×

۹ لوازم جانبی برای چمدان بستن منظم

نویسنده نویسنده ایران هتل در تاریخ ۱۳۹۸/۳/۲۲
دسته بندی راهنمای سفر
۹ لوازم جانبی برای چمدان بستن منظم
چمدان های خود را مانند حرفه ای ها مرتب کنید و با وجود این کیف های هوشمند میتوانید فضای اضافی برای چیدن وسایل دیگر در چمدان های خود داشته باشید . از کیف های معکبی شکل گرفته تا کیف پول مسافرتی، این وسایل دستی و مفید به شما در چیدن راحت تر وسایل در چمدان های تان کمک می کند و هزینه های اضافی حمل بار را برای شما کاهش می دهد. در این مقاله به معرفی و بررسی انواع کیف ها و ساک های مناسبی می پردازیم که به شما در نظم دهی به چمدان های تان کمک می کند. برای آگاهی از آخرین اطلاعات هتل ها به وبسایت ایران هتل آنلاین مراجعه کنید.
 
۱.کیف پول مسافرتی ضد آب G2PLUS
پاسپورت، بلیت ها و پول های تان را در این کیف مسافرتی نگه داری کنید. این کیف برای آن دسته از مسافرانی طراحی شده است که زیاد پرواز می کنند. این کیف با داشتن چندین جیب، این امکان را برای شما فراهم می کندکه بتوانید کارت های اعتباری، خودکار، پول های خرد و حتی موبایل خود را در آن نگهداری کنید. این کیف ها ضد آب هستند و دارای یک بند چرمی می باشند و به اندازه ای سبک هستند که در کیف دستی و چمدان ها جا می شود و اگر تمایل دارید می توانید آن را در دست خود نیز نگه دارید .
کیف پول مسافرتی ضد آب
۲. مجموعه با ارزشی از ساک های مکعبی شکل Bago
وقتی به تعطیلات می روید از این ساک های مکعبی شکل تهیه کنید و از خراب شدن بهترین لباس های تان در چمدان خوداری کنید. طراحی این ساک ها به نحوی است که درون چمدان دیگری نیز می تواند قرار می گیرند و به شما این امکان را می دهند که لباس، لوازم آرایشی و لوازم جانبی تان را ( مثل لباس شنا، لباس زیر و جوراب و چیزهای دیگر…) را در آن بچینید. آنها همچنین بسیار مفید هستند وقتی بخواید وسایل همسفر خود را نیز با خود حمل کنید می توانید آن را با دوست تان به اشتراک بگذارید. از سوی دیگر باز کردن این نوع چمدان ها بسیار آسان است به خصوص اگر برای مدتی در سفر و در جاده باشید. هنگام رسیدن به هتل، دیگر نیاز به باز کردن چمدان خود ندارید فقط این ساک ها را به کشوی هتل منتقل کنید و از وسایل درون آن استفاده کنید و موقع برگشت فقط زیپ آن را ببنید و آن را در چمدان خود جا دهید.
 
۳.کیف توالت ضد آب ONEgenug
جعبه آرایش خود را به همراه یک واشبگ تهیه کنید و همه وسایل ضروری خود از مسواک گرفته تا قرص های ضد مالاریا را در این کیف توالت ضدآب ONEgenug قرار دهید. وقتی همه محصولات بهداشتی خود را بسته بندی کردید، دیگر مجبور نیستید این کار را دوباره تکرار کنید - تنها زیپ کیف را باز کنید و به هر جایی که می خواهید آن را آویزان کنید. این کیف مانند دیگر وسایل ، برای سفرهای تفریحی بسیار با ارزش است، به خصوص زمانی که مجبور باشید تمام لوازم آرایش خود را به همراه داشته باشید.
 
