×
×

نظرات هتل های بروجن

1 نفر بهترین نکات سفرشون رو به اشتراک گذاشتن

آخرین نظرات هتل های بروجن

هتل بام بروجن
هتل بام بروجن میانگین رتبه نظرات : 4.6 "4 ستاره خوب"

در يك مسافرت خانوادگي به اين هتل مراجعه كردم. با اينكه حدود ساعت 10 شب به هتل رسيدم و نگهبان هتل خيلي سريع حاضر شد و من را به پاركينگ راهنمايي كرد و چمدان ها را جابجا كرد. برخورد پرسنل بسيار خوب بود. يكي از مشكلات اين هتل موقعيت كنار جاده اي آن است كه به علت عبور و مرور ماشين هاي سنگين، در اتاق هاي رو به جاده آرامش و سكوت كامل را نخواهيد داشت كه البته آزاد دهنده نبود، به همين علت توصيه مي كنيم اگر خيلي حساس هستيد اتاق هاي پشتي هتل كه رو به دشت هستند را انتخاب كنيد. با اينكه كلا هتل به غير از ما فقط يك مسافر ديگر داشت، صبحانه بوفه كامل بود. اتاق ها بسيار تميز و تخت و امكانات بسيار مناسب. اينترنت خيلي تعريفي نداشت و من ترجيح دادم از اينترنت همراه خودم استفاده كنم. در مجموع هتل خوبي بود.

۱۳۹۷/۸/۱۴ بابك عابديني
هتل بام بروجن
هتل بام بروجن میانگین رتبه نظرات : 4.6 "هتلي با کيفيت خوب در يک منطقه خوب"

برخورد کارکنان هتل، صبحانه و سرويس اتاقها خوب بود فقط ابعاد اتاق کوچک بود.

۱۳۹۷/۶/۲۷ مهدی اکبری جامی
هتل بام بروجن
هتل بام بروجن میانگین رتبه نظرات : 4.6 "هتل عالی بود"

برخورد کارکنان هتل عالی بود..اقامت خیلی خوبی داشتیم

۱۳۹۷/۶/۴ لاله لیاقت
هتل بام بروجن
هتل بام بروجن میانگین رتبه نظرات : 4.6 "کارکنان خوش برخرد دارد."

این هتل در محدوده استان چهارمحال و بختیاری هتل نسبتا خوبی است.

۱۳۹۷/۴/۲۴ محمد مهدی برازنده
هتل بام بروجن
هتل بام بروجن میانگین رتبه نظرات : 4.6 "تشکر از نحوه برخورد پرسنل "

برخورد پرسنل ، نطافت عالی اما اینترنت ضعیف، مایع دشتشویی نداشت

۱۳۹۷/۳/۳۱ کامبیز حیدری
هتل بام بروجن
هتل بام بروجن میانگین رتبه نظرات : 4.6 "هتل عالی بود"

اما مایع دستشویی نداشت استخر هم برای خانوم ها هر روز نبود

۱۳۹۷/۳/۲۴ محمد کریمپور نژاد شیرازی
هتل بام بروجن
هتل بام بروجن میانگین رتبه نظرات : 4.6 "بروجن"

عالی بود

۱۳۹۷/۳/۲۴ محمدرضا خاکی
هتل بام بروجن
هتل بام بروجن میانگین رتبه نظرات : 4.6 "خوب بود"

هتل خوبی بود و مشکلی برام ایجاد نشد

۱۳۹۷/۳/۱۹ فاطمه شناور
هتل بام بروجن
هتل بام بروجن میانگین رتبه نظرات : 4.6 "هتلی در منطقه بکر"

برخورد کارکنان خوب مودبانه محترمانه، نظافت اتاقها عالی، محیط ارام و دنج، صبحانه تکمیل و با کیفیت، شام جای بهتر شدن داشت و پرسنل انتقاد پذیری داشت

۱۳۹۷/۲/۲۰ علی رضایی
هتل بام بروجن
هتل بام بروجن میانگین رتبه نظرات : 4.6 "خوشم اومد!"

هتل واقعا چهار ستاره است، صبحانه عالي بود(حتي ما بعد از زمان مشخص شده براي صبحانه مراجعه كرديم، با ما همكاري كردن😊) كاركنان مودب👍، پاركينگ داره، قيمت رزرو مستقيمش با قيمتي كه توي ايران هتله ، تقريبا ٦٠ هزار تومن تفاوت داره و اين خودش يه مزيته😬😉 راستي! بروجن رفتين، حتما تالاب گندمان بريد خيلي زيباست(يكم جاده خاكي داره ولي ارزش داره)

۱۳۹۷/۱/۳۱ نیما نجفی زیارانی
هتل بام بروجن
هتل بام بروجن میانگین رتبه نظرات : 4.6 "😄😄😄"

کلا هتل خوبی بود ولی ما یک بسته روغن حیوانی خریده بودیم که در جا میوه ای یخچال جا گذاشتیم هرچه تماس گرفتیم قبول نکردن که توی یخچال مانده است.

