لوگو ایران هتل آنلاین
Search
Close this search box.
خانه >> حمل و نقل >> مزایای سیاست خرید بلیط از قبل در سفر هوایی
مزایای سیاست خرید بلیط از قبل در سفر هوایی

مزایای سیاست خرید بلیط از قبل در سفر هوایی

آیا تا به حال برایتان پیش آمده كه در وسط جنگل گم شده باشید؟ این تجربه ای است كه وقتی پیش می آید، با امنیت جانی و سلامتی كمی فاصله دارید، اما همه آنچه می بینید درخت است و درخت و درخت … یك ضرب المثل قدیمی هست كه می گوید: به خاطر انبوه درختان، نمی توانید جنگل را تماشا كنید. اگر سعی كرده اید تا ارزش واقعی سیاست خرید بلیط از قبل را كشف نمایید، آنگاه می توانید ارتباط این دو مقوله را نیز درك كنید. درست مثل جاده ای كه می دانید كمی آن طرف تر است، اما هرگز موفق به یافتن آن نمی شوید، مشكل است كه بتوان در مورد تأثیر مالی واقعی این نوع رزرو بلیط سخن گفت.

همه ما به صورت غریزی می دانیم كه رزرواسیون از قبل ارزان تر تمام می شود، و شاید شما داده هایی را در سازمان های خود داشته باشید كه بیانگر این موضوع باشد. اما پتانسیل واقعی خرید از قبل چیست، و چگونه از مزایای آن جهت كاهش هزینه های برنامه سفرتان بهره می برید؟ اخیراً در همكاری با شركت گزارش دهی كمپانی های هواپیمائی (ای. آر. سی.) بینش های جدیدی كسب كرده ایم؛‌ بینش هایی كه پیوند بین سیاست خرید از قبل و رفتار رزرواسیون سفر هوایی شركت ها را برای اولین بار اثبات نمود. بر اساس پژوهش های انجام گرفته در رابطه با روند خرید از قبل شركتی، می توانیم ارزش سیاست این نوع خرید بلیط را برای یك شركت نشان دهیم.

با مراجعه به وب سایت ایران هتل می توانید هزینه های مورد نیاز برای انجام سفر به مناطق شمالغرب كشور را بررسی كرده و با رزرو هتل های تبریز، لحظات خوب و خوشی را در كنار خانواده رقم بزنید.

چرا رزرو از قبل كار مفیدی است
برای درك این موضوع كه چرا شركت های هواپیمائی برای رزرواسیون از قبل تخفیفاتی را در نظر می گیرند، می بایست به این نكته توجه كنید كه یك هواپیما اساساً یك غول آهنی پرهزینه است. هزینه های ثابت زیادی برای هر هواپیمایی كه به پرواز درمی آید،‌ وجود دارد. به پرواز درآمدن یك هواپیما با صندلی های خالی زیاد، باعث از دست رفتن پول زیادی می شود. بنابراین، شركت های هواپیمائی برای كاهش عدم قطعیت در مورد صندلی ها برای دوره های زمانی آتی، شما را تشویق به خرید بلیط از قبل می نمایند. شما اساساً با كم كردن ریسك پرواز هواپیما با صندلی های خالی، در حق آنها لطف می كنید. آنها هم لطف شما را با تخفیفی كه ارائه می دهند، جبران می نمایند.

با رزرو هتل شایلی كیش، می توانید در هزینه ها صرفه جویی كرده و همزمان سفر دلچسبی را به این جزیره زیبا، كه در شش ماهه دوم سال، از آب و هوایی فوق العاده برخوردار است، داشته باشید.

