×
×

نظرات هتل های بابلسر

283 نفر بهترین نکات سفرشون رو به اشتراک گذاشتن

آخرین نظرات هتل های بابلسر

متل سه کاج بابلسر
متل سه کاج بابلسر میانگین رتبه نظرات : 3.9 "خیلی تمیز، جای خیلی خوب"

خوب و تمیز و جمع و جور بود، پارکینگ داشت و امنیتش خوب بود، ما راضی بودیم

۱۳۹۸/۱۰/۱۵ فراز سهندی
هتل شوکا بابلسر
هتل شوکا بابلسر میانگین رتبه نظرات : 4.0 "رفتار پرسنل هتل بسیار مودبانه و حرفه ای"

هتل خوبیه، بازسازی شده، دسترسی هتل به شهر و دریا مناسب است.

۱۳۹۸/۱۰/۱۴ حمید مفتخری ازاد
هتل میزبان بابلسر
هتل میزبان بابلسر میانگین رتبه نظرات : 4.5 "تجربه ای بی نظیر"

اطاقهای بزرگ و لوکس. منظره ای زیبا. فقط در شب اول طبقه آخر اقامت داشتیم که کمی خنک بود و روز بعد اطاقمان را جابجا کردیم و مشکل برطرف شد. اگه به وضعیت پارکینگ خصوصی برا مهمانهای هتل و ایجاد فضای بازی برای کودکان رسیدگی بشه، هیچ ایرادی نداره، رستوران سلف سرویسش غذا هایی با کیفیت عالی و قیمت قابل قبول داره حتما فسنجونش رو امتحان کنید، ولی قیمتهای رستوران دیگش نسبت به کیفیت کم غذاهاش بالا بود، فروشگاهش قیمتهاش خیلی خوب بود و کافه هم کیفیت و قیمت متعادلی داشت، در کل اگه مسافر شمالید، یکی دو شب رو برا هتل میزبان کنار بگذارید

۱۳۹۸/۱۰/۹ امید فیروززارع
هتل میزبان بابلسر
هتل میزبان بابلسر میانگین رتبه نظرات : 4.5 "متوسط"

همه چیز خیلی معمولی

۱۳۹۸/۱۰/۶ سام ملکی
هتل شوکا بابلسر
هتل شوکا بابلسر میانگین رتبه نظرات : 4.0 "بررسی عملکرد هتل"

برخورد و پذیرایی عالی داشتن، با اینکه هتل قدیمی هست اما با بازسازی واقعا بیشتر از هتل دوستاره حقشه

۱۳۹۸/۱۰/۲ مینا عزیزپور
هتل میزبان بابلسر
هتل میزبان بابلسر میانگین رتبه نظرات : 4.5 "یه هتل خوب و عالی در‌بابلسر"

همه چیز خوب بود طراحی اطاقها عالی بود امکانات بسیار عالی

۱۳۹۸/۹/۱۵ رضا سلیمی
هتل میزبان بابلسر
هتل میزبان بابلسر میانگین رتبه نظرات : 4.5 "هتل میزبان هتل مورد علاقه خانواده ماست"

فقط یه مطلب اینکه ما تو تعطیلات نیمه آبان ماه اونجا بودیم و به علت شلوغی هتل نسبت به تیر ماه که اونجا اقامت داشتیم و خب هتل هم خلوت تر بود پذیرایی و مهمانداری هتل یه کم ضعیف تر شده بود مثل اینترنت یا مثلا پذیرایی میوه و شیرینی که ما تو آبان ماه نداشتیم در صورتیکه تیرماه همه چیز ایده آل بود در هر صورت باز هم اولین گزینه ما برای اقامت هتل میزبان خواهد بود و در ضمن جا داره که از کیفیت و تنوع و سرویس دهی عالی رستوران های هتل تشکر و قدردانی کنیم

۱۳۹۸/۹/۷ روح الله ملک زاده
هتل میزبان بابلسر
هتل میزبان بابلسر میانگین رتبه نظرات : 4.5 "هتل بسیار خوبی بود"

از همه لحاظ عالی بود.