۱۳۹۷/۱/۲۶ سهیلا مظاهری
هتل بام بروجن
هتل بام بروجن میانگین رتبه نظرات : 4.6 "هتلی عالی در شهری کوچک"

برخورد پرسنل عالی . صبحانه متنوع و تمیزی هتل بسیار عالی

۱۳۹۷/۱/۲۲ مریم ملایی
هتل بام بروجن
هتل بام بروجن میانگین رتبه نظرات : 4.6 "هتل خوب"

به جز صبحانه که به نظرم جا داشت متنوع تر باشد بقیه به موارد خوب بود

۱۳۹۷/۱/۲۱ زینب رنجبر شیرازی
هتل بام بروجن
هتل بام بروجن میانگین رتبه نظرات : 4.6 " واي فاي عمل نمي كرد بقيه موارد عالي بود"

براي شب اول تقاضاي اتاق توئين داشتيم چون هتل اتاق توئين نداشت دابل رو پيشنهاد داد كه نسبت به اتاقهاي دابل ديگه كوچك بود و اصلا راحت نبود ولي براي شب دوم برامون عوض كردن كه خيلي عالي شد

۱۳۹۷/۱/۱۶ نگار علي زاده
هتل بام بروجن
هتل بام بروجن میانگین رتبه نظرات : 4.6 "فضا ي هتل بسيار آرام و دلنشين بود"

دريافت هزينه در قبال ندادن خدمات :ما براي رزرو هتل اتاق سه تخته مي خواستيم كه موجود نبود و از اونجا كه يه دختر ٨ ساله داشتيم كه جثه ريزي هم داره و تجربه افتادن از تخت سال گذشته در هتل جهانگردي گرگان و شكستگي پشت ابروش رو داشت و هتل پيشنهاد تخت دابل رو داد قبول كرديم و چون پيشنهاد از طرف هتل به دليل نداشتن اتاق بود تصور نمي كرديم بايد مجددا تقاضاي تشك اضافه كنيم و ترجيح مي داديم دخترمون پيش خودمون بخوابه وقتي به هتل رسيديم شناسنامه ها رو داديم و انها ديدن ما سه نفريم و سن دخترمون هم در شناسنامه ما كاملا مشخص بود و به ما هيچ سرويس اضافيه داده نشد نه تخت نه تشك نه حوله و مسواك و...ولي صبح به ما گفتن اشتباه شده و ما بايد هزينه دخترمون هم پرداخت كنيم!!!!كه البته ما بابت سرويسي كه نگرفته بوديم هزينه پرداخت كرديم و براي شب دوم البته ديگه يك مبل تخت خواب شو به اتاق براي دخترمون به همراه سرويس آوردن ولي گرفتن هزينه شب اول با توجه به اينكه هيچ خدمات اضافي از طرف هتل داده نشده بود در ضمن خودشون با در دست داشتن شناسنامه خدمات نداده بودن واقعا بي انصافي بود...واي فاي مثل اكثر هتلهاي ايران قابل استفاده نبود نماي بيروني با عكسهاي داخل اينترنت اصلا هماهنگي نداشت فضا ي هتل بسيار آرام و دلنشين بود فضاي هتل و اتاقها و سرويسها بسيار تميز بود نظافت اتاق و تعويض سرويس خوب بود حضور گاوصندوق داخل اتاق امتياز خوبي بود فضاي اتاق ما بزرگ و خوب بود به عنوان پيشنهاد اگر داخل اتاق يه كتري برقي بود جهت تهيه آب جوش خيلي عالي مي شد چون ما ١١ شب به هتل رسيديم و تا جابه جا بشيم شد ١٢ و براي تهيه شير خشك بچه برادرم كه در اتاق ديگري بود نياز به آب جوش داشتيم كه رفتيم فلاسك رو پر كنيم كه مسول اون قسمت رفته بود با حضور يه كتري برقي مثل برخي هتلها ي خارجي مسافر هر تايمي مي تواند چاي ،قهوه،....يابراي مصارف ديگر آب جوش داشته باشد.

