×
×

نظرات هتل های لنگرود

85 نفر بهترین نکات سفرشون رو به اشتراک گذاشتن

آخرین نظرات هتل های لنگرود

هتل رویایی راستی لنگرود
هتل رویایی راستی لنگرود میانگین رتبه نظرات : 3.1 "ضعیف"

1. در لحظه ورود به اتاق با شامپوهای استفاده شده مواجه شدیم. 2. اتاق پر از حشره بود. عنکبوت و پشه به وفور یافت میشد. از پذیرش هتل درخواست حشره کش کردیم که پس از سه بار تماس گرفتن آخر کار گفتن که حشره کش تمام شده و نداریم. 3. از پذیرش هتل خواستیم شوفاژ ها رو روشن کنند که بعد از نیم ساعت و چندین بار تماس دست آخر گفتن که مسؤل تاسیسات حضور ندارند و امکان تماس با ایشان هم وجود ندارد. 4.هتل دور از امکانات و کلی از وقت در رفت و آمد تلف می شود. 5. تنها یک آب معدنی در یخچال بود و اگر یکی دیگه لازم داشتیم حتی با اینکه حاضر به پرداخت هزینه هم بودیم ولی سرویس نمی دادند و برای خرید یه آب معدنی باید با ماشین می رفتیم و تهیه میکردیم.

۱۳۹۸/۶/۲۶ مجتبی مردانه
هتل رویایی راستی لنگرود
هتل رویایی راستی لنگرود میانگین رتبه نظرات : 3.1 "سفر در شهریورماه"

نکات مثبت:۱-هتل نوسازاست و اجازه دادند چند ساعت بعد از زمان تخلیه در هتل بمانیم بدون هزینه ۲- تمیزی سرویس و ملافه ها ۳- جا برای پارک ماشین جلوی واحد اقامتی نکات منفی:۱-دوری هتل از آبادی ۲- دوری محل صبحانه از اتاق ۳- ساحل بدون هیچگونه امکانات و دور از هتل ۴ کلا برای یک شب اقامت مناسب است.

۱۳۹۸/۶/۱۴ مهدی چایچیان
هتل رویایی راستی لنگرود
هتل رویایی راستی لنگرود میانگین رتبه نظرات : 3.1 "هتلی نوساز و تمیز"

هتل بسیار تمیز و نوساز بود؛ سایز اتاق و وسایل اتاق خوب بود. هتل دارای پارکینگ بود. برخورد پرسنل بسیار گرم و صمیمی بود.هتل حدود ۲ کیلومتر با دریا فاصل داشت اما ساحل دریا در آن منطقه بسیار صاف و دلنشین بود فقط ذکر چند نکته شاید بتواند به خدمت رسانی بهتر کمک کند: ۱- با توجه به اینکه روز رزرو اتاق مشخص است و پول آن نیز از قبل پرداخت شده است بهتر است حداقل ۲ ساعت زودتر از تحویل اتاق کولر آن روشن شده باشد. ما حدود ساعت ۱۵ به هتل رسیدیم با اینکه از قبل رزرو کرده بودیم و پول آن نیز پرداخت شده بود وشماره اتاق را نیز مشخص کرده بودند کولر اتاق خاموش بود، درب و پنجره ها بسته بود و حتی یخچال اتاق نیز خاموش بود. بنابراین هوای اتاق بسیار گرم و خفه بود و حتی آب خنک نیز وجود نداشت و حدود ۲ ساعت در گرمای مطلق به سر بردیم تا دمای اتاق به دمای مطلوب رسید. ۲- اتاق های هتل در طبقات بالای لابی هستند و هتل فاقد آسانسور می باشد و هیچکس جهت بردن چمدان ها کمکی نکرد و حتی وقتی درخواست کمک کردیم گفتند نگهبان مرخصی است! با توجه به عدم وجود آسانسور و وجود پله حتما باید یک نفر جهت حمل چمدان ها وجود داشته باشد. با توجه به قرار گیری هتل در کنار جاده صدای عبور و مرور ماشین ها و.. از خیابان در اتاق ها شنیده می شود بنابراین به نظر میرسد اتاق های پشت به نما در این هتل در سکوت بیشتری هستند.

