×
×

نظرات هتل های شهر بابک

18 نفر بهترین نکات سفرشون رو به اشتراک گذاشتن

آخرین نظرات هتل های شهر بابک

اقامتگاه بوم گردی خونه سنگی میمند شهر بابک
اقامتگاه بوم گردی خونه سنگی میمند شهر بابک میانگین رتبه نظرات : 4.3 "خاطره ای ماندگار در دل تاریخ"

بسیار فضای خوب و آرامی بود ممنون از مهمان نوازی و اطلاعات خوب سرکار خانم قشمی و جناب آقای دکتر ابراهیمی

۱۳۹۸/۸/۱۴ حمیدرضا نصیر
اقامتگاه بوم گردی خونه سنگی میمند شهر بابک
اقامتگاه بوم گردی خونه سنگی میمند شهر بابک میانگین رتبه نظرات : 4.3 "تجربه ای رویایی و آرامبخش"

اول تشکر میکنم از سایت خوب ایران هتل که خیلی سریع پروسه رزرو و تایید انجام شد. در خصوص میزبان باید عرض کنم جناب آقای دکتر ابراهیمی عزیز و سرکار خانم قشامی ( امیدوارم درست نوشته باشم ) میزبان ما بودند که از همون اول پیگیر سفرمون تا میمند شدند. برخورد بسیار عالی به همراه اطلاعات زیادی در خصوص روستای میمند و اهالی مهمان نوازشون و فرهنگ و آداب و رسوم و غذاهای بسیار خوشمزه که در اختیارمون گذاشتند. در خصوص اقامتگاه نکته ای که باید مد نظر قرار داد اینه که خانه های دستکند میمند خانه های خاص که در دل کوه تراشیده و ساخته شده اند که فاقد پنجره و امکاناتی نظیر سرویس بهداشتی بدلیل معماری خاص این خانه ها هستند. داخل خانه ها بسیار خنک هست. وقتی وارد خانه دستکند میشیم اولی حسی که به انسان دست میده آرامش و سکوت فوق العاده ایه که داره. سرویس بهداشتی اختصاص در بیرون این خانه ها هست که بسیار تمیز است. نکته ای که خیلی بنظرم مورد اهمیت قرار داره اینه که این اقامتگاه در آخر روستای میمند واقع شده که رفت و آمد زیاد انجام نمیشه به همین دلیل سکوت بسیار خوبی داره و برای آرامش و تمدد اعصاب بسیار جای خوبیه در آخر باید ذکر کنم که حتما باید یک بار هم که شده این مکان فوق العاده رو تجربه کرد و از غداهای محلی لذیذش لذت برد.

۱۳۹۸/۶/۲۰ بهرام محمدی
اقامتگاه بوم گردی منقل شهر بابک
اقامتگاه بوم گردی منقل شهر بابک میانگین رتبه نظرات : 3.5 "پارکینگ نداره"

نوستالژیک بود اما پارکینگ نداشت، خیلی تمیز نبود، صبحانه با تاخیر می رسید.

۱۳۹۸/۲/۲۴ ارسلان عظیم بیگی
اقامتگاه بوم گردی خونه سنگی میمند شهر بابک
اقامتگاه بوم گردی خونه سنگی میمند شهر بابک میانگین رتبه نظرات : 4.3 "تجربه ی تاریخ"

اقامتگاه بومگردی خالص و بکر بود و حس بومگردی رو به آدم القا می کرد. نحوه ی سنتی تجهیز اقامتگاه ها و تلاش اداره کنندگانش برای حفظ اصالت میراث اجدادی شون مثال زدنی و بی نظیر بود. ما خدمت آقای دکتر سجاد ابراهیمی بودیم و همینطور سرکار خانم هاشمی که هر دو اطلاعات بسیارخوب و دقیقی نه تنها از تاریخ کهن میمند بلکه از صنعت گردشگری و خواص موقعیت های مختلف گردشگری ایران داشتند. ما یک گشت با راهنمایی خانم هاشمی بسیار صبور در میمند داشتیم که باعث آشنایی نزدیک ما با صنایع دستی روستا و جو بومی حاکم بر اون بود. در کل هوای مطبوع و اقامت در محلی که هزاران سال قدمت داشت هیجان خاص خودش را داشت. خوراک های بومی مثل قاتق بنه، کال جوش و اشکنه بسیار خوشمزه و دلخواه بودند. سرویس بهداشتی ها، مشترک و خارج از اتاق های اقامتی بودند که این برای پسر کوچک ما جذاب و رمزآلود بود.