۱۳۹۸/۸/۲۵ کیانوش جوانی
هتل میزبان بابلسر
هتل میزبان بابلسر میانگین رتبه نظرات : 4.5 "هتل خاطره انگیز"

کارکنان مودب و خونگرم و رستورانهای با کیفیت و تمیز

۱۳۹۸/۸/۲۱ محمود عامری
متل دلکده بابلسر
متل دلکده بابلسر میانگین رتبه نظرات : 3.1 " متل نسبتا مناسب و با قیمت خوب"

در کل متل خوبی بود . رفتار پرسنل مناسب بود. نقطه ضعف این مجموعه فرسودگی و کهنگی بعضی از واحدهابود. امکانات بهداشتی نظیر مایع دستشویی و ظرفشویی وجود نداشت، بطوریکه توسط خودمان از بیرون خریداری شد.

۱۳۹۸/۸/۱۹ ساسان عین القضاتی
هتل میزبان بابلسر
هتل میزبان بابلسر میانگین رتبه نظرات : 4.5 "پیشنهاد میکنم"

تجربه عاالی بود

۱۳۹۸/۸/۱۷ حسن اسدی لاری
هتل میزبان بابلسر
هتل میزبان بابلسر میانگین رتبه نظرات : 4.5 "هتلي با اتاق هاي خوب پذيرش خوب"

در ٣شب اقامتي كه داشتيم اتاق از نظر دكوراسيون و چينش وسايل عالي بود ارتفاع بلند اتاق قابل توجه بود متاسفانه در check out زمان زيادي صرف شد و فكر ميكردن از ميني بار آب ميوه خورديم!كه اصلا آب ميوه وجود نداشت با عنايت به اينكه ميني بار مختصري داشتن پيشنهاد ميدم كلا حذف كنن . نظافت متوسط صبحانه معمولي

۱۳۹۸/۸/۱۵ ميرمصطفي سيداشرفي
متل دلکده بابلسر
متل دلکده بابلسر میانگین رتبه نظرات : 3.1 "متل یک ستاره"

بدک نبود. نظافت ضعیف امکانات صفر چراغ دستشویی سوخته برای یه بار خوبه

۱۳۹۸/۸/۱۳ علی خونانی
هتل میزبان بابلسر
هتل میزبان بابلسر میانگین رتبه نظرات : 4.5 "خوب"

خوب

۱۳۹۸/۸/۹ هادی ابراهیمی
هتل میزبان بابلسر
هتل میزبان بابلسر میانگین رتبه نظرات : 4.5 "عالی"

همه چیز عالی بدون توضیح اضافی!

۱۳۹۸/۸/۸ محمد علویان قوانینی
هتل میزبان بابلسر
هتل میزبان بابلسر میانگین رتبه نظرات : 4.5 "یه هتل بینظیر تو مازندران 👍🏻"

به جرات میتونم بگم این هتل توی تمام موارد از هتل های پنج ستاره مازندران سر تره ،طراحی داخلی اتاقها برخلاف تمام هتل های ایران که از رنگ بندی نامناسب و شلوغ استفاده میکنن ،کاملا آرام بخش و هتلی .احسنت به مدیریت هتل و همچنان پرسنل فوق العــــاده کارآمد .ما که بی صبرانه منتظر افتتاح فاز جدید هتل هستیم ☺️.

۱۳۹۸/۸/۳ مونا حاجي زاده
متل سه کاج بابلسر
متل سه کاج بابلسر میانگین رتبه نظرات : 3.9 "هتل مناسب"

یکم کوچیک بود ولی نظافت و وسایل و همه چیزای دیگه که گفته بودن خوب بود. بهترین امکان این بود که به ساحل نزدیک بود و ساحل تمییز و زیبایی داشت.

