×
×

نظرات هتل های الموت

5 نفر بهترین نکات سفرشون رو به اشتراک گذاشتن

آخرین نظرات هتل های الموت

هتل نویذر الموت
هتل نویذر الموت میانگین رتبه نظرات : 3.4 "خوب بودند"

به نسبت انتظار از هتل يك ستاره تميز و خوب بود رفتار پرسنل دوستانه و با احترام بود كلا راضی بودم فقط كمی دور از درياچه و قلعه بود ،صبحانه اش مختصر بود و يك كمی ليوان ها موقع شام چرب بود ، شام بدون دور چين وخالی بود و به نسبت گران

۱۳۹۸/۳/۱۹ محمدرضا ملكي
هتل نویذر الموت
هتل نویذر الموت میانگین رتبه نظرات : 3.4 "هتلی متوسط"

موقعیت مکانی هتل خیلی جالب نیست و از خود قلعه الموت فاصله داره. برخورد کارکنان هتل بسیار دوستانه و خوب بود. اتاق های بسیار کوچک. سقف دسشویی آب میداد ولی بعد از اعلام به هتل درست شد. از شب تا صبح یه صدایی مثل لقی سرویس فرنگی طبقه بالا هر چند دقیقه یه بار میومد که نمیذاشت بخوابیم. قیمت هتل نسبت به امکانات و موقعیت مکانی بسیار بالا بود. اتاقها نسبتا تمیز بود. تلویزیون اتاق ما خراب بود که بعد از اطلاع به مدیریت بلافاصله عوضش کردن. قیمت غذاها نسبتا بالا بود که حدس میزنم بخاطر وجود توریست‌های خارجی بود (قیمت برابر با رستورانهای نسبتا خوب تهران بود). صبحانه بسیار ضعیف بود. تنها غذای گرم صبحانه نفری ۱عدد تخم مرغ سرخ شده بود. ما ۴ نفر بودیم که تقاضای نفری ۲ عدد نیمرو کردیم‌ ( ۴ عدد اضافه تر) در انتها ۱۰هزار تومان ازمون به این خاطر گرفتن که به نظر نه منصفانه میومد و نه اینکه از قبل نسبت به دریافت این هزینه برای تخم مرغ بیشتر از نفری ۱دونه چیزی گفته بودن. جای پارک مناسب وجود داشت. هتل ۵طبقه بود بدون آسانسور که برای افراد سالمند یا مشکل کمری مناسب نبود. حیاط خوبی در طبقه دوم داشت بهمراه تخت و صندلی و تاب و سرسره برای کودکان.

۱۳۹۷/۶/۷ مهدیار صادقی
هتل نویذر الموت
هتل نویذر الموت میانگین رتبه نظرات : 3.4 "هتل نويذر"

ضعيف

۱۳۹۷/۶/۵ مهدي موسوي
هتل نویذر الموت
هتل نویذر الموت میانگین رتبه نظرات : 3.4 "اقامتی خوب در روستای گرمارود"

امکان برقراری ارتباط با مسئول و رسپشن هتل به صورت تلفنی وجود ندارد. سرویس بهداشتی سوئیت سه نفره ما از نظر قرارگیری توالت فرنگی و دوش حمام در یک فضای مشترک بسیار کوچک و فاصله نامناسب از هم، عملا استفاده از حمام (بصورت چسبیده به روشویی!!!) را غیرممکن و غیردلچسب می‌نماید. و سوال بنده اینجاست که مسئول و مدیر هتل خودشان در آن فضا دوست دارند حمام کنند؟ این موضوع با توجه به قیمتی که برای اتاق دریافت شده (گران‌تر از سوئیت‌های بسیار مجهز و شیک در برخی از کشورهای همسایه حتی، مانند ارمنستان) بسیار اهمیت دارد و قابل اغماض نیست و راحتی کافی در هنگام اقامت را به همراه ندارد. پله‌های بسیار زیاد تا اتاق‌ها، استفاده برای افراد سالمند را با مشکل مواجه می‌کند. ساعت سرو صبحانه دیر بود، ساعت سرو وعده‌ها در غالب هتل‌ها از یک نرم مشخص پیروی می‌کند که بر اساس آن ساعت ۸ صبح برای شروع سرو صبحانه مناسب نیست. کیفیت و نحوه سرو غذا به همراه مخلفات و غیره، با توجه به قیمت آن باید بهتر باشد.

۱۳۹۷/۱/۱۳ نگین مظفری
هتل نویذر الموت
هتل نویذر الموت میانگین رتبه نظرات : 3.4 "سلام"

خوب بود

۱۳۹۶/۳/۲۳ حميدرضا رضواني كاشاني
شبکه ایران هتل با نام اختصاری آی هو (IHO) , بزرگترین پرتال رزرواسیون آنلاین هتل های ایران می باشد.
شبکه ایران هتل فعالیت خود را از سال 1385 آغاز نموده است و تا کنون ادامه دارد.
این شبکه متعلق به شرکت سفرپردازان رایان کیش(LLC) میباشد.