×
×

نظرات هتل های کرمانشاه

362 نفر بهترین نکات سفرشون رو به اشتراک گذاشتن

آخرین نظرات هتل های کرمانشاه

هتل پارسیان کرمانشاه
هتل پارسیان کرمانشاه میانگین رتبه نظرات : 4.4 "نظر من"

بسیار خوب

۱۳۹۸/۷/۲۹ شرکت صنایع استیل البرز
هتل رسالت کرمانشاه
هتل رسالت کرمانشاه میانگین رتبه نظرات : 2.8 "هتل رسالت"

كلاً هتل ضعيف ، كثيف ، با كيفيت غذايي بد و كاركنان بي اعتنا.

۱۳۹۸/۷/۲۹ مجیدرضا پیش بین
هتل پارسیان کرمانشاه
هتل پارسیان کرمانشاه میانگین رتبه نظرات : 4.4 "بهترین هتل شهر"

هیچ کمبودی در این هتل نیست .تمیز ،شیک ،کارکنان مودب و اتاقها و محوطه ی خوب و عالی. صبحانه با نان تنوری تازه که هیچ جای دنیا گیر آدم نمیاد. سینما و استخر هم داشت گویا ولی استفاده نکردیم. خلاصه بهترین هتل شهر کرمانشاه که آدم رو راضی میکنه

۱۳۹۸/۷/۲۴ نازنین ایلخانی پور
هتل پارسیان کرمانشاه
هتل پارسیان کرمانشاه میانگین رتبه نظرات : 4.4 "عالی"

عالی بود

۱۳۹۸/۷/۲۳ رضا شریفی خلیفانی
هتل لاله بیستون (بین المللی ) کرمانشاه
هتل لاله بیستون (بین المللی ) کرمانشاه میانگین رتبه نظرات : 3.8 "ارزش امتحان کردن داده"

به محض ورود به حیاط ابهت کوه در کنار زیبایی هتل و کاروانسرا میگیرتتون و چند دقیقه ای ذهنتون رو درگیر میکنه اول نقش تراش فرهاد روی بیستون و بعد عظمت و زیبایی کوه بعد هم حضور و اقامت در کاروانسرایی که روزگاری با اسب و الاغ میومدم اونجا و تجربه ی خواب مثل گذشتگان ولی خوب یکم امروزی تر.هتل پنج ستاره هست ولی اصلا توقع شیکی و لوکسیه هتل پنج ستاره نداشته باشید.از نظر تمیزی قبل رفتنم نظرات رو خونده بودم نوشته بودن اتاقها کثیفه ولی تو تمیزی بهش ۲۰ میدم چون اصلا یک کوچولو هم کثیفی ندیدیم.صبحانه در حد هتل چهارستاره بود خوب و راضی کننده بود ولی واقعا اگر در کنار صبحانه هتل پنج ستاره بزاریمش بی انصافیه‌. کلا به نظر من چون از شهر دور هست فقط یک شب اقامت کافی هست چون کنار محوطه هم کلا شاید چند ساعت سرتون رو گرم کنه و اگر تا تاریک شدن هوا کنار کوه خارج از هتل موندید احساس ترس خواهید کرد چون هیچ چراغی وجود نداره و مجبورید با نور موبایل مسیر طولانی و خلوت رو توطبیعت پیاده برگردید هتل.مشکلی نیست ولی اگر با بچه هستید مواظب باشید خارج از محوطه هتل قبل از تاریکی برگردید. اتاقها بسیار بزرگ و تجهیزات کامل.فقط نه اینکه امنیت نباشه ها ولی درها یکم زپرتی هستن. از نظر پرسنل یک آقای رسپشن شیفت شب هستن که دلسوزانه راهنمایی میکنن و بسیار خوش برخوردند ولی دیگه عصر به بعد هیچ کس جز ایشون رو اونجا نمیبینیید که اگر کاری دارید کمکتون کنه.مثلا حمل چمدون ها با خودمون بود. در کل پیشنهاد میدم برید ولی با دید هتل چهارستاره.

۱۳۹۸/۷/۱۸ نازنین ایلخانی پور
هتل لاله بیستون (بین المللی ) کرمانشاه
هتل لاله بیستون (بین المللی ) کرمانشاه میانگین رتبه نظرات : 3.8 "بسیار عالی از هر لحاظ"

بسیار عالی و لذتبخش بود. برخورد همکاران پذیرش هم بسیار خوب بود

۱۳۹۸/۷/۱۴ جواد اصغری
هتل پارسیان کرمانشاه
هتل پارسیان کرمانشاه میانگین رتبه نظرات : 4.4 "یک شب در هتل پارسیان کرمانشاه"