۱۳۹۸/۷/۲۸ الیاس فدای وطن
هتل شوکا بابلسر
هتل شوکا بابلسر میانگین رتبه نظرات : 4.0 "نظرم را جلب نکرد"

نکته مثبتش آرامش و صبحانه خوب. اما تعامل خوبی با مهمانان ندارد. ما در موردی معترض شدیم که اصلا اهمیتی داده نشد

۱۳۹۸/۷/۲۲ عباس محمدزاده
هتل میزبان بابلسر
هتل میزبان بابلسر میانگین رتبه نظرات : 4.5 "خوبی که میتوانست خیلی بهتر باشد"

1-موقعیت هتل نسبت به دریا و مراکز خرید بسیار خوب 2-برخورد پرسنل بسیار محترمانه و متاسفانه در مواردی مصنوعی 3-کیفیت غذا خوب، کیفیت پذیرایی بسیار خوب 4-تمیزی و کیفیت ساختمان هتل بسیار خوب مواردی که لازم است برای بهتر شده خدمات هتل به آنها توجه شود: 1-عدم وجود پارکینگ و غذاخوری اختصاصی مهمانان هتل 2-لازم است تا با سایتهای رزرو اینترنتی هتل مثل Iran hotel online هماهنگی ایجاد شود. 3-عدم احترام به خواست و نیاز مهمانان در مورد گرمایش و سرمایش اتاقها: با توجه به اینکه افراد از لحاظ دمای اطراف خود سلیقه و ظرفیتهای متفاوتی دارند، لازم است تا تنظیم دمای اتاق در اختیار میهمانان باشد، نه اینکه هتل برای آنها تصمیم بگیرد. در چند روز اقامت ما بعضی روزها فقط امکان گرمایش بود و بعضی روزها فقط امکان سرمایش!!!!!! 4-ظاهرا هدف از تاسیس این مجتمع بیشتر ایجاد مرکز تفریح و غذا خوری و محلی برای عروسی و سایر مراسم افراد محلی آنجا بوده است که در طبقاتی از آن هتلی هم ساخته شده، چراکه تمام امکانات آنجا بین میهمانان هتل و سایر مراجعه کنندگان مشترک میباشد و بخصوص در روزهای تعطیل ازدحام مراجعه کنندگان، آنجا را بیشتر شبیه یک مرکز تفریحی داخل شهری میکند تا هتلی دنج برای استراحت و آرامش میهمانان مسافر، در صورتیکه نیازهای مسافران و افراد ساکن در محل بسیار متفاوت است. در پایان ذکر این نکته لازم است که هنوز هم با وجود مشکلات مطرح شده، این هتل یکی از هتلهای خوب آن ناحیه میباشد و استاندارد آن از استاندارد خیلی از هتلهای ایران و بخصوص مازندران بالاتر میباشد.

۱۳۹۸/۷/۲۰ مهدی کرباسی زاده
هتل میزبان بابلسر
هتل میزبان بابلسر میانگین رتبه نظرات : 4.5 "هتلی با پرسنل حرفه ای"

هتل نوساز و تمیز و مرتب بود صبحانه بسیار عالی و غذای رستوران کامل و قیمت مناسب کمتر رستورانی در شمال با این کیفیت پیدا می کنید کارکنان و پرسنل بسیار مودب و حرفه‌ای رفتار می کردند که نشان از گذراندن دوره های کارآموزی داشت در مدت سه روز اقامت در این هتل که با خانواده رفته بودیم به همه خوش گذشت از مدیریت هتل بسیار سپاس گذارم و از ایران هتل که با زحمت زیاد در آخرین لحظات هتل را رزرو نمود متشکرم

۱۳۹۸/۷/۱۰ هادی براتی
هتل میزبان بابلسر
هتل میزبان بابلسر میانگین رتبه نظرات : 4.5 "آرامش در حد خیلی خوب"

انتخاب من در سفرهای بعدی هتل میزبان هست ، قیمت وکیفیت راضی کننده است، نوساز و تمیز، وکارکنانی خوشرو، چشم انداز غربی هتل خیلی عالیه، صبحانه هم در حد هتل 4ستاره خوب بود.چندتا کم و کاستی داشت: نداشتن رخت آویز ، نداشتن ساعت دیواری داخل اتاق ، عایق نبودن اتاقها.

