×
×

نظرات هتل های قشم

887 نفر بهترین نکات سفرشون رو به اشتراک گذاشتن

آخرین نظرات هتل های قشم

اقامتگاه بوم گردی لرد سوزا قشم
اقامتگاه بوم گردی لرد سوزا قشم میانگین رتبه نظرات : 2.5 "نا امید کننده"

ما در آذر 98 به مدت یک شب به همراه همسر و فرزندم این اقامتگاه را رزرو کردیم ولی در شبی که وارد شدیم به جای اینکه با یک اقامتگاه بوم گردی و سنتی مواجه شویم متوجه شدیم یک گروه توریستی مجموعه را دربست در اختیار گرفته اند و تعدادی دختر و پسر جوان با وضع پوشش نامناسب و صدای موسیقی بلند کل مجموعه را در اختیار داشتند. از آنجا که وضعیت آنجا مناسب اقامت خانواده نبود به مسئول مجموعه اعتراض کردیم که اعلام کردند کاری نمیشود کرد! با توجه به دیر وقت بودن، ما به ناچار پذیرفتیم که ما را به خانه ای دیگر ( واقع در مسکن مهر سوزا) هدایت کردند که هر طور که بود آن شب را آنجا به سر کردیم. خلاصه مراقب باشید و حتما قبل از تصمیم به اقامت در مجموعه های بوم گردی این موارد را چک کنید. چون ظاهرا هنوز قوانین درست و درمانی بر انها حاکم نمیباشد.

۱۳۹۸/۱۰/۲۳ رضا رمضانی
اقامتگاه بوم گردی ساحلی فردیس قشم
اقامتگاه بوم گردی ساحلی فردیس قشم میانگین رتبه نظرات : 4.0 "ساحل زیبا و آرام"

کارکنان بسیار مهربان و مهمان نواز بودند، اقامتگاه از حداقل امکانات برخوردار بود و به نسبت امکانات در مقایسه با اقامتگاه هایی که در شهرها و استانهای دیگر رفته بودم قیمت بالایی داشت.

۱۳۹۸/۱۰/۱۴ مهدی آقاعلیخانی
هتل الوند 2 قشم
هتل الوند 2 قشم میانگین رتبه نظرات : 3.9 "هتل در حد دو ستاره"

هتل نوساز داخل اتاق نسبتا تمییز چای ساز نداشت هتل اصلا رستوران نداشت صبحانه هتل ضعیف در حد دو ستاره

۱۳۹۸/۱۰/۶ رضا رمضانی
هتل خلیج فارس قشم
هتل خلیج فارس قشم میانگین رتبه نظرات : 2.8 "ساحل بسیار عالی"

با درود اتاق بزرگ و جادار بود.صبحانه و غذا بسیار خوب و ساحل برای شنا و استراحت بسیار عالی بود.فقط موقعیت هتل نسبت به شهر دور هست و حتما باید ماشین موجود باشه، برای میهمانهایی که با ماشین شخصی مسافرت میکنند بسیار ایده آل است.

۱۳۹۸/۹/۱۰ نويد رزاق زادگان
هتل آسماری قشم
هتل آسماری قشم میانگین رتبه نظرات : 3.2 "بی کیفیت و بدون امکانات"

موقعیت بد هتل و بدون پارکینگ بودن هتل ، امکانات ضعیف ، سیستم برق به طوری که همه جا برق وصل و پرسنل رسیدگی در وضعیت برق نداشته ، با توجه به گرما هوا هتل بدون برق اضطراری ، صبحانه ضعیف .

۱۳۹۸/۹/۲ مهیار اسدی
هتل رخسار قشم
هتل رخسار قشم میانگین رتبه نظرات : 3.9 "سفری خوب در هتلی خوب"

سلام. ما در سوئیت ۵ تخته اقامت داشتیم.اتاقی با امکانات خوب،تمیز،ویو عالی از دریا. پرسنل خوب. صبحانه خوب و کامل.قیمت خوب.در مجموع به دیگران پیشنهاد میکنم و خودم هم در صورت سفر به قشم حتما هتل رخسار را انخاب میکنم.

۱۳۹۸/۹/۲ علی بخشیان
اقامتگاه بوم گردی دریای جنوب قشم
اقامتگاه بوم گردی دریای جنوب قشم میانگین رتبه نظرات : 3.3 "بد نبود"

با توجه با اینکه یه خونه روستایی بود نمیشه خیلی ازش انتظار داشت، اما در کل میشه گفت تجربه خوبی بود

۱۳۹۸/۹/۱ عقيل عليزاده
هتل نخل زرین قشم
هتل نخل زرین قشم میانگین رتبه نظرات : 1.8 "نخل زرین"

فقط موقعیت هتل مناسب بود و این برام مهم بود ، وگرنه هتل از همه لحاظ چیزی شبیه مسافر خانه بود.