بدون تردید بهترین هتل کرمانشاه هست محوطه هتل فضای باز بزرگ و خوبی دارد برخورد پرسنل خیلی خوب بود اتاق خوبی با چشم انداز شهر در طبقه پنجم به ما دادند صبحانه عالی بود و در رستوران طبقه ششم با چشم انداز شهر سرو میشد تنها نکته منفی فاصله نسبتا زیاد پارکینگ مسقف با ورودی هتل بود البته به تعداد محدود جا برای پارک ماشین در ورودی هتل بود .از استخر استفاده نکردیم ولی ظاهرا کوچیک بود رایگان هم نبود اتاق کاملا تمیز و وسایل داخل اتاق شیک و مرتب و نو بود اینترنت وای فای رایگان هم داشت ولی سرعتش بالا نبود در کل بجز پارکینگ خیلی راضی بودیم

۱۳۹۸/۷/۱۱ امیر شعاعی
هتل آپارتمان کوروش کرمانشاه
هتل آپارتمان کوروش کرمانشاه میانگین رتبه نظرات : 4.0 "هتلی خوب در کرمانشاه"

نظافت اتاق خوب بود و از همه مهمتر برخورد عالی پرسنل بود.

۱۳۹۸/۷/۸ جواد آصفی
هتل لاله بیستون (بین المللی ) کرمانشاه
هتل لاله بیستون (بین المللی ) کرمانشاه میانگین رتبه نظرات : 3.8 "مكاني عالي براي ريلكس كردن"

برخوردكاركنان عالي بودامكانات هتل نسبت به امكانات هتلهاي پنج ستاره ضعيف بود

۱۳۹۸/۷/۳ فرهاد شادمان
هتل لاله بیستون (بین المللی ) کرمانشاه
هتل لاله بیستون (بین المللی ) کرمانشاه میانگین رتبه نظرات : 3.8 "هتلی آرام و بدور از هیاهو"

برخورد پرسنل بسیار خوب بود

۱۳۹۸/۷/۱ محمود پورمهران
هتل پارسیان کرمانشاه
هتل پارسیان کرمانشاه میانگین رتبه نظرات : 4.4 "مهمان نوازی شایسته"

برای دو شب در این هتل اقامت داشتیم.پرسنل بسیار خوب آموزش دیده و رفتاری پسندیده داشتند..اطاق تمیز بود و به موقع نظافت می شد.صبحانه خوب بود ولی جا برای بهتر شدن داشت.

۱۳۹۸/۶/۲۲ محمدرضا فقیه میرزایی
هتل آپارتمان کوروش کرمانشاه
هتل آپارتمان کوروش کرمانشاه میانگین رتبه نظرات : 4.0 "حتما به دیگران توصیه می کنم"

هتل آپارتمان کوروش هتلی بسیار تمیز با کارکنانی خوش برخورد و مودب است. امکانات درون اتاق ها کامل است و حتی اتو و سشوار در همه ی اتاق ها موجوده. به طور کلی من این هتل رو به سایرین پیشنهاد می کنم. تنها مشکل این هتل نداشتن پارکینگ اختصاصی است البته مقابل ساختمان تعدادی جای پارک هست اما در زمان شلوغی هتل چنانچه با خودرو شخصی مسافرت می کنید ممکنه برای پارک کردن با مشکل مواجه بشید. نکته ی دیگه ای که می تونه به بهبود خدمات هتل کمک کنه تنوع دادن به صبحانه ست.

۱۳۹۸/۶/۲۰ ساناز توسلی
هتل آپارتمان کوروش کرمانشاه
هتل آپارتمان کوروش کرمانشاه میانگین رتبه نظرات : 4.0 "هتلی متوسط"

دارای بخش قدیم وجدید است، که ما دربخش قدیم بودیم که در حد 1ستاره با ارفاق بود، حوله ها توی نایلن نبودو وکیوم نبود وبوی مواد ضد عفونی نمی داد که به نظر می رسد که ضد عفونی نمی شوند، رفتار پرسنل متوسط، صبحانه خوب وتکرار ی بود، استخر خوب ورایگان، ماشین را بیرون پارک می کردیم، در کل در کرمانشاه قدرت انتخاب زیادی ندارید برای هتل

۱۳۹۸/۶/۱۵ علی اصغر بهره مندی
هتل پارسیان کرمانشاه
هتل پارسیان کرمانشاه میانگین رتبه نظرات : 4.4 "هتل متوسط"

در كل هتل متوسطي است ولي مشكل خاصي هم ندارد

۱۳۹۸/۶/۱۳ بهرام سیدین
هتل پارسیان کرمانشاه
هتل پارسیان کرمانشاه میانگین رتبه نظرات : 4.4 "همه چیز عالی بود"

یه سفر به یاد ماندنی و لذت بخش

۱۳۹۸/۶/۱۱ مهدی گنج بخش طهرانی
هتل آزادگان کرمانشاه
هتل آزادگان کرمانشاه میانگین رتبه نظرات : 3.6 "هتل نسبتا خوب "

هتل در حد سه ستاره میباشد، اطاق ها باز سازی شده اند و در حد اطاق هتل 5ستاره است، ولی لابی، پارکینگ و محوطه هتل در حد هتل 4 ستاره نیست، صبحانه مختصر و مفید و تنوع ندارد، اینترنت روزی 200 مگ فقط در حد چک کردن پیام میباشد.

