×
×

نظرات هتل آپارتمان رویای شیرین رامسر

استان مازندران - رامسر - بلوار باهنر (کمربندی) - ساحل نقره ای - کوچه ربانی
#8 از 24 هتل برتر رامسر بر اساس نظرات واقعی میهمانان
رزرو هتل آپارتمان رویای شیرین رامسر
 • نوع سفر
 • مرتب سازی
رتبه هتل بر اساس نظر واقعی
3.3
 • پاکیزگی هتل و اتاق ها

  3.1

 • عملکرد کارکنان

  3.9

 • امکانات

  2.1

 • کیفیت غذا

  1.7

 • آرامش و راحتی

  3.3

 • موقعیت و دسترسی

  3.7

 • ارزش هتل نسبت به قیمت

  2.6

مشاهده تصاویر ارسالی میهمانان
100% نظرات تایید شده میهمانان واقعی ، اقامت های واقعی ، نظرات واقعی
ثبت نظر
ورود: ۱۵ آبان ۱۳۹۸
3 از 5 اقامت بد

با سلام خدمت دوستان چون تجربه سفر و اقامت در هتل های پیشنهادی ایران هتل را داشتم چشم بسته این هتل را انتخاب کردم اصلا اون چیزی که در عکسها میبینید نیست.بیشتر شبیه یک اقامتگاه دانشجویی یا مسافرخانه ای که به تازگی نو و نوار شده.بدلیل کسر وقت مجبور به اقامت دو شب در این هتل شدم که اصلا به کسی توصیه نمیکنم چند مورد قابل ذکر:1-اصلا پارکینگ ندارد اون چیزی که به جای پارکینگ در اختیار مسافران قرار میگیرد محوطه همکف هتل میباشد که ماشینها در یک صف پشت سر هم پارک میکنند و برای جابجایی مدام مزاحم مسافرین دیگر میشوند.2- اتاقها بدون تلفن داخلی میباشند3-دیوار اتاقها از جنس پیش ساخته بوده و بدون هیچ عایقی صدای واحد بغل در اتاق شما کاملا واضح شنیده میشود.

تاریخ درج نظر: ۲۰ آبان ۱۳۹۸
ورود: ۱۹ شهريور ۱۳۹۸
4 از 5 تمیز

تمیزی اتاقها قابل قبول است. صبحانه بسیار معمولی است. پرسنل خوش برخورد و مودب. متاسفانه بوی نامطبوع فاضلاب در اتاقها احساس می گردد. لزوم توری برای پنجره ها به شدت نیاز است. چون با بازشدن پنجره حشرات هجوم می آورند. نزدیک به دریا عالیست.

تاریخ درج نظر: ۱۵ مهر ۱۳۹۸
ورود: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸
3 از 5 کارکنان خوب

امکانات هتل در حد متوسط و قیمت ان زیاد بود به نسبت خدمات و امکانات ان

تاریخ درج نظر: ۱۲ مهر ۱۳۹۸
ورود: ۱۵ شهريور ۱۳۹۸
2 از 5 میهمان شهریور

اندازه اتاق و تهویه اتاق بسیار ضعیف و آزار دهنده. فقط پرسنل خوش برخوردی دارد.

تاریخ درج نظر: ۲۹ شهريور ۱۳۹۸
ورود: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸
3 از 5 دو شب اقامت در سوئیت ۴ نفره

سلام، بیشتر اوقات را بیرون از هتل(مهمانسرا بهتر است) بودیم اما بلحاظ کلی سطح نظافت پایین بویژه در سرویس حمام دستشویی . فضایی عمومی شامل لابی و صبحانه خوری کوچک، آشپزخانه آن کوچکتر از یک متر مربع، بهر صورت با تعداد کم مسافر در اواخر شهریور میشد ماشین را هم در فضای پارکینگ هتل جا داد. چشم انداز سوئيت و اتاق ها به دریا بویژه صبحگاهان دل انگیز بود، اما متاسفانه زمین کنار دریای هتل پرداخت نشده و غیر قابل استفاده. انتخاب ما معطوف به قیمت پایین بوده، که شاید با حوصله ی بیشتر ویلا بهتری را می توانستیم جایگزین نماییم. با تشکر از همه

تاریخ درج نظر: ۱۱ مهر ۱۳۹۸
ورود: ۸ شهريور ۱۳۹۸
5 از 5 سلام.

