×
×

نظرات هتل لیپار چابهار

سیستان و بلوچستان - با فاصله 5 کیلومتری از چابهار- منطقه آزاد تجاري صنعتي
#4 از 10 هتل برتر چابهار بر اساس نظرات واقعی میهمانان
رزرو هتل لیپار چابهار
 • نوع سفر
 • مرتب سازی
رتبه هتل بر اساس نظر واقعی
3.5
 • پاکیزگی هتل و اتاق ها

  3.7

 • عملکرد کارکنان

  3.4

 • امکانات

  3

 • کیفیت غذا

  3.1

 • آرامش و راحتی

  3.6

 • موقعیت و دسترسی

  4.1

 • ارزش هتل نسبت به قیمت

  3.3

مشاهده تصاویر ارسالی میهمانان
100% نظرات تایید شده میهمانان واقعی ، اقامت های واقعی ، نظرات واقعی
ثبت نظر
ورود: ۸ اسفند ۱۳۹۸
4 از 5 مسافرت تفریحی

اتاق ها تمیز بودند، صبحانه کاملی داشت، منوی رستوران و کافی شاپ نسبتا کامل بود و نیاز نداشت به خارج از هتل مراجعه کرد

تاریخ درج نظر: ۱۲ اسفند ۱۳۹۸
ورود: ۲۴ دي ۱۳۹۸
4 از 5 خوب، تمیز

برخورد خوب کارکنان، عملکرد بسیار عالی بخش گردشگری هتل در خصوص هماهنگی بازدیدها

تاریخ درج نظر: ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
ورود: ۳ دي ۱۳۹۸
3 از 5 اقامت در هتل لیپار

اول بگم هتل های چابهار نباید با کیش مقایسه کرد پس با این دید نظرمیدم نکات مثبت ساختمان و دکوراسیون هتل خوب بود نسبتا تمیز بود ، سایز اتاق ۳ تخته خوب بود صبحانه تنوع خوبی داشت برخورد پرسنل خوب بود ، غذا هتل چه رستوران اصلی چه روف گاردن خوب بود، حالا نکات منفی: در اتاق یک ساعت هایی بوی نم و فاضلاب میومد، یک روز اتاق تمیزکردن حوله نزاشتن بعد نیم ساعت برای اتاق ۳ تخته یک حوله آوردن ! از نظر عایق صدا اتاق ها خیلی ضعیف بود مخصوصا داخل حمام که من فکر کردم یکی داخل حمام صحبت می کنه! در سرویس ها قفل نداشت ! ما اتاق ۱۰۱ بودیم که توالت فرنگیش به روشوری چسبیده بود آدم جا نمی شد !

تاریخ درج نظر: ۹ دي ۱۳۹۸
ورود: ۱ دي ۱۳۹۸
3 از 5 هتل لیپار

بهترین هتل چابهار هست ولی اشکالات زیادی هم داره.ظاهر هتل زیباست و منظره قشنگی رو به دریاداره . پتوهاش کرک داده بودن و اتاق ها چایی ساز نداشت. مسواک و خمیر دندان هم نذاشته بودند. ولی صبحانه و رستورانش خوب بود. در کل در حد ۵ ستاره نبود. ولی واسه یه منطقه خیلی محروم قابل قبوله.

تاریخ درج نظر: ۵ دي ۱۳۹۸
ورود: ۲۶ دي ۱۳۹۸
4 از 5 خوب

نظافت متوسط بود بوی بدی از سرویسهای بهداشتی میومد دمپایی و مسواک و...برخی لوازم از اتاقها کسر شده بود کارمندان نظافت و خدمات بی انگیزه و کند بودن تا اعتراض نمی کردی حتی آب هم نمی آوردن اما رستوران بسیار نسبت به گذشته تغییر کرده و با غذاهای با کیفیت من رو متعجب کرد کارکنان رستوران و پذیرش بسیار مودب بودند و در آخر مدیریت هتل بسیار پیگیر و پرکار بودند از ایشان سپاسگزارم

