آبادان

1402/12/07 تا 1402/12/08

هتل های آبادان

4 واحد اقامتی

3 ستاره
آبادان - امیرآباد

3.8 خوب

19 نظر
1 شب1,280,000تومان
 • قیمت هتل در آبادان چقدر است؟

  هتل ها و مهمان پذیرها از جمله گزینه های اقامت در شهر آبادان است. هزینه یک شب اقامت در هتل های آبادان با تخفیفات ویژه از 232.000 تومان آغازشده و تا 1.300.000 تومان ادامه دارد. در صورتی که بخواهید اقامت ارزان تری را تجربه کنید می توانید با هزینه 112.000 تومان در مهمانپذیرهای این شهر اقامت کنید.
 • جاهای دیدنی آبادان کجاست؟

  آبادان شهر نخل و اروند است. بازارهای آبادان از جمله بازار ته لنجی از محبوب ترین جاهای دیدنی آبادان است. کلیسای سورت گاراپت، کلیسای ارامنه گریگوری، مقام خضر نبی و مسجد رنگونی ها از دیگر جاذبه های شهر آبادان است. سینما نفت، سینما شیرین و موزه آبادان نیز از دیگر جاذبه های مطرح شهر آبادان است. یکی دیگر از جاذبه های پرطرفدار آبادان اروند رود و پل کابلی مشهور آن است. اگر به طبیعت گردی علاقمندید می توانید از روستای شلحه امام حسن عسگری و جزیره مینو بازدید کنید.
 • بهترین هتل آبادان کدام است؟

  هتل پنج ستاره پارس کاروانسرا آبادان بر اساس امتیاز مهمانان ایران هتل آنلاین بهترین واحد اقامتی آبادان است. این هتل پنج ستاره دارای 93 واحد اقامتی در سه طبقه است.
 • چرا رزرو از ایران هتل؟

  تضمین کمترین قیمت از جمله مهم ترین دلایل انتخاب ایران هتل آنلاین است. شما می توانید 99.9درصد هتل های ایران را با آخرین اطلاعات و تخفیفات در ایران هتل آنلاین مشاهده کنید. پشتیبانی 24ساعته، کارمزد کنسلی صفر درصد و امکان تغییر آنلاین رزرو از دیگر مزایای ایران هتل آنلاین است. ایران هتل این امکان را فراهم کرده تا هتل های موجود در یک منطقه و یا خیابان خاص را جستجو کنید. همچنین در این وب سایت می توانید از نظرات مسافرین قبلی هتل مورد نظر خود نیز مطلع شوید.
|نمایش نقشه

فیلترها

قیمت به ازای هرشب

از420,000تومان
تا2,000,000تومان

ستاره هتل‌ها

نظرات هتل‌ها

نوع اقامتگاه

فیلتر ها