×
×

نظرات هتل آپارتمان کوروش کرمانشاه

کرمانشاه - 22 بهمن - بلوار گلریزان
#2 از 8 هتل برتر کرمانشاه بر اساس نظرات واقعی میهمانان
رزرو هتل آپارتمان کوروش کرمانشاه
 • نوع سفر
 • مرتب سازی
رتبه هتل بر اساس نظر واقعی
4.0
 • پاکیزگی هتل و اتاق ها

  4

 • عملکرد کارکنان

  4

 • امکانات

  3.6

 • کیفیت غذا

  3.2

 • آرامش و راحتی

  3.9

 • موقعیت و دسترسی

  3.9

 • ارزش هتل نسبت به قیمت

  3.6

مشاهده تصاویر ارسالی میهمانان
100% نظرات تایید شده میهمانان واقعی ، اقامت های واقعی ، نظرات واقعی
ثبت نظر
ورود: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸
4 از 5 هتلی خوب در کرمانشاه

نظافت اتاق خوب بود و از همه مهمتر برخورد عالی پرسنل بود.

تاریخ درج نظر: ۸ مهر ۱۳۹۸
ورود: ۵ شهريور ۱۳۹۸
5 از 5 حتما به دیگران توصیه می کنم

هتل آپارتمان کوروش هتلی بسیار تمیز با کارکنانی خوش برخورد و مودب است. امکانات درون اتاق ها کامل است و حتی اتو و سشوار در همه ی اتاق ها موجوده. به طور کلی من این هتل رو به سایرین پیشنهاد می کنم. تنها مشکل این هتل نداشتن پارکینگ اختصاصی است البته مقابل ساختمان تعدادی جای پارک هست اما در زمان شلوغی هتل چنانچه با خودرو شخصی مسافرت می کنید ممکنه برای پارک کردن با مشکل مواجه بشید. نکته ی دیگه ای که می تونه به بهبود خدمات هتل کمک کنه تنوع دادن به صبحانه ست.

تاریخ درج نظر: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸
ورود: ۴ مرداد ۱۳۹۸
5 از 5 هتلی با مدیریت بسیار خوب

من به همراه خانواده دو شب در این هتل اقامت داشتم. هتل در یک منطقه مسکونی زیبا قرار دارد. پرسنل هتل مثل همه کرمانشاهی ها بسیار خوش برخورد و مهمان نواز بودند. نظافت و امکانات داخل اتاق بسیار مناسب و بالاتر از انتظار یک هتل سه ستاره بود. به عنوان مثال داخل کمد، سشوار و اتو قرارداده بودند و حتی تیغ اصلاح را هم فراموش نکرده بودند. سرعت اینترنت اتاق معمولی ولی رایگان بود. کیفیت صبحانه خوب و تنوع آن در حد قابل قبول بود. در مجموع با توجه به 3 ستاره بودن هتل، فراتر از حد انتظار بود. البته نکات منفی هم داشت که موارد زیر به نظرم می رسد: 1- طبقه پنجم یا آخر هتل مجهز به آسانسور نبود و برای رفت و آمد باید از آسانسور طبقه چهارم استفاده می کردیم. 2- با توجه به آپارتمانی بودن هتل، محدودیت فضای پارکینگ وجود داشت. 3- در اتاق 3 نفره ما، بین تخت ها هیچ گونه پاتختی یا میز کوچکی برای قرار دادن موبایل، عینک، لیوان آب و غیره وجود نداشت.

تاریخ درج نظر: ۹ مرداد ۱۳۹۸
ورود: ۱ شهريور ۱۳۹۸
4 از 5 هتلی متوسط

دارای بخش قدیم وجدید است، که ما دربخش قدیم بودیم که در حد 1ستاره با ارفاق بود، حوله ها توی نایلن نبودو وکیوم نبود وبوی مواد ضد عفونی نمی داد که به نظر می رسد که ضد عفونی نمی شوند، رفتار پرسنل متوسط، صبحانه خوب وتکرار ی بود، استخر خوب ورایگان، ماشین را بیرون پارک می کردیم، در کل در کرمانشاه قدرت انتخاب زیادی ندارید برای هتل

