لوگو ایران هتل آنلاین
Search
Close this search box.
خانه >> مناطق خاص و رومانتیک >> 10 جنگل به تسخیر درآمده كه فقط افراد شجاع جرأت رفتن به آنها را دارند
10 جنگل به تسخیر درآمده كه فقط افراد شجاع جرأت رفتن به آنها را دارند

10 جنگل به تسخیر درآمده كه فقط افراد شجاع جرأت رفتن به آنها را دارند

اجازه دهید با یكدیگر صادقانه صحبت كنیم، جنگل های باشكوه و وحشتناك زیادی در جهان وجود دارند. معمولاً، در بسیاری از این نوع جنگل ها در فصل زمستان و در مواقعی كه تمام آنچه باقی مانده شاخه و برگ مرده درختان است، حال و هوایی پوسیده و رو به زوال و رمز و رازی عجیب در آنها احساس می شود. این جنگل ها در واقع به طور كامل تسخیر شده نیستند، بلكه اغلب اوقات یك جنگل در طول فصل زمستان بی جان و كمی هم ترسناك به نظر می رسد. به هر حال در تمام طول سال، داستان های فراوانی در اقصی نقاط جهان پیرامون وحشتناك ترین جنگل ها روایت می شوند.
با گذشت زمان داستان مربوط به روح های سرگردان فقط از نظر شهرت رشد می كنند. بسیاری از مردم می خواهند چیزی را باور كنند كه چشمشان امكان دیدن آنها را ندارد. آیا واقعاً آنها امكان دیدن چیزی را دارند كه مغزشان توانایی درك و فهم آن را نداشته باشد؟ پا گنده (نوعی گوریل) در هیچ كدام از این مناطق جنگلی زندگی نمی كند. حتی چوپاكابراس و جادوگر بلر نیز در این مناطق حضور ندارند. اما مناطق دیگری وجود دارند كه كابوس های شبانه واقعی در آنها در حال پرسه زدن هستند. آیا وسایلتان را جمع كرده و آماده سفر هستید؟ در این مطلب 10 جنگل به تسخیر در آمده كه فقط و فقط افراد شجاع، جرأت رفتن به آنها را دارند، ارائه می گردند.
اگر علاقه مند به مكان های مرموز هستید، سری به وب سایت های رزرو آنلاین هتل بزنید و با مناطق پر رمز و راز و عجیب و غریب داخل ایران آشنا شوید.
10. ایسلا دلا مونكاس (جزیره عروسك ها) – مكزیك

