سمنان

1402/12/07 تا 1402/12/08

هتل های سمنان

4 واحد اقامتی

بهترین هتل 3 ستاره از لحاظ آرامش و راحتی بر اساس رتبه بندی کلی مهمانان در سال 1401
3 ستاره
سمنان - میدان معلم

4.2 بسیار خوب

65 نظر
1 شب1,210,000تومان
3 ستاره
سمنان - میدان استاندارد

3.3 خوب

1
1 شب980,000تومان
 • قیمت هتل های سمنان چقدر است؟

  هزینه یک شب اقامت در هتل های سمنان مانند سایر هتل‌ها در نقاط مختلف کشور به شرایط و عوامل مختلفی بستگی دارد. ازجمله برخی از عواملی که تعیین کننده قیمت هتل های سمنان هستند می توان به تعداد ستاره هتل مورد نظر، تاریخ رزرو هتل، مدت زمان اسکان در هتل، نزدیکی به مراکز مهم سمنان و غیره اشاره نمود.
 • بهترین زمان سفر به سمنان چه موقع است؟

  اکثر مناطق استان سمنان دارای آب و هوایی گرم و خشک هستند؛ از این رو تابستان‌های استان یاد شده بسیار گرم و طاقت‌فرسا بوده و دارای زمستان‌هایی سرد است. با توجه به این موضوع بهترین زمان برای سفر به سمنان را می‌توان فصل بهار دانست چراکه شرایط آب و هوایی مطلوب و دلپذیر خواهد بود. همچنین به افرادی که به دنبال سفری ارزان قیمت هستند پیشنهاد می‌شود ایام کم متقاضی مانند فصل زمستان را برای سفر خود انتخاب کنند.
 • رزرو هتل های سمنان از ایران هتل آنلاین چه مزیت‌هایی دارد؟

  در صورت تمایل برای رزرو هتل های سمنان از ایران هتل آنلاین بهتر است بدانید انجام این کار بسیار راحت و سریع خواهد بود. شما می‌توانید حتی با جستجوی نام خیابان یا محله هتل مورد نظر خود را پیدا کرده و آن را رزرو نمایید. ایران هتل آنلاین به عنوان برترین مرجع در حوزه رزرواسیون هتل، به صورت شبانه روزی در تلاش است تا بهترین خدمات را به مهمانان خود ارائه دهد.
 • چگونه می‌توان هتل های سمنان را با ارزان‌ترین قیمت رزرو نمود؟

  ایران هتل آنلاین در اکثر روزهای سال بر روی هتل‌های تحت پوشش خود تخفیفات منحصربه‌فردی دارد و مهمانان گرامی قادرند هتل های سمنان را با کمترین قیمت رزرو نمایند؛ همچنین استفاده از فیلترهای موجود در صفحه لیست هتل های سمنان به آن‌ها در پیدا کردن هتل مورد نظرشان کمک بسیاری خواهد کرد. لازم به ذکر است با ثبت نام در وبسایت ایران هتل آنلاین می‌توان از تخفیفات ویژه اعضا نیز استفاده نمود.
 • ساعت ورود و خروج هتل های سمنان به چه صورت است؟

  ساعت ورود و خروج هتل‌های این شهر به ترتیب ۱۴ و ۱۲ ظهر بوده که بر اساس ساعات تصویب شده ورودی و خروجی هتل‌های کشور است.
|نمایش نقشه

فیلترها

قیمت به ازای هرشب

از700,000تومان
تا1,643,000تومان

ستاره هتل‌ها

نظرات هتل‌ها

نوع اقامتگاه

فیلتر ها