۱۳۹۸/۲/۸ کتایون کیوانی
اقامتگاه بوم گردی منقل شهر بابک
اقامتگاه بوم گردی منقل شهر بابک میانگین رتبه نظرات : 3.5 "اقامتگاه بوم گردی منقل "

فضای بسیار عالی داره ولی اون طور که باید رسیدگی نشده بود ،با اینکه ۲۹ اسفند اونجا بودم و قبل عید بود . مرتب نبود . حیاط زیبا بود اما مرتب نبود ،خیلی قشنگ تر بود اگر یه هفت سین چیده می شد .‌و لی خب در کل من از اون فضا و خونه لذت بردم . یه مورد دیگه امکان قفل کردن اتاق از داخل نبود، که این خوب نیست . برای یک شب اقامت مناسب است .

۱۳۹۸/۲/۳ نرگس طویلی
اقامتگاه بوم گردی خونه سنگی میمند شهر بابک
اقامتگاه بوم گردی خونه سنگی میمند شهر بابک میانگین رتبه نظرات : 4.3 "اقامتی دلپذیر و دوست داشتنی"

من فقط یک شب در خونه سنگی اقامت داشتم و واقعا از فضای دوست داشتنی و زیبایی خانه های دسکند لذت بردم.قبل از سفر به خونه سنگی باید در جریان امکانات باشید وبدونید که مثلا حموم نداره و سرویس بهداشتی عمومیه.ولی هیچ کدوم از اینا مهم نیست.چون وقتی فضای دوست داشتنی خونه های داخل کوه رو تجربه کنید اون مسائل براتون بی اهمیت میشن.از نظر وعده غذایی هم که من فقط از صبحانه استفاده کردم که خیلی راضی بودم.ممنونم ازهمه عوامل وکارکنان خونه سنگی

۱۳۹۸/۱/۲۵ شیرین رکوعی
اقامتگاه بوم گردی منقل شهر بابک
اقامتگاه بوم گردی منقل شهر بابک میانگین رتبه نظرات : 3.5 "کارکنان با محبت و خوش برخورد."

طراحی داخلی خوب، امکانات جانبی مانند حمام و دستشویی ضعیف، برای یک شب اقامت برای ما خوب بود.

۱۳۹۸/۱/۱۰ غلامرضا نوری
اقامتگاه بوم گردی خونه سنگی میمند شهر بابک
اقامتگاه بوم گردی خونه سنگی میمند شهر بابک میانگین رتبه نظرات : 4.3 "مناسب برای اقامت یک تا دو روز"

هتل نیست، ولی فوق العاده جالبه، حس عجیبی داره چون تاریخ رو حس میکنی، بسیار تمیز، برخورد پرسنل خیلی گرم و صمیمی بود، شاید بشه گفت تنها ایراد اینه که سرویس بهداشتی آب گرم نداره و حمام هم کلا در این اقامتگاه وجود نداره، اما گویا نزدیک اقامتگاه دارن یک سری سرویس بهداشتی و حمام برای گردشگرها میسازن در مجموع همه چیز عالی هست و برای اقامت کوتاه خیلی مناسبه

۱۳۹۷/۱۲/۲۹ علیرضا منوریان
اقامتگاه بوم گردی منقل شهر بابک
اقامتگاه بوم گردی منقل شهر بابک میانگین رتبه نظرات : 3.5 "اقامتگاه خوبی بود"

جای خوبی بود نسبتا تمیز بود فقط برای خواب اقامت داشتیم و تنها مشکل حمام بود وگرنه همه چیز عالی بود

