لیست گروه هتل های پارسیان در شهرهای مختلف ایران

هتل پارسیان کوثر اصفهان

         

اصفهان - سی و سه پل - بلوار ملت

هتل پارسیان کوثر اصفهان هتل كوثر اصفهان، به عنوان هتلی پنج ستاره، سال 1347 در زمینی به مساحت ۱۱۰۰۰ متر مربع و در حاشيه زيباي رودخانه زاينده‌ رود اصفهان در جوار سي و سه پل، احداث گردید. هتل پارسیان کوثر اصفهان ابتدا با ۱۳۰ باب اتاق و امروزه با 225 باب اتاق، با نام شرايتون زير نظر هتل‌هاي زنجيره‌اي شرايتون در سال ۱۳۵۰ افتتاح گرديد و پس از پیروزی انقلاب اسلامی، به هتل بین المللی پارسیان کوثر تغییر نام داد. به منظور ارتقاء سطح کیفی خدمات نیز هتل پارسیان اصفهان در سال 1396 مورد بازسازی واقع شد. امکانات هتل کوثر را نیز می‌توانید در جدول پایین سایت ایران هتل آنلاین مشاهده نمایید. قیمت هتل پارسیان کوثر اصفهان در بازه های زمانی، متفاوت می‌باشد. رزرو هتل کوثر اصفهان را می‌توانید با بهترین نرخ، در سایت ایران هتل آنلاین انجام دهید.

4

بسیار خوب

از 1005 نظر واقعی

هتل پارسیان همدان

         

همدان - ميدان قائم - بلوار ارم - هتل پارسیان

هتل پارسیان همدان هتل پارسیان همدان در فضایی به مساحت ‏تقریبی 5000 متر مربع در سال 1372 به بهره‌ برداری رسید و به منظور ارتقاء سطح کیفی امکانات و خدمات در سال 1397 بازسازی شد. هتل چهار ستاره پارسیان همدان عضو شرکت هتل‌های ‏پارسیان در منطقه باغشهر همدان در دامنه کوه الوند از مدرن‌ترین و ‏مجلل‌ترین هتل‌های همدان به شمار می‌رود. ‎ این هتل در 5 طبقه دارای 45 باب اتاق و سوئیت کلاسیک و مجلل مجهز به کلیه امکانات رفاهی می‌باشد.

3.7

خوب

از 621 نظر واقعی

هتل پارسیان شهرکرد

         

شهركرد - انتهاي بلوار فارابی شمالي

هتل پارسیان شهرکرد هتل پارسیان آزادی شهرکرد در سال 1374 به عنوان هتلی چهار ستاره، با نام هتل انقلاب افتتاح گردید. این هتل دارای 50 باب واحد اقامتی با امکانات و خدمات رفاهی مناسب است که در طبقات اول تا سوم پراکنده شده‌اند. قسمت‌هایی از هتل پارسیان آزادی شهرکرد در سال 1396 بازسازی شد و با امکانات پیشرفته، آماده سرویس‌دهی به مهمانان گرامی است. هتل پارسیان شهرکرد عضو گروه هتل‌های پارسیان نیز می‌باشد. محوطه هتل پارسیان شهرکرد به زیبایی طراحی شده و مهمانان می‌توانند اوقات خود را در فضای سبز هتل سپری کنند.

3.6

خوب

از 81 نظر واقعی

هتل پارسیان آزادی یاسوج

         

یاسوج - بلوار نماز - رو به روی تپه پارک ساحلی

هتل پارسیان آزادی یاسوج هتل پارسیان آزادی یاسوج در سال 1376 فعالیت خود را آغاز کرد. این هتل متشکل از 4 طبقه و 72 واحد اقامتی می‌باشد. لازم به‌ذکر است این هتل عضو گروه هتل‌های پارسیان نیز می‌باشد. این هتل علاوه بر امکانات رفاهی مناسب، از موقعیت جغرافیایی مطلوبی نیز در شهر یاسوج برخوردار است. هتل پارسیان آزادی در مرکز این شهر واقع شده و به راحتی به اماکن گردشگری و تفریحی دسترسی دارد. این هتل با معماری مدرن و طراحی زیبا، امکانات رفاهی و اقامتی مناسبی را برای میهمانان خود فراهم آورده است.

