد. لازم به ذکر است این هتل عضو گروه هتل های کوثر می باشد و با ارائه خدمات هتلی مناسب آماده پذیرایی از زائران و گردشگران گرامی می باشد.

3

خوب

از 9 نظر واقعی