۴. ساک مسافرتی Xtra
هر کسی یک ساک دستی مورد علاقه خود را دارد ، چه کسانی که از ساک های چرخ دار استفاده می کنند و یا آنهایی کوله پشتی را ترجیح می دهند. این نوع ساک ها ، یک ساک با بدنه نرم و یا سفت هستند. اما از این ساک مسافرتی به دلیل جادار بودن، توانایی تا خوردن و کوچکی آن استقبال زیادی شده است. شما می توانید از آن به عنوان یک کیف ساده استفاده کنید و یا اگر آدم واسوسی هستید، آن را در چمدان تان برای موارد اضطراری نگهداری کنید و برای مواقعی که چمدان های زیادی دارید از آن استفاده کنید.
ساک مسافرتی
۵. کیف خشک ضدآب
گرچه این کیف ضد آب برای یک سفر و انواع فعالیت ها در فضای باز مناسب است ،اما داشتن یک چنین کیف برای قایق سواری در رودخانه یا در ساحل بسیار مفید است. از این کیف ها به عنوان یک کیف داخلی محافظ برای لباس شنا، لباس های گل آلود و یا حوله استفاده می شود و یا از آن برای امن و خشک نگه داشتن وسایل تان در پیاده روی، دوچرخه سواری یا کایاک سواری استفاده کنید . بسیاری از این کیف های خشک در برابر آب بسیار مقاوم هستند، اما می توانید با استفاده از این کیف برای ماجراجوی کردن در عمق های زیاد یا شیرجه رفتن در زیر آب از آن ها استفاده کنید، حتی بدون اینکه جوراب تان در درون این کیف ها خیس شود- و اگر شما از این کیف ها راضی نیستید، آن ها یک تضمین برای بازپرداخت پول تان را میدهند.

۶. چمدان ایمنی با قفل رمزی و دو بسته بندی eBoot
چمدان بستن فقط برای امنیت بیشتر نیست، اما این چمدان ها دارای کد های رمز گذاری شده هستند و طول آن ها به اندازه ای است که در هر دو طرف چمدان تان قرار می گیرد، پس لازم نیست درباره بند های پاره شده یا خراب شدن ساک ها در گردونه چمدان ها در فرودگاه نگران باشید. این ساک همچنین دستی هستند. اگر یک کیسه خواب یا کت بارونی به همراه داشته باشید که درون چمدان یا کوله پشتی تان جا نمی شوند می توانید وسایل تان را در درون این ساک ها قرار دهید . با چاپ رنگین کمانی روشن بر روی این ساک ها، شما قادر خواهید بود که چمدان تان را بر روی نوار نقاله در سالن ورودی دیگرآن را ببینید.
 
۷. کیف پولی کمربندی مخفی Genixx
این روزها داشتن یک کیف کمربند، یک قطعه ضروری از وسایل حمل و نقل است ، حالا اگر بخواهید که از طریق فرودگاه های شلوغ و یا بازار های بسیار شلوغ عبور کنید. این کیف تمام اسناد با ارزش شما مثل کارت ها و گذرنامه تان را در جایی امن، سازمان دهی شده و به راحتی در دسترس قرار می دهد. این کیف ممکن است شبیه به یک کوله پشتی در قرن ۱۸ باشد اما وقتی مسافرت می کنید معنای سبک سفر کردن را متوجه می شوید.
 
8.کیف کوچک ضد آب و مخصوص تلفن Unigear
می دانید که این کیف ها چگونه کار می کنند: بدون توجه به دنیای اطراف تان روی شن ها دراز بکشید، و با وجود اینکه همه دوستانتان با خوشحالی در دریا تفریح می کنند و شما را پیش چمدان ها می گذارند تا مواظب وسایل باشید. یک کیف ضد آب زیپ دار برای پول، تلفن و یا دوربین برای خود خریداری کنید تا بتوانید بدون ترس از رها کردن هر چیز مهمی در ساحل، در این تفریح شرکت کنید. این کیف ها با داشتن قفل سه تایی، خیال تان را راحت می کنند و حتی شما می توانید با وسایل تان شنا کنید و یا حتی در حالی که گوشی شما در زیر آب است عکاسی کنید. این کیف ها نیز دارای مچ بند های است ، و بنابراین این کیف ها کوچک را می تواندی بدون دخالت دست حمل کنید.
کیف کوچک ضد آب و مخصوص تلفن
9.کیف چرمی مخصوص جواهرات
جواهرات خود را درون این کیف چرمی، تمیز نگهداری کنید. این نوع کیف ها با داشتن یک آویز برای بستن به گردن یا دست استفاده می شود. این کیف ها به اندازه کافی کوچک هستند که اگر هر چیز ارزشمندی برای سفر به همراه خود داشته باشید می توانید در این کیف چرمی قرار بدهید.