۱۳۹۷/۱/۱۵ نگار علي زاده
هتل بام بروجن
هتل بام بروجن میانگین رتبه نظرات : 4.6 "هتل خوب و راضی کننده"

اتاق تمیز بود و برخورد کارکنان نیز خوب بود اینترنت هم خوب و راضی کننده بود

۱۳۹۷/۱/۱۵ سعید سهیلی نیا
هتل بام بروجن
هتل بام بروجن میانگین رتبه نظرات : 4.6 "هتلی تمیز"

امکانات هتل باتوجه به کوچک بودن شهربسیارخوب بود -رفتارپرسنل بسارعالی و نظافت اتاقها درحد عالی بود.

۱۳۹۷/۱/۱۵ مهناز نوحی نجار
هتل بام بروجن
هتل بام بروجن میانگین رتبه نظرات : 4.6 "خوب"

هتل در کل خوب بود ولی چندتا ایراد اساسی داشت: 1- هیچ فردی برای جابجایی چمدان ها و راهنمایی وجود نداشت 2-درب ورودی اتاق خوب بسته نمی شد و صدا می داد 3-سیستم تهویه هوا درست کار نمی کرد و اتاق بسیار گرم بود 4- صبحانه در حد هتل 2 ستار ه هم نبود

۱۳۹۷/۱/۱۴ ناصر پوراسماعیل
هتل بام بروجن
هتل بام بروجن میانگین رتبه نظرات : 4.6 "هتلی که سورپرایز می کند"

من اشتباها این هتل رو رزور کردم و همش فکر می کردم چه اشتباه بزرگی و لی وقتی رفت هتل از برخورد خوب کارکنان گرفته تا غذای خوب و پذیرائی خیلی خوب استفاده کردم. اگر قرار باشه دوباره برم شهر کرد حتما این هتل رو انتخاب می کنم.

۱۳۹۷/۱/۱۳ محمد حسین آبنوسی
هتل بام بروجن
هتل بام بروجن میانگین رتبه نظرات : 4.6 "بسیار خوب"

بسیار هتل تمیز و کارکنان خوش برخورد

۱۳۹۶/۱۱/۲۴ امیر طیبی بابوکانی
هتل بام بروجن
هتل بام بروجن میانگین رتبه نظرات : 4.6 "هتلی عالی با توجه به کوچکی شهر و قیمت"

من ریت عالی دادم با عنایت به اینکه در چنین شهری و با چنین قیمتی، بی انصافی بود اگه کمتر ازین ریت میدادم. ولی به نسبت سایر هتلهای چهار ستاره در شهرهای بزرگ، 3.5 از 5 میدم. بطور خلاصه: تمیز؛ پرسنل خوب و مودب؛ سرویس خوب؛ نسبت به قیمت عالی؛ با توجه به سرمای شدید اون منطقه در فصل زمستان، گرمایش خوب بود؛ سرویس فرنگی و وان تمیز بود. در جواب دوستمون آقای آقابابایی، وصل شدن به اینترنت پیچیده نبود، ضمن اینکه راهنمای فارسی برای کانکت شدن در اتاق موجود بود. اینترنت رایگان بود. ماهواره نداشت، شبکه داخلی برای پخش فیلم نداشت و تنها گزینه سرگرمی شبکه های داخلی ایران بود که اونهم آنتن یا کانکتور آنتن مشکل داشت، چون اهل تی وی نیستم پیگیر نشدم؛ این رو گفتم که اگه احیانا اینجا رو میخونن یه فکری به حال آنتن بکنن. در کل هم به سایرین توصیه میکنم و هم اگه مجدد گذرم افتاد، اقامت دوباره خواهم داشت. ضمنا به لطف ایران هتل با 40% تخفیف بوکینگ کردم.

۱۳۹۶/۱۱/۱ نیما حسنی پور
هتل بام بروجن
هتل بام بروجن میانگین رتبه نظرات : 4.6 "عالی"

برخورد پرسنل بسیار عالی بود و اتاق بسیار عالی و شامل امکانات مناسب بود.

۱۳۹۶/۷/۲۳ فرهاد فضیله
هتل بام بروجن
هتل بام بروجن میانگین رتبه نظرات : 4.6 "هتل خوب متناسب با قیمت"

در کل در حد هتل برای شهرستان کوچک خوب بود. رفتار پرسنل خوب بود، تمیز بود. چند نکته: عکسهای فضای خارجی با موقعیت هتل همخوانی ندارد، وای فای خوب جواب نمیدهد، وضعیت سرمایش اتاقها خوب نبود، کنترل مرکزی داشت و خوب رسیدگی نمیشد، توالت فرنگی در همه ی اتاقها نبود و توالتهای ایرانی مشکل بدی که داشت چسبیده به در ورودی و دیوار بود.

