×

۱۰ کلبه ی با استخر برتر در بریتانیا

نویسنده نویسنده ایران هتل در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۱
دسته بندی جهانگردی
۱۰ کلبه ی با استخر برتر در بریتانیا
خانه های تعطیلاتی با استخرهای شنا در زمان های اوج فروش٬ به سرعت به فروش می روند. پس امسال زودتر به بهترین های آن ها بروید و رزرو هتل خود را انجام دهید.

Isle of Wight
نشستن بر روی لبه ی طبیعت محافظت شده ی ملی نیوتون٬ Shalfleet Manor Estate برترین نقطه برای تماشای پرندگان٬ قایقرانی و پیاده روی در اطراف مدخل نیوتون است. خانه ی بزرگ و ساختمان دور افتاده ی درجه دو که مربوط به قرن ۱۷ می باشد٬ اخیرا بازسازی شده و استخر بخار فضای باز ( از ماه می تا سپتامبر)٬ زمین های تنیس و باغ ها را به اشتراک می گذارد. در حالی که شومینه ی بزرگ درخت بلوط به خانه مقداری درام اضافه می کند٬ مجموعه ای از رنگ های میراث٬ نور فضا را حفظ می کنند. همچنین لنگرگاه نزدیک رودخانه برای مهمان ها در دسترس است. برای رسیدن به هرکجا در Isle of Wight نیازی به رانندگی بیش از ۳۵ دقیقه نیست٬ این باعث می شود تا سواحل و خلیج های زیادی را ببینید٬ چشم انداز دریا و فعالیت هایی مثل قایقرانی و شکار فسیل را به راحتی انجام دهید.

North Cornwall
North Cornwall
The Stables و Coach house دو کلبه ی مدرن در Trewan Hall مربوط به قرن ۱۷ هستند که به استخر گرم ( در زیر گنبد در هوای سرد٬ معمولا در زمستان بسته است) دسترسی دارد. مغازه ی در محل دارد و سرگرمی های متنوع در انبار کاه مثل گروه های محلی و گروه کر نیز فعالیت دارند. این ملک جنگلی با وسعت ۳۶ هکتار از Newquay و Padstow ۲۰ دقیقه٬ از ساحل شنی Mawgan Porth ۱۰ دقیقه و ۵ دقیقه نیز با روستای St Columb Major فاصله دارد که چند مکان عمومی٬ رستوران و “پرتاب توپ نقره ای” مربوط به قرون وسطا که سه شنبه ها در Shrove به مسابقه گذاشته می شود٬ را نیز دارا می باشد.


South Cornwall
North Cornwall
مزرعه ی خانوادگی Tredethick در پایین دره ی Fowey ۸ کلبه دارد٬ که اغلب آن ها شومینه ی چوبی و تمامی آن ها استخر گرم درونی٬ حمام داغ و اتاق بازی دارند. همچنین دارای نمایشگاه حیوانات است که صبح هر روز هفته به آن ها غذا می دهند و در بهار با بطری گوسفندان را تغذیه می کنند. برای سواری در اطراف جنگل و ساحل یا چرخیدن دور دریاچه یColliford روی ‌Bodmin Moor دوچرخه ها در دسترس هستند. در نزدیکی Fowey گزینه هایی برای شام وجود دارد مثل Havener’s Bar & Grill در اطراف اسکله٬ جایی که قایقرانی همواره پیشنهاد ی شود.

North Devon
North Devon
از آنجا که استبل ها و ساختمان های بیرونی درجه دوم Corffe Houese٬ که قبلا حیاط خلوتی در Tawstock بوده اند٬ این ۹ کلبه یک استخر داخلی بزرگ٬ زمین تنیس فصلی٬ آشیانه ی کباب پزی٬ فضای بازی و پنج هکتار زمین را با یکدیگر شریک هستند. سه شنبه عصرها به دیدن Piccolo Pizza Co بروید که روی اجاق هایی با آتش چوبیدر حیاط شام را آماده می کنند. Barnstaple ( ۱۰ دقیقه رانندگی فاصله دارد ) یک سینمای متعلق به دهه ی ۱۹۳۰ دارد و یکی از بزرگترین فروشگاه های داخلی بریتانیاست؛ پارک ملی Exmoor و ساحل شنی Woolacombe٬ Saunton٬ Croyde و West Ho! همگی با ماشین فقط ۳۰-۲۰ دقیقه فاصله دارند.