3.8

خوب

از 94 نظر واقعی

هتل پارسیان آزادی تهران

         

تهران - بزرگراه شهید چمران - تقاطع اوین

هتل پارسیان آزادی تهران هتل پارسیان آزادی تهران (هتل هایت سابق) از بهترین هتل‌های 5 ستاره و لوکس تهران است. این هتل پنج ستاره در سال 1354 به عنوان عضوی از مجموعه هتل‌های بین ‌المللی هایت در تهران با 26 طبقه و 475 واحد اقامتی در بزرگراه شهید چمران و تقاطع اوین ساخته شد و پس از انقلاب اسلامی به هتل آزادی تهران تغییر نام یافت. هتل آزادی تهران عضو گروه هتل‌های پارسیان می‌باشد. هتل آزادی اوین به عنوان عضوی از مجموعه هتل‌های پارسیان در سال 1386 و پس از گذشت سی سال از افتتاح، مورد بازسازی قرار گرفت و اکنون به عنوان اولین هتل سبز ایران آماده ارائه بهترین و کامل‌ترین خدمات اقامتی و پذیرایی به مهمانان گرامی خود می‌باشد. منظور از هتل سبز، هتلی است که مطابق با استانداردهای محیط زیستی فعالیت می‌کند. هتل پنج ستاره پارسیان آزادی تهران بسیاری از روندهای جاری و نادرست در مصرف منابع انرژی و جایگزینی منابع تجدیدپذیر، سعی در بهبود مصرف انرژی دارد. با توجه به موارد ذکر شده و امکانات رفاهی مناسب، سبب رزرو هتل پارسیان آزادی تهران و جلب نظرات میهمانان شده است.

4.1

بسیار خوب

از 3478 نظر واقعی

هتل پارسیان کرمانشاه

         

کرمانشاه - بلوار شهید کشوری - جنب پل ولایت

هتل پارسیان کرمانشاه هتل پارسیان کرمانشاه یکی از هتل‌های 5 ستاره و از زیباترین هتل‌ های منطقه غرب ايران می‌باشد که در سال 1389 به بهره‌ برداری رسید. این هتل پنج ستاره دارای 6 طبقه مشتمل بر 100 باب اتاق و سوئیت با امکانات و خدمات رفاهی مناسب است، که آماده پذیرایی از مهمانان گرامی می‌باشد. لازم به ذکر است هتل پارسیان کرمانشاه عضو گروه هتل‌های پارسیان می‌باشد. قابل توجه میهمانان گرامی، پارکینگ طبقاتی مسقف هتل پارسیان کرمانشاه واقع در ضلع شمالی مجموعه، فاقد دسترسی آسانسور به لابی هتل بوده و ورود آن از طریق پله می‌باشد.

4.3

بسیار خوب

از 715 نظر واقعی

هتل پارسیان آزادی خزر(هایت) چالوس

         

استان مازندران - چالوس - مقابل تله كابين نمك آبرود

هتل پارسیان آزادی خزر(هایت) چالوس هتل پارسیان آزادی خزر (هایت) چالوس از هتل‌های با سابقه در این شهر بوده که در سال 1354 به عنوان هتلی 5 ستاره به بهره ‌برداری رسید. به منظور ارتقاء سطح کیفی امکانات و خدمات این هتل پنج ستاره در سال 1395 بازسازی شد. ساختمان هتل پارسیان خزر متشکل از دو بال شرقی و بال غربی می‌باشد. این هتل دارای 164 باب واحد اقامتی با امکانات و خدمات رفاهی مناسب می‌باشد، که اتاق‌ها در طبقات اول تا پنجم پراکنده شده‌اند. هتل پارسیان آزادی خزر توسط گروه هتل‌های هایت ساخته شد و به همین دلیل با نام ‌های هتل هایت خزر و هتل هایت چالوس نیز شناخته می‌شود. پس از انقلاب اسلامی، این هتل به مجموعه هتل‌های پارسیان پیوست و به هتل پارسیان آزادی خزر (هایت) چالوس تغییر نام داد.

