×
×

نظرات هتل های تکاب

15 نفر بهترین نکات سفرشون رو به اشتراک گذاشتن

آخرین نظرات هتل های تکاب

اقامتگاه بوم گردی آتر تکاب
اقامتگاه بوم گردی آتر تکاب میانگین رتبه نظرات : 5 "عالی "

سلام و عرض ادب ، باید برای دادن نظر کل شرایط را در نظر گرفت،با توجه به محرومیت و بکر بودن منطقه اقامتگاه آتر به نظر من عالی بود. مدیریت خوب، مهمان نوازی کارکنان، تمیزی اتاق ها و ...خوب ولی به عزیزانی که می خواهند در فصل زمستان و اوایل بهار به این منطقه زیبا از کشورمان سفر کنند توصیه می کنم لباس های گرم، چکمه، کلاه و غیره را به همراه داشته باشند.

۱۳۹۸/۱/۲۱ دنیس صیاد
اقامتگاه بوم گردی تخت سلیمان تکاب
اقامتگاه بوم گردی تخت سلیمان تکاب میانگین رتبه نظرات : 4.5 "ميزبانان بي ريا"

در ابتدا تشكر ميكنم بابت رفتار بسيار محترمانه مديريت اقامتگاه بوم گردي تخت سليمان آقاي عاشقي و همچنين تشكر از پدر آقاي عاشقي بابت خدماتي كه در شهر تخت سليمان و مكان باستاني تخت سليمان ارائه مي دهند. اقامتگاه مربوطه با توجه به موقعيت مكاني و همچنين سردسير بودن منطقه داراي خدمات درخور و مناسبي مي باشد كه قطعا طبيعت گردان واقعي از چنين مكاني ابراز رضايت خواهند كرد. در اين اقامتگاه سيستم گرمايشي بصورت بخاري نفتي ميباشد كه در صورت سرد تر بودن هوا ، بخاري برقي نيز با كمال احترام تقديم گردشگران خواهد شد. ضمنا براي پخت و پز نيز درصورتيكه وسيله گاز سوز به همراه داشته باشيد مي توانيد در حد امكانات اوليه مسافرتي از پخت و پز نيز استفاده نمائيد.براي تهيه مواد خوراكي نيز دو فروشگاه در منطقه وجود دارد كه نيازهاي گردشگران را برطرف مي نمايد. بنده به همراه خانواه در ايام عيد مهمان اين اقامتگاه بوده ام و كاملا راضي مي باشم.

۱۳۹۸/۱/۱۸ علي اكبر شفيعي
هتل رنجی تکاب
هتل رنجی تکاب میانگین رتبه نظرات : 1.7 "حيف"

كيفيت مطلوبي نداره من حدودا سال ٨٢ اونجا بودم تغير محسوسي واقعا احساس نكردم.

۱۳۹۷/۹/۱۸ مرتضی تالاری
اقامتگاه بوم گردی تخت سلیمان تکاب
اقامتگاه بوم گردی تخت سلیمان تکاب میانگین رتبه نظرات : 4.5 "سپاس از مهمان نوازی مردم مهربان تخت سلیمان"

سفر بسیار خوبی بودولی درنزدیکی این اقامتگاه بسیار زیبا متاسفانه مکانی جهت تهیه موادغذایی ویا رستورانی نبود و برای سرو وعده نهار و شام و صبحانه به مشکل خوردیم با این وجود من از پذیرایی میزبانان و مهربانی آنها کمال تشکر را دارم .

۱۳۹۷/۹/۱۲ نازنین اسماعیل پور
اقامتگاه بوم گردی تخت سلیمان تکاب
اقامتگاه بوم گردی تخت سلیمان تکاب میانگین رتبه نظرات : 4.5 "محیطی آرام و دوست داشتنی"

میزبانانی مهربان که هرآنچه در توان دارند برای آسایش شما به کار خواهند گرفت. اگر به دنبال محیطی تمیز، خانگی و آرام هستید حتما فرصت اقامت در این محیط روستایی و تجربه غذاهای لذیذ آن را از دست ندهید. گاهی باید هتل های 5 ستاره را رها کرد و با بازگشت به طبیعت، لذت یک محیط روستایی را تجربه کرد. با اقامت در این مکان امکان لمس طبیعت و دیدن منظره هایی که پیش از این تنها در تابلوهای نقاشی نظاره گر آن بوده اید را خواهید داشت.

۱۳۹۷/۸/۱۶ سیروس امیرقدسی
اقامتگاه بوم گردی تخت سلیمان تکاب
اقامتگاه بوم گردی تخت سلیمان تکاب میانگین رتبه نظرات : 4.5 "دور از هیاهوی شهر، یادآور دوران کودکی در روستا"

منظره و دورانداز زیبای روستا و کوه زندان سلیمان در صبحگاه. سکوت بی نظیر و مهمترین نکته، برخورد پذیرش و پیگیری بسیار گرم و خوب مسئول این اقامتگاه بسیار تمیز و دنج که روی هم رفته موجب شد تا حتماً برای سفرهای بعدی هم این اقامتگاه رو در نظر بگیرم. فاصله تا مجموعه تخت سلیمان هم با ماشین حدود 5 دقیقه است.

