سبزوار

1402/12/07 تا 1402/12/08

هتل های سبزوار

3 واحد اقامتی

 • کدام هتل های سبزوار را می‌توانم به صورت اینترنتی رزرو کنم؟

  می‌توانید برای اقامت در سبزوار، هتل کاملیا سبزوار، هتل جهانگردی سبزوار و یا اقامتگاه بوم گردی ننه کلو بابا کلو سبزوار را با بهترین قیمت از طریق لیست ارائه شده در صفحه هتل های سبزوار انتخاب و رزرو کنید.
 • بهترین هتل سبزوار کدام است؟

  هتل کاملیا سبزوار یک هتل سه ستاره بوده که در سال ۱۳۸۱ افتتاح شده است. هتل سه ستاره کاملیا دارای ۵۷ اتاق و ۳ سوئيت همراه با دکوراسيون زيبا و امکانات استاندارد می‌‌باشد. 
 • رزرو هتل در سبزوار با قیمت مناسب

  هتل جهانگردی سبزوار یک هتل دو ستاره با امکانات مطلوب و قیمت مناسب است. این هتل دو ستاره و با سابقه در مجموع دارای 21 واحد اقامتی می‌باشد. هتل دو ستاره جهانگردی سبزوار برای داشتن اقامتی مقرون به صرفه و اقتصادی گزینه ایده‌الی می‌باشد. 
 • آیا در سبزوار اقامتگاه بوم گردی وجود دارد؟

  بله. افرادی که علاقه مند به سبک زندگی سنتی و روستایی در مجاورت با طبیعت را دارند می‌توانند برای اقامت در سبزوار اقامتگاه بوم گردی ننه کلو بابا کلو را انتخاب کنند. اقامتگاه بوم‌گردی ننه کلو بابا کلو سبزوار خانه‌ای قدیمی با 5 باب اتاق و با قدمت 80 سال است. بنای این اقامتگاه در سال 1395 مرمت شده و پس از آن به ‌عنوان اقامتگاه به بهره‌برداری رسیده است تا پذیرای مهمانان سبزوار باشد.
 • از کجا می‌توانم هتل های سبزوار را با بیشترین تخفیف رزرو کنم؟

  برای رزرو هتل های سبزوار با بیشترین تخفیف در همین صفحه باقی بمانید و لیست هتل ها را در بالای همین صفحه مرور کنید. با کلیک بر روی هتل های منتخب خود می‌توانید جزئیات مربوط به هتل ها را در صفحه اختصاصی هتل مشاهده کرده و سپس اتاق مورد نظر را با تایید هتل مقصد رزرو کنید.
 • چطور می‌توانم هتل های سبزوار را با هم مقایسه کنم؟

  با کلیک بر روی نام هر یک از هتل ها در لیست بالا به اطلاعات کامل در مورد هر یک از هتل دسترسی دارید و می‌توانید به سهولت هتل های منتخب خود را از نظر معیارهای مختلف از جمله، قیمت، امکانات، موقعیت و درجه هتل مرور و مقایسه کنید.
 • از کجا می‌توانم نظرات مهمانان قبلی هتل های سبزوار را مرور کنم؟

  در صفحه اختصاصی هر یک از هتل های سبزوار بر روی نوار منوی بالای صفحه بر روی بخش نظرات کاربران کلیک کنید تا بتوانید پیش از رزرو هتل مورد نظر، از نظرات مهمانان قبلی مطلع شوید.
|نمایش نقشه

فیلترها

قیمت به ازای هرشب

از0تومان
تا945,000تومان

ستاره هتل‌ها

نظرات هتل‌ها

نوع اقامتگاه

فیلتر ها