تاریخ درج نظر: ۱۵ شهريور ۱۳۹۸
ورود: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
3 از 5 هتل آپارتمانی خوب ولی نه در حد تبلیغات 4 ستاره

موقعیت هتل در منطقه آرام و قابل دسترسی به همه مناطق شهر است. اتاقها در دو ساختمان مجزا کنار هم قرار دارند، که متاسفانه واحد ما در قسمت قدیمی بود که وسایل و کمدها و حمام و کمدهای آشپزخانه قدیمی و بعضا صدمه دیده بودند.بین اتاقها و دستشویی و حمام اختلاف سطح بود و درب حمام واحد ما به زحمت با صدای زیاد باز و بسته میشد. صبحانه معمولی و هتل محدودیت پارکینگ داشت که خودرو را در خیابان پارک کردیم.

تاریخ درج نظر: ۴ شهريور ۱۳۹۸
ورود: ۳ مرداد ۱۳۹۸
4 از 5 هتلی با مدیریت خوب

من به همراه خانواده دو شب در این هتل اقامت داشتیم. این هتل در یک منطقه مسکونی زیبا قرار داشت و پرسنل این هتل مثل همه کرمانشاهی ها برخورد بسیار گرم و مودبانه ای داشتند. امکانات و نظافت اتاق ها نسبت به 3 ستاره بودن هتل، بسیار عالی بود به عنوان مثال حتی داخل کمد، اتو و سشوار هم گذاشته بودند. حتی تیغ اصلاح را هم فراموش نکرده بودند. اینترنت داخل اتاق رایگان بود و کیفیت صبحانه هم با توجه به سه ستاره بودن هتل قابل قبول بود خصوصا این که دستگاه قهوه ساز اتوماتیک داخل رستوران بود. اگر هم بخواهم مهمترین ایرادات هتل را ذکر کنم باید به موارد زیر اشاره کنم: 1- با توجه به آپارتمانی بودن هتل، فضای پارکینگ محدود است. 2- طبقه پنجم یا آخر هتل به آسانسور مجهز نیست و فقط تا طبقه چهارم از آسانسور می شود استفاده کرد که البته برای افراد جوان مشکل خاصی ندارد. 3- در اتاق سه تخته ای که اقامت داشتیم بین تخت ها هیچ پاتختی یا میز کوچکی برای قرار دادن وسایل در هنگام استراحت نبود. در مجموع با توجه به انتظاری که از یک هتل سه ستاره داشتیم خیلی خوب بود.

تاریخ درج نظر: ۷ مرداد ۱۳۹۸
ورود: ۱۸ خرداد ۱۳۹۸
5 از 5 هتلی منظم با مدیریت عالی

من باتفاق خانواده دوبار در این هتل اقامت داشتیم واقعا در حد ۴ ستاره است اتاقهایی تمیز با جانمایی بسیار خوب با مدیریت و پرسنلی کارآزموده و محترم و خوش برخورد همه چیز عالی بود از سرکار خانم نیازی و ناصری پور و آقای نیازی واقعا از رسیدگی به امور و پاسخگویی عالی سپاسگزارم فقط چنانچه صبحانه کمی تقویت شود و تنوع داشته باشد خیلی عالی خواهد بود

تاریخ درج نظر: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
ورود: ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
5 از 5 هتل خوب

با کارکنان خوب و مودب، امکانات خوب و کامل

تاریخ درج نظر: ۹ اسفند ۱۳۹۷
ورود: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸
3 از 5 درحد ٤ ستاره نيست

لابي و غذاخوري كيفيت پايين وتنوع صبحانه محدود ظهرو عصر و شب آشپزخانه تعطيل است

تاریخ درج نظر: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸
ورود: ۸ فروردين ۱۳۹۸
4 از 5 بیش از حد تصور

همه چی خوب

تاریخ درج نظر: ۲۰ فروردين ۱۳۹۸
ورود: ۲ آبان ۱۳۹۷
4 از 5 خوب

هتل خوبی بود و از اقامت در آن راضی هستم.

