آخرین نظرات ثبت شده توسط میهمانان در هتل های اصفهان

هتل دانشمند اصفهان

4

بسیار خوب

از 14 نظر واقعی

کیفیت هتل

بنده به اتفاق خانواده به مدت چهارشب دراین هتل اقامت داشتم که نکات مثبت و منفی آن را جهت اطلاع دیگر دوستان که قصد اقامت در این هتل رو دارند عرض می کنم نکات مثبت : دسترسی قابل قبول به قسمت‌های مختلف شهر نکات منفی : ۱-وجود سروصدای وسایل نقلیه عبوری با توجه به اینکه تعدادی از اتاق ها جنب خیابان می باشند ۲-پارکینگ کم حجم بلاخص جهت خودروهای شاسی بلند

هتل دانشمند اصفهان

4

بسیار خوب

از 14 نظر واقعی

سفر مجردی

من تنها در این هتل سه شب اقامت داشتم که تجربیاتم رو در اختیارتون میزارم دسترسی به مترو و اتوبوس بسیار خوبه دسترسی که به مراکز دیدنی نسبتا خوبه کیفیت صبحانه خوبه و تنوعش جای بهترشدن داره،ضمنا رستوران نداره نظافت اتاق ها و مشاعات واقعا خوبه برخورد پرسنل خوبه ولی میتونه دوستانه تر و صمیمانه تر بشه پارکینگ استفاده نکردم و نظری ندارم فقط سرویس فرنگی در اتاق هست امکانات اتاق نسبتا کامله و نقصی در امکانات حس نکردم در کل در حد یه هتل سه ستاره کامله و احتیاجات شما رو برآورده میکنه

اقامتگاه سنتی بهشتیان اصفهان

0

از 1 نظر واقعی

هتل نوساز با حس و حال قدیمی

هتل خانه قدیمی بازسازی شده بود. از مزیت‌های هتل موقعیت مناسب آن نسبت به مکان‌های دیدنی اصلی شهر اصفهان بود که می‌شد با عبور از بازار قدیمی و محلات قدیمی پیاده به مقاصد مورد نظر رسید که خود این کار تجربه خوبی بود. محیط هتل آرامش و حس و حال خوبی داشت. اتاق‌ها تمیز بودند و به خوبی طراحی شده بود. از مواردی که در اتاقها نیاز بود فضایی برای آویزان کردن لباس و آینه‌ای در فضای اتاق بود.

هتل آپارتمان هخامنشیان پارتاک اصفهان

4.3

بسیار خوب

از 68 نظر واقعی

پرسنل عالی

پرسنل کم نظیر در احترام و توجه ، صبحانه به نسبت کلاس هتل خوب ، فضای سوییت ها خوب و تمیز ، منطقه مکانی هتل ضعیف .

هتل پارسیان سوئیت اصفهان

3.9

بسیار خوب

از 107 نظر واقعی

مناسب

به نسبت قیمت مناسب است صبحانه خوب کیفیت غذای رستوران هم خوب وقتی ما رفتیم یک کافه جدید هم اونجا افتتاح شده بود که رفتیم و فضای خوبی داشت

هتل دانشمند اصفهان

4

بسیار خوب

از 14 نظر واقعی

در مقایسه با اقامتگاه بوم گردی من دیگر به این هتل نمیرم

1- برای آسایش مسافران اقدام به صدا گیری پنجره ها نمیکنند.چرا؟چون سود موقت را میخواهند.ما از صدای بیرون شب ها استراحت نداشتیم. 2-من بدو ورود کارت ملی را ارائه کردم.پذیرش میگه این چیه؟به جای هدایت مشتری به لابی یا خوش آمد گویی یاپذیرایی ! من گفتم کمی آب بدید .گفتند برو از بیرون بخر. 3-روز تحویل اتاق درب فلاکس مارو موقع حمل به اتاق شکستند.من چندین بار با تلفن اطلاع دادم.موقع خروج از هتل گفتم پس چیشد.پذیرش گفت باید هماهنگ کنم. بعد گفتند مدیر داخل هتل نیست.بعد از تماس گفتند چون نیازی به آوردن فلاکس نبود پس به مامربوط نمیشه! به این دلایل من دیگر به هتل دانشمند اصفهان نصف جهان نمیرم.

هتل دانشمند اصفهان

4

بسیار خوب

از 14 نظر واقعی

هتل نیست و یک مهمان پذیر است.