South Devon
South Devon
در نزدیکی ساحل جنوب Devon٬ شش کلبه ی Fingals Apart از یک سونا و استخر درونی گرم در اتاق شیشه ای٬ به اضافه ی زمین های بازی تنیس و کریکت استفاده می کنند. انبار بزرگترین است٬ شش خواب یا تراس های بلوط سنگین و فضای زنده ی باز با گرند پیانو. روستاهای کنار رودخانه ی Dittisham و Cornworthy ۵ دقیقه با ماشین با هم فاصله دارند و تعداد کمی مغازه دارند و همچنین راه آهن و قایق ها نیز به Totnrs و Paignton می روند. ساحل معروف Blackpool Sands ( با ماشین ۲۰ دقیقه فاصله دارد) کایاک سواری و قایق سواری با پدال را ارائه می دهد و نزدیک به مسیرهای پیاده روی Dart Valley Trail (نه مایل) دایره ای و South West Path وجود دارد.

New Forest
New Forest
کلبه های کنار جاده ای در روستای Frogham در قلب پارک ملی New Forest دارای یک استخر گرم خصوصی٬ مسیرهای پیاده روی و اسب سواری می باشد. برای شب های صمیمانه٬ یک شومینه ی چوب سوز وجود دارد. ساحل های شنی Highcliffe٬ Boscombe و Bournemouth با ماشین ۳۰ دقیقه فاصله دارند و شهرهای Fordingbridge ( ۱۰ دقیقه ) و Ringwood ( ۲۰ دقیقه ) گزینه هایی برای خوردن چای بعد از ظهر هستند.

Somerset
Somerset
Lavender Hill در نزدیکی Taunton ۱۵ دقیقه تا Quantock Hills که اولین منطقه ی زیبای طبیعی در انگلستان ( در سال ۱۹۵۶ طراحی شده است )٬ با مسیرهای پیاده روی در اطراف Heathland٬ سرزمین چوبی در اطراف پارک ژوارسیک Bristol Channel فاصله دارد. تمامی کلبه های اینجا استخر خصوصی آب گرم رو باز و استخر سر بسته ی مشترک دارند. دارایی ها شامل Cherry Tree Farmhouse مربوط به قرن ۱۷ ( با بیش از ۱۰ تخت خواب )٬ با یک باغ و محیط بازی بزرگ؛ کلبه ی گل گندم ( چهار خواب )٬ یک انبار درجه دوم و دو خانه ی درختی می باشد.

Suffolk
Suffolk
یک مکان خوب برای گشت و گذار در ساحل زیبای Suffolk می باشد. Wheat Barn در Bawdsey که مزرعه ای است که به ساختمان تبدیل شده و چشم اندازی بر مراتع Deben دارد. این کلبه یک فضای روباز و سقف بلند و استفاده ی مشترک از استخر بیرونی ( آوریل – اکتبر ) و زمین های تنیس دارد. در نزدیکی Bawdsey Quay یک ساحل شنی و دورتر از آن در شمال شهرهای ساحلی Southwold و Aldeburgh – که به خاطر ماهی ها و چیپس هایش معروف است – وجود دارند.

Norfolk
Norfolk
Bromholm Priory در Bacton قبلا مکان محبوب زیارتی بوده است٬ آثار باستانی اکنون تنها چند دقیقه پیاده روی با Pilgrims Cottages فاصله دارند. اصولا ساختمان مزرعه ی Abbey در قرن ۱۶ ام٬ چهار مکان برای تعطیلات دارد که شامل انباری تغییر کاربری داده شده٬ استبل ها و کوره ها٬ کلبه ی کبابی و خانه ی درجه دوم بزرگتر می باشد. آن ها استخر سر بسته ی گرم٬ سونا٬ باغ ها و فضاهای بازی با مهره های شطرنج بزرگ را باهم مشترک هستند. یک کافه ی ساحلی٬ ماهی فروشی نزدیک دارد و به فاصله ی ۲۵ دقیقه رانندگی تا Cromer می توانید به خرچنگ های معروفش دسترسی داشته باشید.

Cumbria
Cumbria
پیاده روی های فراوان٬ دوچرخه سواری و فرصت های شنا در طبیعت با دسترسی آسان به Mirefoot٬ که یک مجموعه با ۵ کلبه در روستای Burnside در شمال Kendal است٬‌٬ وجود دارد. هرکدام شمال یک آتش روباز یا شومینه ی چوب سوز٬ پاسیوی خصوصی و باغ های اشتراکی٬ استخر سربسته٬ حمام داغ٬ سونا٬ باشگاه و اتاق های درمان ( بنا به درخواست ) می باشند. Windermere با ماشین ۱۵ دقیقه فاصله دارد و Kendal دروازه ی ورود به رودخانه است نیز ۱۵ دقیقه ی دیگر فاصله دارد و مزارع تجارت پشم برای گشت و گذار وجود دارد. همچنین می توانید از رستوران ها و Brewery Arts Club برای موسیقی زنده٬ فیلم و نمایشگاه ها نیز استفاده کنید.