3.9

بسیار خوب

از 2403 نظر واقعی

هتل سنتی پارسیان کپری قلعه گنج

         

استان کرمان - شهرستان قلعه گنج (400 کیلومتری جنوب شرق کرمان) - مقابل دانشگاه پیام نور

هتل سنتی پارسیان کپری قلعه گنج هتل پارسیان کپری قلعه گنج، عضوی دیگر از گروه هتل‌های پارسیان می‌باشد که به عنوان اولین هتل کپری دنیا در سال 1394 در شهرستان قلعه گنج در جنوب استان کرمان با تعداد 5 راهروی سنتی که هرکدام شامل 6 باب اتاق دوتخته کپری می‌باشند، با تجهیزات مدرن هتلداری و سازه سنتی افتتاح گردید. این هتل به علت معماری منحصر به فردی که دارد در منطقه به هتل توپ نیز معروف می‌باشد. با اقامت در هتل پارسیان قلعه گنج میتوان تجربه ای متفاوت و آرامشی بیاد ماندنی را دور از زندگی شهری تجربه کرد.

4

بسیار خوب

از 21 نظر واقعی

هتل صفائیه یزد

         

يزد - خيابان تيمسار فلاحی

هتل صفائیه یزد هتل صفائیه یزد یکی از هتل‌های زیرمجموعه گروه هتل‌های پارسیان و تنها هتل 5 ستاره استان، واقع در بهترین منطقه شهر تاریخی یزد بوده که در سال 1355 به بهره برداری رسید. به منظور ارتقاء سطح کیفی امکانات و خدمات هتل پارسیان صفائیه یزد در سال 1392 بازسازی شد. هتل صفاییه یزد همراه با 195 اتاق و سوئیت لوکس مشتمل بر دو قسمت هتل جدید و هتل باغ است. هتل پنج ستاره صفائیه یزد، شاهکاری از تلفیق معماری سنتی و مدرن با ویژگی‌های منحصر به‌ فرد است. تسهیلات، امکانات و موقعیت ممتاز و خاص هتل صفاییه و بهره ‌مندی از امکانات و تجهیزات مدرن و توجه به ساختار سنتی میهمانپذیری در هتل باغ و توجه اساسی به استانداردها، از جمله مزیت‌ های این هتل است. هتل پارسیان صفائیه یزد با قدمت و تجربه‌ای فراوان در زمینه هتلداری یکی از بهترین‌های یزد و ایران در زمینه هتلداری و گردشگری می‌باشد. قابل توجه میهمانان گرامی، هتل صفائیه دارای دو طبقه است که فاقد آسانسور می‌باشد، طبقه اول دارای 10 پله می‌باشد. رزرو هتل صفائیه یزد می‌تواند خاطره ای به یاد ماندنی و متفاوت را برای میهمان فراهم نماید. بنابراین هتل پارسیان صفائیه یزد نظرات متعددی را به خود جلب کرده است. قیمت هتل صفاییه یزد در بازه های زمانی مختلف، متفاوت می‌باشد اما ایران هتل آنلاین گارانتی بهترین قیمت در فصول مختلف سال می‌باشد.

3.9

بسیار خوب

از 1442 نظر واقعی

هتل استقلال تهران

         

تهران – تقاطع بزرگراه چمران و خیابان ولیعصر – چهارراه پارک وی

هتل استقلال تهران هتل استقلال تهران، هتلی 5 ستاره که قدیمی‌ترها آن را با نام سابقش یعنی هتل رویال هیلتون می‌شناسند، در سال 1341 شمسی به عنوان شعبه تهران مجموعه هتل‌های بین‌المللی هیلتون افتتاح شد. پس از انقلاب اسلامی نام هتل به هتل استقلال تهران تغییر یافت و در دهه هفتاد شمسی به گروه هتل‌های پارسیان پیوست. هتل پارسیان استقلال تهران دارای دو بال غربی و شرقی است. بال غربی آن در همان سال 1341 و در 15 طبقه ساخته و افتتاح شد. بال شرقی ده سال بعد از آن، یعنی در سال 1351، مورد بهره ‌برداری ‌قرار ‌گرفت. بال شرقی تا به حال چند بار مورد بازسازی قرار گرفته‌ است. به همین خاطر نسبت به بال غربی هتل 5 ستاره استقلال تهران نوسازتر بوده و از امکانات و وسایل جدیدتری برخوردار است. امکانات هتل پارسیان استقلال تهران، اقامتی در سطح استانداردهای جهانی را برای شما میسر خواهد کرد. همین امر سبب رزرو هتل استقلال تهران و جلب نظرات شده است. قیمت هتل استقلال تهران و اتاق‌های آن را می‌توانید در سایت ایران هتل آنلاین با بهترین نرخ مشاهده نمایید.