در زبان انگلیسی معنی نام این جنگل مكزیكی، جزیره عروسك ها است. درست در شهر مكزیكوسیتی و در حوالی خوچیمیلكو، بله، اگر هرگز این مكان را ندیده و یا چیزی در مورد آن نشنیده اید، درست تصور نموده اید. گویی صحنه ای از فیلم آنابل را می بینید، به طوری كه عروسك های پوسیده زیادی به صورت آویزان در نقاط مختلف به چشم می خورند و انواع گیاهان نیز بر روی آنها رشد نموده است.
مطابق با داستان این فیلم، زن جوانی در كانالی در نزدیكی منطقه مزبور غرق می شود. جسد او نزدیك جزیره پیدا می شود و‌ در ادامه اتفاقات عجیب و غریبی برای مالك یعنی جولیان سانتانا رخ می دهد و زمانی كه یك عروسك در نزدیكی او خیس می شود، احساس می كند كه مربوط به آن دختر جوان بوده و به نشانه احترام، آن را آویزان می نماید. او به مدت پنجاه سال عروسك هایی را آویزان نمود تا ارواح را از آنجا دور كند. به شكل تراژیكی، سانتانا فوت می شود و جسم او دقیقاً در همان نقطه ای كه جسد دختر پیدا شد، یافت می شود.
9. هویا باسو – رومانی
هویا باسو - رومانی
یك جنگل در بخش تاریخی ترانسیلوانی در كشور رومانی واقع شده است؛ خُب، آیا نیازی هست كه توضیحات بیشتری داده شود؟! با دیده شدن یك شیء پرنده ناشناس در سال 1968 و روایت انواع داستان های ارواح سرگردان، به بازدیدكنندگان احساس پریشانی و تحت نظر بودن دائمی دست می داد. این جنگل به نام یك چوپان كه همراه با گله گوسفندان خود از آن عبور كرده و پس از آن دیگر هیچ كس دوباره او را ندیده، نام گذاری شده است. طبق اطلاعات وب سایت این جنگل كسانی كه از شجاعت كافی برای گذر كردن از درون جنگل برخوردار بوده اند، صدمات جسمی، جوش زدگی، حالت تهوع، سوختگی و خراش را تجربه نموده اند. شما اسمی بر روی این احساس عجیب بگذارید؛ فردی كه توانسته از جنگل هویا باسو جان سالم به در ببرد این موضوعات را گزارش كرده است. چیزی كه عجیب است، این است كه هیچ داستانی در خصوص خون آشام ها در این جنگل روایت نشده است.
8. آئوكیگاهارا – ژاپن
آئوكیگاهارا - ژاپن
دریایی از درختان در قسمت پایین كوهستان فوجی در ژاپن واقع شده اند. نقاطی از گدازه های متخلخل وجود دارند كه به نوعی بسیار ساكت و بی سر و صدا هستند. خودِ شرایط جوی و محیطی نیز ترساننده و عجیب به نظر می رسد.
این سكوت باعث شده كه جنگل مذكور تبدیل به مكانی برای خودكشی گردد، كه این در زبان ژاپنی یعنی جوكائی. طبق روایت های مختلف این جنگل توسط یورئی، یعنی ارواح اساطیر ژاپنی به تسخیر در آمده است.
7. جنگل سیاه – آلمان
جنگل سیاه - آلمان
اسم آن، معرف آن است – “جنگل سیاه”. احتمالاً به اندازه كافی شبح زده است كه كسی جرأت ورود به آن را نداشته باشد. ظاهراً جنگل مورد بحث به تسخیر مردمانی كه تبدیل به گرگ شده اند، جادوگران و شیاطین درآمده است.
طبق گزارشات، یك مرد قد بلند و ژولیده با چشمانی دیوانه وار، كودكان را وادار می كرده تا وارد جنگل شوند و به گناهان خود اعتراف نمایند، و پس از آن هرگز دوباره دیده نمی شده اند. شوارزوالد یا همان جنگل سیاه، پایه و اساس و الهام بخش بسیاری از “داستان های نویسنده معروف آلمانی ویلهلم گریم” بوده است.
6. دون هیل – اسكاتلند
دون هیل - اسكاتلند
غیر از افسانه هیولای لاك نس، اسكاتلند دارای افسانه های فراوانی در مورد جنگل های متعدد خود بوده است. در دون هیل، یك درخت كاج اسكاتلندی در میان دریایی از درختان بلوط وجود دارد. مطابق با یكی از این افسانه ها، نقطه ای كه این درخت در آن واقع شده است، نقطه ابتدایی و ورودی قصر زیرزمینی ملكه فِیری می باشد.
هیچ كس قرار نبوده كه این موضوع را بداند، اما در سال 1691، یك كشیش در كتابش این راز را برملا نمود و همین امر باعث خشمگین شدن بسیاری از ساحران و جادوگران گردید. آنها این كشیش را نفرین كردند و روح او از همان زمان دون هیل را به تسخیر خود در آورد.
