×
×

نظرات هتل پارمیدا کیش

جزيره كيش - جنب مرکز تجاری
#16 از 58 هتل برتر کیش بر اساس نظرات واقعی میهمانان
رزرو هتل پارمیدا کیش
 • نوع سفر
 • مرتب سازی
رتبه هتل بر اساس نظر واقعی
3.8
 • پاکیزگی هتل و اتاق ها

  3.8

 • عملکرد کارکنان

  4

 • امکانات

  3.6

 • کیفیت غذا

  3.4

 • آرامش و راحتی

  3.8

 • موقعیت و دسترسی

  4.5

 • ارزش هتل نسبت به قیمت

  4

مشاهده تصاویر ارسالی میهمانان
100% نظرات تایید شده میهمانان واقعی ، اقامت های واقعی ، نظرات واقعی
ثبت نظر
ورود: ۱۱ اسفند ۱۳۹۸
5 از 5 موقعیت هتل عالی

موقعیت و نظافت هتل عالی بود. کیفیت غذا خوب بود ولی ب نظر من کمی سر به نمک بود. امکانات اتاق قابل قبول بود مثلا سشوار داشت ولی ابجوش هزینه داشت و فلاسک یا قاشق و چنگال داخل اتاق ما نبود. به نظرم نکات منفیش اینها بودند: دمای اتاق ما سرد بود و نمیشد تنظیمش کرد.صبحانه تکراری بود. روتختی ها کامل تخت رو کاور نمیکردند و مدام جمع میشدند و یکی از تخت ها صدا میداد.

تاریخ درج نظر: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸
ورود: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
4 از 5 خوب و راحت با موقعیت مکانی عالی

هتل خوب با پرسنل مودب و فوق العاده منظم راحت و تمیز نزدیک به همه مراکز خرید و تفریحی اتاقای نورگیر با پنجره های دو جداره و تراس و تخت و تشک راحت و تمیز استخر ک تو هتلای هم رده این امتیاز محسوب میشه. درکل از هر نظر هتل خوب و مرتبیه و تو رنکینگ هتلای کیش در رده ی بالا قرار میگیره فقط میتونه کیفیت صبحانش بهتر باشه .البته نه این ک الان بده ولی به بقیه امکانات هتل نمیخورد که بازم این مورد مهمی نیس چون از هر نظر اونقدر هتل خوبی هس که به چشم نیاد این مورد خدا قوت فراوان به پرسنل معزز و تشکر ویژه از مدیریت مجموعه.

تاریخ درج نظر: ۵ اسفند ۱۳۹۸
ورود: ۱۷ بهمن ۱۳۹۸
5 از 5 هتل خوب و با امکانات

برخورد کارکنان عالی، استخر عالی، غذا نسبتا خوب

تاریخ درج نظر: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸
ورود: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸
4 از 5 امیر

سلام کیفیت تخت های اتاق بسار ضعیفه و میبایست تعویض گردد

تاریخ درج نظر: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
ورود: ۱۶ دي ۱۳۹۸
4 از 5 كيفيت هتل و خدمات دهي

از لحاظ تميزي برخورد پرسنل كاملا مناسب. ضعف در امكانات موجود در اتاق ( نبودن يا به تعداد مسافرين نبوده : صابون مسواك شامپو ليوان پيش دستي چاقو دمپايي ). صبحانه اسماً تا ساعت ١٠ ولي از ٩ ٩.١٥ به بعد هيچ سرويس مجدد پر نميشه و تنوع بسيار كم.

تاریخ درج نظر: ۵ بهمن ۱۳۹۸
ورود: ۲۴ دي ۱۳۹۸
4 از 5 دیگه اون پارمیدای سابق نیست

این دفعه ، بار چهارم بود که در هتل پارمیدا اقامت داشتیم. اطاقها و تختها و تشک ها قدیمی بودنک و صدای جر و جر میداد و تشک گود افتاده بود. اما از همه بدتر وضعیت سرویس سلف صبحانه بود نقطه قوت این هتل صبحانه سلفش بود که امسال خیلی خیلی متوسط به پایین بود. منو رو کاهش داده بودند و حجم رو هم همینطور. خیلی از آیتم ها رو شارژ نمی کردند. مثلا در طی سه روز یکبار اون هم ۴ دونه زیتون نصیب ما شد و هر چی گفتیم که چرا شارژ نمی کنید گفتند تموم شده. و بهونه های از سر وا کن.

تاریخ درج نظر: ۱ بهمن ۱۳۹۸
ورود: ۲۵ مهر ۱۳۹۸
4 از 5 هتلی مناسب

هتل از نظر برخورد کارکنان عالی بود ،نظافت به خوبی انجام میگرفت ،ما بار سوم بود که در این هتل اقامت داشتیم به نظرم وسایل هتل احتیاج به نوسازی داره .