تاریخ درج نظر: ۵ بهمن ۱۳۹۸
ورود: ۱۹ آذر ۱۳۹۸
3 از 5 متوسط

از همه نظر متوسط و حتی میشه گفت ضعیف تر از هتل های 3 ستاره شهرهای دیگه. در حد منطقه محرومی مثل چابهار که هتل های خیلی کمی داره و گزینه دیگه ای نیست خوب بود

تاریخ درج نظر: ۸ دي ۱۳۹۸
ورود: ۷ مهر ۱۳۹۸
4 از 5 هتل لیپار

سلام در حد چابهار خوبه

تاریخ درج نظر: ۲۴ مهر ۱۳۹۸
ورود: ۱۹ شهريور ۱۳۹۸
3 از 5 جواد کاشانی

وضعیت اتاق خوب، صبحانه در حد هتل دوستاره، رستوران خوب،، پرسنل خیلی دوست داشتن که به مهمان خوش بگذره و کرایه ماشین و گردشگری هتل خیلی بالا، کافی شاپ ضعیف

تاریخ درج نظر: ۵ مهر ۱۳۹۸
ورود: ۱۱ آبان ۱۳۹۸
3 از 5 متوسط و معمولی

متاسفانه اتاقها حشره داره و مسئول هتل بجز یک اقا که شیفت شب هتل بودند کسی پاسخگو نبود و براشون مهم‌ نبود. گفتند اگر تولد تون باشه ۱۰ ٪ تخفیف داره که ندادند گفتند کیک میگیریم که نگرفتند رستوران زده تخفیف داره برای مهمانان هتل که اونم هیچ در کل من مخلص مردم خون گرم چابهارم ولی این هتل خوب نیست وامتیازش از ۱۰۰ نمره ۵۰ میباشد ممنون از ایران هتل

تاریخ درج نظر: ۲۷ آبان ۱۳۹۸
ورود: ۲۱ آذر ۱۳۹۸
4 از 5 بهترین هتل چابهار

هتل در مکان بسیار عالی و غذای خوشمزه به ویژه قلیه ماهیش.

تاریخ درج نظر: ۲۷ آذر ۱۳۹۸
ورود: ۲۳ آذر ۱۳۹۸
5 از 5 به نسبت قیمت عالی

هتل موقعیت بسیار خوب و دید بسیار عالی دارد. در فصلی که بنده مهمان هتل بودم آب و هوا بسیار عالی، منطقه خلوت و هزینه هتل بسیار مناسب بود.

تاریخ درج نظر: ۲۷ آذر ۱۳۹۸
ورود: ۱۲ آبان ۱۳۹۸
4 از 5 هنل خوب با چند نکته که توصیه میگردد رسیدگی شود

نکات مثبت هنل: ۱- دسترسی نزدیک به مراکز خرید ۲-صبحانه خوب و متنوع در مقیاس هتل های ایرانی ۳-هماهنگی مناسب جهت تور های چابهار و اطراف ۴- اطاق ها تمیز است نکات منفی: ۱- سرویس رستوران و کافی شاپ متوسط ولی گران است ۲-قسمت پذیرش با توجه به رتبه بندی هتل میبایست حرفه ای تر باشند ۳- سرویس از فرودگاه کنارک به هتل موجود نیست اگر زود نجنبید ممکن است تا یکساعت در محلی دور افتاده منتظر تاکسی های متفرقه به هتل باشید.

تاریخ درج نظر: ۲۵ آذر ۱۳۹۸
ورود: ۱۱ آبان ۱۳۹۸
4 از 5 هتل لیپار

-غذای رستوران هتل کیفیت خوبی داشت ولی نسبت به قیمتش، خیلی گرون بود و جز گرونترین رستوران های چابهار بود، در حد قیمت های تهران بود. -درب سرویس بهداشتی اتاق ها بدون قفل بود و اگر کودکی یا بزرگسالی به آن دست بزنند، به راحتی باز می شود و حالت خوش آیندی ندارد. پرسنل خوب و محترمی دارد. سرویس های گردشگری هتل، بسیار گرونتر از بیرون هتل بود و بهتر هست که یک راننده دربست گرفت و با هزینه کمتر و کیفیت بهتری جاهای توریستی رو گشت.