برخورد کارکنان،نظافت اتاق ها و ساماندهی کارکنان شایسته نبود .خدا رو شکر که یک شب بین راه تا شیراز رو اونجا اقامت داشتیم. این هتل رو نه دیگه انتخاب می‌کنم و نه به کسی توصیه میکنم.حتی آب هم رایگان نبود.روی روتختی ها مو بود.صدای اتاق ها و راهرو ها می آمد. دیوارها نازک بودند بقدری که صدای اتصال کابل شارژ به پریز برق هم می آمد.پارکینگ نم زده بود و سقف هاش بعضی جاها ریخته بود و آب چکه می کرد.در حد هتل نبود و مهمان پذیر بود.

هتل آفتاب اصفهان

4.1

بسیار خوب

از 22 نظر واقعی

خوب

خوب بود

هتل آپارتمان هخامنشیان پارتاک اصفهان

4.3

بسیار خوب

از 68 نظر واقعی

عالی

هتلی با امکانات و آسایشی مانند خانه مان. همراه با کارکنانی مودب و حرفه ای.

هتل پارسیان سوئیت اصفهان

3.9

بسیار خوب

از 107 نظر واقعی

هتلی قدیمی

وسایل به کار رفته در اتاق ها قدیمی و مستعمل میباشند . اندازه اتاقها مناسب و بزرگ بود . سالن صبحانه خوری واقع در پشت بام هتل بود و در فضای باز میتوانستیم صبحانه رو میل کنیم. پارکینگ هتل در مجتمع تجاری روبروی هتل قرار گرفته که این یکی از مشکلات عمده این هتل میباشد . تنوع صبحانه در حد همان 3 ستاره بودن هتل میباشد . در کل به نسبت قیمت هتلی متوسط میباشد.

هتل خواجو اصفهان

4.2

بسیار خوب

از 92 نظر واقعی

هتلی شیک و تمیز

هتلی بسیار تمیز و مرتب بود . صبحانه به نسبت 4 ستاره بودن هتل کامل و باکیفیت .

هتل آرماندیس اصفهان

5

عالی

از 2 نظر واقعی

حتماً به این هتل بروید

همراه خانواده در نوروز 1402 به این هتل رفتیم. عالی بود. بسیار تمیز بود. اتاق 3 تخته ما وان جکوزی داشت و بسیار خوب بود. محیط خوبی داشت و به نسبت امکانات قیمت مناسبی داشت. فقط اینترنت اتاق ضعیف بود. اگر باز هم اصفهان بروم حتماً همین هتل خواهم رفت.

هتل بوتیک کاخ سرهنگ اصفهان

3

خوب

از 2 نظر واقعی

متوسط

بنای هتل زیبا و قدیمی است و خوب بازسازی شده. اطاق ها و وسایل خواب تمیز و تخت راحت دارد. پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد. صبحانه هتل خوب بود ولی نه در حد قیمت. هتل برای نهار و شام رستوران ندارد ولی در صورت نیاز از بیرون سفارش میدهند و در اطاق یا کافی شاپ سرو میکنند که توصیه میکنم این کار را نکنید چون هزینه اضافه خواهد داشت. دسترسی هتل مناسب بود به چهار باغ نزدیک و به سایر اماکن هم نسبتا نزدیک است.پارکینگ هتل در کوچه مجاور قرار دارد و کمی محدودیت جا دارد ولی میشود ماشین گذاشت. هتل دو ایراد عمده داشت. یکی اینکه در طول روز سر و صدا زیاد است و بدلیل فرم ساختمان صدای حیاط کاملا در اطاق ها شنیده میشود و صدای اطاق های مجاور هم بسیار شنیده میشود. دیگر اینکه دستشویی و حمام اطاق ما بسیار کوچک بود و به راحتی نمیشد حمام گرفت. مجموعا با این قیمت باید به این مدل هتل ها علاقه داشته باشید تا راضی شوید.

هتل پارسیان کوثر اصفهان

4.2

بسیار خوب

از 362 نظر واقعی

نسبت به بقیه هتل ها بهتره

نسبت به بقیه هتل ها بهتره اما در کل به پای هتل های ۵ ستاره استاندارد نمی رسه

هتل آپارتمان چهل پنجره اصفهان

4.1

بسیار خوب

از 8 نظر واقعی

هتلی با موقعیت مکانی خوب

هتل قدیمی شده و نیاز به بازسازی دارد.دیوارها کثیف شده،ملحفه ها نیاز به تعویض و نو کردن داشت.فضای صبحانه کوچک بود ولی بسیار با سلیقه و زیبا چیده شده بود.این هتل رستوران ندارد ولی امکان سفارش غذا از محلی که در نزدیکی هتل قرار دارد توسط،هتل فراهم شده که نکته مثبتی است.

