لوگو ایران هتل آنلاین
Search
Close this search box.
خانه >> جهانگردی >> پارک آبی سیام اسپانیا
پارک آبی سیام اسپانیا

پارک آبی سیام اسپانیا

هفت جزیره مشهور اسپانیا را باید بشناسید. جزایری که قناری نامیده می شوند و در بین تمامی مردمان جهان شناخته شده اند. هفت جزیره به سان هفت برادر که درست در ساحل اقیانوس اطلس آرام گرفته و جزایرقناری نامیده می شوند . از سواحل طلایی و حیرت انگیز این جزیره ها که بگذریم خواهیم دید که این جزیره ها پر از سرگرمی های جذابند. مثلا برترین پارک آبی جهان اینجا در میان یکی از جزایر هفت گانه جاخوش کرده است. برای رسیدن به این پارک هیجان انگیز که 5 سال متوالی جایگاه نخست پارک های آبی جهان را ازآن خود کرده است باید راهی تنه ریف بزرگترین جزیره در بین هفت جزیره شویم. پارک آبی سیام که نامش را از نام قبلی کشور تایلند یعنی سیام وام گرفته و با کمی خلاقیت تایلند را برایتان به میان جزایر قناری و ساحل اقیانوس اطلس آورده است. آب مورد نیاز این پارک از سواحل اقیانوس اطلس تامین می شود و پس از استفاده در پارک بازهم تصفیه شده و این بار دامان جنگل ها و درختان پارک را آبیاری می کند. این پارک لوکس که شن های آفریقا را وام گرفته و بلندترین موج های مصنوعی جهان را دارد و علاوه بر این مزایا پر از جاذبه های هیجان انگیز است که حتما نفستان را در سینه حبس خواهدکرد. قصد سفر به هرجای ایران و رزرو هتل از هتل های تهران گرفته تا هر شهر و دیاری حتما سری به ایران هتل آنلاین بزنید.

بخش های مختلف پارک

طراحان این سازه عظیم و هیجان انگیز آبی که چیزی قریب به 18 هکتار وسعت داشته و در سال 2008 با سرمایه ای 60 میلیون دلاری به افتتاح رسیده این پارک را با شکل و شمالی وام گرفته از کشور تایلند در قلب اروپا طراحی و تفریحات این پارک را به سه دسته تقسیم کرده اند. این دسته بندی کمک می کند تا شما هم ساعات محدود حضور در این پارک آبی را به خوبی مدیریت کرده و از لحظات تان لذت ببرید. بخش تفریحات خانوادگی، بخش آدرنالین و بخش استراحت بخش های مختلف پارک سیام را تشکیل می دهند که در فرآیندی جذاب دمای آب در تمامی بخش ها و در تمامی فصول بر روی 24 درجه سانتیگراد ثابت می ماند. شاید جالب باشد اگر بدانید یکی از شاهزادگان تایلندی در مراسم افتتاحیه این پارک حضور داشته است. بیایید گشتی در میان بخش های متنوع پارک بزنیم.
پارک آبی سیام اسپانیا