3.6

خوب

از 3884 نظر واقعی

هتل پارسیان آزادی آبادان

         

آبادان - منطقه بريم - بلوار آزادی - جنب سازمان منطقه آزاد

هتل پارسیان آزادی آبادان هتل پارسیان آزادی آبادان در سال 1347 بنا شده‌است. این هتل در ابتدای تأسیس، با نام هتل پرشین فعالیت داشت. هتل چهار ستاره پارسیان آزادی آبادان دارای 3 طبقه و 46 باب اتاق می‌باشد. از جمله امکانات هتل آزادی می‌توان به رستوران و سالن اجتماعات اشاره کرد. همچنین این هتل عضو گروه هتل‌های پارسیان می‌باشد.

3.8

خوب

از 31 نظر واقعی

هتل پارسیان آزادی بم

         

کرمان - شهرستان بم - بلوار جانبازان - مقابل دانشگاه پیام نور

هتل پارسیان آزادی بم هتل پارسیان آزادی بم در سال 1378 به عنوان هتلی 4 ستاره به بهره برداری رسید و به منظور ارتقاء سطح کیفی امکانات و خدمات در سال 1382 بازسازی شد.این هتل چهار ستاره در دو طبقه مشتمل بر 83 باب اتاق و سوئیت به بهره‌ برداری رسید. لازم به ذکر است هتل پارسیان آزادی بم دارای دو طبقه و فاقد آسانسور می‌باشد. فضای سبز هتل با وسعت زیبا دارای نخل های سرسبز می‌باشد.

1.6

ضعیف

از 15 نظر واقعی

هتل بوعلی همدان

         

همدان - خيابان بوعلی

هتل بوعلی همدان هتل بوعلی همدان در سال 1332 به بهره برداری رسید و در سال 1394 به عنوان هتلی 4 ستاره بازسازی شد. این هتل متشکل از دو ساختمان مجزای یک طبقه می‌باشد و مجموعاً دارای 100 باب اتاق و سوئیت با امکانات و خدمات رفاهی مناسب است. لازم به ‌ذکر است هر دو ساختمان فاقد آسانسور هستند. هتل بوعلی همدان در نزدیکی مرکز شهر واقع است. محوطه سرسبز هتل چهار ستاره بوعلی همدان به صورت سنتی طراحی شده و محل مناسبی جهت گذراندن وقت مهمانان است. هتل 4 ستاره بوعلی همدان در سال 1357 به زیرمجموعه گروه هتل‌های پارسیان پیوست و با نام هتل پارسیان بوعلی همدان نیز شناخته می‌شود. قابل توجه مهمانان گرامی ورودی هتل دارای تعدادی پله می‌باشد.

4.1

بسیار خوب

از 659 نظر واقعی

هتل کوثر تهران

         

تهران - میدان ولی عصر - کوچه شهید ملائی

هتل کوثر تهران هتل کوثر تهران با معماری نيمه سنتی خود يكی از جذاب‌ترين هتل‌های چهار ستاره تهران می‌باشد که در سال 1341 احداث و در سال 1342 افتتاح شد و تاکنون چندین مرتبه بازسازی شده‌است. این هتل در 5 طبقه با مساحت 3306 متر بنا شده و دارای 100 باب اتاق یک تخته و دو تخته می‌باشد. این هتل عضو گروه هتل‌های پارسیان می‌باشد و با نام هتل پارسیان کوثر تهران نیز شناخته می‌شود.

2.9

متوسط

از 1506 نظر واقعی

هتل پارسیان رامسر

         