۱۳۹۸/۳/۳۰ Roham Rahimi
هتل ماندگار لنگرود
هتل ماندگار لنگرود میانگین رتبه نظرات : 3.3 "پیشنهاد برای بهبود"

من در کل این هتل را دوست دارم ولی چند مورد بهتر است اصلاح شود، برای مثال اتاقها در طول اقامت تمیز نمی شود و این مشکلاتی دارد، برای مثال وقتی از ساحل بر میگردیم حتما لباس ها و کفشها شنی هستند و چون اتاق در طول اقامت تمیز نمیشود، مشکل ساز میشود. یا مثلا برای سوییت 3 تخته فقط 1 حوله قرار داده شده است. صبحانه هم ساده بود. کارکنان همگی خوب بودند.

۱۳۹۸/۳/۸ گلنوش عبائی
هتل ماندگار لنگرود
هتل ماندگار لنگرود میانگین رتبه نظرات : 3.3 "متوسط"

متوسط بود

۱۳۹۸/۱/۲۶ نيلوفر جعفري
هتل ستاره دریا لنگرود
هتل ستاره دریا لنگرود میانگین رتبه نظرات : 3.6 "هتل مناسب اما نه در حد و اندازه ۵ ستاره"

کیفیت همه چیز در حد متوسط رو به بالا بود و در حد هتل های سه ستاره و نهایتا چهار ستاره پایتخت می باشد.

۱۳۹۸/۱/۲۳ محمودرضا طهماسب پور
هتل شایان لنگرود
هتل شایان لنگرود میانگین رتبه نظرات : 2.6 "سوئیت با امکانات پایین"

اتاقها سرد، موکت کثیف

۱۳۹۸/۱/۱۹ سام ستایش
هتل ستاره دریا لنگرود
هتل ستاره دریا لنگرود میانگین رتبه نظرات : 3.6 "غذا و نوشيدني "

عدم وجود امكانات سرگرمي و بازي براي كودكان ،غذا و نوشیدنی گران است .

۱۳۹۷/۱۰/۱۳ امید نوری
هتل ماندگار لنگرود
هتل ماندگار لنگرود میانگین رتبه نظرات : 3.3 "هتل ماندگار"

بغیر از خانمی که مسئول نظافت بود رفتار پرسنل هتل مناسب نبود، حاضر به سلام گفتن به میهمانان نبودند کارکنان رستوران هتل رفتار مناسبی نداشتند.

۱۳۹۷/۹/۲۲ بهزاد پورمهران
هتل ستاره دریا لنگرود
هتل ستاره دریا لنگرود میانگین رتبه نظرات : 3.6 " فاقد نظارت "

محل قرارگیری هتل به جهت ساحلی بودن مناسب است. صبحانه متوسط، رستوران متوسط ، کارمندان پذیرش حوصله کافی ندارند وکارمندان نا آشنا با امور هتل داری که اموزش هتل داری ندیده بودند.

۱۳۹۷/۹/۶ رضا فرهمند
هتل ستاره دریا لنگرود
هتل ستاره دریا لنگرود میانگین رتبه نظرات : 3.6 "هتلی بسیار خوب با نقطه ضعف هایی قابل حل"

۱.برخورد پرسنل عالی۲. اتاق تمیز با ویو عالی ۳. متاسفانه در اتاق چای ساز نیست۴.وان اتاقها کوچک و غیر قابل استفاده۵. صبحانه خوب ۶. کافی شاپ دریاچه تقریبا تعطیل ۷. دریاچه با پرندگان عالی و آرامش بخش ۸. رستوران هتل تقریبا حالت زیر زمین داره و من خوشم نیومد.در گیلان رستورانهای بسیار بهتری هست.با تشکر در ضمن وای فای هتل هم با نبودنش زیاد فرقی نمی کرد.

