لیست گروه هتل های پارسیان در شهرهای مختلف ایران

هتل پارسیان کوثر اصفهان

         

اصفهان - سی و سه پل - بلوار ملت

هتل پارسیان کوثر اصفهان هتل پارسیان کوثر اصفهان در سال 1351 با زیربنای 10700 مترمربع و با نام هتل شرایتون به بهره برداری رسید. در این دوره این هتل دارای 130 باب اتاق بود و زیر نظر گروه هتل های شرایتون فعالیت می کرد. این هتل در سال 1352 هتل کوروش نام گرفت و پس از پیروزی انقلاب اسلامی، به هتل قدس و پس از یک سال به هتل کوثر تغییر نام داد و به گروه هتل های پارسیان پیوست. آخرین بازسازی هتل پارسیان کوثر اصفهان در سال 1395 و بر روی بخش مجموعه آبی انجام شد. هتل کوثر با قرارگیری در نزدیکی سی و سه پل، دسترسی گردشگران را به جاذبه های توریستی شهر اصفهان امکان پذیر ساخته است. هتل پنج ستاره کوثر اصفهان دارای دو فاز قدیم و جدید است که فاز قدیم آن، ساختمان اصلی هتل با 7 طبقه و 170 واحد اقامتی می باشد که مشرف به زاینده رود است. فاز جدید که در سال 1396 به بهره برداری رسید، ساختمان فیروزه نام دارد و مشرف به باغ است.

4

بسیار خوب

از 997 نظر واقعی

هتل پارسیان همدان

         

همدان - ميدان قائم - بلوار ارم - هتل پارسیان

هتل پارسیان همدان هتل پارسیان همدان در سال 1372 به بهره برداری رسید. این هتل در 4 طبقه بنا شده است و دارای 45 باب اتاق و سوئیت می باشد که در طبقات دوم تا چهارم پراکنده شده اند. هتل چهار ستاره پارسیان همدان در منطقه خوش آب و هوای شهر و مقابل پارک ارم واقع شده است و به بیمارستان بهشتی همدان نیز دسترسی آسانی دارد. در گذشته این هتل با نام های هتل آزادی، هتل انقلاب و هتل ارم همدان نیز شناخته می شده است. در حال حاضر هتل پارسیان جزء زنجیره گروه هتل های پارسیان می باشد. لازم به ذکر است هتل در قسمت ورودی دارای تعدادی پله می باشد.

3.8

خوب

از 608 نظر واقعی

هتل پارسیان شهرکرد

         

شهركرد - انتهاي بلوار فارابی شمالي

هتل پارسیان شهرکرد هتل پارسیان شهرکرد در آبان ماه سال 1374 با نام هتل انقلاب افتتاح گردید. این هتل دارای 53 باب اتاق است که در طبقات اول تا سوم پراکنده شده اند. قسمت هایی از هتل در سال 1394 بازسازی شد و با امکانات پیشرفته، آماده سرویس دهی به مهمانان گرامی است. هتل شهرکرد عضو گروه هتل های پارسیان نیز می باشد. محوطه هتل پارسیان شهرکرد به زیبائی طراحی شده و مهمانان می توانند اوقات خود را در فضای سبز هتل سپری کنند. از مزایای هتل چهار ستاره پارسیان شهرکرد می توان دسترسی آسان به مرکز شهر و دانشگاه آزاد اسلامی را عنوان کرد.

3.4

خوب

از 77 نظر واقعی

هتل پارسیان آزادی یاسوج

         

یاسوج - بلوار نماز - رو به روی تپه پارک ساحلی

هتل پارسیان آزادی یاسوج هتل پارسیان آزادی یاسوج در سال 1376 فعالیت خود را آغاز کرد. این هتل متشکل از 4 طبقه و 72 واحد اقامتی می باشد. جهت رفاه حال مهمانان گرامی و ایجاد فضایی مناسب تر، بر روی بخش هایی مانند لابی، رستوران و برخی اتاق ها، در سال 1393 بازسازی انجام شد. همچنین با افزودن اتاق های جدید در هتل آزادی، سعی در افزایش و بهبود این خدمات شده است. هتل چهار ستاره پارسیان آزادی یاسوج از لحاظ موقعیت مکانی در قسمت جنوبی این شهر و بر فراز تپه ای مشرف به رودخانه بشار واقع شده است که به دلیل دوری از ازدحام و شلوغی شهر، اقامتی آرام و دلپذیر در این هتل مهیا شده است. لازم به ذکر است این هتل عضو گروه هتل های پارسیان نیز می باشد.