۱۳۹۸/۹/۱ رضا امیری
هتل آپارتمان آرش قشم
هتل آپارتمان آرش قشم میانگین رتبه نظرات : 4.5 "صبحانه خيلي خيلي ضعيف و شرم اور بود"

هتل تميز بود اما رسپشن صبح كه ميخواستيم بريم واسه يك بطری اب پشت سر ماشين ما با ضربه به شيشه ماشين ما رو متوجه مصرف يك بطر اب ٢٠٠٠تومتني كرد و اين در صورتي بود كه بنده قبلش گفته بودم خدمتتون ميرسم

۱۳۹۸/۸/۳۰ Arash Esfandiari
هتل امیر قشم
هتل امیر قشم میانگین رتبه نظرات : 2.5 "بدترین"

استاندار های هتل زیر سوال میره با ورود به این هتل. وقتی وارد این هتل میشید یاد پادگان می افتید. صبحانه بی کیفیت. اتاق بی کیفیت. من که یاد سربازی افتادم

۱۳۹۸/۸/۳۰ علی سینایی
هتل شهریار قشم
هتل شهریار قشم میانگین رتبه نظرات : 3.8 "هتل"

اتاق ها خیلی کوچک بودن و بوی فاضلاب داخل اتاق پخش میشد و کافی شاپ هتل هم باز نبود کلا غذا هم که یا باید بیرون میخوردی یا برات سفارش میدادن از بیرون می آوردن

۱۳۹۸/۸/۲۸ محمدرضا حاجی بابائی
هتل آپارتمان پرشین گلف قشم
هتل آپارتمان پرشین گلف قشم میانگین رتبه نظرات : 2.4 "موقعیت مکانی خوب"

من دوهفته پیش در این هتل اقامت داشتم از نظر موقعیت مکانی برای کسانی که قصد خرید در درگهان رو دارند بسیار عالیه و امکان دسترسی به همه بازارها فراهم هستش.صبحانه ضعیف،فقط به عنوان جای خواب مناسب بود.

۱۳۹۸/۸/۲۷ نگار نوری لطیف
هتل رویال قشم
هتل رویال قشم میانگین رتبه نظرات : 3.5 "من بازم برم قشم ميرم همين هتل "

عالي بود برخورد كاركنان همه خوش اخلاق و مهربون از همه جهت عالللي بود

۱۳۹۸/۸/۲۷ منیره اردستانی
هتل کیمیا 2 قشم
هتل کیمیا 2 قشم میانگین رتبه نظرات : 2.4 "هتل در حد مسافرخانه"

هتل در حد یک ستاره است نه سه ستاره.محیط رستوران کثیف .خراب بودن سرویس بهداشتی داخل لابی هتل.حق کنسلی هم خیلی بالا بود.رفتار پرسنل در ظاهر خوب بود ولی در باطن کاری برای شخص انجام نمی دادند.

۱۳۹۸/۸/۲۶ عبدالرضا نیک طبع
هتل آرام قشم
هتل آرام قشم میانگین رتبه نظرات : 3.5 "هتل خوب"

برخورد پرسنل بسیار خوب بود. نظافت خوب بود. دسترسی و موقعیت هتل عالی.

۱۳۹۸/۸/۲۵ امید نقشینه
هتل رویال قشم
هتل رویال قشم میانگین رتبه نظرات : 3.5 "پاسخگویی ضعیف و مشتری مداری پایین"

نظافت ضعیف و پاسخگویی غیر مسئولانه ومشتری مداری بسیار پایین از مواردی بود که من رو از گرفتن این هتل پشیمان کرد، روزی که اتاقها رو تحویل گرفتیم تمام ظروف داخل اتاق کثیف بود و بعد از تماس با پذیرش و درخواست ما برای تعویض ظروف و اوردن آب جوش داخل اتاق که ساعتها انجام نشد، به پذیرش مراجعه کردم تا دلیل عدم سرویس دهی رو جویا بشم. خانمی که در پذیرش بودند فرمودند امشب جشن عقد یکی از مدیران هتله و کسی نیست که سرویس بدهد! و گفتن که من تازه اومدم و درجریان موراد قبلی نیستم! ساعت سرو صبحانه در سایت 7:30 اعلام شده بود شب از پذیرش هم که پرسیدم همین رو گفتن، منتهی جمعه صبح که راس این ساعت برای سرو صبحانه رفتیم نه نان نه چایی و ... آماده نبود. کارگر خدمات اونجا هم همان حرفی رو زد که شب قبل خانم پذیرش زده بود اینکه کسی نیست که سرویس بدهد! ، دو بار به پذیرش تذکر دادم و گفتم ما ساعت 8 برای گشت شهری میریم لطفا سریع تر آماده کنید که اقای مسئول پذیرش فرمودن خیر ساعت 8 شروع سرو است و وقتی اعتراض کردم گفتن همینه که هست! زباله ها رو هم که شب قبل دم اتاق میگذاشتی تا ظهر طول می کشید که ببرن. توالت جرم گرفته بود، درز دیوارهای داخل اتاق کپک داشت و ...