باتوجه به محل هتل وموقعیت آن نسبت به مکانهای دیدنی وتوریستی شهر فوق العاده بود.رفتار پرسنل هتل درهمه بخشها بسیار محترمانه و خوش برخورد بود واقامت عالی در آنجا گذراندیم. به امید سفرهای بعدی و رزرو اقامتگاه ازایران هتل. باسپاس ازپرسنل زحمتکش ایران هتل

تاریخ درج نظر: ۱۹ شهريور ۱۳۹۸
ورود: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸
2 از 5 اینجا بیشتر یک مهمان پذیر هست تا هتل

اولا در نظر داشته باشید که تمام عکس های موجود برای اتاق های این هتل، عکس اتاق vip هست و عملا هیچ عکسی از اتاق های دو تخته قرار ندادن . زمان ورود با دیدن اتاقی که برای ما در نظر گرفته بودن جا خوردیم. که خب البته با توجه به یک ستاره بودن هتل انتظار بیشتری هم نباید داشت. در نهایت چند اتاق دیگر رو نشونمون دادن که چون صرفا هدفمون گشتن در رامسر بود راضی به اقامت شدیم. بعضی از اتاق های دو تخته این هتل، کمد ندارن و یک جالباسی پشت در قرار دادن. برخی دیگر از اتاق های هتل کمد دارن ولی سرویس بهداشتی بسیار کوچکی دارن که به سختی میشه وارد سرویس شد. اتاقی که به ما دادن سرویس بزرگ و خوبی داشت ولی کمد نداشت. مشکل بعدی این هتل اینه که اتاق ها تلفن ندارن و شما برای هر مشکلی باید خودتون برین پایین و درخواستتون رو به رسپشن بگین. در مدت اقامت ما چندین بار در طول روز و نیمه شب برق اتاق قطع میشد که باید هر بار برای این مورد میرفتیم پایین اطلاع میدادیم تا درست کنن. با توجه به یک ستاره بودن هتل از صبحانه انتظار خاصی نداشته باشید. امتیاز مثبت هتل برخورد کارکنان و نزدیکی هتل به دریا و مکان های دیدنی هست.

تاریخ درج نظر: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
ورود: ۱۷ شهريور ۱۳۹۷
4 از 5 بسیار محترم و دوستانه بودند

نسبت به هزینه ای که میکنید،معقول بود. در مجموع من از اقامتم در این هتل راضی بودم

تاریخ درج نظر: ۲۸ شهريور ۱۳۹۷
ورود: ۶ شهريور ۱۳۹۷
4 از 5 در کل خوب بود

همه چی خوب بود فقط دو مورد داشت، یکی اینکه فکر می کردیم با صبحانه باشه و نبود، دوما هم اینکه پارکینگ نهایتا به اندازه سه ماشین جا داشت و برای ماشین ما امکان پارک نبود

تاریخ درج نظر: ۱۷ مهر ۱۳۹۷
ورود: ۷ شهريور ۱۳۹۷
3 از 5 متوسط حتما بخونید

دستشویی مشکل داشت و پارکینگش هم جوابگو تمام خدورو ها نیست

تاریخ درج نظر: ۱۶ شهريور ۱۳۹۷
ورود: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
3 از 5 متوسط

متوسط بود

تاریخ درج نظر: ۱۶ شهريور ۱۳۹۷
ورود: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸
4 از 5 هتل آرام و تمیزی است

کارکنان خوب و مودب و صمیمی ، مشکل جای پارک داره ، صبحانه هم در حد معمول و موجود استفاده کردیم .