3.9

بسیار خوب

از 86 نظر واقعی

هتل پارسیان آزادی تهران

         

تهران - بزرگراه شهید چمران - تقاطع اوین

هتل پارسیان آزادی تهران هتل آزادی تهران، همان هتل هایت سابق از هتل های با سابقه در ایران می باشد. این هتل با 26 طبقه و 475 واحد اقامتی در بزرگراه شهید چمران و تقاطع اوین واقع شده است. هتل پارسیان آزادی با توجه به موقعیت مکانی مناسبی که دارد، دسترسی به دیگر اماکن مهم از جمله مجموعه ورزشی انقلاب، دانشگاه امام صادق (ع) و بیمارستان قلب شهید رجائی را فراهم ساخته است. هتل پنج ستاره آزادی تهران عضو گروه هتل های پارسیان می باشد، که ارائه خدمات و امکانات و همچنین موقعیت مکانی مناسب، این هتل را به یکی از هتل های پرطرفدار در تهران مبدل کرده است. هتل پارسیان آزادی تهران با قرارگیری در منطقه سعادت آباد، اقامتی دل انگیز را در ذهن مهمانان خویش ثبت می کند.

4.1

بسیار خوب

از 3462 نظر واقعی

هتل پارسیان کرمانشاه

         

کرمانشاه - بلوار شهید کشوری - جنب پل ولایت

هتل پارسیان کرمانشاه هتل پارسیان کرمانشاه در سال 1389 به بهره برداری رسید. این هتل دارای 6 طبقه مشتمل بر 100 باب اتاق است، که آماده پذیرائی از مهمانان گرامی می باشد. قرار گیری هتل پارسیان در فاصله کمی از وزارت راه و ترابری، فرودگاه شهید اشرفی، نمایشگاه بین المللی و استانداری کرمانشاه، موجب صرفه جونی در وقت مسافران می شود. هتل پنج ستاره پارسیان کرمانشاه با برخورداری از سالن همایش و آمفی تئاتر، میزبان برگزاری جلسات و کنفرانس های مدیران و کارشناسان محترم خواهد بود.

4.3

بسیار خوب

از 706 نظر واقعی

هتل پارسیان آزادی خزر(هایت) چالوس

         

استان مازندران - چالوس - مقابل تله كابين نمك آبرود

هتل پارسیان آزادی خزر(هایت) چالوس هتل پارسیان آزادی خزر در سال 1354 به بهره برداری رسید. ساختمان این هتل متشکل از دو بال شرقی و بال غربی می باشد. آخرین بازسازی هتل پارسیان آزادی چالوس، زمستان سال 1395 در بخش بال غربی انجام شد. این هتل دارای 164 باب اتاق می باشد، که اتاق ها در طبقات اول تا پنجم پراکنده شده اند. هتل آزادی چالوس توسط گروه هتل های هایت ساخته شد و به همین دلیل با نام های هتل هایت خزر و هتل هایت چالوس نیز شناخته می شده و می شوند. پس از انقلاب اسلامی، این هتل به مجموعه هتل های پارسیان پیوست و به هتل پارسیان آزادی خزر چالوس تغییر نام داد. قرار گیری هتل بین دریای نیلگون خزر و کوه های سر سبز، گردشگران زیادی را برای اقامت در این هتل ترغیب کرده است. از دیگر مزایای اقامت در هتل آزادی خزر، طراحی لوکس، امکانات پیشرفته و دسترسی آسان به شهرهای ساحلی، را می توان نام برد.