بخش اول: استراحت
Mai Thai River
رودخانه ای در میان پارک آبی که در طول مسیر یک کیلومتری خودش شما را به سفری دلچسب در میان انبوه گیاهان و درختان این پارک می برد. تیوب سواری در این رودخانه آرام که گاه تندوسرکش می شود لذت بسیاری دارد.
دمای آب: 24درجه
حداقل قد: 1.10سانتی متر(افراد کوتاه تر حتما باید با جلیقه نجات وارد رودخانه شوند.)
ساحل سیام
اگر دلتان می خواهد یک ساحل ناب با ماسه هایی روشن و طلایی را در تنه ریف و اصلا سرتاسر جزایر قناری تجربه کنید حتما سری به این ساحل اختصاصی بزنید. این ساحل با یک قصر امواج و استخری حیرت انگیز شگفت زده تان خواهدکرد.
دمای آب: 24درجه
واحدهای اقامتی
خانه ای لوکس، ویلایی جذاب و شیک یا آلاچیقی ماجراجویانه، انتخاب با شماست می توانید یک تجربه جذاب را با اقامت در هر یک از این بخش ها به ثبت برسانید. در این میان ویلاهای این مجموعه با داشتن مناظری جذاب و منحصربفرد بسیار محبوب اند.
بازار شناور
بازاری که درست به سبک و سیاق بازارهای قدیمی تایلند بر روی آب طراحی شده است. این بازار افسونگر با فروشگاه های متعدد خود شما را به گشت وگذار در بازاری تایلندی در دل جزایر قناری دعوت می نماید.
پارک آبی سیام اسپانیا
جزیره شیردریایی
شیرهای دریایی از ساکنین جذاب این پارک آبی هستند که با نمایش های حیرت انگیز و شنای بامزه شان هر بیننده ای را مجذوب خود می کنند. هر ساعت از روز که بخواهید می توانید سری به این جزیره زیبا بزنید.
بخش دوم: خانوادگی
سرسره Naga Racer
یک سرسره بلند و پرسرعت که رقابتی جذاب را میان شما و همراهان تان به راه خواهدانداخت.
طول سرسره: 100متر
حداقل قد: 110سانتی متر
Sawasdee
یک سرسره جذاب دیگر که اساسا مخصوص کودکان است. کافی است خودتان را به قیف ابتدایی سرسره برسانید کمی در این سرسره مدور سر بخورید و یکباره وارد تونل پرشیب این سرسره شوید.
پارک آبی سیام اسپانیا
مارجنگل
سرسره هایی که گاه روبسته و گاه روبازند و همین باز و بسته بودن محیط اطراف به هنگام سرخوردن هیجان این تجربه را بیشتر می کند. شما مثل یک مار در میان این جنگل انبوه پیچ و تاب می خورید.
حداقل قد: 110 الی 125سانتی متر
شهر گمشده
این بخش هم مختص کودکان است و با ترکیبی از پل ها، آبشارها، برج ها، کانال ها و 15 سرسره آبی شهری آبی را برای کودکان تدارک دیده است. در این مجموعه تنها استخر آبی مختص کودکان در سرتاسر جزایر قناری قراردارد.
قصر امواج
این قسمت از پارک یکی از افتخارات این پارک آبی است چراکه شما شاهد بلندترین امواج دست ساز جهان خواهیدبود. امواجی که گاه تا بلندای سه متر بالامی روند و باز بر سرورویتان فرودمی آیند.
غول
یک تفریح کاملا خانوادگی! دست کودکتان را بگیرید و خودتان را به بزرگترین سرسره های آبی جهان برسانید و یک تفریح مهیج را تجربه کنید.
حداقل قد: 125سانتی متر
پارک آبی سیام اسپانیا
ساحل کوکو
یک ساحل با شن هایی که یکراست از آفریقا آورده شده اند به همراه استخر امواج، مراکز نگهداری از کودکان و غذاهای خوش طعم رستوران های این منطقه که اقامتتان را به یاد ماندنی تر خواهدکرد.
بخش سوم: آدرنالین
سرسره Kinnaree
یک سرسره طولانی که از همان ابتدا با پیچ و تاب هایش نفستان را در سینه حبس خواهدکرد. باید به اعماق جنگل بروید تا سر از کار این سرسره جادویی درآورید. در طول مسیر مراقب توفان امواج باشید!
حداقل قد: 125سانتی متر
طول سرسره: 213متر
پیچ های Mekong
یک تفریح دسته جمعی پرسرعت که شما را به دنیای پرپیچ و خم رودخانه Mekong در آسیا می برد.
حداقل قد: 110سانتی متر
پارک آبی سیام اسپانیا
سرسره اژدها
یک تیوپ سواری چهارنفره که جاذبه را از دستان شما خواهدربود و شما را در درون یک قیف عمودی رها خواهدکرد.
حداقل قد: 125سانتی متر
طول سرسره: 10متر
برج قدرت
هیجانی در اوج! در ارتفاع 28 متری از سطح زمین باید شروع به سرخوردن کنید و شاید باورنکنید اگر بدانید که سرعت تان به 80 کیلومتر بر ساعت نیز خواهدرسید! در انتهای مسیر استخری پر از کوسه چشم به راه شماست.
حداقل قد: 140سانتی متر
حداقل سن: 14سال
طول سرسره: 76متر
سرسره Vulcano
همه چیز آرام است و شما در یک تیوپ 4 نفره مشغول سرخوردن هستید تا اینکه به یکباره با سقوط در درون یک آتشفان پر از امواج نوری و آب هیجان تان به اوج خواهدرسید.
حداقل قد: 125سانتی متر
پارک آبی سیام اسپانیا
سرسره Singha
سینگا را باید ترکبی از یک ترن هوایی و یک سرسره آبی دانست. در طی مسیر 240 متری این سرسره 14 بار مسیرتان عوض خواهدشد و شما در عرض یک ثانیه شش متر صعود و به یکباره 18 متر سقوط خواهیدکرد. تجربه ای که در هیچ جای جهان نصیبتان نخواهدشد!
حداقل قد: 125سانتی متر
پیچ های Patong
1200 نفر در طول یک ساعت می توانند سوار بر این سرسره هیجان انگیز ساحل اقیانوس را از آن بالا تماشاکرده و در پیچ وتاب مسیر سربخورند.
حداقل قد: 110سانتی متر
آدرس پارک آبی سیام
اسپانیا، جزایرقناری، جزیره تنه ریف، شهرستان سانتاکروز، شهر آدخه، خیابان سیام
ساعات بازدید از پارک
فصل تابستان: از اول ماه می تا 31 اکتبر از ساعت 10 الی 18
فصل زمستان: از اول نوامبر تا 30 آوریل از ساعت 10 الی 17