۱۳۹۸/۶/۹ مهدی انصاری
هتل جمشید کرمانشاه
هتل جمشید کرمانشاه میانگین رتبه نظرات : 3.8 "هتل متوسط"

دکوراسیون داخل اتاقها قدیمی و صندلی ها لک دار بودند موکت کف اتاق کثیف و پر از لک بود. خواستم از توالت فرنگی استفاده کنم دمپایی ها پر از آب و خیس بودن از رسپشن خواستیم که اتاقمون رو عوض کنن صبحانه نسبتا خوب بود ولی اگر روی میز تمام میشد دیر به دیر شارژ میکردن. در ضمن ما شاهد دعوای بین پرسنل هم بودیم که کار غیر حرفه ای بود.

۱۳۹۸/۶/۹ سیمین دخت صائمی
هتل رسالت کرمانشاه
هتل رسالت کرمانشاه میانگین رتبه نظرات : 2.8 "توصیه نمی شود"

مردادماه 98 به همراه خانواده ام برای دو شب در این هتل اقامت داشتیم. متأسفانه این هتل اصلا در حد یک هتل سه ستاره نبود. درب اتاق ها چوبی و با یک قفل و کلید ساده و معمولی باز و بسته می شد که آدم را دچار احساس عدم امنیت می کرد. ملحفه ها چندان تمیز به نظر نمی رسیدند. شیر آب دستشویی چکه می کرد و نیاز به تعمیر داشت. کلا اتاق و وسایل داخل اتاق قدیمی بود. کفش روفرشی و حوله ارائه نشد. چند قالب لیوانی فلزی برای یخ داخل فریزر بود که اصلا بهداشتی نبودند. اتاق ما سه نفره با سه تخت بود و چون یک همسفر به ما اضافه شد، مبلغ 200 هزار تومان برای دو شب اقامتش در اتاقمان دریافت کردند که به ما تشک و پتوی اضافه بدهند، ولی فقط پتو دادند! تعداد پرسنل کم بود و البته برخورد پرسنل خوب و محترمانه بود که جای قدردانی دارد. فقط به دلیل تعداد کم پرسنل متاسفانه نظافت رستوران (محل سرو صبحانه) بسیار کند و با تأخیر و نامناسب انجام می شد و نظافت پارکینگ و زیرزمین (برای محل پارک ماشین به ما زیرزمین هتل را ارائه دادند که فوق العاده کثیف بود!) ضعیف بود. درضمن، درب پارکینگ و زیرزمین باید توسط پرسنل باز شود که موجب معطلی بسیار زیاد مسافران می شود. لابی هتل ظاهرا بازسازی شده و زیبا بود و اصلا همخوان با سایر قسمت های هتل نبود! امیدواریم سایر قسمت های هتل هم بازسازی و نوسازی شود. به خصوص که با موقعیت خوب هتل در شهر قابلیت این را دارد که در صورت بازسازی اساسی و ارتقای خدمات و امکانات گزینه خوبی برای اقامت مسافران باشد.

۱۳۹۸/۶/۹ حنیفه سجادی نائینی
هتل پارسیان کرمانشاه
هتل پارسیان کرمانشاه میانگین رتبه نظرات : 4.4 "محیط ارام و کارکنانی مهربان "

از هر نظر عالی فقط هتل در این سطح بایستی استخر بصورت رایگان در اختیار مسافران قرار گیرد

۱۳۹۸/۶/۷ مسیح رحیمی
هتل آزادگان کرمانشاه
هتل آزادگان کرمانشاه میانگین رتبه نظرات : 3.6 "متوسط ولی گران"

برخورد پرسنل خوب ولی خدمات هتل در مجموع در حد متوسط و پایین تر از سطح انتظار بود سیستم سرمایش اتاق، ضعیف. تمیز بودن اتاق، در حد خوب. صبحانه، تکراری بود و پایین تر از انتظار. محوطه خارج ساختمان هتل (محوطه پارکینگ) چند جا کنده کاری شده بود و خیلی جاها مصالح و زایدات بصورت کاملا نامنظم دپو شده بود و در کل منظره خوبی نداشت. جای پارک هم به سختی گیر میومد و فقط برای پنج یا شش خودرو محوطه پارکینگ با سایه بان وجود داشت.

