لیست گروه هتل های مهر در شهرهای مختلف ایران

هتل فهادان یزد

         

یزد - خیابان امام خمینی - محله فهادان - مقابل زندان اسکندر

هتل فهادان یزد هتل فهادان یزد بنایی تاریخی است که در دوره قاجار ساخته شده است. حدود 250 سال پیش این ساختمان متعلق به تاجری به نام تهرانی بوده است و به همین دلیل این بنا به خانه تهرانی ها نیز معروف می باشد. هتل سنتی فهادان یزد در سال 1386 به بهره برداری رسید. ساختمان هتل فهادان دارای بخش های تاریخی از جمله چاه خانه، سرداب، حیاط نارنجستان و سه بادگیر است و میهمانان گرامی می توانند ضمن تجربه اقامت در فضائی سنتی، از امکانات مدرن هتل نیز بهره مند شوند. پشت بام هتل نیز چشم انداز زیبائی از بافت تاریخی شهر یزد را به نمایش می گذارد. هتل موزه فهادان زیر مجموعه هتل های زنجیره ای مهر می باشد. قرار گیری هتل سه ستاره فهادان یزد در نزدیکی زندان اسکندر، بقعه دوازده امام و خانه لاری ها، از مزایای این هتل به شمار می رود. قابل توجه میهمانان گرامی به دلیل سبک معماری سنتی هتل فهادان تمامی اتاق ها دارای چندین پله هستند و تعدادی از اتاق های یک تخته، دو تخته، سه تخته و چهار تخته نیز فاقد پنجره هستند.

0

از 59 نظر واقعی

هتل ملک التجار یزد

         

يزد - خيابان قيام - بازارچه پنجه علی

هتل ملک التجار یزد هتل ملک التجار یزد حدود 300 سال پیش توسط حاج علی عسگر شیرازی ساخته شد. این هتل در گذشته خانه تاریخی بوده است که نقش و نگاری از معماری اصیل ایرانی روی دیوارها و اتاق های خانه به چشم می خورد. هتل آنتیک ملک التجار یزد نخستین هتل خشتی جهان است که پس از مرمت و با حفظ معماری سنتی، در سال 1387 به بهره برداری رسید. بازسازی نهایی هتل ملک التجار در آذر ماه 1393 بوده است. این هتل دارای 23 باب اتاق است که فضای باستانی آن، مورد استقبال گردشگران ایرانی و خارجی قرار گرفته است. هتل ملک التجار بخش های مختلفی از جمله قسمت زمستانه، تابستانه و شاه نشین دارد که مهمانان گرامی می توانند در این فضاها لحظات خود را سپری کنند. قرارگیری هتل ملک التجار یزد در فاصله کمی از اماکن مهم گردشگری از جمله امیر چخماق، بازار خان، حمام خان، آب انبار بزرگ، بازار زرگرها و موزه آب، موجب صرفه جوئی در وقت مهمانان برای بازدید از این مناطق می شود.

2

متوسط

از 20 نظر واقعی

هتل مهر یزد

         

یزد - خیابان قیام - کوچه لب خندق

هتل مهر یزد هتل مهر یزد در ساختمان قدیمی خانه زرگر یزدی بنا شده که قدمت این بنای خشتی به بیش از 250 سال پیش باز می گردد. این هتل که عضو گروه هتل های مهر نیز می باشد، در سال 1384 با حفظ معماری سنتی مرمت شد و در اختیار مهمانان قرار گرفت. هتل سنتی مهر یزد با سبک خاص معماری دوران قاجار، اقامتی نوستالژیک را در ذهن گردشگران تداعی می کند. هتل مهر دارای 23 باب اتاق، 2 بادگیر و 3 حیاط با نام های اندرونی، بیرونی و نارنجستان است و مهمانان گرامی می توانند اوقات گرانقدر خود را در محوطه این هتل سپری نمایند. دسترسی هتل مهر به بازار خان، برج لب خندق و موزه آب یزد به آسانی امکان پذیر است که مزیت این هتل محسوب می شود.

4

بسیار خوب

از 15 نظر واقعی

هتل لب خندق یزد

         

یزد - خیابان قیام - کوچه لب خندق

هتل لب خندق یزد هتل لب خندق یزد خانه ای قدیمی است که در گذشته خانه طیبی نام داشته است. پیشینه خانه طیبی متعلق به دوران قاجار می باشد که با مرمت و بازسازی های انجام شده در سال 1387، به عنوان هتل میزبان گردشگران است. هتل تاریخی لب خندق یزد دارای یک بادگیر و 10 باب اتاق است که واحدها در دو حیاط پراکنده شده اند. هتل لب خندق در نزدیکی مقاصد گردشگری برج لب خندق و موزه آب یزد قرار دارد و دسترسی مهمانان به این مناطق امکان پذیر است. معماری سنتی هتل لب خندق، اقامتی دلنشین و به یاد ماندنی را در ذهن گردشگران ثبت می کند. شایان ذکر است این هتل عضو گروه هتل های مهر نیز می باشد.

0

از 3 نظر واقعی