حقایق مربوط به خرید بلیط از قبل در سفرهای هوایی
اگنشیا تراول پالیسی اینسایتس: نسخه گلوبال اِیر و داده های ای. آر. سی. میزان پولی كه یك شركت در صورت اجرای سیاست تشویق خرید بلیط از قبل، می تواند پس انداز نماید را برجسته نموده است. این اطلاعات به مسافران هم كمك می كند تا چگونگی تنظیم برنامه سفر و تطابق با سیاست مزبور را درك نمایند. در برخی از موارد، انتظار طولانی برای رزرواسیون به هزینه هایی بالا می انجامد به طوری كه باعث لغو سفر می گردد.
رزرواسیون از 22 روز قبل تر، عمومی ترین نوع خرید بلیط سفر در ایالات متحده است. طبق گزارشات ای. آر. سی. این فاصله زمانی 29 درصد از تمام خریدهای از قبل توسط مسافران شركتی را شامل می شود. برای سفرهای بین المللی، عددها بسیار بالاتر هم می روند. 48 درصد از سفرهای كاری از ایالات متحده به آسیا شرایط رزرواسیون از 22 روز قبل را در بر می گیرند. برای سفرهای اروپایی از مبدأ ایالات متحده، این عدد معادل 52 درصد است.
پس اندازهای ناشی از رزرواسیون از قبل می تواند معنادار و حائز اهمیت باشد. برای پروازهای داخلی ایالات متحده، یك بلیط در كلاس اكونومی برای سفرهای شركتی، در صورتی كه 22 روز قبل از تاریخ پرواز خریداری شده باشد، به طور میانگین معادل 454 دلار است. مسافرانی كه تا سه روز مانده به تاریخ مد نظر منتظر می مانند، به طور متوسط 733 دلار پرداخت می كنند – كه این یعنی یك افزایش 61 درصدی در مقایسه با رزرو از 22 روز قبل.

سفرهای گران تر (یعنی فرست كلاس یا بیزینس كلاس) حتی تفاوت های هزینه ای جالب توجه تری را نیز نشان می دهند. به عنوان مثال، قیمت خرید بلیط با 22 روز فاصله زمانی از روز پرواز، برای سفرهای گرانتر در داخل ایالات متحده، به طور متوسط 1260 دلار می باشد. خریدهای صفر تا سه روز قبل تر قیمت را 1703 دلار افزایش می دهد، یعنی 37 درصد بالاتر از خرید از 22 روز قبل تر. برای سفرهای گرانبهاتر از ایالات متحده به مقصد آسیا، قیمت خرید بلیط از 22 روز قبل، معادل 6494 دلار است. در مقابل،‌ همان بلیط در صورتی كه تا سه روز قبل از تاریخ مورد نظر خریداری شود، 7450 دلار قیمت خواهد داشت. در كل، این مبلغ 15 درصد بالاتر از قیمت قبلی است.

چگونه از طریق خریدهای زود هنگام، از نظر هزینه ای صرفه جویی نماییم
پس انداز پول از طریق خرید زودهنگام بلیط، زمانی آسان تر خواهد بود كه سیاستی برای انجام آن داشته باشیم و ابزار انجام آن را نیز در زمان رزرواسیون در اختیار تمام كاركنان شركت قرار دهیم. داده های انجمن اگنشیا نشان می دهد كه در كشور ایالات متحده، احتمال رزرواسیون بلیط پروازهای داخلی توسط یك فرد در طی 7 روز منتهی به تاریخ مورد نظر، در صورتی كه یك سیاست خرید جایگزین وجود داشته باشد، بیش از 15 درصد كمتر خواهد بود. برای سفرهای بین المللی، این احتمال می تواند به 20 درصد هم برسد. همكاری شركت هایی با اندازه های مختلف با یك شركت مدیریت سفر (تی. ام. سی.) می تواند سودآور باشد، این كار از طریق اجرای یك سیاست خرید از قبل و استفاده از ابزارهای صحیح برای اجرای سیاست برای خرید بلیط انجام می پذیرد.
ما از طریق تركیب ابزارهای تحلیل داده ای و استفاده از فناوری برای یاری رسانی در زمینه استفاده از مزایای فرصت های پس انداز شناسایی شده برای تك تك رزرواسیون ها، شما را از میان انبوه درختان خارج كرده و مسیر درست را نشانتان می دهیم. با بكارگیری ابزارهای صحیح، توانایی دیدن منافع رزرواسیون از قبل را در زمان واقعی ببینید. همچنین عكس این موضوع را نیز مشاهده خواهید كرد، یعنی مسافران شما ممكن است به خاطر زیاد منتظر ماندن برای خرید بلیط، هزینه های گزافی را پرداخت نمایند. ما آماده ایم تا با ارائه ابزارهایی مناسب، به شما كمك كنیم تا مسافران خود را به مسیر صحیح هدایت نمایید.

قدیمی ترین خطوط هوایی جهان
ادامه مطلب

امتیاز دهید (چپ بیشترین)

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

برچسب ها :

اشتراک گذاری

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
[search_hotel]
  • محبوب ترین ها
  • آخرین مقالات
  • منتخب سردبیر