۱۳۹۸/۶/۶ توحید نودل
هتل آزادگان کرمانشاه
هتل آزادگان کرمانشاه میانگین رتبه نظرات : 3.6 "ضعفش فقط صبحونه شه"

تعداد خدمه اين هتل بسيار پايين يعنى من در طول ٢٤ ساعت اقامتم در اين هتل فقط سه نفر خدمه ديدم كه باعث ميشد به خيلى از كارها نمى تونستن رسيدگى كنن و صبحانه شونم خوب نبود ولى نكته مثبت و خيلى مهم اين هتل پاكيزگى و مرتب بودنه كه از اين لحاظ لول بالايى داره

۱۳۹۸/۶/۵ محمد نوید دانا
هتل پارسیان کرمانشاه
هتل پارسیان کرمانشاه میانگین رتبه نظرات : 4.4 "خوب بود "

خوب بود

۱۳۹۸/۶/۵ kourosh ziyaeı
هتل آپارتمان کوروش کرمانشاه
هتل آپارتمان کوروش کرمانشاه میانگین رتبه نظرات : 4.0 "هتل آپارتمانی خوب ولی نه در حد تبلیغات 4 ستاره"

موقعیت هتل در منطقه آرام و قابل دسترسی به همه مناطق شهر است. اتاقها در دو ساختمان مجزا کنار هم قرار دارند، که متاسفانه واحد ما در قسمت قدیمی بود که وسایل و کمدها و حمام و کمدهای آشپزخانه قدیمی و بعضا صدمه دیده بودند.بین اتاقها و دستشویی و حمام اختلاف سطح بود و درب حمام واحد ما به زحمت با صدای زیاد باز و بسته میشد. صبحانه معمولی و هتل محدودیت پارکینگ داشت که خودرو را در خیابان پارک کردیم.

۱۳۹۸/۶/۴ مسعود عابدی
هتل لاله بیستون (بین المللی ) کرمانشاه
هتل لاله بیستون (بین المللی ) کرمانشاه میانگین رتبه نظرات : 3.8 "سفری به یاد ماندنی"

همع چیز عالی و بسیار خوب بود

۱۳۹۸/۶/۴ مهدی گنج بخش طهرانی
هتل پارسیان کرمانشاه
هتل پارسیان کرمانشاه میانگین رتبه نظرات : 4.4 "سفری بی نظیر❤❤❤❤❤❤"

واقعا همه چیز عالی بود از نظافت و برخورد پرسنل تا امکانات هتل اگه باز هم بریم کرمانشاه بازم دوست داریم تو این هتل اقامت کنیم

۱۳۹۸/۶/۴ مهدی گنج بخش طهرانی
هتل جمشید کرمانشاه
هتل جمشید کرمانشاه میانگین رتبه نظرات : 3.8 "عالی و بی نظیر"

در یک کلام عالی و ۲۰

۱۳۹۸/۶/۲ حسین کرمی
هتل پارسیان کرمانشاه
هتل پارسیان کرمانشاه میانگین رتبه نظرات : 4.4 "بسیار عالی"

خیلی خوب

۱۳۹۸/۶/۱ محمد خاوریان
هتل پارسیان کرمانشاه
هتل پارسیان کرمانشاه میانگین رتبه نظرات : 4.4 "هتلی عالی در کرمانشاه"

من و همسرم تاکنون در سه هتل صفائیه یزد ، هایت خزر چالوس و پارسیان کرمانشاه از هتل های زنجیره ای پارسیان اقامت داشته ایم و از نحوه رفتار بسیار خوب و مودبانه کارمندان هتل ها با میهمان ها واقعا رضایتمند و خرسندیم.

۱۳۹۸/۵/۳۱ پرویز جوادی زاده
هتل پارسیان کرمانشاه
هتل پارسیان کرمانشاه میانگین رتبه نظرات : 4.4 "موکت کف اتاق کثیف بود"

سلام هنگام پذیرش و برخورد در حد یک هتل ۵ ستاره نبود و اصلا از اینترنت اون راضی نبودم

۱۳۹۸/۵/۳۰ FARSHAD NAZARY
هتل جمشید کرمانشاه
هتل جمشید کرمانشاه میانگین رتبه نظرات : 3.8 "خوب بود"

نزدیکی به طاق بستان یکی از نکات مثبت بود.رفتار کارکنان بد بود.صبحانه خوب بود.تمیزی اتاق ها خوب بود.

۱۳۹۸/۵/۲۹ علی مستوفی
شبکه ایران هتل با نام اختصاری آی هو (IHO) , بزرگترین پرتال رزرواسیون آنلاین هتل های ایران می باشد.
شبکه ایران هتل فعالیت خود را از سال 1385 آغاز نموده است و تا کنون ادامه دارد.
این شبکه متعلق به شرکت سفرپردازان رایان کیش(LLC) میباشد.