موزه غذاهای زننده در مالمو سوئد
ادامه مطلب

خدمات ارائه شده در پارک
با رسیدن به این مجموعه وسیع می توانید از پارکینگ این مجموعه برای پارک وسیله نقلیه تان استفاده کنید. این پارکینگ دارای ظرفیتی محدود بوده و فعلا هزینه استفاده از آن در حدود 4 یورو است. با ورود به داخل پارک می توانید در حمام های این مجموعه دوش گرفته و آماده حضور در پارک شوید. اگر وسیله ای به همراه دارید با پرداخت هزینه یک کمد کرایه کنید. در صورت به همراه نداشتن حوله نیز می توانید یا حوله ای خریداری کرده و یا حوله را اجاره کنید. آنچه در ابتدای ورود به پارک نظرتان را جلب خواهد کرد فروشگاه شناور این پارک آبی است که درست به سبک بازارهای تایلند بازسازی شده و شما را با انواع محصولات متنوعش شگفت زده خواهدکرد. با پرداخت هزینه بلیط ورودی شما می توانید از صندلی های آفتابگیر، چترها، جلیقه های نجات و تیوب های این مجموعه به رایگان استفاده کنید. خبر خوش اینکه اینرنت رایگان در تمامی نقاط پارک در اختیار شماست.
رستوران های مجموعه سیام
قطعا این حد از هیجان شما را نیازمند یک تجدید قوای حسابی خواهدکرد. خوشبختانه در این پارک آبی رستوران های متعددی قراردارند که می توانید سری به آن ها زده و یک میان وعده مناسب و انرژی زا را پیداکنید. می توانید سری به بار “خانه چایی” زده و از کرپ های خوشمزه این بار در کنار سرو یک چای یا قهوه لذت ببرید. Sweet Siam نیز با بستنی ها و کیک های خوشمزه اش می تواند اوقات خوشی را برایتان رقم بزند. Thai Bar نیز در مجاورت رودخانه نوشیدنی های متنوعی را ارائه می دهد. کلوب ساحلی نیز به سبک و سیاق تایلندی ساخته شده و مرغ ها و همبرگرهای خوشمزه ای را در کنار سیب زمینی سرخ شده سرو می نماید. Beach Bar آخرین بخش از مجموعه رستوران ها و بارهای این مجموعه است که با انواع کبا ب ها، همبرگرها و نوشیدنی های خوشمزه آماده پذیرایی از شماست.
پارک آبی سیام اسپانیا
بلیط های متنوع پارک آبی سیام
حضور کودکان زیر سه سال در این پارک آبی رایگان است اما اگر کودکتان بین 3 الی 11 ساله است می توانید روی تخفیف ویژه این پارک آبی حساب کنید. در صورت تهیه بلیط های توایز یا دوقلو می توانید کودکان زیر شش سال را به صورت رایگان به پارک بیاورید. برای حضور در این پارک داشتن یک سند شناسایی الزامی است. زنان باردار باید حتما قبل از حضور در پارک این موضوع را به مسئولین پارک اطلاع دهند. حضور افراد زیر شانزده سال تنها با حضور یک سرپرست بزرگسال امکان پذیر است. در صورتی که بلیط خودتان را به صورت اینترنتی خریداری می کنید باید به خاطر داشته باشید که این بلیط از زمان خرید تنها تا یکسال معتبر است.
هزینه بلیط های معمولی پارک سیام

