لیست گروه هتل های سورینت در شهرهای مختلف ایران

هتل مریم کیش

         

جزیره کیش-روبروی شهربازی

هتل مریم کیش هتل مریم کیش با برخورداری از 3 طبقه و 55 باب اتاق و سوئیت مجهز آماده پذیرایی از مهمانان گرامی می باشد. این هتل در سال 1390 با هدف بهسازی ساختمان، به عضویت گروه هتل های سورینت در آمد. در اسفند ماه سال 1391 کار نوسازی بخش های مختلف هتل سورینت مریم آغاز شد و آبان ماه سال 1392 به بهره برداری رسید. مراکز خرید سارینا 2، مروارید و دانشگاه صنعتی شریف پردیس بین الملل در فاصله کوتاهی تا هتل چهار ستاره مریم کیش واقع شده اند. قابل توجه مهمانان گرامی، ورودی هتل مریم دارای تعدادی پله می باشد.

2.9

متوسط

از 173 نظر واقعی

هتل صدف کیش

         

کيش - ميدان امير كبير

هتل صدف کیش هتل صدف کیش در حدود سال 1375 ساخته شد. این هتل در 2 طبقه و جمعا با 55 واحد اقامتی شامل اتاق دو تخته و سوئیت، در میدان امیر کبیر واقع شده است که پراکندگی اتاق ها و سوئیت ها در طبقات همکف، اول و دوم می باشد. آخرین بازسازی هتل صدف کیش در سال 1385 انجام شد. اقامت در هتل سورینت صدف موجب دسترسی آسان به مراکز خرید زیتون، سارینا 2 و دانشگاه صنعتی شریف پردیس بین الملل شده است. هتل 4 ستاره صدف کیش با ارائه خدمات با کیفیت مناسب، اقامتی توام با آرامش را برای مهمانان گرامی مهیا کرده کرده است. لازم به ذکر است این هتل عضو گروه هتل های سورینت می باشد. قابل توجه مهمانان گرامی، ورودی هتل صدف دارای تعدادی پله می باشد.

4.1

بسیار خوب

از 213 نظر واقعی

هتل تاپ رز کیش

         

كيش-روبروى بازار پرديس - انتهاى خيابان ابن سينا

هتل تاپ رز کیش هتل تاپ رز کیش در قلب جزيره و مشرف به ساحل و اسكله مي باشد....هتل تاپ رز در زمینی به مساحت 12679 متر مربع واقع در ساحل شمال شرقی جزیره کیش احداث گردیده است.

0

از 11 نظر واقعی

هتل سورینت قشم

         

قشم، هتل 5 ستاره سورينت قشم

هتل سورینت قشم احداث این هتل فعلا متوقف شده است ...