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ بهمن سیف الدینی پور
اقامتگاه بوم گردی خونه سنگی میمند شهر بابک
اقامتگاه بوم گردی خونه سنگی میمند شهر بابک میانگین رتبه نظرات : 4.3 "هتل نیست، ولی عالیه"

مسول اینجا آقای ابراهیمی هستند. یه کاراکتر عالی و بی نظیر، کمک کننده و دلسوز و با سواد و خاکی و جذاب. شما به یه خونه دستکند باستانی تو دل کوه میرید با شرایط بسیار خاص. بدون نورگیر و دستشویی و حمام. فقط تخت و نور و گرمایش با بخاری برقی داره. به فکر رفاه و تسهیلات اینجوری نباشید. حتما تجربه کنید. عالیه.

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ حسین عموئی
اقامتگاه بوم گردی خونه سنگی میمند شهر بابک
اقامتگاه بوم گردی خونه سنگی میمند شهر بابک میانگین رتبه نظرات : 4.3 "خیلی خوب بود"

دو باب اتاق رزرو کردیم یکی از اتاق ها امکانات بیشتری نسبت به اتاق دیگر داشت اما در مجموع نظافت و بقیه موارد در اقامتگاه خوب بود. از سرویس دهی غذا هم خیلی راضی بودم.

۱۳۹۷/۱۰/۱ آرش فیروزج
اقامتگاه بوم گردی خونه سنگی میمند شهر بابک
اقامتگاه بوم گردی خونه سنگی میمند شهر بابک میانگین رتبه نظرات : 4.3 "جایی که هرگز فراموش نخواهید کرد!"

نکته اول: به همه کسانی که میخواهند فرهنگ و سنتهای بومی یک منطقه را عمیقا لمس کنند (فرای پارامتر کم هزینه بودن) توصیه میکنم از کمی رفاه (مثل دستشویی و حمام داخل اتاق) صرف نظر کنند و حتما فضای خانه های بومگردی را برای اقامت انتخاب کنند. اقامت در این خانه ها دربین ایرانیان هنوز خیلی جا نیفتاده ولی در میان توریستهای خارجی از اقصا نقاط جهان بسیار پرطرفدار است و آنان قدر این محیط های ناب و خالص را خوب میدانند. نکته دوم: اگر به کرمان آمدید دیدن روستای تاریخی و بسیار منحصربفرد میمند را از دست ندهید. بویژه در فصل اردیبهشت بواسطه دشتهای سرخ ریواس آن. این روستای ثبت یونسکو بسیار متفاوت از جاهایی است که دیده اید. اگر روستاهای خاصی چون ماسوله، ابیانه، کندوان و دهات اورامانات را دیده اید بدانید اینجا چیز دیگری است. نکات مثبت اقامتگاه: - فضای بسیار جذاب و استثنایی اتاقها به شکل غارگونه با دکوراسیونی ساده و اکسسوری های سنتی و بومی همه از جنس طبیعت. - اتاق بسیار تمیز و عاری از هرگونه حشرات موزی - بزرگ بودن فضای اتاقها مناسب برای سفر دسته جمعی - گرمای اتاق علیرغم سرد بودن دمای بیرون - نورپردازی خوب اتاقها و روشن بودن آن علیرغم نداشتن پنجره - غذاهای محلی مافوق لذیذ و خوش طعم: بطور جدی خوردن نان مخصوص آن روستا "کُرنون"که به شکل خاصی پخت میشود و "اسپار" و "کالجوش" و"کشک بادمجان" را توصیه میکنم. - امکان گرداندن تور تاریخی و طبیعی روستای میمند توسط میزبانان (حتی به زبان انگلیسی برای توریستهای خارجی) - اما مهمتر از همه برخورد بسیار بسیار صمیمانه و خالصانه مدیر این مجموعه آقای ابراهیمی بود. ایشان انسانی بسیار شریف، اخلاقمدار و آگاه با تحصیلات عالی، درعین حال خاکی و خودمونی. ما دو خانم جوان بودیم و ایشان به دلیل بارانی بودن هوا و مه گرفتگی جاده خودشان مسوولانه ما را از کرمان به روستای میمند رساندند، همه جوره ما را ساپورت کردند و اطلاعات بسیار ارزشمندی از استان کرمان و روستای میمند در اختیار ما گذاشتند. همچنین همکارشان خانم قشنی که ایشان هم فردی بسیار خوش خلق و مهربان با دستپخت عالی و بسیار تمیز بودند که علیرغم داشتن تحصیلات خوب، همه خدمات آنجا را با فروتنی و خوشرویی به بهترین نحو انجام میدادند و با روی باز پاسخگوی مسافران بودند. حقیقتا میزبانی این دو عزیز به نحوی بود که ما احساس کردیم آنان را چندین ساله که میشناسیم و گویی مهمانشان بودیم نه مشتریشان! برخورد باصفای آنان و متمایز بودن خانه های غارگونه میمند، خاطره ای فراموش نشدنی برایمان ساخت. نکات منفی: - دشواری هماهنگی ماشین برای رفت و برگشت به روستا (در صورت نداشتن خودرو) - فاصله دستشویی از برخی اتاقها و سرد بودن آب آن که در فصل سرما کمی آزاردهنده است. - فقدان دوش برای حمام (حتی بصورت صحرایی با آب سرد) - قرار گرفتن اتاقها بر روی صخره ها که برای سالمندان و خانواده های بچه دار کمی مشکلساز است. - نبودن فروشگاه در روستا (آنجا فقط یک بقالی کوچک است که فقط آخر هفته ها و ایام تعطیل باز است) بنابراین باید مایحتاج را قبل از ورود به روستا از شهر تهیه کرد.