هتل صفوی اصفهان

3.4

خوب

از 14 نظر واقعی

یک هتل متوسط

برخورد پرسنل عالی دسترسی مکان خوب مبلمان و نظافت کلی ضعیف....مبل ها باید عوض بشن شرايط هتل فقط رنگ و لعاب داره صبحانه هم متوسط به خوب

هتل سنتی عتیق اصفهان

4

بسیار خوب

از 69 نظر واقعی

مناسب در مجموع

در زمینه پارکینگ و صبحانه و فضای سرو صبحانه جای بازنگری و بهبود دارد.

هتل ونوس اصفهان

3.9

بسیار خوب

از 50 نظر واقعی

نسبتا خوب

رفتار کارکنان خوب ، نظافت اتاقها خوب ، فضای پارکینگ کوچک و ماشینها مزاحم هم پارک می شوند. موقیعت مکانی هتل خوب. صبحانه متوسط، نسبت به قیمت ارزش دارد.

هتل جام فیروزه اصفهان

4

بسیار خوب

از 106 نظر واقعی

بسیار رضایت بخش بود .

هتل بسیار تمیز و خوبی هست از لحاظ موقعیت در بهترین نقطه دسترسی به میدان نقش جهان دارد .

مهمانپذیر الماس اصفهان

4

بسیار خوب

از 4 نظر واقعی

به نسبت قیمت بد نبود

بد نبود

هتل آرماندیس اصفهان

5

عالی

از 2 نظر واقعی

عالی و تمیز

هتل تر تمیز و جدید هستش. طراحی خاص و جالبی داره برخورد کارکنان و عوامل هتل هم خیلی خوب بود.تنوع غذاهای صبحانه هم قابل قبول بود. من تو ایام عید بودم و پیک بود محدودیت پارکینگ یکم اذیت کرد فقط. کنار خیابون نگه داشتیم.در کل خوب بود.

هتل آپارتمان هشت بهشت اصفهان

4.8

عالی

از 21 نظر واقعی

تمیز - اقتصادی - رضایت بخش

تنها نکته قابل توجه داشتن فقط دو پارکینگ جهت اطلاع می باشد از سایر جهات با توجه به قیمت و خدمات ارائه شده کاملا مناسب و قابل قبول می باشد

هتل همام اصفهان

3.2

خوب

از 42 نظر واقعی

اقامت در هتل همام با توجه به درجه بندی سطح خدمات خوب بود

فاقد آسانسور بود و جابجایی افراد و وسایل مشکل بود....

هتل پارسیان کوثر اصفهان

4.2

بسیار خوب

از 362 نظر واقعی

درجه یک

امکانات و محیط فوق العاده خوب

هتل ونوس اصفهان

3.9

بسیار خوب

از 50 نظر واقعی

عالی

عالی

هتل عباسی اصفهان

4.3

بسیار خوب

از 413 نظر واقعی

هتلي بسيار عالي و دنج

من هر چند سال كه اصفهان ميام در اين هتل اقامت مي كنم ، يعني اصفهان رو با اين هتل مي شناسم و در تمام فصل ها بهتر و تابستان حياط بي نظيري داره و تا آخر شب در حياط كه امكانات كافي شاپ و غذاخوري داره سپري مي كنيم . فقط قيمت رستوران بالا بود و مبالغ ارزش افروده و ماليات هم اضافه مي شد، در كل پيشنهاد عالي هست براي اقامت در اصفهان .

هتل عباسی اصفهان

4.3

بسیار خوب

از 413 نظر واقعی

بازم ميرم ولي اميدوارم بهتر بشه

اميدوارم بهتر بشه چون قابليتش رو كاملا داره رفتار پرسنل در شأن يك هتل پنج ستاره نيست صبحانه بايد بهتر باشه با توجه به پولي كه ميگيره داخل اتاقها و سرويس اتاقها نياز به بازسازي داره بهترين قسمت هتل از بعد از ظهر در محوطه حياط هتل هست كه پيشنهاد ميدم از ساعت ٦ تا ١٠ يازده شب رو به همراه خونواده حتما سپري كنيد پشيمون نمیشيد از رستوران و فست فود و آش بستني و فالوده هاي داخل حياط ميتونيد لذت ببريد البته با هزينه بالا

هتل پارسیان کوثر اصفهان

4.2

بسیار خوب

از 362 نظر واقعی

عالی بود

ساختمان فیروزه کاملا تمیز و عالی و رفتار پرسنل هم کاملا عالی و پسندیده بود

اقامتگاه سنتی میناس اصفهان

4.6

عالی

از 10 نظر واقعی

انتقاد

برخورد نامناسب در پذیرش و حسابداری

هتل پارسیان کوثر اصفهان

4.2

بسیار خوب

از 362 نظر واقعی

موقعیت عالی

همه چیزمخصوصا دربخش جدید عالی بود