۱۳۹۷/۸/۲۵ سلمان قراگوزلو
هتل ماندگار لنگرود
هتل ماندگار لنگرود میانگین رتبه نظرات : 3.3 " بهتر شدن كيفيت"

با وجود اينكه معمولا از سوئيت استفاده ميكنم ولي استفاده كامل از آن نكردم و خيلي بيشتر از اين انتظار داشته و دارم.

۱۳۹۷/۸/۲۴ معصومه توسطی خیری
هتل رویایی راستی لنگرود
هتل رویایی راستی لنگرود میانگین رتبه نظرات : 3.1 "نوساز و تمیز ولی دوراز شهر و آبادی"

ویلاها بسیار تمیز و در یک منطقه بکر و ساحلی است ولیکن از شهر و امکانات شهری دور است. در جمع مجتمعی شیک ولی دورافتاده است.

۱۳۹۷/۸/۱۹ علیرضا انصاری
هتل ستاره دریا لنگرود
هتل ستاره دریا لنگرود میانگین رتبه نظرات : 3.6 "فرصت های بهتری دارد "

با توجه به پنج ستاره بودن هتل امکانات باید ارتقا یابد مثل امکانات داخل اتاق جهت چای مثل چای ساز یا مسواک و و دمپایی و سوییت چهار نفره دارای یک سجاده نماز بود. برنامه صبحانه نیز از ضعفهای این هتل بود از نظر شروع ساعت و تنوع مواد غذایی پایین بود که به نظر بسیار اقتصادی برنامه ریزی شده بود. در پایان بنده توقع دارم این هتل به عنوان یک هتل 5 ستاره امکانات بهتری داشته باشم .با توجه به موقعیت مکانی هتل فرصت بهتری دارد .

۱۳۹۷/۸/۱ رضوان اله زکی زاده
هتل ستاره دریا لنگرود
هتل ستاره دریا لنگرود میانگین رتبه نظرات : 3.6 "راضی نبودم"

حمام بسیار کوچک، جای پا هنگام نشستن در توالت نبود، پرده کثیف، و جمع شدن اب کف دستشوی . پرسنل پیگیر نبودن و رفتار مناسبی نداشتن

۱۳۹۷/۷/۲۹ محسن اوحدی
هتل ستاره دریا لنگرود
هتل ستاره دریا لنگرود میانگین رتبه نظرات : 3.6 "ستاره دریا"

اتاق تمیز و تهویه خوب داشت در کل تمیز بود ساحل چمخاله هم بی نظیر بود محوطه اطراف هتل خوب بود کافی شاپ متوسط و صبحانه فوق العاده ضعیف بود امکانات داخلی مثل دمپایی و آب جوش کن و ... نداشت مسیر های ارتباطی هتل با ساحل دریا رها شده بود و ضعیف در کل در حد 4 ستاره بود نسبت به قیمت بالایی که داشت

۱۳۹۷/۷/۲۱ سید وحید میرحجتی
هتل ستاره دریا لنگرود
هتل ستاره دریا لنگرود میانگین رتبه نظرات : 3.6 "سفری متفاوت"

با سلام هتل به لحاظ مناظر دیدنی وزیبایی فوق العاده بود و صبحانه نسبتا خوبی داشت -دریا خیلی تمیز بود- فقط توالت اتاق کوچک و در موقعیت مناسبی قرارنداشت - برای جاهای دیدنی اطلاعات و بروشور در هتل موجود نبود و بخش پذیرش نیز اطلاعات کافی نداشت-ولی در مجموع به ما خیلی خوش گذشت

۱۳۹۷/۷/۱۸ جمشید شانه ساز
هتل ماندگار لنگرود
هتل ماندگار لنگرود میانگین رتبه نظرات : 3.3 "در حد دو ستاره"