5. سرزمین آوارگی شیاطین – ایالات متحده
سرزمین آوارگی شیاطین - ایالات متحده
در بیر گریك در كارولینای شمالی، ادعایی در مورد وجود مكانی به نام دهانه جهنم وجود دارد. در این منطقه، خودِ خدای تاریكی یك محدوده خشك و بی ثمر را به تسخیر خود در آورده است. ظاهراً هیچ چیز در حوالی 40 فوتی این حلقه طی یكصد سال اخیر رشد نكرده است. شایعاتی در این خصوص كه سگ ها در نزدیكی آن بی وقفه پارس می كنند و البته از نزدیك شدن به آن خودداری می نمایند و دلیل آن هم مشخص نیست، شنیده شده است. اگر این مسئله باعث هراس و وحشت شما نمی شود، آنگاه معلوم نیست چه چیز می تواند شما را بتراسند.
4. داو هیل – هند
داو هیل - هند
اسم مستعار داو هیل، “سرزمین اركیده ها” است. با این حال داستان های میخكوب كننده و هیجان انگیزی در این مورد وجود دارند – پس نگذارید این اسم زیبا شما را فریب دهد. به مدت یكصد سال و یا حتی بیشتر افراد متعددی ادعا كرده اند كه توسط جسم بدون سر یك پسر جوان تحت تعقیب بوده اند.
اگر این توضیح برای اینكه شما را از این منطقه دور نگاه دارد، كافی نیست، باید بدانید كه انواع صدای پاها، قتل ها، چشم های قرمز دیده شده در تاریكی و مدرسه آن پسرك در همان حوالی نیز به نظر می رسد به همان اندازه مورد تسخیر قرار گرفته اند.
3. بروسلیاند – فرانسه
 بروسلیاند - فرانسه
كسانی هستند كه معتقدند افسانه شاه آرتور اكسكالیبور در جنگل بروسلیاند واقع در بریتانی فرانسه متولد شده است. در سال 1990 آتش سوزی وحشتناكی به این جنگل آسیب رساند. ظاهراً قبر مرلین نیز در همین مكان واقع شده است. بخش تسخیر شده به شكل خواهر آرتور یعنی مورگان له فِی ظاهر می شود، به طوری كه هر فردُ بی ایمانی كه به آنجا سفر نماید را برای همیشه زندانی می نماید.
2. اپینگ – انگلستان
اپینگ - انگلستان
از سال 1966،‌ حداقل ده فقره قتل افراد گوناگون با جثه ها، جنسیت ها و سن و سال های متفاوت در اپینگ واقع در انگلستان اتفاق افتاده است. در دهه 1700 این منطقه مخفیگاه یك مرد راهزن به نام دیك تورپین بوده است. با چنین داستان های واقعی در مورد این جنگل، جای تعجب ندارد اگر اهالی زیادی از ساكنان اسكس بر این باور هستند كه جنگل اپینگ تسخیر شده است.
این منطقه به خاطر صداهای شبح وار و وجود روح سرگردان تروپین دارای شهرت است. شكل و شمایل بیش از اندازه رشد یافته این جنگل، كه ظاهراً از دهه 1800 به بعد هیچ عمل هرس كاری در آن انجام نشده است،‌ قطعاً بر میزان شومی و بدشگونی این جنگل افزوده است.
1. بالیبولی – ایرلند
بالیبولی - ایرلند
در دهكده لارن، فالگیرها عادت به برگزاری مراسم های خاصی داشته اند كه بدان وسیله درب های جهان دیگر را به روی سلتیك ها بگشایند. ظاهراً، مابین قرون پانزدهم و هفدهم میلادی، گروه هایی از مردم در داخل این جنگل ناپدید می شده اند. در اواسط دهه 1990،‌ دو مرد گزارش كرده اند كه صدای جیغ و فریاد زنی را از داخل جنگل شنیده اند. زمانی كه به سمت جنگل دویده و خواسته اند به مانند افراد نیكوكار به آن شخص كمك نمایند، با درختی سراسر آغشته به خون مواجه شده اند. بعد از دور شدن از آنجا، به پشت سر خود نگاه كرده اند و چهار جسم نقاب دار پوشیده شده با پارچه را دیده اند. اگر چیزی می تواند شما را برای همیشه از كمك كردن به افراد نیازمند در آن جنگل باز دارد، رفتن به این جنگل پر درخت و تاریك و روبه رو شدن با این چهار جسم خواهد بود.
جنگلی که در میان زمین چمن یک باشگاه فوتبال به وجود آمده است!
ادامه مطلب

4.3/5 - (3 امتیاز)

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

برچسب ها :

اشتراک گذاری

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
[search_hotel]
  • محبوب ترین ها
  • آخرین مقالات
  • منتخب سردبیر