رامسر - خيابان رجايی - هتل آزادی رامسر

هتل پارسیان رامسر هتل پارسیان آزادی رامسر (هتل بزرگ رامسر) از هتل های با سابقه این شهر بوده که متشکل از دو بخش مجزا می‌باشد. هتل رامسر قدیم دارای دو طبقه است که در سال 1312 ساخته شده ‌است؛ هتل جدید نیز با سه طبقه در سال 1342 به عنوان هتلی 4 ستاره به بهره ‌برداری رسید. هتل پارسیان رامسر دارای مجموعاً 165 باب واحد اقامتی با امکانات و خدمات رفاهی مناسب می‌باشد که بعضی اتاق‌های هتل جدید بازسازی شده‌اند. هتل بزرگ رامسر در زمینی به مساحت 500 مترمربع بنا شده و مهمانان می‌توانند از محوطه زیبای هتل استفاده کنند. هتل هایت رامسر مجموعه‌ای از سلیقه‌های آلمان، ایتالیایی و انگلیسی را در خود گرد آورده‌است. تنوع اتاق‌های هتل پارسیان آزادی رامسر و نمای چشم‌نواز از طبیعت سرسبز، همواره رضایت خاطر مهمانان را به دنبال داشته‌است. هتل آزادی رامسر جزء گروه هتل‌های پارسیان می‌باشد و با نام هتل پارسیان رامسر نیز شناخته می‌شود. امکانات هتل پارسیان رامسر را نیز می‌توانید در جدول پایین سایت ایران هتل آنلاین مشاهده نمایید. قیمت هتل رامسر در بازه های زمانی، متفاوت می‌باشد. رزرو هتل بزرگ رامسر را می‌توانید با بهترین نرخ، در سایت ایران هتل آنلاین انجام دهید.

3.9

بسیار خوب

از 1322 نظر واقعی

هتل پارسیان شیراز

         

شيراز - چهارراه زند - خيابان رودكی

هتل پارسیان شیراز هتل پارسیان شیراز، هتلی 4 ستاره که در سال 1371 افتتاح و در سال 1396 به منظور ارائه خدمات و امکانات بهتر بازسازی شد. این هتل دارای 61 باب واحد اقامتی با امکانات و خدمات رفاهی مناسب بوده و عضو گروه هتل‌های پارسیان نیز می‌باشد. هتل سه ستاره پارسیان شیراز با طراحی مدرن و معماری زیبا، در قلب شهر شیراز واقع شده و به راحتی به جاذبه‌های گردشگری و مراکز خرید و تفریحی شهر دسترسی دارد.

3.8

خوب

از 368 نظر واقعی

هتل پارسیان سوئیت اصفهان

         

اصفهان - ابتدای بلوار آئینه خانه - مقابل سی­ و­سه­ پل

هتل پارسیان سوئیت اصفهان هتل پارسیان سوئیت اصفهان یکی از قدیمی‌ترین هتل‌های شهر اصفهان و زنجیره هتل‌های بین‌المللی پارسیان است. این هتل ۳ ستاره بیش از ۴ دهه پیش (از سال 1355) در صنعت گردشگری اصفهان شروع به فعالیت نمود و در سال 1399 به منظور ارتقاء سطح کیفی خدمات مورد بازسازی قرار گرفت. مدرن‌سازی امکانات و خدمات هتل پارسیان سوئیت در جهت بالا بردن سطح کیفی خدمات و رضایت مهمانانش بود که محبوبیت روزافزونش گواه خوبی به موفقیت آن بوده‌است. هتل پارسیان سوئیت دارای 49 باب اتاق ‏مجهز می‌باشد. این هتل با ایجاد تنوع در دکوراسیون اتاق‌ها و سوئیت‌ها ذائقه و سلیقه‌های متفاوتی را در نظر گرفته‌است. زیبایی‌های چشم‌اندازهای سی‌وسه پل نمی‌تواند هیچ گردشگری را از خود سیر کند، از این رو هتل پارسیان سوئیت از موهبت نزدیکی به این اثر زیبا بهره می‌برد.

3.6

خوب

از 132 نظر واقعی

هتل عالی قاپو اصفهان

         

اصفهان - خیابان شمس آبادی - انتهای خیابان کووالالامپور- خیابان چهارباغ عباسی، سمت راست

هتل عالی قاپو اصفهان هتل عالی قاپو اصفهان از هتل‌های با سابقه شهر اصفهان بوده که در سال 1353 افتتاح و در سال 1396 به منظور ارائه خدمات بهتر به میهمانان بازسازی گردید و حال نیز دارای 100 باب اتاق و سوئیت می‌باشد. لازم به ذکر است با توجه به این که خیابان چهارباغ عباسی سنگ‌فرش شده است، تردد خودرو تا جلوی درب هتل امکان‌پذیر نیست، ولی جهت رفاه حال مهمانان و تسهیل رفت و آمد به پارکینگ، از ساعت 8 صبح تا 8 شب، ماشین‌برقی در اختیار میهمانان گرامی می‌باشد. اتاق‌های غربی دارای پنجره رو به حیات خلوت می‌باشند.

