×

17 راه برای اینکه هنگام سفر به تنهایی احساس تنهایی نداشته باشید

نویسنده نویسنده ایران هتل در تاریخ ۱۳۹۸/۸/۵
دسته بندی انواع سفر
 17 راه برای اینکه هنگام سفر به تنهایی احساس تنهایی نداشته باشید
بسیاری از مردم از سفر به تنهایی هراس دارند زیرا احساس می کنند گذراندن مدت زمان زیادی با خود ممکن است از نظر عاطفی سخت باشد. ایران هتل آنلاین چند نکته در مورد چگونگی غلبه بر احساس تنهایی هنگام سفر به را برای شما گرد هم آورده است.

1. با خودتان دوست شوید.
یک مرد خردمند به نام ماکسول مالتز باری گفت: "اگر با خود دوست باشید، هرگز تنها نخواهید بود." اگر بیاموزید که بهترین دوست خود باشید که در سفر یا زندگی به طور کلی احساس تنهایی نخواهید کرد.

2. برای تجربیات جدید و دیدار با افراد جدید گشاده رو باشید.
اگر در قطار غریبه ای وجود دارد که به شما لبخند می زند، چرا نگویید: "سلام! حال شما چطور است؟ "اگر یک کوله گرد دیگری را می بینید، چرا نمی پرسید:" سلام دوستان، کجا می روید؟ "اگر فکر می کنید درخواست کردن ضد آفتاب از کسی در ساحل یک ایده احمقانه است و اینگونه به نظر می رسد که شما به انها اسیب می رسانید، تعصباتتان را فراموش کرده و فقط در پی این ایده ها برای برقراری ارتباط باشید.
 
3. در هاستل ها و خوابگاه ها اقامت کنید.
خوابگاه ها بهترین مکان برای ایجاد دوستی های جدید هستند. اگرچه بیشتر افرادی که با آنها ملاقات می کنید هرگز جایگاهشان بیش از "دوستان خوابگاه" نمی شود اما همیشه این فرصت وجود دارد که بتوانید یک دوست صمیمی پیدا کنید که با آنها برای همیشه دوست بمانید. اتاق های فانتزی هتل ها و تنهایی را فراموش کرده و در مرورگر خود ایران هتل آنلاین را باز کنید، بررسی ها را بخوانید و بهترین هتل اجتماعی را پیدا کنید. ملاقاتتان با بسیاری از افراد جالب تضمین شده است.
 سفر به تنهایی 
4- از Couchsurfing استفاده کنید
Couchsurfing یک انجمن آنلاین متشکل از اعضایی با قلب های باز و ذهن آزاد است که به مسافران اقامت رایگان در خانه هایش را می دهد. اغلب اوقات میزبانتان در سراسر شهر خواهد بود، یک وعده غذایی با شما خواهد داشت یا صرفاً با شما مکالمه می کند.

5- از طریق انجمن های Couchsurfing با سایر مسافران ملاقات کنید
Couchsurfing نه تنها برای یافتن محل اقامت خوب است بلکه برای هر کشور، شهر و منطقه ای که هرکسی بتواند برود، دارای انجمن های اینترنتی است. به عنوان مثال، انجمن لیسبون بسیار فعال است - در هر شهر معمولاً یک جلسه هفتگی وجود دارد که می توانید با افراد محلی و مسافران دیگر ملاقات کنید.

6. لبخند بزنید
به نظر بسیار غیرمتعارف می رسد، اما حقیقت این است - لبخند بزنید تا مردم بخواهند با شما ارتباط برقرار کنند. از طرف دیگر اگر اهل احمق بودن و نگرش منفی باشید، افراد به طور ناخودآگاه از صحبت با شما خودداری می کنند. همانطور که گفته می شود: "لبخند بزن تا دنیا با تو لبخند بزند، گریه کن و تو تنها گریه خواهی کرد."
 
7. با افراد محلی دوست شوید
همیشه خوب است که دوستان محلی داشته باشید زیرا آنها می توانند توصیه های دست اول را به بگویند و در مورد تله های و کلاهبرداری های توریستی به شما هشدار دهند. چه چیز دیگری، اگر در محلی با مردم محلی در ارتباط باشید، می توانید سنت ها و آداب و رسوم آنها را از نزدیک ببینید. در این حالت، فروتنی در یک فضیلت نیست، فقط با یک محلی گپ بزنید!