3.9

بسیار خوب

از 2375 نظر واقعی

هتل سنتی پارسیان کپری قلعه گنج

         

استان کرمان - شهرستان قلعه گنج (400 کیلومتری جنوب شرق کرمان) - مقابل دانشگاه پیام نور

هتل سنتی پارسیان کپری قلعه گنج هتل سنتی کپری قلعه گنج در فروردین ماه سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرد. عملیات اجرایی و ساخت این هتل سنتی در سال 1394، در روستای قلعه گنج کرمان شروع شد و اواخر سال 1394 نیز به پایان رسید. هتل کپری به نوعی ساخته شده که دارای 5 راهرو سنتی می باشد و هر راهرو دارای 6 باب اتاق کپری است. همچنین هتل سنتی کپری قعله گنج، به علت معماری خاص و ویژه اش با نام هتل توپ نیز معروف می باشد. در گذشته کپر نماد فقر و زاغه نشینی بوده، هتل چهار ستاره کپری قلعه گنج، به صورت خانه هایی روستایی، نماد کپر را از فقر به ثروت تغییر داد. رستوران و کافی شاپ های این هتل آماده ارائه سرویس به دوستداران هتل کپری قلعه گنج می باشد. این هتل عضو زنجیره هتل های پارسیان می باشد و با نام هتل پارسیان قلعه گنج نیز شناخته می شود .

4

بسیار خوب

از 21 نظر واقعی

هتل صفائیه یزد

         

يزد - خيابان تيمسار فلاحی

هتل صفائیه یزد هتل پنج ستاره صفائیه یزد از زیباترین هتل های یزد می باشد. معماری هتل صفائیه یزد تلفیقی از سبک سنتی و مدرن است. این هتل دارای سه بخش مجزا می باشد. بخش اول به نام هتل باغ که در باغی بزرگ واقع شده است و در آن 46 ویلا قرار دارد. بخش دوم فاز 1 و 2 هتل که دو ساختمان دو طبقه و هرکدام دارای 22 واحد اقامتی اند که حیاطی دایره ای شکل را احاطه کرده اند. بخش سوم به نام هتل جدید که در سه طبقه و با 105 باب اتاق و سوئیت ساخته شده است. این هتل با نام هتل پارسیان صفائیه یزد نیز شناخته می شود. از امکانات این هتل می توان به دو رستوران، سه کافی شاپ و همچنین وجود محوطه ای برای پیاده روی و دوچرخه سواری اشاره کرد. قبل از رزرو هتل صفائیه تصاویر و نظرات میهمانان هتل صفائیه را می توانید در سایت ایران هتل آنلاین مطالعه فرمائید.

4.1

بسیار خوب

از 1431 نظر واقعی

هتل پارسیان آزادی آبادان

         

آبادان - منطقه بريم - بلوار آزادی - جنب سازمان منطقه آزاد

هتل پارسیان آزادی آبادان هتل پارسیان آزادی آبادان در سال 1347 بنا شده است. این هتل در ابتدای تاسیس، با نام هتل پرشین فعالیت داشت. به دلیل خسارات وارد شده در جنگ تحمیلی، در سال 1372 بازسازی شد و با نام هتل آزادی آبادان مجدد شروع به فعالیت کرد. جهت بهسازی برخی قسمت ها و سرویس دهی مناسب تر، هتل پارسیان آزادی مجدد در سال 1382 بازسازی شد. هتل چهار ستاره پارسیان آزادی آبادان دارای 3 طبقه و 46 باب اتاق می باشد. این هتل در حد فاصل شهر آبادان و خرمشهر واقع شده است و دسترسی آسانی به فرودگاه آبادان نیز دارد. از جمله امکانات هتل آزادی می توان به رستوران و سالن اجتماعات اشاره کرد. همچنین این هتل عضو گروه هتل های پارسیان می باشد.