بلیط یک روزه
پارک آبی سیام اسپانیا
بزرگسالان: 38 یورو

بلیط یک روزه بزرگسالان به همراه غذا: 52 یورو
بلیط یک روزه کودکان: 26 یورو
بلیط یک روزه کودکان به همراه غذا: 34 یورو
بلیط Premium بزرگسالان: 122 یورو( حوله، کمد و یک واچر غذا به ارزش 15 یورو برای خرید غذا از رستوران ها و کافه های این مجموعه از مزایای رزرو این بلیط است.)
بلیط Premium کودکان: 39 یورو( حوله، کمد و یک واچر غذا به ارزش 9 یورو برای خرید غذا از رستوران ها و کافه های این مجموعه از مزایای رزرو این بلیط است.)
بلیط های VIP
بلیط کلبه چهارنفره: 460 یورو
بلیط خانه 6 نفره: 690 یورو
بلیط ویلای 8 نفره: 920 یورو
بلیط VIP کودکان و بزرگسالان: 122 یورو( حوله و کمد به همراه استفاده از کافه ها و بارهای این مجموعه آن هم به صورت رایگان از مزایای رزرو این بلیط است.)
بلیط روز و شب سیام
هزینه بلیط بزرگسالان: 66 یورو
هزینه بلیط کودکان: 45.50 یورو
افراد زیر هجده سال برای حضور در بخش شبانه باید به همراه یک بزرگسال به پارک مراجعه نمایند.
بلیط های شبانه سیام
هزینه بلیط بزرگسالان: 38 یورو
هزینه بلیط کودکان: 26 یورو
در ماه های مرداد و شهریور این شانس را دارید تا با همراه داشتن کارت شناسایی در شب های جمعه و شنبه این پارک آبی از ساعت 20 الی 24 به تفریح و بازی بپردازید و از برنامه های متنوع پارک لذت ببرید. افراد زیر هجده سال برای بهره مندی از این امکان باید به همراه یک بزرگسال در پارک حضور پیدا کنند.
هزینه بلیط های دوقلو
بلیط دوقلو بزرگسالان: 66 یورو
بلیط دو قلو کودکان: 45.5 یورو
بلیط دوقلو بزرگسالان به همراه ناهار: 90 یورو
بلیط دو قلو کودکان به همراه ناهار: 63.5 یورو
با رزرو این بلیط ها می توانید علاوه بر پارک آبی سیام از باغ وحش بزرگ Loro Parque نیز دیدن کنید. با بازدید از پارک اول بلیط شما تنها برای پانزده روز دیگر معتبر است.
بلیط های سه قلو
بلیط سه قلو بزرگسالان: 80 یورو
بلیط سه قلو کودکان: 55 یورو
با رزرو این بلیط می توانید علاوه بر بازدید از پارک آبی و وباغ وحش از آکواریوم استثنایی جزیره تنه ریف نیز دیدن کنید.
بلیط های یکساله
بلیط های یکساله بزرگسالان:99 یورو
بلیط های یکساله کودکان: 66 یورو
بلیط های یکساله دو قلو بزرگسالان: 149 یورو
بلیط های یکساله دوقلو کودکان: 99 یورو
بلیط های یکساله سه قلو بزرگسالان: 180 یورو
بلیط های یکساله سه قلو کودکان: 140 یورو
هزینه خدمات رزرو اتوبوس
خدمات اتوبوس بزرگسالان: 13.5 یورو
خدمات اتوبوس کودکان: 8 یورو
پارک آبی سیام اسپانیا
دسترسی به پارک سیام

پارک آبی سیام سرویس های رایگانی را از برخی شهرهای تنه ریف به مقصد این پارک برقرار کرده است که می توانید از آن ها استفاده کنید. این اتوبوس های دو طبقه در شهرهای Los Cristianos، Las Américas و Costa Adeje و در ایستگاه های مشخصی هر روزه مسافرینی را به مقصد این پارک جابجا می نمایند. گاهی اوقات برخی از گردشگران که در شهرهایی همانند سانتاکروز مرکز جزیره به سر می برند خودشان با ماشین شخصی قصد آمدن به این پارک آبی دارند در اینصورت باید مسیر بزرگراه جنوبی TF-1 را پیش رو گرفته و از خروجی 73 یا 74 خودتان را به این پارک آبی استثنایی برسانید.
بیشتر بخوانید:

3.7/5 - (4 امتیاز)

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

برچسب ها :

اشتراک گذاری

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
[search_hotel]
  • محبوب ترین ها
  • آخرین مقالات
  • منتخب سردبیر