خلخال

1402/12/07 تا 1402/12/08

هتل های خلخال

4 واحد اقامتی

3 ستاره
خلخال - خوجین

3.2 خوب

50 نظر
1 شب1,180,000تومان
بهترین هتل 2 ستاره از لحاظ عملکرد کارکنان بر اساس رتبه بندی کلی مهمانان در سال 1401
هتل بازسازی شده
2 ستاره
خلخال - جاده اسالم به شهر خلخال

3.8 خوب

26 نظر
1 شب720,000تومان
 • کدام هتل های خلخال را می‌توانم به صورت اینترنتی رزرو کنم؟

  اگر عازم خلخال هستید می‌توانید هتل فولر خلخال، هتل پرنیان خلخال، مهمانسرا جهانگردی خلخال و مجتمع گردشگری بام خلخال را با بیشترین تخفیف از طریق ایران هتل آنلاین در کمتر از 5 دقیقه رزرو کنید.
 • از کجا می‌توانم هتل های خلخال را با ارزان ترین قیمت رزرو کنم؟

  برای رزرو هتل های خلخال با بیشترین تخفیف می‌توانید از طریق ایران هتل آنلاین اقدام کنید. یکی از هتل ها در لیست را انتخاب کرده تا بتوانید وارد صفحه اختصاصی هتل شوید. در صفحه هتل، تعداد شب های اقامت را از طریق تعیین تاریخ های ورود و خروج مشخص کنید. حالا اتاق های دارای ظرفیت به همراه جزئیات مربوط به امکانات و قیمت نمایش داده می شوند. شما می‌توانید اتاق منتخب خود را انتخاب کرده و با پرداخت اینترنتی مبلغ رزرواسیون، ووچر هتل را دریافت کنید. 
 • قیمت هتل های خلخال چقدر است؟

  هتل های خلخال متنوع هستند و می‌توانید بنا به اولویت و بودجه خود یکی از هتل های لیست بالا را انتخاب کنید. 
 • در خلخال چند هتل دو ستاره وجود دارد؟

  اگر قصد رزرو هتل دو ستاره با امکانات استاندارد و قیمت مناسب در خلخال را دارید می‌توانید هتل پرنیان خلخال را برای اقامت خود رزرو کنید. هتل پرنیان خلخال در سال 1390 با 12 واحد اقامتی افتتاح شده است. 
 • آیا در خلخال هتل سه ستاره وجود دارد؟

  بله. هتل فلور خلخال یک هتل میان رده با امکانات استاندارد است. هتل فلور خلخال در سال 1394 با 24 واحد اقامتی افتتاح شده است. از جمله مهم ترین امکانات مهم این هتل پارکینگ، رستوران، باغچه، فضای سبز و خشکشویی است.
 • از کجا می‌توانم هتل های خلخال را مقایسه کنم؟

  برای مقایسه هتل های خلخال می‌توانید با مراجعه به لیست هتل های بالا بر روی هتل های منتخب خود کلیک کرده و اطلاعات مربوط به هر یک از هتل ها را با جزئیات کامل مشاهده کرده و سپس اتاق منتخب خود را رزرو کنید.
 • مزیت رزرو هتل در خلخال از طریق ایران هتل آنلاین چیست؟

  صرفه جویی در هزینه های کلی سفر یکی از مهم ترین دغدغه ها برای افرادی است که این روزها با اهداف مختلف کاری یا تفریحی به مقاصد مختلف سفر می‌کنند. ایران هتل آنلاین کمترین قیمت را برای تمامی هتل‌ها در خلخال و هتل های سراسر ایران در تمامی ایام سال تضمین می‌کند و به شما کمک می‌کند با پرداخت هزینه های کمتر، هزینه های کلی سفر خود را به طور چشمگیری کاهش دهید و لذت بیشتری از اقامت خود ببرید. 
  در رزرواسیون آنلاین هتل یکی دیگر از دغدغه های اصلی افراد، احتمال نیاز به کنسل کردن رزرواسیون و پرداخت جریمه کنسلی است. اما در ایران هتل خیالتان از بابت این موضوع نیز راحت خواهد بود؛ چرا که در صورت نیاز به کنسل کردن رزرو هتل در خلخال می‌توانید بدون پرداخت جریمه و با صفر درصد کارمزد کنسلی رزرواسیون خود را کنسل کنید و یا تاریخ رزرواسیون خود را تغییر دهید. 
|نمایش نقشه

فیلترها

قیمت به ازای هرشب

از720,000تومان
تا1,180,000تومان

ستاره هتل‌ها

نظرات هتل‌ها

نوع اقامتگاه

فیلتر ها