۱۳۹۷/۶/۱۰ امیرحسین ممتازی
اقامتگاه بوم گردی تخت سلیمان تکاب
اقامتگاه بوم گردی تخت سلیمان تکاب میانگین رتبه نظرات : 4.5 "بسیار تمیز و مرتب "

میزبان بسیار خوش برخورد

۱۳۹۷/۶/۱۰ عبدالرضا کیهانی
هتل رنجی تکاب
هتل رنجی تکاب میانگین رتبه نظرات : 1.7 "اصلا فکر رزرو این هتل به ذهنتون خطور نکنه"

این هتل از نظر کیفیت مثل یه هاستل بود، واقعا کثیف بود بطوریکه روی زمین حشره بود. داخل حمام وسایل بسیار کثیف، قدیمی و شکسته بود، حتی شامپوهایی که گذاشته بودن نصفه و مصرف شده بود. توی اتاق ما که وان داشت انقدر قدیمی و کثیف بود که اصلا رغبت نمیکردیم که از سرویس استفاده بکنیم. کولر هم آبی بود و بازده خوبی نداشت. صبحانه اصلا تنوع نداشت و توی تخم مرغ های آب پزشون، تخم مرغ خراب داشت که اگه زرده و سفیده رو جدا نمیکردیم متوجه این موضوع نمیشدیم. پارکینگ هم که نداشت و ماشین رو باید بیرون توی خیابان پارک میکردیم. لباس فرم کارکنان هم تمیز نبود. در کل اصلا این هتل پیشنهاد نمیشه.

۱۳۹۷/۵/۲۴ مجتبی صفری
اقامتگاه بوم گردی تخت سلیمان تکاب
اقامتگاه بوم گردی تخت سلیمان تکاب میانگین رتبه نظرات : 4.5 "محیطی روستایی،آرام و دلنشین"

این اقامتگاه را پیشنهاد میکنم. باید در نظر داشت که محیط محیطی کاملا روستایی بوده و به کسانی که عاشق زندگی در شهر های شلوغ هستند پیشنهاد نمی شود. منظره ی زیبایی از روستای نصرت آباد(تخت سلیمان) و همچنین کوه زندان سلیمان و درختان تبریزی اطراف، بیدار شدن با صدای خروس و زنگوله ی گله هایی که از تپه های اطراف رد میشدند، این اقامتگاه را دوست داشتنی کرده. برخورد خوب مسئول اقامتگاه و همچنین مردم روستا فوق العاده بود.

۱۳۹۷/۵/۲۲ سارا رمضانی
هتل رنجی تکاب
هتل رنجی تکاب میانگین رتبه نظرات : 1.7 "ضعیف‌ترین هتل"

هتل دو ستاره‌ای که امکانات نداره ولی به قیمت یک هتل 4 ستاره‌ست. برخورد مناسبی ندارند، اتاقی که به ما دادند پنجره به بیرون نداشت و یک پنجره به یک حیاط خلوت کوچیک داشت که پر از ته سیگار بود، گوشی تلفن دکوری داشت که هیچ سیمی بهش وصل نبود، سرویس بهداشتی و حمامش خیلی تمیز نبود، تخت شکسته بود، پریز برق نداشت، پارکت کف اتاق تیکه تیکه کنده شده بود، سر و صدای تلویزیون اتاق اون سر راهرو هم توی اتاق ما میومد، نصف چراغ‌های سقف سوخته بود، ساده‌ترین امکانات صبحانه مثل قهوه‌فوری هم نداشت، صاحب هتل وقتی ازش در مورد رستوران‌های خوب توی شهر پرسیدیم هر بهانه‌ای آورد که بیرون نریم و غذا رو توی هتل بخوریم، هتل پارکینگ داشت ولی تا روز رفتن هیچی به ما نگفتن. در کل به هیچ عنوان این‌جا رو پیشنهاد نمی‌کنم.

۱۳۹۷/۲/۱ ساغر کوهستانی
هتل رنجی تکاب
هتل رنجی تکاب میانگین رتبه نظرات : 1.7 "هتل بسيار بد و ضعيف با مديريت فاجعه بار"

اين هتل دو ستاره بطور كلي در حد يك مسافرخانه ي عادي هم نيست . با تعرفه هاي هتل دو ستاره خدمات بسيار بسيار پايين دريافت كرديم كهنه بودن اتاقها و سرويسها و بويناك بودن آنها و كولر آبي مشترك بين چند اتاق با كليد كنترل در آشپزخانه ي هتل!!؟؟ و همه ي اين خدمات نازل با قيمت هتل دو ستاره ي لوكس!!

۱۳۹۶/۷/۹ علي قاسمي
هتل رنجی تکاب
هتل رنجی تکاب میانگین رتبه نظرات : 1.7 "واقعا حیف"

در حد مسافرخانه آسانسور در زمان اقامت من خراب سرویس بهداشتی کثیف اتاق ها تاریک برخورد نامناسب

۱۳۹۶/۷/۴ غلامرضا چوپانی
شبکه ایران هتل با نام اختصاری آی هو (IHO) , بزرگترین پرتال رزرواسیون آنلاین هتل های ایران می باشد.
شبکه ایران هتل فعالیت خود را از سال 1385 آغاز نموده است و تا کنون ادامه دارد.
این شبکه متعلق به شرکت سفرپردازان رایان کیش(LLC) میباشد.