۱۳۹۸/۸/۲۵ مهسا دری
هتل بوتیک ایرمان قشم
هتل بوتیک ایرمان قشم میانگین رتبه نظرات : 4.6 "هتلی خوب و استاندارد"

هتل بسیار خوبی هست ولی با توجه به ۴ ستاره بودنش درصورتیکه یک مقدار خدمات هتلداریش رو ارتقا دهد می‌تواند در حد هتل های پنج ستاره ظاهر و ارائه خدمت نماید.

۱۳۹۸/۸/۲۴ علیرضا حسینخانی
هتل شهریار قشم
هتل شهریار قشم میانگین رتبه نظرات : 3.8 "نظر"

من و همسرم 5 شب در هتل شهریار اقامت داشتیم به دلیل تعطیلات و زیاد بودن مسافران اتاق ما کوچک بود ولی بعد اتاق بزرگی را به ما دادند. در کل برخورد پرسنل تمیزی اتاق ها و صبحانه خوب بود .

۱۳۹۸/۸/۲۳ زهرا دستیار
هتل ارم قشم
هتل ارم قشم میانگین رتبه نظرات : 3.6 "هتلی تمیز ،با کارکنانی مودب"

نکته بزرگ این هتل سیستم صبحانه و پذیرایی است که در حد هتل دوستاره مناسب نیست و کترینگ ضعیف

۱۳۹۸/۸/۲۳ علی سالاری
هتل آرام قشم
هتل آرام قشم میانگین رتبه نظرات : 3.5 "بدون هیاهو و در آرامش مطلق"

پذیرش خوب، صبحانه خیلی خوب، نظافت عالی ، خانه داری فوق العاده

۱۳۹۸/۸/۲۲ اسماعیل رحمتی
اقامتگاه بوم گردی ساحلی فردیس قشم
اقامتگاه بوم گردی ساحلی فردیس قشم میانگین رتبه نظرات : 4.0 "فوق العاده"

اتاق های تمیز با سرویس خواب تمیز و سرویس بهداشتی بسیار تمیز و توالت فرنگی ، یخچال خارج از اتاق هاست و مدیریت بسیار خوش رو و مهمان نواز که با توجه به امکانات کمشون هر کاری میکنن که نیازهای مهماناشون رو براورده کننن ،اقامتگاه لب دریاست که فکر میکنم تنها اقامتگاه قشم است که اینقدر نزدیک دریاست !!! دسترسی به سوپر کم و برای شام یا نهار باید قبلش با مدیریت هماهنگ کنیم تا سفارش داده بشه فاصله از قشم زیاد اما از نقاط دیدنی مثل جزیره ناز ، دره ستارگان ،چاه کوه خوبه !!!!! و از همه مهمتر بسیار نزدیک فرودگاه است .

۱۳۹۸/۸/۲۲ saeide ghoreishi
اقامتگاه بوم گردی کلودنگ قشم
اقامتگاه بوم گردی کلودنگ قشم میانگین رتبه نظرات : 4.5 "مهمان نوازی"

بسیار مهمان نواز و خوش برخورد بودند و آدم احساس غریبه بودن در جمعشون نمی کرد و اگر مشکل و موردی پیش می آمد با تمام وجودشون سعی در رفع آن داشتند.

۱۳۹۸/۸/۲۲ فرشاد حسنی فراهانی
هتل مارینا1 قشم
هتل مارینا1 قشم میانگین رتبه نظرات : 3.3 "عالی عالی"

بسیار عالی

۱۳۹۸/۸/۲۱ افشین کهن
هتل المپیک قشم
هتل المپیک قشم میانگین رتبه نظرات : 2.8 "وجود پتانسیل و پرسنل خوب "

عدم تفکر و رویکرد سیستمی و نبود چک لیست لازم و پروسه‌های مورد نیاز برای نگهداری و پذیرایی کاملا مشهوده. نیاز به اعلام و اعتراض مشتری خیلی زیاده و مکانیزم تعمیر و نگهداری و جلوگیری از اتلاف انرژی و زمان ندارند. از ساعت دیواری بی باتری گرفته تا سیت جرم گرفته دستشویی در اثر شوری آب و پریز خراب و تلویزیون بی آنتن و صبحانه بی تنوع و بی تلفنی که برای تماس با رسپشن بایستی حضوری می‌رفتیم دفتر یا رستوران پیشنهاد: محوطه سازی بهتر و آسفالت کردن و زیبا سازی ورودی‌ تنظیم چک ایست تعمیر و نگهداری و رسیدگی به اتاق و لوازم آن به صورت دوره‌های مشخص تنظیم چک لیست نظافت و انجام امور تعویض کیسه های زباله، کاور سیت، شامپوها و... توسط پرسنل صبحانه و خوراک متنوع و با کیفیت؛ لوبیا و سوسیس با رب و روغن زیاد و نبود تخم مرغ و آب میوه در اکثر روزها خیلی نا امید کننده است به محوطه‌ی زیبا رسیدگی بیشتر کنید و از تجمع خاشاک و زباله در محوطه جلوگیری کنید.