تاریخ درج نظر: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸
ورود: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸
4 از 5 خوب

کارکنان خوبی داره دسترسی خوب

تاریخ درج نظر: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸
ورود: ۴ مرداد ۱۳۹۸
3 از 5 هتل بدی نبود

در کل متوسط بود. البته نسبت به قیمت بد نبود

تاریخ درج نظر: ۲۱ مرداد ۱۳۹۸
ورود: ۶ فروردين ۱۳۹۷
4 از 5 خوب بود

هتل به نسبت خودش خوب بود

تاریخ درج نظر: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷
ورود: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
2 از 5 در حد مسافرخونه

با سلام . نزدیک 5 ساله از خدمات ایران هتل بارها استفاده کردم و همیشه رضایت کامل رو داشتم اما متاسفانه اینبار اصلا از هتل راضی نبودم به طوری که ابتدا 3 شب رزو کرده بودم اما ترجیح دادم کنسلی 1 شب رزو رو به جان بخرم و از اونجا برم ( البته با همکاری ایران هتل 50 درصد بیشتر برای یک شب جریمه نشدم ) برخورد کارکنان خوب بود و سعی میکردند بابت کمبود های هتل عذر خواهی کنند . اسپلیت ها هتل فاقد گاز سرمایش شده بود به طوری معلوم بود چند سالی هست سرویس نشده بود و به جای باد سرد نقش بخاری رو داشت ( شانس ما دو شب هوای رامسر بارانی بود و ما با باز گذاشتن پنجره هوای اتاق رو سرد کردیم) . حمام و دستشویی کوچک و کثیف بود . راهروها تنگ و کوچک و تاریک و چراغهای راهرو خراب . هتل فاقد پارکینگ به تعداد اتاق ها هست و ما مجبور شدیم 2 شب بارانی ماشین رو بیرون پارک کنیم . هتل پر از مسافر عراقی بود و اصلا محیط خانوادگی نبود . البته هفته قبل از ورود ما هتل تغییر مالکیت شده بود . من حدسم این بود مدیریت قبلی چون میخاسته هتل رو واگذار کنه دیگه هزینه نمیکرده و رهاش کرده بود . امیدوارم مدیریت جدید نواقص رو برطرف کنه و دوباره این هتل رو رونق بده چون دوستان پارسال نظرات خوبی داده بود در مورد این هتل .

تاریخ درج نظر: ۴ شهريور ۱۳۹۷
ورود: ۷ تير ۱۳۹۷
3 از 5 باسلام

هتلی مناسب با کارکنان خوب . از نظر امکانات می تواند بهتر شود و وسایل و شرایط بهتری را برای مسافران فراهم آورند. در کل هتلی خوب و مناسب می باشد.

تاریخ درج نظر: ۱۳ تير ۱۳۹۷
ورود: ۲۳ فروردين ۱۳۹۷
5 از 5 عالي بود

با سلام. ما ٢٣ وارد اين هتل شديم با دوستم و همه چي عالي بود اصلا فكرش رو هم نميكرديم اتاق رو به دريا عالي تمييز و ساكت و همچنين دسترسي به دريا و دهكده ساحلي هم فقط ١٠ دقيقه پياده روي داشت در كل عالي بود و من به همه پيشنهاد ميكنم

تاریخ درج نظر: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۷
ورود: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷
4 از 5 با سلام

اتاقها تمیز و کارکنان مودب با همکاری خوب با محیط آرام و دنج. ایراد اصلی فضای بسیار کم حمام و سرویس بهداشتی در اتاقهای چهار نفره و عدم وجود توالت ایرانی در اتاقها و طبقات بالا می باشد و فضای پارکینگ کم است. در کل به نسبت قیمت هتل خوبی است و در مسافرتهای بعدی آن را برای اقامت مجدد انتخاب خواهیم کرد.

تاریخ درج نظر: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷
ورود: ۷ تير ۱۳۹۷
5 از 5 خیلی خوب

خیلی خوب و تمیز و برخورد عالی

تاریخ درج نظر: ۲۳ تير ۱۳۹۷
شبکه ایران هتل با نام اختصاری آی هو (IHO) , بزرگترین پرتال رزرواسیون آنلاین هتل های ایران می باشد.
شبکه ایران هتل فعالیت خود را از سال 1385 آغاز نموده است و تا کنون ادامه دارد.
این شبکه متعلق به شرکت سفرپردازان رایان کیش(LLC) میباشد.