در ابتدای ورود با پارکینگی که توسط ماشینهای قلیان کشهای واقع در گوشه حیاط که الاچیق بندی هس مواجه میشوید. هیچ کس نه در حمل چمدانها و وسایل کمک میکنه نه کسی هس شما رو به اتاق تون راهنمایی کنه. اتاق در ظاهر مرتب هس ولی تمیز نیست. کاملا مشخص بود که مسافر قبلی حسابی ریزش مو داشته. کتری برقی یا چایساز نداشت و خبری از قند و چای کیسه ای رایگان که همه هتلها میدن هم نبود. برا دریافت ابجوش هم باید زحمت بکشین خودتون برین دنبالش متاسفانه هماهنگی و نظمی بین پرسنل نیست. صبحانه رایگان که همه هتل ها دارند در این هتل هم بود ولی در حد دو ستاره بود. از وسایل داخل یخچال استفاده نکنین همه رو حساب میکنن در دو شب اقامت در این هتل حوله ها تعویض نشد اونم در هتلی که کنار دریاست و نیاز به حوله تمیز هر روز حس میشه به دریا و رودخونه نزدیکه و بسته به شانستون ویو خوبی هم داره ولی بعضی اتاقها ویو مناسبی نداره فستفودش خوب بود

۱۳۹۷/۷/۱۰ محسن کلاگر
هتل ستاره دریا لنگرود
هتل ستاره دریا لنگرود میانگین رتبه نظرات : 3.6 "اطاقهای هتل بسیار عالی ولی رستوران بسیار گران"

پرسنل رستوران هتل خیلی بی ادب با مهمانان برخورد داشتند و نرخ غذاهای هتل بسیار گران بود

۱۳۹۷/۷/۱۰ یلدا ناهیدی
هتل ستاره دریا لنگرود
هتل ستاره دریا لنگرود میانگین رتبه نظرات : 3.6 ""هتل ستاره دریا""

فضای اطراف هتل بسیار زیبا اهستش. هتل تمیزه و صبحانه خیلی خوبی داره ولی امکاناتش ضعیفه، پرسنلش حرفه ای نیستن و قیمتش به نسبت شرایط هتل گرونه.

۱۳۹۷/۷/۲ هوشداد جناب
هتل ماندگار لنگرود
هتل ماندگار لنگرود میانگین رتبه نظرات : 3.3 "از لحاظ دسترسی و موقعیت مناسب"

کارکان خوبی داشت و خیلی راضی هستم ازشون.

۱۳۹۷/۶/۲۶ عبدالمطلب محمدی
هتل رویایی راستی لنگرود
هتل رویایی راستی لنگرود میانگین رتبه نظرات : 3.1 "جالب بود"

در حد مسافرخانه خوب بود نزدیکی به جاده آلودگی صوتی ایجاد کرده و صبح زود کاملاً مشخص بود

۱۳۹۷/۶/۲۶ مهدی نظاملی
هتل ماندگار لنگرود
هتل ماندگار لنگرود میانگین رتبه نظرات : 3.3 "خوب"

خوب بود

۱۳۹۷/۶/۲۴ محسن چشم براه
هتل ماندگار لنگرود
هتل ماندگار لنگرود میانگین رتبه نظرات : 3.3 "ارا"

به نسبت قیمتش خیلی خوب و تمیز بود. نزدیک دریا بودنش برای ما حسن بود. تنها نقطه ضعفش شیرآلات زنگ زده و بسیار کهنه سرویس ها بود. دستشویی ها تمیز بودند اما شیرآلات فلزی خیلی منظره زشتی ایجاد کرده بود. خانم ها وقتی هتل می روند اولین جایی که به تمیزی اش اهمیت می دهند سرویس ها و حمام است. شمال به دلیل هوای مرطوبش نباید حتی الامکان از شیرالات فلزی استفاده کنه بلکه نوع پلاستیکی یا سرامیکی ،... در کل ما فقط یک شب ماندیم اما راضی بودیم. برخورد پرسنل هم خوب بود. به هر حال در حد یک هتل سه ستاره بود و نمیشه با هتل پنج ستاره مقایسه اش کنم.