۱۳۹۸/۷/۹ سید علی اصغر علمدار
متل شاکری بابلسر
متل شاکری بابلسر میانگین رتبه نظرات : 3.0 "اقامت به یاد موندنی"

با سلام اقامت من وهمسرم درمتل شاکری 3روز بود و واقعا برامون به یادموندنی شد .سوئیت ما یه تراس فوق العاده خوب داشت وحسابی برامون لذتبخش بود.رفتار کارکنان بسیار خوب ومحترمانه فقط اینکه اگر سرویس ها و آشپزخانه از لحاظ نظافت مرتب تر می بود همه چی عالی می شد.

۱۳۹۸/۷/۸ حانیه زاهد ابوالحسنی
هتل میزبان بابلسر
هتل میزبان بابلسر میانگین رتبه نظرات : 4.5 "هتلی مناسب برای اقامت کوتاه مدت"

این هتل در طبقه سوم مجتمع واقع شده که به صورت دابلکس طراحی شده. پرسنل آموزش دیده در دانشکده خود هتل هستند؛ ما در های سیزن مهمان هتل بودیم و بعضا شاهد بودیم پرسنل خانه دار و ریسپشن سطحی (و نه پیگیر) برای حضور و درخواست های میهمانان احترام و ارزش قائل بودند. رفتارها محترمانه اما بعضا همراه با غفلت بود. در طبقه 2 مجتمع، رستوران سنتی کم نظیری وجود دارد که می توان غذاهای لذیذ شمالی را به صورت سینی مزه یا پرس های غذایی کامل در محیطی دلنشین سفارش داد. صبحانه هتل خیلی خوب و به صورت سلف سرویس در طبقه پایین تر، سرویس می دادند. بنده همجنان منتظر تماس هتل در خصوص برگه پیشنهاد و درخواستم جهت جبران خسارت زمانی وارده هستم. با سپاس از ایران هتل آنلاین بخاطر نطرسنجی و پیگیری احتمالی نظرات.

۱۳۹۸/۷/۳ احسان شمس
هتل میزبان بابلسر
هتل میزبان بابلسر میانگین رتبه نظرات : 4.5 "هتلی مناسب "

پرسنل مودب و حرفه ای. امکانات اتاق ها و تمیزی آن ها قبلا خیلی بهتر بود. یک مقدار متاسفانه کیفیت پایین آمده که امیدوارم از این پایین تر نیاید!

۱۳۹۸/۷/۲ الهام زرین پاشنه
متل بهشت افرا بابلسر
متل بهشت افرا بابلسر میانگین رتبه نظرات : 3.7 "دور از ساحل "

در مجموع خوب بود ولی پیدا کردن مجتمع در روز اول بسیار سخت بود. مجتمع رستواران نداشت. فاصله تا دریا با ماشین ۵ دقیقه و پیاده حدود یک ساعت.

۱۳۹۸/۷/۲ حمید عرفانی خانه قاهی
هتل میزبان بابلسر
هتل میزبان بابلسر میانگین رتبه نظرات : 4.5 "هتل خوب اما بدون ساحل"

اگر هتل ساحل اختصاصی برای میهمانان با سرویس رفت و برگشت اضافه کند، بنظرم در حد 5 ستاره خواهد بود.