3.8

خوب

از 31 نظر واقعی

هتل استقلال تهران

         

تهران – تقاطع بزرگراه چمران و خیابان ولیعصر – چهارراه پارک وی

هتل استقلال تهران هتل استقلال تهران در تقاطع بزرگراه شهید چمران و چهارراه ولیعصر قرار دارد. این هتل متشکل از دو برج غربی و شرقی می باشد که برج غربی در سال 1341 به بهره برداری رسید. 10 سال بعد، در سال 1351 برج شرقی هتل نیز افتتاح گردید. در حال حاضر هتل استقلال دارای 15 طبقه و جمعا 552 باب اتاق و سوئیت می باشد. این هتل در سال های قبل از انقلاب اسلامی به نام هتل رویال هیلتون فعالیت داشت و بعد از سال 1357، به عضویت گروه هتل های پارسیان درآمد و به نام فعلی هتل پارسیان استقلال تغییر نام داد. موقعیت مکانی مناسب هتل پنج ستاره استقلال تهران، همجواری با خیابان ولیعصر و فاصله 2.5 کیلومتری تا نمایشگاه بین المللی تهران از ویژگی های بارز این هتل به شمار می رود. آخرین بازسازی انجام شده روی ضلع شرقی در سال 1376 بوده است.

3.6

خوب

از 3879 نظر واقعی

هتل بوعلی همدان

         

همدان - خيابان بوعلی

هتل بوعلی همدان هتل بوعلی همدان در سال 1332 ساخته شد. این هتل متشکل از دو ساختمان مجزای یک طبقه می باشد و مجموعا دارای 38 باب اتاق و سوئیت است. لازم به ذکر است هر دو ساختمان فاقد آسانسور هستند. هتل بوعلی در نزدیکی مرکز شهر واقع است، و به سازمان امور اقتصادی و دارایی و شهرداری همدان و همچنین اماکن تاریخی و دیدنی شهر از جمله برج تاریخی قربان، کلیسای انجیلی، آرامگاه ابن سینا دسترسی آسانی دارد. محوطه سرسبز هتل چهار ستاره بوعلی همدان به صورت سنتی طراحی شده و محل مناسبی جهت گذراندن وقت مهمانان است. هتل بو علی در سال 1357 به زیر مجموعه گروه هتل های پارسیان پیوست و با نام هتل پارسیان بوعلی همدان نیز شناخته می شود. قابل توجه مهمانان گرامی ورودی هتل دارای تعدادی پله می باشد.

4

بسیار خوب

از 654 نظر واقعی

هتل کوثر تهران

         

تهران - میدان ولی عصر - کوچه شهید ملائی

هتل کوثر تهران هتل کوثر تهران در سال 1341 افتتاح و تاکنون چندین مرتبه بازسازی شده است. این هتل در 5 طبقه بنا شده و دارای 95 باب اتاق یک تخته و دو تخته می باشد. هتل کوثر دارای معماری سنتی است و مهمانان می توانند ضمن بهره مندی از این فضای دلنشین، از امکانات مدرن هتل نیز استفاده کنند. موقعیت مکانی مناسب هتل چهار ستاره کوثر تهران و همجواری با خیابان ولیعصر به مهمانان این امکان را می دهد که به مرکز شهر و ایستگاه مترو به راحتی دسترسی داشته باشند. این هتل عضو گروه هتل های پارسیان می باشد و با نام هتل پارسیان کوثر تهران نیز شناخته می شود.

