میبد

1403/02/03 تا 1403/02/04

هتل های میبد

6 واحد اقامتی

هتل بازسازی شده
3 ستاره
میبد - ابتدای بلوار بسیج

2.8 متوسط

22 نظر
1 شب840,000تومان
  • چطور می‌توانم از نظرات مهمانان قبلی هتل های میبد مطلع شوم؟

    برای هر هتل در صفحه اختصاصی آن، نظرات و تجارب مهمانان قبلی هتل ثبت شده است. این نظرات صد در صد واقعی بوده و توسط خود مهمانان هتل بدون دخل و تصرف ثبت شده‌اند. شما می‌توانید با کلیک بر روی بخش نظرهای مسافرین، به نظرات و تجارب مهمانان قبلی هتل دسترسی پیدا کنید و از برآیند این نظرات به عنوان معیار ضمنی انتخاب هتل استفاده کنید. بدیهی است در مورد هتل های تازه تاسیس و نوساز، که به تازگی در وب سایت اضافه شده‌اند، نظرات کمتری ثبت شده است.
  • هتل های میبد را از کجا باید رزرو کنم؟

    در لیست، تمامی هتل های مربوط به میبد که می‌توانید برای اقامت در میبد به صورت اینترنتی  رزرو کنید، نمایش داده شده‌اند. تنوع هتل های میبد  بالاست. از هتل پنج ستاره گرفته تا اقامتگاه بوم گردی و مهمانپذیر را می‌توانید بسته به سلیقه، هدف از سفر، مدت اقامت و بودجه خود انتخاب کنید. 
    با کلیک بر روی نام هر یک از هتل‌ها، اطلاعات کامل هتل در صفحه اختصاصی هتل قابل مشاهده است. چنانچه شرایط کلی هتل از قوانین گرفته تا قیمت و موقعیت جغرافیایی، مورد تأییدتان باشد، می‌توانید با کلیک بر روی اتاق مورد نظر و با تأیید هتل مقصد، از طریق درگاه پرداخت بانکی رزرواسیون خود را برای هتل های میبد به انجام برسانید.
|نمایش نقشه

فیلترها

قیمت به ازای هرشب

از0تومان
تا1,620,000تومان

ستاره هتل‌ها

نظرات هتل‌ها

نوع اقامتگاه

فیلتر ها