۱۳۹۷/۸/۱۵ نرجس اعرابی
اقامتگاه بوم گردی خونه سنگی میمند شهر بابک
اقامتگاه بوم گردی خونه سنگی میمند شهر بابک میانگین رتبه نظرات : 4.3 "اقامت در ميمند"

اقامتى بسيار دلپذير در يك روستاى بى نظير

۱۳۹۷/۷/۸ ايرج فيروزى
اقامتگاه بوم گردی خونه سنگی میمند شهر بابک
اقامتگاه بوم گردی خونه سنگی میمند شهر بابک میانگین رتبه نظرات : 4.3 "بسيار خوب"

بسيار خوب ...

۱۳۹۷/۳/۱۸ مريم مهران
اقامتگاه بوم گردی ریواس شهر بابک
اقامتگاه بوم گردی ریواس شهر بابک میانگین رتبه نظرات : 4.7 "یک تجربه بی نظیر "

ما فقط یک شب مهمون ریواس و اهالی با مهروصفاش بودیم اما همون چند ساعت انگار سالها بود اهالی این خونه رو می شناختیم و سالها توی این خونه اقامت داشتیم موقعه ترک اقامتگاه ریواس احساس نمی کردیم که داریم یه هتل رو ترک می کنیم، مثل این بود که خونه دوستی قدیمی و صمیمی رو داریم ترک می کنیم

۱۳۹۶/۱/۱۶ علیرضا قلی پور
اقامتگاه بوم گردی ریواس شهر بابک
اقامتگاه بوم گردی ریواس شهر بابک میانگین رتبه نظرات : 4.7 "پذیرایی صمیمانه دلپذیر"

برخورد و پذیرایی کارکنان بسیار عالی و صمیمانه با پد

۱۳۹۶/۱/۱۰ سعید عنصری نیا
اقامتگاه بوم گردی ریواس شهر بابک
اقامتگاه بوم گردی ریواس شهر بابک میانگین رتبه نظرات : 4.7 "تجربه اى شيرين"

محيطى بومى، تميز، هزينه اقتصادى و ميهمان نوازى صميمى ميزبان

۱۳۹۶/۱/۶ محمدامین پاکنژاد
شبکه ایران هتل با نام اختصاری آی هو (IHO) , بزرگترین پرتال رزرواسیون آنلاین هتل های ایران می باشد.
شبکه ایران هتل فعالیت خود را از سال 1385 آغاز نموده است و تا کنون ادامه دارد.
این شبکه متعلق به شرکت سفرپردازان رایان کیش(LLC) میباشد.