تاریخ درج نظر: ۲۴ آبان ۱۳۹۸
ورود: ۱۴ آبان ۱۳۹۸
4 از 5 در سطح 4 ستاره نبود

هتل خوبی بود ولی در سطح 4 ستاره نیست. اتاق قبل از تحویل دادن باید چک بشه بعد تحویل مسافر بدن. ما که وارد شدیم همون لحظه اول مجبور شدیم تاسیسات خبر کنیم .چای ساز نداشتن . اتاق خیلی تمیز نبود .کف اتاقها مرتب تمیز نمی شد.من برای دفعه بعد که برم کیش این هتل انتخاب نمی کنم.

تاریخ درج نظر: ۱ آذر ۱۳۹۸
ورود: ۱۴ دي ۱۳۹۸
5 از 5 هتل پارمیدا برای بار سوم که رفتم

از هر نظر عالی فقط یکم لوازمش کهنه شده چای ساز داخل اتاق نیست در نظافت باید بیشتر دقت شود. ولی حتما پیشنهاد میکنم برید

تاریخ درج نظر: ۲۳ دي ۱۳۹۸
ورود: ۲۷ مهر ۱۳۹۸
3 از 5 هتلی که از ۵ سال گذشته افت بسیار فاحشی داشته

نظرات مثبت: تیم عکاسی هتل خوش برخورد و حرفه ای، تراسفر بموقع و خوب، نظافت روزانه انجام میشد، فضای سبز هتل زیبا بود، استخر تمیز، نظرات منفی: اتاق ما ۲۱۰ کاغذ دیواریها کنده شده بودند در خیلی از جاهای دیوار دستشویی نیاز به بازسازی داشت سنگ کف در بعضی جاها شکسته بود وسایل اتاق مثل سشوار و میز و صندلی موکت همگی نیاز به تعویض داشت به‌طور کلی از سال ۹۳ که بار قبلی به هتل رفته بودم هتل افت بسیار زیادی داشته صبحانه متوسط نه بد ونه عالی اسانسورها به سرعت بسته میشدند برای بچه دارها و مسن ها کمی خطرناک رزوشن صبح دو خانم بودند بسیار سرد و بیحال و موقع چک اوت زود عصبی میشدند اینترنت ضعیف

تاریخ درج نظر: ۱۳ آبان ۱۳۹۸
ورود: ۱۰ دي ۱۳۹۸
3 از 5 قیمت مناسب، کیفیت قابل قبول

برخورد تمامی اعضای هتل، خصوصا رسپشن بسیار دوستانه ومودبانه بود. اتاق ما قرار بود دوتخته باشه ولی نهایتا بهمون یک اتاق سه تخته دادن و خب فضامون بزرگتر بود، ما طبقه چهارم هتل بودیم. حمام و دستشویی بسیار تمیز بود و سایر سرویس‌های اتاق نسبتا تمیز بود ولی نو نبود. وقتی برای نظافت اتاق میامدن وسایل مصرف شده رو نو نمیکردن و باید این موضوع رو تذکر می‌دادیم، مثلا شامپو بدن جزو وسایل حمام نبود. صبحانه معمولی بود، هم از نظر تنوع و هم کیفیت و اکر یک ربع آخر میامدیم، بعضی از خوراکی‌ها تموم شده بودن. هتل استخر هم داشت که ما استفاده نکردیم و البته یک رستوران فست‌فود هم در قسمتی از هتل بود که پیتزا بسیار، بسیاز خوش مزه‌ای داشت و ما دوبار برای داخل اتاق سفارش دادیم. در مجموع همه چیز در هتل قابل قبول بود و متناسب با قیمت هتل بود.

تاریخ درج نظر: ۱۷ دي ۱۳۹۸
ورود: ۲۳ آبان ۱۳۹۸
3 از 5 بايد نظم بيشتري به خدمات دهي دهد

براي استقبال سرويس با بيست دقيقه تاخير و پس از چند تماس تلفني حضور پيدا كرد.

تاریخ درج نظر: ۸ آذر ۱۳۹۸
ورود: ۱۱ آذر ۱۳۹۸
5 از 5 همه چیز عالی

هتل از لحاظ نظافت و کارکنان وقسمتهای دیگر خوب بود. به ما خیلی خوش گذشت.