3

خوب

از 1504 نظر واقعی

هتل پارسیان رامسر

         

رامسر - خيابان رجايی - هتل آزادی رامسر

هتل پارسیان رامسر هتل پارسیان آزادی رامسر (هتل بزرگ رامسر) متشکل از دو بخش مجزا می باشد. هتل قدیم دارای دو طبقه است که در سال 1312 ساخته شده است؛ هتل جدید نیز با سه طبقه در سال 1342 به بهره برداری رسید. هتل بزرگ رامسر دارای مجموعا 165 باب اتاق می باشد که بعضی اتاق های هتل جدید بازسازی شده اند. هتل پارسیان آزادی رامسر در زمینی به مساحت 500 متر مربع بنا شده و مهمانان می توانند از محوطه زیبای هتل استفاده کنند. تنوع اتاق های هتل آزادی رامسر و نمای چشم نواز از طبیعت سرسبز، همواره رضایت خاطر مهمانان را به دنبال داشته است. این هتل جزء گروه هتل های پارسیان می باشد و با نام هتل پارسیان رامسر نیز شناخته می شود. هتل چهار ستاره پارسیان آزادی رامسر دارای امکاناتی از جمله سالن همایش، استخر روباز و زمین بازی می باشد که با ارائه خدمات مناسب، سعی در جلب نظر گردشگران دارد.

3.9

بسیار خوب

از 1316 نظر واقعی

هتل پارسیان شیراز

         

شيراز - چهارراه زند - خيابان رودكی

هتل پارسیان شیراز هتل پارسیان شیراز در مرکز شهر واقع شده است. این هتل با 61 باب اتاق و سوئیت آماده ارائه خدمات اقامتی و پذیرایی در شهر شیراز می باشد. از دیگر امکانات موجود در هتل پارسیان می توان به کافی شاپ، رستوران و سالن همایش جهت برگزاری انواع جلسات و نشست های کاری اشاره کرد. هتل چهار ستاره پارسیان شیراز از لحاظ موقعیت مکانی نزدیک به مجموعه زندیه واقع شده است، که یکی از نکات قابل توجه در انتخاب هتل به شمار می رود. این هتل عضو گروه هتل های پارسیان نیز می باشد.

3.9

بسیار خوب

از 351 نظر واقعی

هتل پارسیان سوئیت اصفهان

         

اصفهان - ابتدای بلوار آئینه خانه - مقابل سی­ و­سه­ پل

هتل پارسیان سوئیت اصفهان هتل پارسیان سوئیت اصفهان در زمینی با زیربنای 5235 متر مربع بنا شد و با سه طبقه و 50 باب اتاق، آماده خدمت رسانی است. این هتل برای افزایش راندمان کاری در سال 1392 به طور کلی بازسازی شد. هتل سوئیت اصفهان در فاصله کمی از سی و سه پل و زاینده رود واقع است، که چشم انداز زیبایی را از برخی اتاق های هتل به مهمانان هدیه می دهد. هتل پارسیان سوئیت حدود 6 سال قبل از وقوع انقلاب اسلامی شروع به فعالیت کرد که از هتل های با سابقه در امر هتلداری به شمار می آید. هتل سه ستاره پارسیان سوئیت اصفهان عضو گروه هتل های پارسیان نیز می باشد.

3.5

خوب

از 127 نظر واقعی

هتل عالی قاپو اصفهان

         

اصفهان - خیابان شمس آبادی - انتهای خیابان کووالالامپور- خیابان چهارباغ عباسی، سمت راست

هتل عالی قاپو اصفهان هتل عالی قاپو اصفهان از هتل های با سابقه شهر می باشد. این هتل دارای 106 باب اتاق است که در طبقات اول تا چهارم، آماده میزبانی مهمانان ایرانی و گردشگران خارجی می باشد. هتل عالی قاپو در موقعیت مکانی مناسبی در شهر اصفهان قرار دارد و به برخی از مقاصد گردشگری از جمله سی و سه پل دسترسی آسانی دارد. هتل چهار ستاره عالی قاپو که جزء زنجیره هتل های پارسیان نیز می باشد، با امکانات مجهز در همه بخش های هتل، گزینه ای مناسب برای اقامت در شهر اصفهان است. هتل پارسیان عالی قاپو اقامتی آرام را برای مهمانان خود مهیا کرده است.لازم به ذکر است از آن‌جایی که خیابان چهارباغ عباسی سنگ‌فرش شده است، تردد خودرو تا جلوی در هتل امکان‌پذیر نیست و پارکینگ حدود 70 متر با هتل فاصله دارد.