۱۳۹۸/۷/۲ سعید صاحبکار
هتل میزبان بابلسر
هتل میزبان بابلسر میانگین رتبه نظرات : 4.5 "عاالی"

با سلام مثل همیشه عااالی بود ولی چندتا نقطه ضعف داشت ایندفعه... ۱. مواد بهداشتی اعم از شامپو و مسواک و ..... بسیار بسیار کیفیت پایینی داشت. ۲. ما اتاق کینگ دبل داشتیم به همراه همسرم و دخترم کوچولوم ولی برا دخترم اجازه نمیدادن که صبحانه به اتاق بیارم.و حتی اجازه ندادند یک عدد نان کوچیک و یک پنیر خامه ایی براش بردارم.گفتند به هیچ عنوان نمیشه صبحانه به داخل اتاق برد.مگر اینکه ۲۵۰۰۰ پرداخت کنید😮😮😮😮 ۳. از بالکن به هیچ عنوان نمیشد استفاده کرد چون پر از حشره و پشه بود.به نظرم حتما باید یه راهکار پیدا کنن.

۱۳۹۸/۶/۲۷ hamed goharshadi
هتل شوکا بابلسر
هتل شوکا بابلسر میانگین رتبه نظرات : 4.0 "عالی"

عالی

۱۳۹۸/۶/۲۴ سارا پورابراهیمی
هتل میزبان بابلسر
هتل میزبان بابلسر میانگین رتبه نظرات : 4.5 "هتلی خوب و مناسب"

نظافت اتاقها ضعیف ولی نظافت راهروها و لابی قابل قبول. برخورد کارمندان خوب و مناسب. امکانات فقط دستگاههای ورزشی از جمله تردمیل ،دوچرخه و بدنسازی دارد فاقد استخر و سرگرمی و وسایل بازی و غیره کیفیت بسیار بالای غذا در دو رستوران موجود در طبقه اول (رستوران سلف سرویس و رستوران منو باز) ارامش نسبی هتل (گاهی اوقات به دلیل وجود مراسم مختلف در طبقه همکف سرو صدای زیادی ایجاد میشه) قیمت های مناسب یکی بودن پارکینک و آسانسور مسافرین هتل با مشتریان رستوران و تالارها که بعضا به علت وجود مراسم و شلوغی باعث سردرگمی مسافرین هتل می گردد. البته ساختمان جدید و اصلی هتل در کنار ساختمان فعلی در حال تکمیل می باشد و به گفته یکی از کارکنان هتلی پنج ستاره با امکانات فوق العاده می باشد که مشکلات فعلی را مرتفع میسازد و به زودی افتتاح میگردد.

۱۳۹۸/۶/۱۹ هادی جهانداری
متل مهستان بابلسر
متل مهستان بابلسر میانگین رتبه نظرات : 3.5 "ویلای تمیز و نزدیک به دریا"

ما دو شب در ویلای دوبلکس دو خوابه اقامت داشتیم که تا ده نفر را هم جوابگو است. ویلا در کل تمیز بود. فقط ملافه ها خیلی تمیز نبود. سقف یکی از اتاق خوابها در بارندگی چکه میکرد که قرار بود مشکل را حل کنند. ویلا دو دقیقه با دریا فاصله داشت و برای ما که دو بچه همراه داشتیم بسیار ایده آل بود. سوپر و نانوایی نزدیک و در دسترس بود. رستورانهای خوب شهر هم با فاصله ده دقیقه ای از ویلاها قرار داشت. ویلاها در محل پلاژ عمومی قرار دارد بنابراین انتظار ساحل خلوت و آرام را نباید از آن داشت. اما به نسبت شلوغی ساحل تمیزی داشت. ضمنا اتاق خوابها حدود 20 پله تا طبقه بالا است و برای کسانی که با پله مشکل دارند مناسب نیست. برخورد پرسنل خوب بود و در کل اقامت راحتی داشتیم. در حد متل شرایط مناسبی داشت.

۱۳۹۸/۶/۱۵ بهمن اخوت
شبکه ایران هتل با نام اختصاری آی هو (IHO) , بزرگترین پرتال رزرواسیون آنلاین هتل های ایران می باشد.
شبکه ایران هتل فعالیت خود را از سال 1385 آغاز نموده است و تا کنون ادامه دارد.
این شبکه متعلق به شرکت سفرپردازان رایان کیش(LLC) میباشد.