تاریخ درج نظر: ۲۶ آبان ۱۳۹۸
ورود: ۲۶ مهر ۱۳۹۸
5 از 5 عالي

بسيار عالي در منطقه ..

تاریخ درج نظر: ۱۲ آبان ۱۳۹۸
ورود: ۱۳ خرداد ۱۳۹۸
1 از 5 سفر خانوادگي

خيلي جا داره تا به يك هتل پنج ستاره تبديل بشه . پرسنل مبتدي ، كيفيت غذا پايين ، اب گرم هتل قطع بود و در حال تعمير و....

تاریخ درج نظر: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸
ورود: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸
4 از 5 انتقاد سازنده روبه جلو

با سلام و احترام نواقصی دیده شد که اصلاح آن خالی از لطف نیست و باعث جلب رضایت بیشتر مشتری های محترم خواهدشد که به شرح ذیل تقدیم حضور می گردد: 1-با توجه به عدم جمع آوری ظروف غذاهای صرف شده در اتاق ها که پشت درب در راهرو هتل ساعات طولانی باقی مانده است سریعتر جمع آوری گردد. 2-زدن ادویه به ماهی های سرخ شده. 3-در روف گاردن شبها که حضور داشتیم دوستان دی جی و گارسون ها مداوم در حال صحبت و جلوی باند ایستاده و با شوخی مکرر صدای موزیک را ناگهانی زیاد و کم می نمودند که کلاً حرکت تو اعصابی بود و آرامش مسافران را بهم ریخته بود که باید اصلاح گردد. 4-درب سرویسهای بهداشتی اتاق هتل به داخل باز می شود و قفلی ندارد که اگر کودک یا بزرگسال دست به درب بزن باز میشود و صورت خوشی ندارد . با سپاس از پذیرایی شما .

تاریخ درج نظر: ۳ شهريور ۱۳۹۸
ورود: ۷ مرداد ۱۳۹۸
4 از 5 قیمت برای این هتل زیاده. هم چنین پنج ستاره بودن

غذا بسیار گران و کیفیت پایین سرویس ها تنگ و باریک

تاریخ درج نظر: ۱۲ مرداد ۱۳۹۸
ورود: ۱۰ مرداد ۱۳۹۸
4 از 5 هتل لوکس با موقعیت عالی در کنار خلیج چابهار

هتل خوبی بود. من 5 شب‌ با خانواده در مرداد 98 اقامت داشتم. هتل تمیز و لوکس بود. ولی صبحانه هتل اصلا در حد هتل 5ستاره بین المللی نبود.

تاریخ درج نظر: ۱۸ مرداد ۱۳۹۸
ورود: ۲ مرداد ۱۳۹۸
4 از 5 تجربه ٤ روز اقامت در هتل ليپار

به طور كلي از اقامتم در هتل راضي بودم. برخورد كاركنان بسيار خوب بود. هتل تميز بود. ولي واي فاي كار نميكرد، و بابت آن بايد از هزينه اقامت كم ميكردند ولي نكردند، البته من هم اعتراضي نكردم. صبحانه هتل بسيار تكراري و بي تنوع بود كه ميتواند بهبود يابد. داخل اتاق كتري برقي نداشت. سرويس ارائه شده نسبت به هزينه كمي ناقص است.

تاریخ درج نظر: ۹ مرداد ۱۳۹۸
ورود: ۱۷ شهريور ۱۳۹۸
2 از 5 هتل در حد ۲ ستاره هست

بر خورد کار کنان خوب بود ولی امکانات هتل و نظافت ان ضعیف بود اتاقهای رو به دریا دید از دریای خیلی کمی دارد سرویس دهی کافی شاپ و ... ضعیف است در کل در حد و اندازه هتل ۲ ستاره شاید باشه

تاریخ درج نظر: ۴ مهر ۱۳۹۸
رزرو هتل چابهار
شبکه ایران هتل با نام اختصاری آی هو (IHO) , بزرگترین پرتال رزرواسیون آنلاین هتل های ایران می باشد.
شبکه ایران هتل فعالیت خود را از سال 1385 آغاز نموده است و تا کنون ادامه دارد.
این شبکه متعلق به شرکت سفرپردازان رایان کیش(LLC) میباشد.