تاریخ درج نظر: ۲۰ آذر ۱۳۹۸
ورود: ۱۶ آذر ۱۳۹۸
5 از 5 شرایط هتل

کیفیت رستوران بالا رود

تاریخ درج نظر: ۲۴ آذر ۱۳۹۸
ورود: ۱۱ مهر ۱۳۹۸
4 از 5 مزايا و معايب هتل

هتل خوبيه اما مديريت ضعيفي داره رفتار كارمندان پذيرش زياد جالب نيست و مشتري مداري ندارن و حاضر نيستن مسافر رو راضي نگه دارن اما بقيه پرسنل مخصوصا خانه داري بسيار مودبانه و صميمي بود چاي ساز در اتاق موجود نبود كه به نظرم لازمه اينترنت هتل رايگانه اما هر بار گوشيتو خاموش ميكني بايد دوباره نام كاربري ورمز رو وارد كني و خيلي ضعيفه مجموعه استخر هتل خوب بودصبحانه خوبه ولي براي ناهار رستوران هتل غذاهاش خوب نبود ولي ايرانويچ هتل كيفيتش خوب بود شام هم ندارن استقبال فرودگاهي دارن ولي موقع برگشت بايد خودتون بريد فرودگاه ولي در كل راضي كننده بود نسبت به قيمتش

تاریخ درج نظر: ۱ آبان ۱۳۹۸
ورود: ۱۲ مهر ۱۳۹۸
1 از 5 فقط مجردها برن

من بار سوم بود که تو این هتل اقامت میکردم و البته بار آخر راجب صبحانه که در حد هتل 2ستاره هم نیست و البته این مورد همیشه بود ولی چیزی که بیشتر آزار دهنده بود شخصی بود که املت درست میکرد ، انگار که تخم مرغ ها رو خودش تخم کرده یا انگار ارث باباشو داره میده مردم مورد بعدی سر و صدای وسایل سرمایشی که واقعا مستهلک شده بودن آسانسورهای هتل نیاز به تعمیر شدید دارن من با پسرم 2 دفعه تو آسانسور گیر کردیم که پسرم از اونموقع از آسانسور میترسه موقع تسویه حساب 8هزار تومان بابت چایی بدهکار شدیم کارت دادم پذیرش 80 هزار تومان کشیده بعد بهش میگم خانم اشتباه کشیدی با لحن بدی میکه 80هزار ریاله درست نگاه کن میگم فرقش میفهمم شما نگاه کنید بجای عذرخواهی باحالت طلبکاری بلند شده رفته بقیه پول رو پس داده. من تو تمام مدت میخواستم با مدیر هتل صحبت کنم که یا جلسه بودن یا وقت نداشتن موقع تحویل اتاق باز هم خواستار صحبت با مدیریت شدم که در کمال ناباوری یکی از همکاران پذیرش رو به من معرفی کردن که با ایشون حرف بزنم نظافت اتاق ها خوب و قابل قبول بود مسئول خانه داری کارشو خوب انجام میدم استخر خوب بود دسترسی محیطی هم خوب بود ولی در کل برای سفر خانوادگی به هیچ عنوان انتخاب نکنید ولی به مجردها پیشنهاد میکنم اگه جای دیگه ای نیافتند انتخاب کنن درضمن میگن اینترنت دارن ولی اصلا آنتن نمیده

تاریخ درج نظر: ۲۸ مهر ۱۳۹۸
ورود: ۱۱ مهر ۱۳۹۸
4 از 5 هتلی خوب در سطح 4 ستاره

همه چیز خوب بود اما بدترین چیزی که واقعا انتظارشو نداشتیم کیفیت بسیار بد تشکهای تختها بود که هر 5 تخت اتاق ما ازین موضوع رنج می بردن ! در حالی که 3 سال پیش که مهمان این هتل بودم این مشکل نبود . فک میکنم دیگه وقت تعویض تشک ها رسیده واقعا دیگه کمر درد گرفتیم هممون شب اخر!

تاریخ درج نظر: ۲۹ مهر ۱۳۹۸
ورود: ۶ مرداد ۱۳۹۸
1 از 5 اشتباه بزرگ زندگیم

تاسف واژه کوچیکی

تاریخ درج نظر: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸
ورود: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸
5 از 5 عالی

پرسنل مجرب

تاریخ درج نظر: ۱۸ مهر ۱۳۹۸
ورود: ۱۴ مهر ۱۳۹۸
1 از 5 مناسب نبود

هتل به جد نیاز به باز سازی و تجدید وسایل دارد وسایل همگی مستعمل و کهنه مخصوصا تشک ها برخورد کارکنان خوب و مودبانه سرو صبحانه به بدترین نحو ممکن انجام میشد اینترنت ضعیف و میشه به جرات بگم اینترنت ندارن موقعیت دسترسی عالی

تاریخ درج نظر: ۲ آبان ۱۳۹۸
رزرو هتل کیش
شبکه ایران هتل با نام اختصاری آی هو (IHO) , بزرگترین پرتال رزرواسیون آنلاین هتل های ایران می باشد.
شبکه ایران هتل فعالیت خود را از سال 1385 آغاز نموده است و تا کنون ادامه دارد.
این شبکه متعلق به شرکت سفرپردازان رایان کیش(LLC) میباشد.