۱۳۹۸/۸/۲۱ محمود هاشم‌زاده
هتل بهشت قشم
هتل بهشت قشم میانگین رتبه نظرات : 1.6 "مسافرخونه "

با سلام . دوستان من 15 ام تا 19 آبان اسکان داشتم، اتاقهای خیلی کوچک، بوی نم ، پتوهای کثیف. در کل ضعیف بود . بیشتر شبیه مسافرخونه بود تا هتل 3 ستاره

۱۳۹۸/۸/۲۰ bahar bahar
هتل آلاله 2 قشم
هتل آلاله 2 قشم میانگین رتبه نظرات : 3.1 "هتل آلاله 2 درگهان"

با سلام، متأسفانه این مرکز در اسم هتل 3 ستاره است ولی رسما به عنوان یک مهمانسرا عمل می کند، اتاق ها کثیف، سرویس اتاق ها انجام نمی شد، حتی پس از چند بار تماس با پذیرش هتل و درخواست سرویس اتاق، حوله دمپایی، دستمال کاغذی و ... این کار انجام نمیشد. جهت نظافت اتاق فقط سطل ها را خالی می کردند و حتی پاکت زباله جدید در سطل ها نمی گداشتند. اگر قصد اقامت بیش از یک روز دارید بهتر است بدانید که صبحانه هر روز سوسیس و تخم مرغ است. رستوران گردان هتل بسیار غیر حرفه ای برخورد کرد به طوری که حتی اگر مجبور باشیم هم دیگر به این رستوران نمی رویم. ما 4 نفر بودیم، چهار پرس جوجه کباب سفارش دادیم. ظاهرا بعد از سفارش ما اقدام به پختن پلو کردند!!!! پس از 1 ساعت، دو پرس خوراک جوجه را سرو کردند، 15 دقیقه بعد یک پرس چلو جوجه را آوردند و نهایتا وقتی داشتیم رستوران را ترک می کردیم پرس آخر را آوردند!!! به هر حال یکی از عجیب ترین، خاطره انگیزترین و شاید خنده دار ترین روش سروی بود که تا به حال دیده ام!!!!

۱۳۹۸/۸/۲۰ فرهاد قاسمی
هتل سینگو قشم
هتل سینگو قشم میانگین رتبه نظرات : 3.6 "همه چی عالیه"

بااحترام انتخاب این هتل بسیار هوشمندانه است چون دسترسی بسیارخوبی به بازارهای درگهان دارد ٬ برخوردها خیلی خوب و گرم میباشد ٬ صبحانه نسبتا خوبی داره که بیشتر از این توقع بیجاست. توصیه میکنم حتما ابتدا ٬ درگهان مستقر شوید و فقط یک روز به قشم بروید اونم فقط مجتمع سیتی سنتر1 خوش و خرم باشید.

۱۳۹۸/۸/۱۹ مجید شاه طهماسبی
هتل ارم قشم
هتل ارم قشم میانگین رتبه نظرات : 3.6 "هتل خوب سه ستاره "

خوب ولی نه 4 ستاره

۱۳۹۸/۸/۱۹ لاله علیزاده
هتل آلاله 2 قشم
هتل آلاله 2 قشم میانگین رتبه نظرات : 3.1 "عالی نیست"

معمولی بود

۱۳۹۸/۸/۱۷ ابراهیم علیپور
هتل بوتیک ایرمان قشم
هتل بوتیک ایرمان قشم میانگین رتبه نظرات : 4.6 "قشم زیبا"

همه بخش های هتل مناسب و خوب بود دیزاین هتل عالی بود تهویه اتاق ها نامناسب بود و در سرویس های بهداشتی بوی فاضلاب گاهی احساس میشد.

۱۳۹۸/۸/۱۷ حمیده نریمانی
شبکه ایران هتل با نام اختصاری آی هو (IHO) , بزرگترین پرتال رزرواسیون آنلاین هتل های ایران می باشد.
شبکه ایران هتل فعالیت خود را از سال 1385 آغاز نموده است و تا کنون ادامه دارد.
این شبکه متعلق به شرکت سفرپردازان رایان کیش(LLC) میباشد.