8- دوستانی بیابید
به تنهایی به کافی شاپ بروید و با کسی مکالمه برقرار کنید - هیچ چیز عجیب و غریبی در این مورد وجود ندارد. ممکن است مسافر دیگری را پیدا کنید که با شما هم عقیده و هم سو باشد و اگر این روش به نتیجه نرسد حداقل سعیتان را کرده اید!

9. به مکان های عمومی بروید
اگر بیرون رفتن به تنهایی وحشتناک به نظر می رسد، به مکان های عمومی بپیوندید. مکان های عمومی معمولا بازدید کنندگان زیادی دارند، بنابراین رفتن به این مکان ها و برقرار ی ارتباط با افراد ایده ی خوبی است.
 سفر به تنهایی
10- در تورها و گشت و گذارها شرکت کنید
بسیاری از شهرها تورهای رایگان ارائه می دهند. در حالی که هزینه زیادی ی برای این تورها لازم نیست، اگر از تجربه استفاده می کنید نکاتی تشویق می شوند. برای آن موضوع به یک تور رایگان یا هر تور دیگری بپیوندید - این تضمین می کند که با افراد ملاقات خواهید کرد، زیرا ساعت ها با غریبه می گذرانید. به احتمال زیاد فردی را پیدا خواهید کرد که بعداً با او بخواهید ناهار یا شام بخورید.

11. در یک خوابگاه آویزان شوید (حتی اگر در آنجا نمانید)
علاوه بر خوابگاه ها و اتاق های خصوصی، بسیاری از هاستل ها دارای مکان هایی برای ارتباط با افراد و دیگر میهمانان هستند. بعضی اوقات دسترسی به میهمانان محدود می شود، اما این یک قاعده ی ثابت نیست.
12. با دوستان یا دوستان دوستانی که در مقصدتان زندگی می کنند ارتباط برقرار کنید.
شما احتمالاً حداقل 300 دوست (حتی بیشتر) دارید و هر کدام از این دوستان حداقل 300 دوست را دارند - این باعث می شود افراد اطرافتان 90،000 نفر باشند. حداقل یکی از این افراد باید در مقصد شما زندگی کند و مایل باشد که مدتی را با شما بگذراند!

13.به دنبال افراد محلی با علایق مشابه باشید
اگر یک سرآشپز هستید، تحقیق کنید که آیا یک باشگاه آشپز محلی وجود دارد یا خیر. اگر دوست دارید می توانید مدرسه های رقص محلی را در گوگل پیدا کنید. این یک نکته مفید است به خصوص اگر قرار است بیش از 2-3 روز در مقصدتان بمانید.

14. یک ملاقات محلی پیدا کنید
اگر در حال بازدید از یک شهر بزرگتر هستید، از وب سایت Meetup دیدن کنید. ممکن است یک رویداد جالب در نزدیکی پیدا کنید که بتوانید با افراد همفکر دیدار کنید.

15. در دوره ها / کلاس ها شرکت کنید
این توصیه دیگری برای مسافرانی است که قصد دارند برای مدت طولانی تری در مقصد بمانند. در مورد هر چیزی از ماساژ گرفته تا آشپزی، کلاس یا دوره بگیرید. شما مطمئناً با افراد جدیدی ملاقات خواهید کرد و حتی ممکن است دوستان خوبی بیابید.

16- داوطلب شوید
کاملاً مشابه توصیه قبلی است، اگرچه در حالی که کلاس ها هزینه دارد، اما این گزینه معمولاً رایگان است. قطعاً اگر فرصتی دارید داوطلبانه در آن شرکت کنید – مزیت این پیشنها ای است که احساس خوبی خواهید کرد و احتمالاً با افراد بزرگی نیز ملاقات خواهید کرد.
 سفر به تنهایی
17- یک همسفر پیدا کنید
اگر هنوز مسافرت به تنهایی را کابوس می دانید، باید یک همسفر پیدا کنید. اگر می گویید امتحان کرده اید، اما موردی پیدا نکرده اید، بدیهی است که به اندازه کافی تلاش نکرده اید. ساده ترین راه این است که با اعلام به دوستان فیسبوکتان شروع کنید – تنها کافیست همه را مطلع کنید و اگر علاقه ای ندارند ممکن است شخصی را که بشناسند.در غیر این صورت به یک انجمن مسافرتی مانند Travelbuddy بروید.