3.4

خوب

از 402 نظر واقعی

هتل پارسیان یزد

         

يزد - بلوار جمهوری اسلامی

هتل پارسیان یزد هتل پارسیان یزد در محوطه ای وسیع با دارا بودن 32 باب اتاق در اختیار گردشگران قرار گرفته است. این هتل در سال های پیش از انقلاب اسلامی، با یک طبقه به بهره برداری رسید. برای افزایش راندمان کاری، هتل پارسیان هر سال بهسازی می شود تا با به روز رسانی امکانات، رفاه بیشتر را برای مهمانان فراهم سازد. فاصله حدود 4 کیلومتری هتل سه ستاره پارسیان یزد تا برخی جاذبه های گردشگری از جمله باغ دولت آباد، مزیت این هتل به شمار می آید. شایان ذکر است این هتل عضو گروه هتل های پارسیان نیز می باشد.

3.8

خوب

از 77 نظر واقعی

هتل انقلاب تهران

         

تهران - خیابان طالقانی - بین حافظ و ولیعصر

هتل انقلاب تهران هتل انقلاب تهران در سال 1356 با 248 باب اتاق به بهره برداری رسید. این هتل دارای 16 طبقه است که با تنوع اتاق ها در طبقات، اقامتی به یاد ماندنی را در خاطر مهمانان ثبت می کند. هتل انقلاب عضو گروه هتل های پارسیان می باشد که با قرارگیری هتل در خیابان طالقانی، موجب دسترسی آسان به دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه تهران و وزارت صنایع و معادن می شود. وجود واحدهای تجاری و مجموعه ورزشی مجهز، هتل چهار ستاره انقلاب را نسبت به هتل های هم تراز خود متمایز ساخته است. از دیگر امکانات هتل پارسیان انقلاب تهران، سالن های همایش و رستوران می باشد.

3.7

خوب

از 1139 نظر واقعی

هتل اوین تهران

         

تهران - بزرگراه شهيد دكتر چمران - تقاطع اوين

هتل اوین تهران هتل اوین تهران در سال 1348 با 32 باب اتاق فعالیت خود را آغاز کرد. این هتل در سال 1385 نوسازی شد و در سال 1387 با 150 باب اتاق مجددا به بهره برداری رسید. هتل اوین دارای چهار طبقه است که اتاق ها در طبقات اول تا چهارم پراکنده شده اند. این هتل عضو زنجیره هتل های پارسیان می باشد و با نام هتل پارسیان اوین نیز شناخته می شود. قرارگیری هتل چهار ستاره اوین در نزدیکی محل دائمی نمایشگاه های بین المللی و مجموعه ورزشی انقلاب را از مزایای مهم این هتل می توان برشمرد.

4

بسیار خوب

از 2361 نظر واقعی

متل پارسیان خزر رامسر

         

استان مازندران - رامسر - انتهای بلوار معلم

متل پارسیان خزر رامسر متل پارسیان خزر رامسر از واحدهای اقامتی با سابقه این شهر می باشد که در سال 1395 نیز، اتاق های متل بازسازی شدند. متل ساحلی خزر شامل 22 باب اتاق می باشد که در محوطه کنار یکدیگر قرار گرفته اند. متل پارسیان خزر از واحدهای اقامتی ساحلی رامسر به شمار می آید و فاصله 100 متری از ساحل دریای خزر می تواند از ویژگی های بارز متل ساحلی پارسیان خزر محسوب گردد. از اماکن گردشگری رامسر که فاصله ی کمتری از متل خزر دارند می توان به کاخ مرمر رامسر اشاره نمود که دسترسی به این مکان تاریخی با فاصله 5.5 کیلومتر امکان پذیر می گردد، همچنین از متل خزر تا تله کابین رامسر نیز 8.5 کیلومتر فاصله وجود دارد. متل خزر رامسر عضو گروه هتل های پارسیان می باشد.

3.5

خوب

از 77 نظر واقعی