۱۳۹۶/۷/۸ مونا سرابی
هتل بام بروجن
هتل بام بروجن میانگین رتبه نظرات : 4.6 "عالی بود"

وضعیت سرمایش اتاقها با توجه به مشترک بودن چند اتاق با یکدیگر بسیار آزاردهنده بود ولی از نظر وضعیت اتاقها خوب ورفتار پرسنل در حد عالی از نظر من ارزیابی میشود.

۱۳۹۶/۶/۳۱ ابوالقاسم غفاری
هتل بام بروجن
هتل بام بروجن میانگین رتبه نظرات : 4.6 "هتلی خوب"

خوب

۱۳۹۶/۶/۸ يعقوب اميني
هتل بام بروجن
هتل بام بروجن میانگین رتبه نظرات : 4.6 "هتلی خوب با قیمت مناسب"

هتلی تمیز به همراه غذای خوب و پرسنل مودب ولی سیستم اینترنت پیچیده و نا مناسب بود و همچنین تهویه مشترک اتاق ها که برای هتلی در این سطح مناسب نمی باشد

۱۳۹۶/۵/۱۷ حمید آقابابایی
هتل بام بروجن
هتل بام بروجن میانگین رتبه نظرات : 4.6 "محلی دنج و آرام "

محلی دنج و آرام برای اقامت در آب و هوای خوب تابستانی، هتل امکاناتی عالی برای مهمانان فراهم ساخته. برخورد کارکنان بسیار محترمانه است. کیفیت غذا عالی است. به راحتی از ۱۰۰ امتیاز میتوان امتیاز ۹۸ به این هتل داد.

۱۳۹۶/۵/۱۶ مهدی سلیمی
هتل بام بروجن
هتل بام بروجن میانگین رتبه نظرات : 4.6 "به امید نشاط و خاطراتی شیرین برای هموطنان عزیزم"

با سلام ، اطاق از هر نظر ( امکانات ، کیفیت تختها، نظافت ، نور و ... ) خیلی خوب بود . برخورد کارکنان عالی بود . میز صبحانه بوفه نسبتا کاملی تدارک دیده بودند و صبحانه دلچسبی داشتیم . استخر هتل هر چند کوچک بود ولی بسیار خوب و فرح بخش بود . با توجه به تصاویر ارسالی هتل ، نام هتل و مناطق سرسبز و کوهستانی زیبای استان ، ما انتظار داشتیم هتل در فضای مجزا و سرسبز مثلا در دل باغ یا در دل کوه باشد ولی موقعیت مکانی هتل ( هتل با حدود 500 متر فاصله با بروجن چسبیده به جاده اصلی بود) یه کم دور از انتظار بود و از آبنما ، ورودی گلکاری شده و ... خبری نبود . در کل اگر موقعیت بیرونی هتل براتون چندان مهم نباشه ، داخل هتل عالیه .

۱۳۹۶/۵/۱۶ محمد معصوم بیگی
هتل بام بروجن
هتل بام بروجن میانگین رتبه نظرات : 4.6 "خیلی خوب بود"

همه چیز عالی بود و تمیز.فقط دوتا ایراد داشت: وای فای در اتاق اصلا جواب نمیده.سروصدای جاده توی اتاق های مشرف به جاده میاد.سایر شاخص ها بسیار عالی و قابل تقدیر بود

۱۳۹۶/۴/۱۱ حسن نصرالهی
هتل بام بروجن
هتل بام بروجن میانگین رتبه نظرات : 4.6 "برخورد و تعاملات محترمانه ای برقرار شد. سپاس از همگی "

با توجه به عدم توسعه همه جانبه کشور از لحاظ فراهم نمودن امکانات رفاهی اقامتی ولی با این حال بنظر بنده هتل مذکور دارای امکانات بسیار مناسب در سطح شهرستان های کوچک کشور بود لذا جا دارد از تمامی دست اندر کاران آن مجموعه کمال تشکر و قدردانی را بعمل آورم . ممنونم به خاطر فراهم آوردن شرایط اقامتی مناسب و ایده آل در آن منطقه.

۱۳۹۶/۴/۱۱ محمد تقی موثق
شبکه ایران هتل با نام اختصاری آی هو (IHO) , بزرگترین پرتال رزرواسیون آنلاین هتل های ایران می باشد.
شبکه ایران هتل فعالیت خود را از سال 1385 آغاز نموده است و تا کنون ادامه دارد.
این شبکه متعلق به شرکت سفرپردازان رایان کیش(LLC) میباشد.