۱۳۹۷/۶/۲۱ معصومه بیگلری
هتل ستاره دریا لنگرود
هتل ستاره دریا لنگرود میانگین رتبه نظرات : 3.6 "يك سفر به يادماندني"

فضاي بسيار عالي تنها نكته منفي زمان بسيار زيادي بود كه براي پذيرش صرف شد ضمن اينكه سرعت اينترنت در اتاق ها بسيار ضعيف بود

۱۳۹۷/۶/۲۰ گلناز آرياپور
هتل ماندگار لنگرود
هتل ماندگار لنگرود میانگین رتبه نظرات : 3.3 "هتل خوب نسبت به قیمت"

نظافت اتاق ساکت بودنش خوب بود نسبت به قیمتش .دفعه قبل که اقامت داشتم تو این هتل صبحانش بهتر بود از نظر تنوع اما این دفع نمیدونم چرا تنوع غذای گرمش صبح کم بود اما در کل می ارزه

۱۳۹۷/۶/۱۷ مهران نیک سیرت
هتل ماندگار لنگرود
هتل ماندگار لنگرود میانگین رتبه نظرات : 3.3 "ضعیف و در حد مسافرخانه"

وضعیت نظافت واحد مناسب نبود. بوی نامناسب و آزار دهنده توالت در واحد بسیار عذاب آور بود. سروصدای شبانه اطراف هتل مانع استراحت وآرامش بود .دیوارهای واحد و فرنیچر موجود مستهلک و کثیف بود. تار عنکبوت داخل توالت و زیر پرده ها نشانگر عدم رسیدگی مناسب بود. وسایل بدیهی مانند شامپو و صابون به تعداد نفرات نبود.

۱۳۹۷/۶/۱۵ کورش شیروانی شاه عنایتی
هتل ماندگار لنگرود
هتل ماندگار لنگرود میانگین رتبه نظرات : 3.3 "در حد سه ستاره خوب"

هتل خوبی بود در کل

۱۳۹۷/۶/۱۴ پدرام حبیب الهی
هتل ستاره دریا لنگرود
هتل ستاره دریا لنگرود میانگین رتبه نظرات : 3.6 "چشم انداز زیبا در محوطه هتل"

آنچه در بدو ورود جلب توجه می کند محوطه بزرگ و زیبای اطراف هتل به خصوص دریاچه وسط محوطه است. اتاق ما سه تخته بود که دلباز، بزرگ و تمیز بود. از تراس منظره زیبای محوطه و دریاچه مشخص بود. این هتل را در مجموع می توان در حد یک هتل 4 ستاره تاپ در نظر گرفت. البته صبحانه هتل بسیار معمولی و از نظر تنوع در حد هتل های 3 ستاره بود. اولین شب در رستوران سنتی هتل شام خوردیم که قیمت آن در مقایسه با هتل های مشابه دیگری که در لاهیجان و فومن اقامت داشتیم بسیار بالا بود به گونه ای که ترجیح دادیم در روز بعد در داخل لنگرود غذا بخوریم که بسیار باکیفیت و یک سوم قیمت های هتل بود. دسترسی مناسب به ساحل مزیت دیگر هتل بود که البته مهمترین دلیل من برای انتخاب این هتل همین مورد بود. ساحل بسیار تمیز و خلوت بود ولی هیچگونه دخالتی از سوی هتل برای بهینه سازی فضای مرتبط به دریا انجام نشده بود.

۱۳۹۷/۶/۱۳ حمیدرضا آقایان
هتل ماندگار لنگرود
هتل ماندگار لنگرود میانگین رتبه نظرات : 3.3 "هتلی در حد مسافرخانه"

اتاق بدون امکانات لازم ازقبیل چای ساز و سشوار- موقعیت بد هتل و انتقال سر و صدای خیابان به اتاق- صبحانه بسیار ضعیف - ظاهر هتل قدیمی و بدون کوچکترین امکانات - سه ستاره بودن این هتل جای شک و ابهام داره - قیمت بسیار بالا در مقایسه با سطح کیفی و رفاهی هتل

۱۳۹۷/۶/۱۲ اشکان عبدالحسینی
شبکه ایران هتل با نام اختصاری آی هو (IHO) , بزرگترین پرتال رزرواسیون آنلاین هتل های ایران می باشد.
شبکه ایران هتل فعالیت خود را از سال 1385 آغاز نموده است و تا کنون ادامه دارد.
این شبکه متعلق به شرکت سفرپردازان رایان کیش(LLC) میباشد.