3.5

خوب

از 407 نظر واقعی

هتل پارسیان یزد

         

يزد - بلوار جمهوری اسلامی

هتل پارسیان یزد هتل پارسیان یزد به عنوان هتلی سه ستاره در سال 1353 افتتاح و به منظور ارتقاء سطح کیفی امکانات و خدمات در سال 1396 بازسازی شد. این هتل در محوطه‌ای وسیع با دارا بودن 100 باب اتاق در اختیار گردشگران قرار گرفته‌ است. این هتل در سال‌های پیش از انقلاب اسلامی، با یک طبقه به بهره‌ برداری رسید. برای افزایش راندمان کاری، هتل پارسیان هر سال بهسازی می‌شود تا با به‌روز رسانی امکانات، رفاه بیشتر را برای مهمانان فراهم سازد. شایان ذکر است این هتل عضو گروه هتل‌های پارسیان نیز می‌باشد.

3.6

خوب

از 78 نظر واقعی

هتل انقلاب تهران

         

تهران - خیابان طالقانی - بین حافظ و ولیعصر

هتل انقلاب تهران هتل پارسیان انقلاب تهران (رویال گاردن سابق) از سال 1356 در قلب پایتخت ایران واقع شده‌است. این هتل به عنوان هتلی 4 ستاره، در 16 طبقه و با 248 باب اتاق به بهره‌برداری رسید. هتل انقلاب تهران از گروه هتل‌های پارسیان بوده و مطابق استانداردهای روز دنیا با پیشرفته‌ترین امکانات و تجهیزات ساخته شده‌است.

3.6

خوب

از 1142 نظر واقعی

هتل اوین تهران

         

تهران - بزرگراه شهيد دكتر چمران - تقاطع اوين

هتل اوین تهران هتل اوین تهران در سال 1348 فعالیت خود را آغاز کرد. این هتل در سال 1385 نوسازی شد و در سال 1387 مجدداً به بهره‌برداری رسید. هتل پارسیان اوین یکی از بهترین هتل‌های چهار ستاره پایتخت است که در منطقه‌ای خوش آب‌و‌هوا در شمال تهران واقع شده‌است. هتل پارسیان اوین دارای 4 بال اصلی می‌باشد، 2 بال شمالی و 2 بال جنوبی که مجموعاً دارای 96 اتاق لوکس می‌باشد. برخی از اتاق های هتل دارای یک بالکن زیبا و کوچک هستند که میهمانان می‌توانند از فضای آن و دور نمای زیبای فضای سبز هتل استفاده کنند. در ساخت هتل سعی گردیده تا از معماری مدرن استفاده شود و فضای داخل اتاق‌ها بسیار مناسب هستند. هتل دارای فضای سبز بسیار زیبا می‌باشد که دور تا دور اتاق‌ها و هتل را در بر گرفته‌اند. هتل اوین دارای چهار طبقه است که اتاق‌ها در طبقات اول تا چهارم پراکنده شده‌اند. این هتل عضو زنجیره هتل‌های پارسیان می‌باشد و با نام هتل پارسیان اوین نیز شناخته می‌شود. به منظور آسایش خاطر میهمانان بهترین اتاق‌ها و سوئیت‌ها در این هتل فراهم شده‌است. تمامی ‌این واحدهای اقامتی بسیار زیبا چیدمان شده و بهترین امکانات را به خود اختصاص داده‌اند.

3.9

بسیار خوب

از 2368 نظر واقعی

متل پارسیان خزر رامسر

         

استان مازندران - رامسر - انتهای بلوار معلم

متل پارسیان خزر رامسر متل پارسیان خزر رامسر از واحدهای اقامتی با سابقه این شهر می‌باشد که در سال 1355 به بهره برداری رسید و در سال 1395 نیز، به منظور ارتقاء سطح کیفی امکانات و خدمات، اتاق‌های متل بازسازی شدند. متل ساحلی پارسیان خزر رامسر شامل 22 باب واحد اقامتی می‌باشد که در محوطه کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند. متل خزر رامسر عضو گروه هتل‌های پارسیان می‌باشد.

3.5

خوب

از 77 نظر واقعی