×
×

نظرات اقامتگاه بوم گردی هما کندوان تبریز

تبریز - شهرستان اسکو - روستای کندوان - جنب مدرسه قدیمی
رزرو اقامتگاه بوم گردی هما کندوان تبریز
 • نوع سفر
 • مرتب سازی
رتبه هتل بر اساس نظر واقعی
4.1
 • پاکیزگی هتل و اتاق ها

  4.2

 • عملکرد کارکنان

  4.4

 • امکانات

  4.2

 • کیفیت غذا

  3.7

 • آرامش و راحتی

  4.6

 • موقعیت و دسترسی

  3.5

 • ارزش هتل نسبت به قیمت

  3.7

مشاهده تصاویر ارسالی میهمانان
100% نظرات تایید شده میهمانان واقعی ، اقامت های واقعی ، نظرات واقعی
ثبت نظر
ورود: ۲۲ خرداد ۱۳۹۹
4 از 5 یه اقامتگاه آرام و بسیار زیبای صخره ای

یه اقامتگاه آرام با امکانات کامل که بنظرم هرچی تو.خونه خودت هست اونجا هم هست . یه اتاق نشیمن،یه شاه نشین بسیار زیبا و اتاق خواب که به تعداد زیاد با اسباب قدیمی و بعضا عتیقه آراسته شده . نظافتم در حد خوبی هست هرچند حوله و ملافه کاورشده در اختیار ما قرار داده نشد . صبحانه هم با توجه به شیوع کرونا قابل قبول بود .ممنونم

تاریخ درج نظر: ۲۸ خرداد ۱۳۹۹
ورود: ۲۲ مهر ۱۳۹۸
4 از 5 اقامتی غیر منتطره

تشک فلری و شاید قدیمی که اگز لاغر و استخوانی باشی خوابیدان راحت نیست! آنتن تلویزیون هم کار نمی کرد

تاریخ درج نظر: ۸ آبان ۱۳۹۸
ورود: ۲۱ شهريور ۱۳۹۸
4 از 5 خوب

موقعيت کمي صعب العبور بود که اين از ويژگيهاي آن شهر است. در کل اتاقمان تميز بود و راضي بوديم فقط سشوار کار نميکرد که با متصدي تماس گرفتيم موبايلش را جواب نداد بعد يکساعت زنگ زد و آمد از فيوز دستکاري کرد تا سشوار درست شود منتها در اين حد فاصل چون سر ما خيس بود و بيرون رفته بوديم سرما خورديم.

تاریخ درج نظر: ۷ مهر ۱۳۹۸
ورود: ۴ شهريور ۱۳۹۸
4 از 5 جالب و جذاب

امکاناتی خوبی داشته محیط تمیز و سنتی و زیبا در بدو ورود شگفت زده می شوید , یک مقدار به تجهیزاتش باید رسیدگی بشه باقی چیزها عالی میزبان عالی.

تاریخ درج نظر: ۱۶ شهريور ۱۳۹۸
ورود: ۱۶ آبان ۱۳۹۷
4 از 5 هتلی به اسم اقامتگاه

امکاناتی که این اتاق داشت در حد یک اتاق در هتل با کیفیت بود و راحتی ساکنین رو به طور کامل فراهم کرد. ولی یه ایرادی وجود داره و آن هم نام گذاری این هتل به عنوان اقامتگاه بوم گردی هستش. منظور از اقامتگاه بوم گردی یعنی شما در محلی سکونت داشته باشی که امکانات شبیه به همان امکاناتی باشه که ساکنین بومی منطقه استفاده میکنند و نه امکانات بالایی که این اتاق داشت. البته این موضوع مختص به این اقامتگاه نیست خیلی دیگر از اقامتگاه ها در سطح کشور با برداشت اشتباه از این مفهوم ، امکانات دیگری در اختیار ساکنین قرار می دهند.

تاریخ درج نظر: ۲۱ آبان ۱۳۹۷
ورود: ۹ تير ۱۳۹۸
4 از 5 همه چیز عالی

یک جای دنج و آرام برای استراحت

تاریخ درج نظر: ۱۷ تير ۱۳۹۸
ورود: ۲۶ مرداد ۱۳۹۷
3 از 5 امکانات در حد تبلیغات نبود

موتور جکوزی بسیار ضعیف بود و میتوان گفت بیشتر نقش وان را داشت و برای این اقامتگاه که جکوزی جزو امکانات اصلی معرفی و بر همین اساس قیمت بالاتری نسبت به اقامتگاههای همرده خود دارد، وجود چنین مشکلی یک ضعف بزرگ محسوب شده و قطعا در قیمت آن باید تاثیر گذار باشد، صبحانه نسبت به امکانات منطقه و مبلغ گرفته شده خیلی ضعیف بود، عدم وجود سرشیر، شیر محلی و عدم وجود عسل خوب که یکی از امکانات این منطقه به شمار میاید باعث ضعیف شدن صبحانه شده بود، عدم وجود غذای گرم در صبحانه و فقط ۵ عدد تخم مرغ آب پز شده آنهم به درخواست ما آوردند ،در کل صبحانه خیلی ضعیف و کم بود که برای ۵ نفر کافی نبود. پس از خروج از اقامتگاه یک سری وسایل داخل اقامتگاه جا گذاشتیم که بعدا هم به ما اعلام نکردند.

تاریخ درج نظر: ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
ورود: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷
4 از 5 من عنوان خوب روانتخاب کردم

سوییت باقیمت ۶۱۵۰۰۰تومن بایدملافه روبالشی سفید جهت تعویض داشته باشه ضمنا مسواک خمیردندان وصابون یکبارمصرف موجودنبود وجکوزی هم خیلی قابل استفاده نبود

تاریخ درج نظر: ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
ورود: ۱۱ مرداد ۱۳۹۷
5 از 5 جز غبار از سفر خاک چه حاصل کردیم؟سفر آن بود که ما در قدم دل کردیم

توجه مدیریت اقامتگاه هما کندوان نسبت به راهنمایی لحظه به لحظه در طی مسیر تا رسیدن به محل، اختصاص نزدیکترین پارکینگ به محل اقامت، توجه کامل مسئول خدمات نسبت به رفع نیاز مسافرین، پذیرایی فوق العاده صبحانه، تمیزی و زیبایی چشمگیر اقامتگاه و حس مسئولیت تمام عوامل فوق نسبت به رفع نیازهای مسافرین، از جمله نکات حائز اهمیت برای جمع خانوادگی ما بود. لذت حداقل دو شب اقامت در این محل را به تمامی مسافران بخصوص جمع خانوادگی توصیه می کنم. همچنین از پیگیری و حس مسئولیت پذیری تمامی همکاران سایت ایران هتل نهایت تشکر را دارم.

تاریخ درج نظر: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷
ورود: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷
5 از 5 ویژه!

بسیار عالی

تاریخ درج نظر: ۱۱ مهر ۱۳۹۷
رزرو اقامتگاه بوم گردی تبریز
شبکه ایران هتل با نام اختصاری آی هو (IHO) , بزرگترین پرتال رزرواسیون آنلاین هتل های ایران می باشد.
شبکه ایران هتل فعالیت خود را از سال 1385 آغاز نموده است و تا کنون ادامه دارد.
این شبکه متعلق به شرکت سفرپردازان رایان کیش(LLC) میباشد.