تاریخ درج نظر: ۱۳ آذر ۱۳۹۷
ورود: ۸ ارديبهشت ۱۳۹۸
5 از 5 خوب

برخورد پرسنل و نظم و نظافت عالی، اتو و مایکرویو داره، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی همزمان، صبحانه گرم و سرد در حد انتظار، تنها مشکل داخل اتاق اینترنت نداره ، در کل به نسبت قیمت و در مقایسه با بقیه هتل ها بسیار مناسب

تاریخ درج نظر: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸
ورود: ۲۵ خرداد ۱۳۹۷
5 از 5 يك شب اقامت در اين هتل

هتلي خوب ، تميز، دسترسي عالي، كاركنان با برخوردي مودبانه و خوب

تاریخ درج نظر: ۱۱ تير ۱۳۹۷
ورود: ۲۵ خرداد ۱۳۹۷
5 از 5 هتل تميز و راحت

متاسفانه پاركينگ ندارد و اينترنت تو اتاقها نيست ولي بقيه موارد بسيار خوب بود

تاریخ درج نظر: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
ورود: ۴ فروردين ۱۳۹۷
3 از 5 هتل متوسط

در کل هتل سه ستاره هستش و انتظار زیادی نباید داشته باشی .به نظرم بنده ضعف مدیریتی داره و خیلی از مشکلاتشو میتونه راحت حله کنه و یه هتل ایده آل بشه . مثلا قبل از تحویل واحدها میتونن شیر آلات و فن سرویس بهداشتی رو کنترل و رفع عیب کنن و یا پکیچ رو بعد از استقرار مهموناشون تعمیر نکند ( و نهایتا مجبور به عوض کردن واحد بشن ) ، اینترنت عملا نداشت ( فقط تو لابی ) ، برای استخر هم باید برنامه ریزی درستی داشته باشن ( تایم خانم و آقا )

تاریخ درج نظر: ۲۱ فروردين ۱۳۹۷
ورود: ۱۰ فروردين ۱۳۹۷
4 از 5 خوب

کیفیت مناسب

تاریخ درج نظر: ۲۳ فروردين ۱۳۹۷
ورود: ۱۴ خرداد ۱۳۹۷
5 از 5 هتل خیلی خوبیه

همه چی تو این این هتل عالیه به جز پارکینگ که نداره و وان تو حمام که اون هم نداره.

تاریخ درج نظر: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷
ورود: ۱۵ خرداد ۱۳۹۷
4 از 5 هتل خوبی بود

مشکل هتل ، نبود پارکینگ بود .

تاریخ درج نظر: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷
ورود: ۳ فروردين ۱۳۹۷
4 از 5 خوب

در کل هتل از اقامت در این هتل رضایت دارم، اما بهتر است هتل جهت تامین پارکینگ اقدامی در خور کند البته بنده نوع vip رزرو کرده بودم

تاریخ درج نظر: ۹ فروردين ۱۳۹۷
ورود: ۹ فروردين ۱۳۹۷
2 از 5 هتل خوبی نیست

برخورد متوسط، ساعت استخر بسیار محدود، نظافت بد، فرش و کابینت کثیف، بوی بد و تهویه نامناسب، صبحانه معمولی و مختصر با برخورد بد و جمع کردن کل ظروف صبحانه سر ساعت 9:30، سیم برق اتاق خواب لخت ، پرده های اتاق خواب از چوب پرده آویزان، شیر دوش حمام خراب، دستشویی کوچک و نامناسب حتی برای افراد متوسط، فاقد پارکینگ، فاقد ناهار و شام در رستوران، اینترنت فقط در لابی، سرویس صابون و شامپو و مسواک و خمیر دندان برای یک نفر آورده بودند در صورتی که ما 6 نفر بودیم و بعد از اعتراض تکمیل گشت، مینی بار دارای اجناس خوب نبود بعنوان مثال 4 عدد دلستر کلاسیک در یخچال بود.

تاریخ درج نظر: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷
رزرو هتل کرمانشاه
شبکه ایران هتل با نام اختصاری آی هو (IHO) , بزرگترین پرتال رزرواسیون آنلاین هتل های ایران می باشد.
شبکه ایران هتل فعالیت خود را از سال 1385 آغاز نموده است و تا کنون ادامه دارد.
این شبکه متعلق به شرکت سفرپردازان رایان کیش(LLC) میباشد.